صفحه 61 از 83 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 601 تا 610 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط *mehrdad* نمایش پست ها
    من خودم این دوربین رو ندارم ولی مختصر اطلاعاتی دارم که ممکنه به دردتون بخوره. دوربین از لحاظ شکل ظاهری و تنظیمات شباهت زیادی به دوربین های حرفه ای داره. فیلمبرداری خوبی داره اما... اگه به دنبال کیفیت عکس هستید بهتره کمی بیشتر فکر کنید چون این دوربین در ایزوهای بالا نویز زیادی داره. مثلا canon sx230 با زوم 14 کیفیت عکس بهتری داره. اگر زوم بالا براتون خیلی مهمه سراغ اینجور دوربینها برید. البته این توضیحاتی که دادم به معنای بد بودن دوربین نیست. از دوربین های سوپر زوم نباید انتظار کیفیت عکس های بالا داشته باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkhaghani نمایش پست ها
    من این دوربین را دارم و با نظر آقا Mehrdad موافقم اگر دنبال کیفیت و شارپنس بالا هستید حتما قبل از خرید نمونه های عکس این دوربین را در سایز واقعی ملاحظه کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.
    شکل دوربین واسم مهمه اونی که گفتین زیاد شکل جالبی نداره ... canon sx30 چطوره؟ کلا تو این رنج قیمت و شکل چی پیشنهاد میدین؟ درضمن من فقط و فقط دنبال عکس هستم اگه فیلم بردارییم هم نداشت واسم مهم نیست
    ممنون از کمکتون مرسی

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

نمونه عکسای این دوربین رو توی گالری دیدم، ظاهرا مشکلی نداره !!! البته قابل مقایسه با G12 نیست
    navidfe تشکر می‌کند.
    شفیع فیروزبخش
    Nikon D7100 - SONY ALPHA 100
    گالری
    (می میرم، تا ایران بماند) «بایندر»

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafy نمایش پست ها
    نمونه عکسای این دوربین رو توی گالری دیدم، ظاهرا مشکلی نداره !!! البته قابل مقایسه با G12 نیست
    والا هرکسی یهچی مگه من نفهمیدم اخرش چیکه کنم :-؟؟
    momo000000 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط navidfe نمایش پست ها
    والا هرکسی یهچی مگه من نفهمیدم اخرش چیکه کنم :-؟؟
    شما اول مشخص کن این دوربین رو به چه مارک دیگه ای میخواهید مقایسه کنید این طوری فقط در مورد این دوربین صحبت کنیم نمیشه نتیجه گرفت چون هر کاربری که ازش راضی باشه میگه خوبه هر کس هم که راضی نباشه میگه خوب نیست من قبلا سوپر زوم HX1 رو داشتم که در مورد نویز بدترین سوپر زوم جهان هست حتی بدتر از نسل قبلش اما خیلی عکس های خوبی هم باهاش گرفتم
    در مقایسه هایی که اینجا انجام میشه کاربران فقط با توجه به قدرت دوربین نظر میدن و هنر عکاس صفر حساب میشه که این اصلا جالب نیست
    Shafy، momo000000 و navidfe تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid88 نمایش پست ها
    شما اول مشخص کن این دوربین رو به چه مارک دیگه ای میخواهید مقایسه کنید این طوری فقط در مورد این دوربین صحبت کنیم نمیشه نتیجه گرفت چون هر کاربری که ازش راضی باشه میگه خوبه هر کس هم که راضی نباشه میگه خوب نیست من قبلا سوپر زوم HX1 رو داشتم که در مورد نویز بدترین سوپر زوم جهان هست حتی بدتر از نسل قبلش اما خیلی عکس های خوبی هم باهاش گرفتم
    در مقایسه هایی که اینجا انجام میشه کاربران فقط با توجه به قدرت دوربین نظر میدن و هنر عکاس صفر حساب میشه که این اصلا جالب نیست
    ببخشید، شرمنده، مقایسه ی من شاید کمی نا عادلانه باشه، من می خوام این دوربینو با یه DSLR مقایسه کنم، با سونی آلفا 100
    سونی آلفا 100 به عنوان یکی از پر نویز ترین دوربین های سری DSLR محسوب می شه، ولی وقتی عکسایی که خودم با آلفا ثبت کردم و با نمونه عکسای سایت های خارجی (فوجی) مقایسه می کنم، آلفا 100 سالاره ! با این حال به علت مشکلاتی می خوام یه لایک بگیرم،
    از طرفی یه عده می گن به خاطر به کار رفتن فناوری EXR در این دوربین شفافیت و وضوح تصویر فوق العادست، از طرفی دیگه یه عده همین پایین می گن، افتضاحه !
    چند وقت پیش از یکی از اعضای با تجربه انجمن پرسیدم نظرت در مورد این دوربین چیه، بهم گفت از بین لایک ها فعلا فوجی تکه!
    از اون طرف بررسی های فنی سایت های خارجی رو می خونم، تعیید می کنن نویز وجود داره، و از طرفی دیگه همین بچه های گالری خودمون، عکس هایی باهاش ثبت کردن که من عمرا بتونم با آلفا 100 با این وضوح ثبت کنم !
    واقعا گیج کنندست !
    momo000000 و navidfe تشکر می‌کنند.
    شفیع فیروزبخش
    Nikon D7100 - SONY ALPHA 100
    گالری
    (می میرم، تا ایران بماند) «بایندر»

