صفحه 9 از 23 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 227
Like Tree299تشکر

موضوع: Fujifilm HS10

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط taha نمایش پست ها
    دوست عزیز من همه اینکارها را به خاطر این میخواهم انجام دهم که افت کیفیت نداشته باشم. و فقط بلوری پلیر میتواند کیفیت full HD راپخش کند و چون حجم فیلمهایم زیاد شده نمیتوانم همه را از طریق خود دوربین و
    کابلhdmiتماشا کنم. و بایستی روی dvdرایت و آرشیو کنم البته با همان کیفیت full HD. البته دوربینهای فیلمبرداری sony full hdنرم افزاری دارند که براحتی فیلمهای گرفته شده را با همان کیفیت روی dvdبا فرمت
    AVCHDرایت میکند ولی متاسفانه این نرم افزار سونی, فیلمهای دوربین فوجی را نمیشناسد.
    شما به جواب من دقت نکردی hd پلیر به شما خروجی 1080p میده با توجه به زمان و حجم زیاد فایل ها بدون تغیری در فرمت اونهارو پخش میکنه به نسبت زمانیکه برای convert write افت کیفیت احتمالی و ... انتخاب معقولی هست شما سوال گنگ و کلی پرسیدی مدل دستگاه بلوری پلیر باید بگین خیلی از مدل ها فایل hd از رو دیسک بلو ری فقط پخش میکنه بعضی هم از دیسک دی وی دی هم دیسک بلو ری فرمت hd پخش میکنند بهترین نرم افزارم برای رایت avchd رو دی وی دی یا بلوری nero 9.4 full به بالاست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    شما به جواب من دقت نکردی hd پلیر به شما خروجی 1080p میده با توجه به زمان و حجم زیاد فایل ها بدون تغیری در فرمت اونهارو پخش میکنه به نسبت زمانیکه برای convert write افت کیفیت احتمالی و ... انتخاب معقولی هست شما سوال گنگ و کلی پرسیدی مدل دستگاه بلوری پلیر باید بگین خیلی از مدل ها فایل hd از رو دیسک بلو ری فقط پخش میکنه بعضی هم از دیسک دی وی دی هم دیسک بلو ری فرمت hd پخش میکنند بهترین نرم افزارم برای رایت avchd رو دی وی دی یا بلوری nero 9.4 full به بالاست
    دوست عزیز از اینکه با دقت جواب بنده را دادید کمال تشکر را دارم. اگر در مورد برند و قیمت hdپلیرها و نحوه تهیه آن اطلاعی داریدراهنمایی بفرمایید.
    در ضمن اگر برایتان مشکلی نیست تلفنتان را برایم ایمیل کنید.

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

سلام
    من چون اطلاعاتی داشتم گفتم راهنمایی کنم شاید به دردتون خورد.
    من پارسال یه اچ دی پلیر پاتریوت گرفتم اون زمان فقط دو مدل تو بازار ایران بود.
    پاتریوت
    کد:
    http://farayandmea.com/Productsviewer.aspx?rand=Dd5nl0xSGsAOsckMvtv7OA==
    وسترن دیجیتال
    کد:
    http://www.wdc.com/en/products/Products.asp?DriveID=735
    ولی جدیداً یکسری با مارک های جی وی سی، سینپکس و نت گیر و ... اومده که زیاد اطلاعاتی ندارم فقط میدونم که کمی گرونترن و هر جایی هم پیدا نمیشن.
    ولی من بین همون دو تای بالا پاتریوت رو انتخاب کردم که هم هارد داخلی بهش میخوره و هم بصورت وایرلس به اینترنت وصل میشه (البته باید آداپتورش رو هم بخرین 15هزار) جدیداً هم آپدیت شده و هم منوش قشنگ شده و هم از طریق درایو دی وی دی اکسترنال همه جور فایل عکس و فیلم و آهنگی پخش میکنه.
    قیمت هر دو تا حدود 150 هزار تومنه و برای تهرانی ها در بازار رضا براحتی قابل خریده.
    برای شهرستانی ها هم اینترنتی میشناسم، اگر کسی از دوستان خواست در پیغام خصوصی اطلاعات رو ارسال می کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط taha نمایش پست ها
    دوست عزیز از اینکه با دقت جواب بنده را دادید کمال تشکر را دارم. اگر در مورد برند و قیمت hdپلیرها و نحوه تهیه آن اطلاعی داریدراهنمایی بفرمایید.
    در ضمن اگر برایتان مشکلی نیست تلفنتان را برایم ایمیل کنید.
    ویرایش توسط Mehdi Rojaie : Tuesday 19 October 2010 در ساعت 15:57
    مهدی روجایی

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

امروز با گارانتی فوکا 440 تومان...
    Back for Good

كاربر جديد hamzy آواتار ها
    تشکر کرده
    67

سلام دوست عزیز من هم یک مدل اچ دی پلیر seagate دارم که پخش خوبی داره و هارد اکسترنال میره توش و خورجی 1080p هم میده ولی طبق تحقیقاتم مدل western live خیلی بهتره دلیلش این که کنترل seagate با بقیه دستگاه ها کانفیگ داره و بعضی مواقع ریست میشه در ضمن دکمه پاور نداره روی دستگاه ولی وسترن یکی از دوستانم داره خیلی خوب و راحت کار میکنه از طریق اینترنت به چند سایت عکاسی و خبری هم وصل میشه و همینطور با کابل نوری دیجیتال خروجی صدا 5.1 هم داره و از روی اینترنت update هم میشه در ضمن دیدن عکس ها هم روی تلویزیون های lcd باهاش خیلی جالبه قیمتش هم باید در حدود 140 باشه فقط دو تا مدل داره که یکیش lan داره یکی نداره.

تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط hamzy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم یک مدل اچ دی پلیر seagate دارم که پخش خوبی داره و هارد اکسترنال میره توش و خورجی 1080p هم میده ولی طبق تحقیقاتم مدل western live خیلی بهتره دلیلش این که کنترل seagate با بقیه دستگاه ها کانفیگ داره و بعضی مواقع ریست میشه در ضمن دکمه پاور نداره روی دستگاه ولی وسترن یکی از دوستانم داره خیلی خوب و راحت کار میکنه از طریق اینترنت به چند سایت عکاسی و خبری هم وصل میشه و همینطور با کابل نوری دیجیتال خروجی صدا 5.1 هم داره و از روی اینترنت update هم میشه در ضمن دیدن عکس ها هم روی تلویزیون های lcd باهاش خیلی جالبه قیمتش هم باید در حدود 140 باشه فقط دو تا مدل داره که یکیش lan داره یکی نداره.
    سلام دوست عزیز . اچ دی پلیر شما از همین مدله که گیرنده دیجیتال تلویزیون هم داره؟ آخه اخیرا در بازار رضا من دو مدل اچ دی پلیر دیدم که البته درایو برای سی دی و دی وی دی نداشت و فقط از طریق هارد اکسترنال و فالش فایل پخش میکرد و البته گیرنده تلویزیون دیجیتال هم بود . دو مدل داشت که یکیش 250 و دیگریش زیر 200 بود. اگر در مورد دستگاه خودت بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.
    Back for Good

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    سلام . من طبق فرمایش شما برنامه nero10را نصب کردم و dvdبا فرمتavchdرا ساختم ولی نمیدانم چرا dvdساخته شده صدا ندارد. دو بار این کار را کردم ولی باز هم neroفرمت صدا را پشتیبانی نمیکنه یا اینکه تنظیم خاصی داره که من نتونستم این کارو انجام بدم . اگه در این مورد هم اطلاعی دارید ممنون میشم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام
    لطفن دوستانی که این دوربین را دارند در مورد مصرف باطری ان توضیح بدهند ایا راضی هستید؟ این که گفته میشود مصرف باطری این مدل بالاست درسته؟
    اگر اینجا پاسخ دهید ممنون میشوم

تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط r333 نمایش پست ها
    سلام
    لطفن دوستانی که این دوربین را دارند در مورد مصرف باطری ان توضیح بدهند ایا راضی هستید؟ این که گفته میشود مصرف باطری این مدل بالاست درسته؟
    دوست عزیز من با این مدل خاص کار نکردم ولی در مورد باطری قلمی هیچوقت باهاش کنار نیومدم. چون طبق تجربه شخصی ام این نوع باطری توان کمتری داره و زودتر خالی میشه(صرف نظر از مدل و حجم و غیره) و شارژ کردن مثلا 4 تا باطری قلمی طولانی تر از یک باطری لیتیومیه و دست آخر هم بیشتر دوربینهای قلمی خوذ باطری قابل شارژ و شارژرشو در پکیج قرار نمیدن و شما در حقیقت با خرید این دوربینها باید 4 تا باطری قلمی و یک شارژر که معمولا حدود 20 هزار تومان قیمتشه هم بخری. در این مدل خاص با توجه به امکانات و مثلا فرمت خام و فیلمبرداری اچ دی و باقی قضایا که رهکدوم قطعا جذابیتهای خودشو داره و کاربر رو بیشتر با دوربین مشغول میکنه ضعف باطری که در برخی جاها بهش اشاره شده اگر حقیقت داشته باشه فاجعه است. فرض کنید شما دوربینی دارید با دریایی از امکانات ولی مثلا هر 60 یا 70 تا عکسی که باهاش میگیرید یا هر نیم ساعت فیلمی که باهاش ضبط میکنید باید 4-5 ساعت باطری شو شارژ کنی(حالا کمتر یا بیشتر). در این حالت یا باید فقط عکسهای ضروری بگیرید و زیاد شات های تجربی نداشته باشید یا باید پول 4 تا باطری زاپاس رو هم متقبل بشین.
    من از طرفداران فوجی هستم و همیشه خواهم بود ولی با باطری قلمی مشکل دارم. چرا به اس 200 فوجی فکر نمیکنید؟ فقط زومش کمتره و فیلمبرداریش وی جی ای....اما در عوض کیفیت عکس بهتری داره و باطری لیتیومی که من فکر میکنم انتخاب بهتری باشه
    r333 تشکر می‌کند.
    Back for Good

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

پیش فرض مصرف باتری Fujifilm HS10

نقل قول نوشته اصلی توسط r333 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    دوست عزیز من هم مدتیست گرفتار مقایسه این دوربین با هم رده هایش هستم حقیقتا مشخصات دلفریبی دارد اما بحث به مصرف باتری که رسید در تحقیقی که کردم به این مطلب برخوردم:
    . .Now for the negatives and they are significant. In taking about 220 pictures, I used 4 sets of batteries - 2 alkaline sets and 2 rechargeable sets. This is truly not acceptable and I am going to try to find out how to either return this camera or perhaps get a software fix (if there is one). This failing alone is enough to justify returning the camera. I have read others say that they had good battery life so mine may be a fluke.
    که شرح کامل آن را در اینجا میتوانید بخوانید.
    البته بازهم بنده به جمع بندی نتوانستم برسم که مشکل از باتریهایی بوده که ایشان استفاده میکرده یا واقعا این دوربین باتری خورش زیاد است
    r333 تشکر می‌کند.

صفحه 9 از 23 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین