صفحه 54 از 83 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    .
    با این همه هر کس نظری داره و اینکه شما از دوربین fz150 خوشتون اومده (حتی شاید از hs20 بهتر باشه) دلیل نمیشه همه نظرشون روی fz150 باشه.
    به هر حال علم عکاسی روز به روز پیشرفت میکنه و همین دوربین شما تا یه سال دیگه با دوربین بهتری جایگزین میشه و ممکنه فوجی هم همین امکانات رو در دوربین بعدیش با کیفیت عکس بهتر بده
    بنده میگم fz150 واسه اینه که دوست ندارم دوستان دوربینی بخرند که کیفیت عکسش راضیشون نکنه و این نکته رو درباره ی hx100 هم گفتم .وحتی ذکر کردم که این دو دوربین (hs20 و hx100 ) امکانات خیلی بالایی دارند ولی کیفیت عکس راضی کننده ای ندارند (تجربه ای که خودم با hx100 داشتم)
    واقعا نمیفهمم چرا دو دوربین با این امکانات بالا مگا پیکسل رو الکی 16 گذاشتند که حتی کیفیت عکسشون از خیلی از دوربین های کامپکت ساده هم کمتر شه .
    آخه کسی که ی slr like میخره حداقل توقعش اینه که کیفیت عکسش از کامپکت هابیشتر باشه .فکرکنید همین hs20 با 12 مگا پیکسل واقعا چه غوغایی میشد .

اگر بنده از fz150 خوشم اومده چون واقعا بهتر کار کرده اگه فوجی هم این طور کار کنه من فوجی رو پیشنهاد میدم بنده طرفداری از برند خاصی نمیکنم بلکه دنبال کیفیتم و برای این حرف هم دلیل دارم . چرا که پانا سعی کرده روی کیفیت عکس کار کنه تا این که بازار گرمی کنه (مثل فوجی وسونی )به نظر شما چه لزومی داشته که سونی از hx1 . که 9 مگاپیکسل داشت یک دفعه در hx100 به 16 مگا پیکسل برسه یا حتی خود فوجی که از 10 مگا در hs10 یک دفعه در hs20 به 16 مگا رسید .بله بنده هم واقعا امیدوارم که فوجی هم دوربین هایی با کیفیت عکس بالا بده تا این که دنبال بازار گرمی باشه که در اون صورت من خودم اون دوربین ها رو پیشنهاد میدم
    ویرایش توسط mandy : Wednesday 5 October 2011 در ساعت 22:00
    ehsan+، Amin Naderi و danesh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نمونه عکس این دوربین در حالت عادی و حالت استفاده از قابلیت کنترل هوشمند داینامیک رنج :

1 - بدون استفاده از این قابلیت:
    fujifilm1.jpg

2- استفاده از قابلیت کنترل هوشمند داینامیک رنج:
    fujifilm2.jpg
    شاهین اکبری، ermia83، ali_ab و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

آقا این دوربین حیف پول رو که کسی نخرید

حداقل یکی بگه چطوری 8M میشه شاید کیفیتش بهتر بشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط 1011alireza نمایش پست ها
    آقا این دوربین حیف پول رو که کسی نخرید

حداقل یکی بگه چطوری 8M میشه شاید کیفیتش بهتر بشه
    دوست عزیز با 8M کردن به هیچ عنوان کیفیت بالا نمیره. مشکل از سنسور کوچک این دوربین و فشردگی پیکسل هاست که به هیچ عنوان قابل رفع نمی باشد. تنها توصیه ای که میتونم بکنم اینه که از تنظیمات دستی استفاده کنید تا عکسهای به مراتب بهتری داشته باشید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض مرسی که جواب دادی متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam 007 نمایش پست ها
    دوست عزیز با 8M کردن به هیچ عنوان کیفیت بالا نمیره. مشکل از سنسور کوچک این دوربین و فشردگی پیکسل هاست که به هیچ عنوان قابل رفع نمی باشد. تنها توصیه ای که میتونم بکنم اینه که از تنظیمات دستی استفاده کنید تا عکسهای به مراتب بهتری داشته باشید.
    مرسی که جواب دادی متشکرم

