صفحه 71 از 83 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 701 تا 710 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر جديد happytime آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام ، من این دوربین رو تازه خریدم راستش گول تبلیغات بزرگ نمایی شدش رو خوردم !!البته منظورم به بد بودن دوربین نیست بلکه انتظارم خیلی بیشتر بودش!!

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط happytime نمایش پست ها
    سلام ، من این دوربین رو تازه خریدم راستش گول تبلیغات بزرگ نمایی شدش رو خوردم !!البته منظورم به بد بودن دوربین نیست بلکه انتظارم خیلی بیشتر بودش!!
    با کمی صبر و یادگیری تکنیکهای عکاسی و امکانات و کارکرد دوربین میتونی به نتایج خوبی برسی و از عکاسی لذت ببری و در آینده مطمئنم حاضر نخواهی شده با دوربین های هم رده عوض کنی.
    معلومه که امکاناتی در حدود 10 میلیون تومان رو با 500 تومان (قیمت قبلی) انجام بشه انتظار بالایی نمیشه داشت. RAW که داره دیگه غمی نیست.
    momo000000 تشکر می‌کند.

كاربر جديد Saeedrma آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام به همه ی دوستان
    بنده یه دو سالی هست که احساس میکنم به عکاسی علاقه دارم وقصد خرید دوربینی رو دارم ولی به دلیل تردید در این احساس خرید دوربینو به تاخیر انداختم!
    چون از یه طرف اطرافیان بهم میگن دوربین میخوای چیکار؟! از طرفی هم بعض چیزا منو تشویق به خرید دوربین و عکاسی میکنه!!
    ولی بالاخره بعد از این همه کشمکش تصمیم به خرید دوربین گرفتم که از شانس بد من خوردم به نوسانات عرض ودندون گردی این دوربین فروشا تو شب عید
    بودجه ی من در حدود 700هزار تومنه که بعد از تحقیقات زیاد ودیدن سمپل دوربین های مختلف به این سمت رهنمون شدم که hs20 میتونه گزینه خوبی باشه ولی در مقایسه با دوربین های g12و s95 کیفیت عکس خوبی نداره وعکساش نویز زیادی داره
    از اساتید و دوستان با تجربه در عکاسی میخوام که منو یه کم راهنمایی کنن وبرام این مساله رو روشن کنن که برا گرفتن یه عکس خوب امکانات دوربین مهمتره(مثل hs20) یا کیفیت عکس بهتر (مثل s95'g12یا p7000 ) البته میدونم جفت این موارد مهم هست ولی تواین رنج قیمت به قول معروف نمیشه هم خرو بخوایم هم خرما!!ببخشید که یکم طولانی شد ااز دوستان گرامی تقاضا دارم با توجه یه این وصف حال یه دوربین مناسب که بعد خریدش پشیمون نشم به من معرف کنن (با تشکر)

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

http://aks.akkasee.com/photos/206903...3BsortBy%253A&

با سلام به همه دوستان
    راستش این دوربین اگه بتونین همه توانشو استفاده کنید واقعا میتونه واستون کار کنه و جوابتونو بده فقط بای ازش کار بکشید ....دوربین خوبیه و happytime عزیز خیالت راحت که ضرر نکردی و بزرگ نمایی هم نیست الان بهتره تمام توانتو صرف عکاسی کنی بهترین نتیجه رو ازش بگیری
    اینم عکسهای چندتا مونده به اخرم عیدی همه دوستان فوجی
    hkhaghani، momo000000 و oral_81 تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

سلام دوستان
    من حدود 40 روزه این دوربین رو گرفتم البته دوستان اگر بخوان بصورت اتوماتیک با دوربین کارکنند یکم تو ذوقشون میزنه و شاید از کیفیت دوربین خوشتون نیاد در کل بهنظر من دوربین خوبیه نسبت به قیمتش
    فقط یک مشکل عکس های raw گرفته شده با این دوربین رو با چه برنامه ای میشه باز کرد با نرم افزار همراه دوربین که باز نشد با فتوشاپ CS5 هم باز نشد ؟؟؟؟
    اینهم چند نمونه عکس که با این دوربین گرفته البته در عکاسی تازه کارم و ناشی اگر مشکلی داره از نظر تکنیکی و هنری انتقاد کنید ممنون

