صفحه 10 از 23 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 227
Like Tree299تشکر

موضوع: Fujifilm HS10

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من هم مدتیست گرفتار مقایسه این دوربین با هم رده هایش هستم حقیقتا مشخصات دلفریبی دارد اما بحث به مصرف باتری که رسید در تحقیقی که کردم به این مطلب برخوردم:
    . .Now for the negatives and they are significant. In taking about 220 pictures, I used 4 sets of batteries - 2 alkaline sets and 2 rechargeable sets. This is truly not acceptable and I am going to try to find out how to either return this camera or perhaps get a software fix (if there is one). This failing alone is enough to justify returning the camera. I have read others say that they had good battery life so mine may be a fluke.
    که شرح کامل آن را در اینجا میتوانید بخوانید.
    البته بازهم بنده به جمع بندی نتوانستم برسم که مشکل از باتریهایی بوده که ایشان استفاده میکرده یا واقعا این دوربین باتری خورش زیاد است
    سلام
    متاسفانه منم نتونستم به یک نتیجه درست در مورد انتخاب این دوربین برسم و قابلیت های این دوربین مانع این میشود که به راحتی بی خیال این انتخاب بشم در مورد باطری من نظر کارشناسانه ندیدم ممکنه خیلی از این کسایی که نظر دادن باطری خوب انتخاب نکردند مخصوصن در ابتدا و عدم اشنایی کامل با این دوربین.
    و کاش دوستانی که از این دوربین استفاده میکنن دقیقن این مورد را جواب میدادن یا اینکه یک جواب فنی و تایید شده برای تصمیم گیری نهایی.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    98

سلام
    من تو دوماه گذشته خیلی دنبال خرید این مدل بودم.
    کلی هم تحقیق کردم. الان اتفاقی تاپیک رو باز کردم .
    در مورد باطری HS10 :
    اگه بخوای باطری خوب بگیری که با استفاده از فلاش ماکزیمم 200 شات میزنه و بدون فلاش حدود 350 شات با یه شارژر خوب باید حدودا 40 هزار تومن خرج کنی. مارک باطری رو هم اون موقع به من گفتن اگه برا خرید hs10 تصمیمت 100% شد دوباره میپرسم براتون.
    با توجه به اینکه شما مجبوری 4 تا باطری اضافی هم داشته باشی اون 40 هزار تومن تبدیل میشه به 55 هزار تومن.
    قیمت hs10 هم فکر کنم حدود 440 یا 450 هزار تومان باشه که در کل جمعش میره رو 500 هزار تومن.
    حالا با قیمت 500 هزار تومن مقایسه رو انجام بده.
    vahidmir2000، r333 و morteza khademy تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

سلام . درباره باطری من خودم به شخصه تا الان مشکل کمبود باطری نداشتم یه شارژر سریع وارتا گرفتم با 12 تا باطری و خیلی از اوقات دو سری هم کفایت میکنه و نیازی به سری سوم نمیرسه. در ضمن الان باطری های امپر بالا یعنی امپر 4000 هم اومده تو بازار درحالیکه امپر باطری های خودم 2700 هست . درباره کیفیت هم من به شخصه کیفیتش رو مطلوب میبینم اگرچه به عنوان دوربین دوم و سفری از ش استفاده میکنم ولی ازش راضی هستم چون قبلا تجربه کار با کانون اس ایکس 20 رو داشتم و همینطور سونی اچ 50 .
    در ضمن این دوربین از طرف مجله اماتور فوتوگرافر به عنوان بهترین دوربین سال 2010 در رده سوپر زوم ها انتخاب شده .
    Mehdi Rojaie، vahidmir2000، r333 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

