صفحه 67 از 83 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط technic نمایش پست ها
    باسلام
    لطفا برای تنظیمات مودهای مختلف در صحنه های مختلف این دوربین کسی توضیحاتی ویا مرجعی رامیدونه برام معرفی کنه متشکرم
    دوست عزیز مرجعی ندارم جز اینکه مقالات همین سایت پر بار عکاسی را پیشنهاد کنم چون بیشتر تنظیمات این دوربین مساوی است با مهارت های عکاسی که به دوربین خاصی وابسته نیست مثل مدهای P,S,A,M .
    در مود های آماده سازی شده هم مثل sp1,sp2 برای حالت های مختلف مشخص کرده مثلا عکس پرتره، منظره، هوای برفی، ورزشی و جشن ها با نور طبیعی و غیره هستش و همچنین مد exr که خودش دارای مدهای Auto,SN,HR,DR هست که برای شرایط مختلفی پیشبینی شده است که در منوی خود دوربین توضیح داده.
    ولی به نظر من اگر به عکاسی علاقمندید در مدهای P,S,A,M عکاسی کنید و لذت ببرید خواندن مطالب سایت : قسمت آموزش عکاسی را نیز پیشنهاد می کنم. موفق باشید.
    حمید رضا خاقانی

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

سلام این عکس اخرمه به دلیل ضیق وقت توضیحاتش واسه بعد ممنون

http://aks.akkasee.com/photos/203629...3BsortBy%253A&
    ویرایش توسط Moty : Thursday 16 February 2012 در ساعت 13:50
    MamuMehdi، persian.boy، M.karami و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا MamuMehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    39

پیش فرض ساختار سنسور EXR

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    اولا دوست دارم بدونم صحت حرفتون تاچه حد است یعنی این مطلب که میگید در این دوربین دو پیکسل مجاور با هم عمل میکنند و از کل سطح سنسور استفاده میشه اما در دوربینهای دیگه از نصف سنسور استفاده میشه رو از کجا میگید

ثانیا بنده فکر میکنم دوربینی که نتواند در بالاترین کیفیت خودش (16 مگا )عکس های با کیفیت بده و عکس هاش دارای نویز باشن در مگا پیکسل های کمتر هم باز نتیجه ی بهتر نمیده یعنی اگه یک دوربین نویزی باشه این دیگه تو ذات این دوربین هست و شما نمیتونید با کم کردن مگا پیکسل اون نویز ها را از بین ببرید .
    با همه ی این تفاسیر دوست دارم اگه کسی اطلاع دقیقی در این رابطه داره ارائه بده و ممنون میشم از دوستانی که این دوربین رو دارن اگر که ی عکس در حات 16 مگ و ی عکس در حالت 8 مگ بگیرن والبته با فرمت JPG و نتیجه را اعلام کنند .
    mandy عزیز با اجازه ehsan+ در جواب سوالی که از ایشون پرسیده بودید، دو سال پیش مقاله ای رو ترجمه کردم بار عنوان "در پس پرده Fuji S200EXR چه خبر است ؟" که به مذاق برخی از دوستان خوش نیومد برای اینکه دقیقاً با ساختار فنی این نوع سنسور آشنا بشین بد نیست نگاهی به محتوای آن بیندازید : Fuji S200EXR نسل جدید S100FS
    persian.boy، M.karami، ehsan+ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

دوستان عزیز این دوربین زوم دیجیتال هم داره؟ من بعد اینکه دوربین HX100 سونی رو ازم دزدین دیگه پولم نمیرسه اون مدل سونی رو بخرم چون خیلی گرون شده مجبورم بیام طرف این دوربین نظر دوستان چیه؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6803 نمایش پست ها
    دوستان عزیز این دوربین زوم دیجیتال هم داره؟ من بعد اینکه دوربین HX100 سونی رو ازم دزدین دیگه پولم نمیرسه اون مدل سونی رو بخرم چون خیلی گرون شده مجبورم بیام طرف این دوربین نظر دوستان چیه؟
    لنز این دوربین 30 برابر زوم اپتیک داره . دیگه زوم دیجیتال برای چیست ؟!!

مشخصات کلی این دوربین :
    مشخصات کلی: دوربین نیمه حرفه ای - وزن با باتری و کارت حافظه 730 گرم و بدون باتری و کارت حافظه 636 گرم
    مشخصات حسگر و تصویر: حسگر CMOS با کیفیت 16 مگاپیکسل - اندازه 1 به 2 اینچ
    فیلم: ابعاد Full HD - سرعت 30 فریم بر ثانیه
    لنز: 24-720 میلیمتر - بزرگنمایی اپتیکال 30 برابر - لرزشگیر تصویر - زوم اپتیکال در حین فیلمبرداری
    عکسبرداری: سرعت شاتر از 1/4000 ثانیه تا 30 ثانیه - ایزو اتوماتیک 100 و 200 و 400 و 800 و 1600 و 3200 و (6400 در مود M) و (12800 در مود S) - فلاش داخلی Pop-Up با برد 7.1 متر - قابلیت نصب فلاش خارجی (Hot-Shoe) - تکنولوژی تشخیص چهره
    صفحه نمایش: 3 اینچ با رزولوشن 460,000 پیکسل - Live View
    سایر مشخصات: ذخیره بر روی کارت حافظه (SD / SDHC / SDXC (UHS-I - باتری قلمی آلکالاین سایز AA (قابلیت استفاده از باتری قابل شارژ)

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها

لنز این دوربین 30 برابر زوم اپتیک داره . دیگه زوم دیجیتال برای چیست ؟!!

مشخصات کلی این دوربین :
    مشخصات کلی: دوربین نیمه حرفه ای - وزن با باتری و کارت حافظه 730 گرم و بدون باتری و کارت حافظه 636 گرم
    مشخصات حسگر و تصویر: حسگر CMOS با کیفیت 16 مگاپیکسل - اندازه 1 به 2 اینچ
    فیلم: ابعاد Full HD - سرعت 30 فریم بر ثانیه
    لنز: 24-720 میلیمتر - بزرگنمایی اپتیکال 30 برابر - لرزشگیر تصویر - زوم اپتیکال در حین فیلمبرداری
    عکسبرداری: سرعت شاتر از 1/4000 ثانیه تا 30 ثانیه - ایزو اتوماتیک 100 و 200 و 400 و 800 و 1600 و 3200 و (6400 در مود M) و (12800 در مود S) - فلاش داخلی Pop-Up با برد 7.1 متر - قابلیت نصب فلاش خارجی (Hot-Shoe) - تکنولوژی تشخیص چهره
    صفحه نمایش: 3 اینچ با رزولوشن 460,000 پیکسل - Live View
    سایر مشخصات: ذخیره بر روی کارت حافظه (SD / SDHC / SDXC (UHS-I - باتری قلمی آلکالاین سایز AA (قابلیت استفاده از باتری قابل شارژ)
    منم مشخصاتش رو میدونم عزیز اما من برام بعد از اون 30 تا زوم اپتیک دیجیتال هم مهمه چون کار ورزشی در استادیوم میکنم.........hx100 که داشتم بعد 30 تا اپتیک 120 تا هم دیجیتال داشت که خیلی کمکم میکرد برای عکاسی از صحنه های دور استادیوم

دوستانی که دارند کمک کنند وبه نظرشون بخرم یا برم دنبال یه چیز دیگه نمیخوام بیشتر از 600 هزینه کنم

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

منم مشخصاتش رو میدونم عزیز اما من برام بعد از اون 30 تا زوم اپتیک دیجیتال هم مهمه چون کار ورزشی در استادیوم میکنم.........hx100 که داشتم بعد 30 تا اپتیک 120 تا هم دیجیتال داشت که خیلی کمکم میکرد برای عکاسی از صحنه های دور استادیوم

دوستانی که دارند کمک کنند وبه نظرشون بخرم یا برم دنبال یه چیز دیگه نمیخوام بیشتر از 600 هزینه کنم
    خوشحال خواهم شد که بعدا یکی از نمونه عکسهایی که با اون دوربین گرفته بودید رو تا زوم 120 ببینم. میخوام کیفیت اون عکس رو بررسی کنم برای اطلاع شخصی .
    در ضمن این دوربین زوم دیجیتال ندارد .
    ویرایش توسط کوروش : Sunday 19 February 2012 در ساعت 19:48

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    خوشحال خواهم شد که بعدا یکی از نمونه عکسهایی که با اون دوربین گرفته بودید رو تا زوم 120 ببینم. میخوام کیفیت اون عکس رو بررسی کنم برای اطلاع شخصی .
    در ضمن این دوربین زوم دیجیتال ندارد .
    این عکس رو از قبل پیست دومیدانی و از جایگاه پشت دروازه تیم حریف گرفتم حدود 130 متر تا دروازه تیم نفت ابادان و دروازبان فاصله بود .زوم 30 ایکس + حدود70 تا هم زوم دیجیتال

hkhaghani و momo000000 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

بجای زوم دیجیتال میتونی کراپ بگیری.در مورد خرید هم این دو دوربین کیفیت عکس سونی به نظرم در کراپ 100 درصد کمی بهتر هست اما می تونی raw بگیری.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام خدمت دوستان.
    من یک ماهی میشه که hs20 خریدم. قبلا canon sx30 داشتم. کیفیت خوروجی hs20 به نظر من بهتر از sx30 هستش ولی sx30 یک سری امکانات داشت که hs20 نداره. و فکر کنم هم عکس شبش هم فلاش sx30 از این دور بین بهتر و قویتر بود. هالا از دوستان یک سوال دارم.
    چند نفر از دوستان توی پستهای قبلی فرمودن مثلا باتری یک سوم شده. من توی این دوربین نشانگر باتری رو ندیدم. فقط وقتی دوربین باتریش کاملا خالی میشه یه علامت باتری قرمز رنگ وسط صفحه میاره و بعد دوربین خاموش میشه. اگه دوستان لطف کنن منو راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم. یه سوال دیگه هم داشتم. سرعت شاتر در حالت B ، که یکی از دوستان فرمودن میتونید با نگه داشتن دکمه شاتر بیشتر از 30" شاتر را نگه داریم ، این کار را کردم ولی دوربین بیشتر از 30" شاتر را باز نگه نداشت با تشکر

صفحه 67 از 83 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... آخرینآخرین