كاربر آشنا rayanita آواتار ها
    تشکر کرده
    30

در مورد حرکت آهسته کردن فیلم های ضبطی چه راهی پیشنهاد می کنید؟

تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanita نمایش پست ها
    در مورد حرکت آهسته کردن فیلم های ضبطی چه راهی پیشنهاد می کنید؟
    اگه منظور شما اینه که به حالت عادی یعنی 30 فریم بر ثانیه فیلم گرفته باشیم و بعد آن را با سرعت آهسته نمایش دهیم چنین امکانی دوربین نداره باید مدیاپلیری پیداکنید که این امکان رو داشته باشه. بعلاوه در این حالت کیفیت هم نخواهد داشت.
    اما حالت دوم استفاده از امکان ضبط در مدهای اسلوموشن خود دوربین هستش که برای این کار پیش بینی شده و خوب هم کار میکنه. در این حالت پس از ضبط فیلم ، در زمان پخش فیلم با دوربین یا هر وسیله دیگری فیلم بصورت حرکت آهسته پخش خواهد شد. 3 حالت برای این کار در نظر گرفته شده :
    1- 80 فریم بر ثانیه
    2- 160 فریم بر ثانیه (نور کافی برای سوژه بایستی تامین شود.)
    3- 320 فریم بر ثانیه (نور کافی برای سوژه بایستی تامین شود.)

امیدوارم از این امکان لذت ببرید.
    ویرایش توسط hkhaghani : Wednesday 12 October 2011 در ساعت 13:25 دلیل: اصلاح جملات
    rayanita تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر آشنا rayanita آواتار ها
    تشکر کرده
    30

بچه ها دقت کردم دیدم عکس هایی را که در ویزور خود دوربین ثبت می شه خیلی با کیفیت اما در مانیتتور این طور نیست.می خواستم بدونم این حالت طبیعی و در همه دوربین کم و بیش این قضیه است؟سوال دوم بهترین حالت برای عکس داخل خانه(مناطق کم نور)می خواستم/

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

دلیل نحوه عکاسی و مشکلاتی از قبیل فوکوس نامناسب یا استفاده از ایزوی بالا هست
    در ویزور دوربین به دلیل رزولوشن پایین ویزور اشکالات این چنینی مشخص نمی شوند
    برای عکاسی در خانه بستگی به سوژه ی شما دارد و برای همه موارد نمی توان یک نسخه پیچید
    برای عکس های باچند سوژه برای عمق میدان بهتر(بیشتر) باید از دیاف بسته استفاده کنید (به دلیل سرعت پایین شاتر باید دوربین روی سه پایه یا چیزی مشابه باشد)
    برای عکس تکی(تک سوژه) میتوانید از دیاف باز استفاده کنید
    و تا حد امکان از ایزوهای پایین استفاده کنید
    rayanita تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanita نمایش پست ها
    بچه ها دقت کردم دیدم عکس هایی را که در ویزور خود دوربین ثبت می شه خیلی با کیفیت اما در مانیتتور این طور نیست.می خواستم بدونم این حالت طبیعی و در همه دوربین کم و بیش این قضیه است؟سوال دوم بهترین حالت برای عکس داخل خانه(مناطق کم نور)می خواستم/
    مورد اول را تا حالا آزمایش نکردم چون ویزور کیفیتش خیلی پایینه. ولی حدس میزنم مربوط به لرزش دست باشه تا ویزور ولی در اولین فرصت امتحان میکنم.
    اما در مورد دوم من اول بایک کاغذ سفید WB وایت بالانس را تنظیم و در مد S سرعت رو به 1/10 کاهش داده و iso=800 auto میذارم و عکس میگیرم (بدون فلاش) اگر سوژه تکون نخوره و لرزشگیر فعال باشه شما هم کمی تو زدن شات دقت کنی عکس خوبی میتونی بگیری همه این کارها برای اینه که iso را حداقل کنیم.
    حالت دیگه تنظیم EXR Mode = SN هستش اینم برای افرادی که فقط میخوان شات بزنن خوبه البته میگن رو تصاویر 8 مگا بهتر عمل میکنه
    با فلاش که خودش کلی داستان داره.
    در مورد عمق میدان که دوستمان ali.kiaei گفتن اگر شما دیاف را ببندی برای عمق میدان بیشتر نور کم میاری که ایزو میره بالا و کیفیت کم میشه به نظرم برای این دوربین خیلی کاربرد نداره با فرض افزایش کیفیت خروجی عکس.
    rayanita تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

صفحه 54 از 83 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ... آخرینآخرین