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

خب من گفتم یه دوربین می خوام قیافش خوب باشه مثل این فوجی ... فقط هم عکس برام مهمه اگه فیلمبرداری هم نداشت واسم مهم نیست..
    خودم دوتا دوربین پیدا کردم fuji hs20 و canon sx30 نمیدونم هالا کدوم
    اگه پیشنهادیم دارین حتما بگین ممنون میشم

كاربر جديد Iman.H آواتار ها
    تشکر کرده
    17

DSCF1560.jpg
    این عکس رو امشب با مد EXR در میدون بهارستان انداختم.
    ظاهرا خیلی بد نشده اما اگه از مد M استفاده میکردم میشد بهتر هم انداخت!
    Shafy، momo000000 و navidfe تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط navidfe نمایش پست ها
    خب من گفتم یه دوربین می خوام قیافش خوب باشه مثل این فوجی ... فقط هم عکس برام مهمه اگه فیلمبرداری هم نداشت واسم مهم نیست..
    خودم دوتا دوربین پیدا کردم fuji hs20 و canon sx30 نمیدونم هالا کدوم
    اگه پیشنهادیم دارین حتما بگین ممنون میشم
    بین این دو مدل که گفتید من در اکثر مقایسات سایت های معتبر که نگاه کردم برتری با HS20 بود
    مواردی مثل سرعت شاتر - عکاسی پیاپی - پشتیبانی از عکس های RAW - توانایی عکاسی در ایزو های بالاتر - ال سی دی و سایر
    خودتون هم می تونستید این بررسی رو انجام بدید
    navidfe تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

بین این دو مدل که گفتید من در اکثر مقایسات سایت های معتبر که نگاه کردم برتری با HS20 بود
    مواردی مثل سرعت شاتر - عکاسی پیاپی - پشتیبانی از عکس های RAW - توانایی عکاسی در ایزو های بالاتر - ال سی دی و سایر
    خودتون هم می تونستید این بررسی رو انجام بدید
    ممنون که وقت گذاستین مرسی
    به نظرتون عکس های کدوم با کیفیت تر و شارپ تره؟

كاربر جديد Iman.H آواتار ها
    تشکر کرده
    17

خیلی ها ممکنه از خروجی این دوربین راضی نباشن. البته تا حدی به مهارت عکاسی بر میگرده. مثلا مد EXR که کاملا اتوماتیک هست همه جا به درد نمیخوره
    بعضی موقع ها صحنه ها رو قاطی میکنه و تو نور معمولی داخل ساختمان افتضاح ISO رو میبره بالا ! به نظرم اگه نخواید از آخرین زوم و حالت تله استفاده کنید مد S و P خیلی راحت تر به کار شما میان در حالتی که یه کم از عکاسی چیزی بدونید
    momo000000 تشکر می‌کند.

صفحه 61 از 83 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین