صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 227
Like Tree299تشکر

موضوع: Fujifilm HS10

كاربر همراه hamid415 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

پیش فرض نمونه عکس HS10

FUJIFILM FinePix HS10 f/6.4 1/5sec. ISO400 21mm

Cross Processing
    NavidTT تشکر می‌کند.

كاربر آشنا farzadb2 آواتار ها
    تشکر کرده
    165

کسی از دوستان اگه عکس های خام این دوربین رو واسه دانلود کردن قرار بده عالی میشه.
    من این چند تا رو دارم
    http://www.pixplanet.biz/Posting-stuff_HS10_04b.htm
    NavidTT تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

چرا شکل و اندازه هم مهمه. به دلیل این که هود بلندتر از نرمال میتونه تو عکس معلوم بشه. یا محل قرار گرفتن گلبرگها در هود گلبرگی هم مهم است. من از این جا متوجه شدم که بعضی مواقع هود لنز 18-105 من تو عکسم معلوم میشد. و متوجه شدم که به دلیل شکستن ضامن هود هود کمی بیشتر از معمول دور لنز می چرخه!!! هم چنین وقتی هود لنز 300-70 نیکون رو ری 105-18 میبندم لبه های اونم تو عکسام دیده میشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط abanegan نمایش پست ها
    درود برای خرید هود تنها فقط اندازه دهنه لنز مهمه!؟یعنی شکل و اندازه و نوع و.... مهم نیست دیگه؟!؟!؟
    ایندفعه سوال اینجوری پرسیدم بلکه بعده این همه پرسیدن جوابی دریافت کنم!
    abanegan، NavidTT و morteza khademy تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط malekjmd نمایش پست ها
    چرا شکل و اندازه هم مهمه. به دلیل این که هود بلندتر از نرمال میتونه تو عکس معلوم بشه. یا محل قرار گرفتن گلبرگها در هود گلبرگی هم مهم است. من از این جا متوجه شدم که بعضی مواقع هود لنز 18-105 من تو عکسم معلوم میشد. و متوجه شدم که به دلیل شکستن ضامن هود هود کمی بیشتر از معمول دور لنز می چرخه!!! هم چنین وقتی هود لنز 300-70 نیکون رو ری 105-18 میبندم لبه های اونم تو عکسام دیده میشد
    درود خداوند به شما که جواب دادین ولی نفرمودید که من برای 24-720 چه هودی باید بگیرم؟ با تشکر
    NavidTT تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان کسی دفترچه فارسی این دوربین رو نداره؟؟؟
    NavidTT تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

نقل قول نوشته اصلی توسط abanegan نمایش پست ها
    درود خداوند به شما که جواب دادین ولی نفرمودید که من برای 24-720 چه هودی باید بگیرم؟ با تشکر
    به دولینک زیر نگاهی بندازید و از نمایندگی فوجی مثلا اهونگار جویای هود استاندارد HS10 شوید.

http://www.digitaltoyshop.co.uk/prod...i_FinePix_HS10
    http://www.amazon.com/Fujifilm-Digit.../dp/B003IGRW5O
    NavidTT تشکر می‌کند.
    FD master

كاربر جديد Moein آواتار ها
    تشکر کرده
    5

سلام، قبلا که دفعه اول بود با این دوربین کار میکردم همه نرم افزارهای روی CD همراه رو هم نصب کرده بودم... والبته کلی نرم افزار جانبی ادیت و گرافیک و... هم رو سیستم داشتم فایلهای .raf این دوربین رو به راحتی وارد PhotoShop یا LightRoom میکردم، ولی پس از یه خونه تکونی (نصب ویندوز و ...) الان این فایلهای.raf رو هیچ کدوم از برنامه های استاندارد نمیشناسن حتی Thumbnail رو هم ویندوز نشون نمیده، تنها راه باقی مونده استفاده از همون برنامه RAW FILE CONVERTER powered by SILKYPIX هست که توی سی دی همراه دوربین قرار داده شده! کسی راه حلی داره ؟؟
    البته روی همون سی دی تحت فولدر RAF فایلی به نام RAFHelperInstaller.exe وجود داره که پس از نصب اون هم اتفاقی نمیافته، که اگر احتمال بدیم این نصب کننده یه جور دیکدر فایل های RAF این دوربین باشه، و با توجه به اینکه تو ویندوز قبلی من جواب داده (اگر این بوده باشه!!!) احتمالا با سیستم عامل x64 مشکل داره!!! حالا کسی 46 بیتیش رو سراغ نداره؟؟
    NavidTT تشکر می‌کند.

كاربر جديد pedram_ashena آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein نمایش پست ها
    سلام، قبلا که دفعه اول بود با این دوربین کار میکردم همه نرم افزارهای روی CD همراه رو هم نصب کرده بودم... والبته کلی نرم افزار جانبی ادیت و گرافیک و... هم رو سیستم داشتم فایلهای .raf این دوربین رو به راحتی وارد PhotoShop یا LightRoom میکردم، ولی پس از یه خونه تکونی (نصب ویندوز و ...) الان این فایلهای.raf رو هیچ کدوم از برنامه های استاندارد نمیشناسن حتی Thumbnail رو هم ویندوز نشون نمیده، تنها راه باقی مونده استفاده از همون برنامه RAW FILE CONVERTER powered by SILKYPIX هست که توی سی دی همراه دوربین قرار داده شده! کسی راه حلی داره ؟؟
    البته روی همون سی دی تحت فولدر RAF فایلی به نام RAFHelperInstaller.exe وجود داره که پس از نصب اون هم اتفاقی نمیافته، که اگر احتمال بدیم این نصب کننده یه جور دیکدر فایل های RAF این دوربین باشه، و با توجه به اینکه تو ویندوز قبلی من جواب داده (اگر این بوده باشه!!!) احتمالا با سیستم عامل x64 مشکل داره!!! حالا کسی 46 بیتیش رو سراغ نداره؟؟
    http://www.faststone.org/FSViewerDetail.htm
    اين نرم افزار براي ديدن اين فرمت.
    يا اين برنامه رايگان:
    http://www.forcevision.net/download/...lpha_Setup.exe
    يا يكي از اين دو برنامه خود ماكروسافت براي ويندوز xp .كه البته بايد ويندوز يا اصل باشد يا كرك درست حسابي داشته باشد تا بتواند آپديت كند.
    يا اين برنامه رايگان ماكروسافت
    شاهین اکبری، Moein و NavidTT تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

الان این فایلهای.raf رو هیچ کدوم از برنامه های استاندارد نمیشناسن
    به جای راه حل مایلم علت روشن بشه ، فایل raf که همون فایله . شاید اون سری، پچ و یا پلاگینی تو فتوشاپ نصب کرده بودید که این سری فراموش کردید (؟).
    NavidTT تشکر می‌کند.
    FD master

كاربر جديد Moein آواتار ها
    تشکر کرده
    5

ممنون پدرام آشنا، ولی XP رو دیگه بیخیالش و لینک های دانلود ماکروسافتم از قسمت بعد اعتبارسنجیش جالب تره ... ولی در کل منطق خوبی بود برای دنبال کردن قضیه، دنبالش میکنم.
    ولی در مورد گفته شما شاهین خان، شاید اونقدر شرایط دقیق نبود که بتونم دوباره بهش برسم. اما با نصب همون RAFHelperInstaller روی یک ویندور سون سی و دو بیتی مشکل thumbnail حل شد فقط مونده باز کردن تو PS!! ،خب وقتی یه دوربین دیجیتال میگیریم مطلوب ترین حالت اینه که بشه فایل های RAW رو هم تو برنامه های استاندارد موجود باز و ویرایش کرد... یعنی رفتاری شبیه همون JPG داشته باشه! که البته فکر میکنم با ارائه فرمت dng این مساله حل بشه، خب به طور موقت و به عنوان تنها راه موجود از همون نرم افزاری که همراه خود مجموعه نرم افزاری دوربین هست استفاده میکنم یعنی SILKYPIX که یکی از دوستان تو همین تاپیک راجع بهش لینک آموزشی جالبی رو معرفی کرده بودند...

SILKYPIX Developer Studio در دو نگارش معمولی و حرفه ای ارائه میشه، جالب ایجاست که این نرم افزار ژاپنی هست و البته در نزد اهل فن مطرح! به آدرس http://www.isl.co.jp/SILKYPIX/english/
    (البته نگارش DSP5 اون هم انگار که جدیدترین نگارش هست و فعلا فقط به زبان ژاپنیش ارائه میشه!!!)
    ئ البته توسط سایت های فارسی زبان هم ارائه میشودولی من که نتونستم راهش بندازم شاید بازهم به دلیل x64 هست!!!
    شاهین اکبری و NavidTT تشکر می‌کنند.

صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... آخرینآخرین