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

چند تا نمونه عکس که با این دوربین گرفتم البته من تازه کارم و ناشی اگر از نظر تکنیکی و هنری مشکلی داره انتقاد کند

ksp14n0gjl9lgq0f54wl.jpg

jx5wgikt8clz0k96n0c.jpg

dy19fcq5z28n54nbjxh.jpg

mygpy3ksyt2hoeii0ljv.jpg

1vznvkkyzknegzd9i42.jpg
    ali_ab و love.hossein تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    60

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamg59 نمایش پست ها
    ببخشید... کامنت نصف شب زدن این مشکلات رو هم داره :))
    بله.همون سنسور...
    یه لکه کوچولو گرد و غبار روش اومده که توی عکسم یه خط مشکی میندازه
    کسی از دوستان نمیدونست جواب رو؟
    یعنی باید بدم نمایندگی تا رفع بشه؟ خیلی بده اینطوری که

تشکر کرده
    3738

کسی از دوستان نمیدونست جواب رو؟
    یعنی باید بدم نمایندگی تا رفع بشه؟ خیلی بده اینطوری که
    لنزتونو کاملا با پارچه مخصوص و شوینده مخصوص تمیز کنید البته بعید میدونم از لنز باشه سنسورتونم قطعا کثیف نشده شما دوربینتونو جایی بوده که جلو نور خورشید یا نور شدید طولانی نگه دارید
    در حالتی که در پوش لنز روشن هست روشن کنید ببینید نوری چیزی در همون قسمت می بینید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    60

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    لنزتونو کاملا با پارچه مخصوص و شوینده مخصوص تمیز کنید البته بعید میدونم از لنز باشه سنسورتونم قطعا کثیف نشده شما دوربینتونو جایی بوده که جلو نور خورشید یا نور شدید طولانی نگه دارید
    در حالتی که در پوش لنز روشن هست روشن کنید ببینید نوری چیزی در همون قسمت می بینید
    مرسی... آره..یه مدتیه این طوری شده... اون شی مزاحم هم..فکر میکنم یه تکه فوق ریز پلاستیک باید باشه... که روی دوربین کشیده بودم خیس نشه .. اما از اون به بعد یه خط سیاه روی عکسهام میندازه :(
    فکر میکردم گزینه ی تمیز کردن سنسور رو داشته باشه... ولی متوجه شدم نداره !

تشکر کرده
    3738

مرسی... آره..یه مدتیه این طوری شده... اون شی مزاحم هم..فکر میکنم یه تکه فوق ریز پلاستیک باید باشه... که روی دوربین کشیده بودم خیس نشه .. اما از اون به بعد یه خط سیاه روی عکسهام میندازه :(
    فکر میکردم گزینه ی تمیز کردن سنسور رو داشته باشه... ولی متوجه شدم نداره !
    خواهش میکنم ،الان مشکل برطرف شد؟ حتما اون کاریو که گفتم انجام بدید تا خیالتون از بابت سنسور راحت بشه چون اگه به مدت طولانی به سمت نور شدید نگه دارید این مشکل پیش میاد ، اگه این نبود خیالتون از بابت سنسور راحت...
    از فیلتر uv استفاده کنید تا خود لنز در معرض اسیب نباشه
    بازم اگه امری هست در خدمتم
    این دوربین ها چون لنز با بدنه یکسره هست و جدا نمیشه سنسور معمولا در شرایط عادی کثیف نمیشه واسه همین این گزینه که مخصوص دوربین های حرفه ای هست و ندارند
    momo000000 تشکر می‌کند.

صفحه 71 از 83 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... آخرینآخرین