سلام
    ببخشید بابت آف تاپیک:
    منظورتون 4000 میلی آمپریه دیگه؟ چه برندی هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza orang نمایش پست ها
    سلام . درباره باطری من خودم به شخصه تا الان مشکل کمبود باطری نداشتم یه شارژر سریع وارتا گرفتم با 12 تا باطری و خیلی از اوقات دو سری هم کفایت میکنه و نیازی به سری سوم نمیرسه. در ضمن الان باطری های امپر بالا یعنی امپر 4000 هم اومده تو بازار درحالیکه امپر باطری های خودم 2700 هست . درباره کیفیت هم من به شخصه کیفیتش رو مطلوب میبینم اگرچه به عنوان دوربین دوم و سفری از ش استفاده میکنم ولی ازش راضی هستم چون قبلا تجربه کار با کانون اس ایکس 20 رو داشتم و همینطور سونی اچ 50 .
    در ضمن این دوربین از طرف مجله اماتور فوتوگرافر به عنوان بهترین دوربین سال 2010 در رده سوپر زوم ها انتخاب شده .
    F.KamranNia تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    206

سلام

من هم چیزی بیشتر از 3000 میلی امپر پیدا نکردم. ممنون میشم اگه لینکی یا آدرسی ... معرفی کنید.

طبق این لینک هم بیشتر از 3000 برای باتری قلمی نیست:
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_911turbo نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید بابت آف تاپیک:
    منظورتون 4000 میلی آمپریه دیگه؟ چه برندی هست؟
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    پویا پریدل

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

یه مارکی هم من دیدم به اسم سان رایز که 3500 میلی آمپر بود!!! که نخریدم...دروغ به نظر میومد!
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_p نمایش پست ها
    سلام

من هم چیزی بیشتر از 3000 میلی امپر پیدا نکردم. ممنون میشم اگه لینکی یا آدرسی ... معرفی کنید.

طبق این لینک هم بیشتر از 3000 برای باتری قلمی نیست:
    راستش من حدود سه هفته پیش که پاساژ پایتخت بودم باطری های سونی رو دیدم که امپرشون بالای 4000 نوشته بود روش چون خودم قبلا دنبال امپر بالا میگشتم و بیشتر از 2700 پیدا نکرده بودم برام جالب بود . با این حال سعی میکنم تو این هفته باز برم پایتخت و یه سرچ دیگه بکنم ولی اگر خطای دید نبوده باشه که بعید میدونم همچین چیزی رو دیدم
    Mehdi Rojaie و pooya_p تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط babakp نمایش پست ها
    سلام
    من تو دوماه گذشته خیلی دنبال خرید این مدل بودم.
    کلی هم تحقیق کردم. الان اتفاقی تاپیک رو باز کردم .
    در مورد باطری HS10 :
    اگه بخوای باطری خوب بگیری که با استفاده از فلاش ماکزیمم 200 شات میزنه و بدون فلاش حدود 350 شات با یه شارژر خوب باید حدودا 40 هزار تومن خرج کنی. مارک باطری رو هم اون موقع به من گفتن اگه برا خرید hs10 تصمیمت 100% شد دوباره میپرسم براتون.
    با توجه به اینکه شما مجبوری 4 تا باطری اضافی هم داشته باشی اون 40 هزار تومن تبدیل میشه به 55 هزار تومن.
    قیمت hs10 هم فکر کنم حدود 440 یا 450 هزار تومان باشه که در کل جمعش میره رو 500 هزار تومن.
    حالا با قیمت 500 هزار تومن مقایسه رو انجام بده.
    سلام
    برای خرید بین دو مدل Canon SX30 و Fujif HS10 رو مد نظر داشتم و اینجا هم در موردش پرسیم که به مشکل باطری برخوردم لطفن مدل باطری و شارژری که شما استفاده میکنید بفرمایید 200 شات به نظر من خوبه و کار منو راه می اندازه.
    در مورد قیمت برایHS10 آخرین قیمتی که من دارم 400 تومن با گارانتی فوکا و یک عددهود بود و قیمت کنون هم از 470 به بالا بود و این دو مدل از لحاظ قیمت تفاوت چندانی ندارن ولی از لحاظ کلی و کیفیت هنوز به یه نتیجه که کدوم بهتره نرسیدم البته اگر HS10 مشکل باطری نداشته باشه این مدل رو ترجیح میدم
    پ ن :قابلیت هر دو مدل رو مطالعه کردم

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza orang نمایش پست ها
    راستش من حدود سه هفته پیش که پاساژ پایتخت بودم باطری های سونی رو دیدم که امپرشون بالای 4000 نوشته بود روش چون خودم قبلا دنبال امپر بالا میگشتم و بیشتر از 2700 پیدا نکرده بودم برام جالب بود . با این حال سعی میکنم تو این هفته باز برم پایتخت و یه سرچ دیگه بکنم ولی اگر خطای دید نبوده باشه که بعید میدونم همچین چیزی رو دیدم
    به دنبال مارکهای نا شناخته فقط بخاطر ظرفیت به ظاهر بالاتر نباشین معمولا به دروغ مینویسند و بر فرض درست بودن عمر کمتری دارند sony panasonic fuji kodak varta Energizer Duracell به شرط اصل بودن خوب هستند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

من اتفاقی الان این تاپیک رو دیدم، فکر هم می کنم این اولین پستم توی این فروم باشه، برای همین ممکنه خیلی حرفم سندیت نداشته باشه ولی من دو ماه پیش یکی از این دوربین برای یکی از دوستانم خریدم، من هم کلی سایت رو زیر و رو کردم بین نمره های مختلف و نمونه های مختلف عکس های سوپر زومها واقعا گیج بودم، نهایتا یکی از همین اچ اس تن خریدم و بعد از چند روز توی ذوقم خورد کمی، به یک دلیل ساده، آدم از یک دوربین عکاسی انتظار عکاسی داره، یعنی تصویر باید کیفیت حداقلی رو به نسبت این قیمتی که برای دوربین داریم میدیم داشته باشه، کلا این دوربین دو سه روز پیش من بود و توی شرایط نور آفتاب و نور داخلی باهش کار کردم، نتیجه عکس چه از نظر فام کلی رنگی که داشت و چه از نظر داینامیک رنجی که توی رنگ ها و تیرگی ها و روشنی ها داشت، اصلا و ابدا جالب نبود، حقیقت اینجاس که من با سوپر زومهای فعلی که توی بازار هستن هیچ کار نکردم و آخرین تجربه م با یک کولپیکس خیلی قدیمی به پنج شش سال قبل بر میگرده ولی این دوربین به شدت عکس های کدری میگیره که احتیاج به مقدار زیادی پروسس داره.
    در مورد فیلمبرداریش هم فکر می کنم که واقعا کیفیت به تعداد پیکسل نیست و فیلمی که این دوربین میگیره دچار این مشکله که وقتی تعداد حرکت ها توی تصویر زیاد میشه، گیر می کنه و در ضمن صدای خود دروبین هم توی ضبط فیلمش به شدت شنیده میشه، نمی دونم صدای موتور فکوسه یا چیزی دیگه ای!
    در مورد مصرف باتریش، چیزی نمی تونم دقیقا بگم چون باتری های خیلی زیادی داشتم در اون روزا به خاطر استفاده مداوم از فلش های پرتابل و نفهمیدم که این چه قدر مصرف می کنه!
    ولی با همه ی این اوصاف ممکنه که دروبین های رقیبی که قابل مقایسه با این هستن، در عمل عکس هاشون همه همین جوری باشه!
    البته! این دوربین دوتا مزیت خیلی خیلی مهم داره که هیچ دوربینی توی این رده نداره و باعث میشه که کار باهش واقعا عملی باشه و آدم احساس خوبی داشته باشه
    اولیش اینه که عمل زوم، مثل دوربین های عادی، با حلقه ی لنز انجام میشه و موتور نداره، این باعث میشه که کلی از مشکلات آتی دوربین کم بشه و در ضمن باتری مصرف نشه و سرعت زوم کردن و دقتش بالا بره
    دومیشه هم دکمه های تغیر ایزو و وایت بالانس و کیفیت عکسه که سمت چپ پشت بدنه هست، مثل دوربین های اس ال آر
    می دونم که این امکانات به عادت آدم بستگی دارن ولی من روی هیچ سوپر زومی اینها رو اینجوری ندیدم و خیلی کاربری و مهم بودن
    بدنه ی خوبی هم داره نسبتا
    فکر کنم حدود چهارصد و بیست تومان خریدمش دو ماه پیش از جمهوری

صفحه 10 از 23 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین