صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 140
Like Tree282تشکر

موضوع: FUJIFILM X-T2

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1808 نمایش پست ها
    در پست های بالاتر گفتید که گردونه جلو و عقب رو میشه روی سرعت شاتر و دیافراگم و ... تنظیم کرد
    پس در اینصورت برای کم و زیاد کردن مقادیر باید نیم شاتر گرفت بعد از گردونه ها استفاده کرد ؟
    * آیا در فوجی تنظیمی وجود نداره که مثل سونی اطلاعات لحظه ای همیشه نمایش داده بشه ؟
    دوربین یا رو اتوماتیکه یا رو دستی اگه اتوماتیک باشه که شما نیازی به تنظیم مجدد ندارین و وقتی نیم شاتر میگیرین میبینین که داره با چه سرعت و دیافراگمی میگیره
    اگر هم دستی باشه که سرعت یا دیافراگم رو دستی انتخاب کردین و در ال سی دی پشت بدون نیم فشار هم میبینین و تغییر میدین در واقع اونی که میگین برای اتوماتیکه فقط
    yaghoobi، obsidiyan، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا sina1808 آواتار ها
    تشکر کرده
    31

این مسئله Waxy Skin Tones چقدر در xt2 وجود داره و چقدر و کجاها اذیت کنندست ؟

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

این مسئله Waxy Skin Tones چقدر در xt2 وجود داره و چقدر و کجاها اذیت کنندست ؟
    بعيد ميدونم مشكلي وجود داشته باشه
    تا اونجايي كه من سرچ كردم و ديدم خيلي ها از تناليته رنگ پوست بسيار تعريف كردن تو اين سري از فوجي البته باز نظر دوستان و اساتيدي كه اين دوربين و يا xpro2 را دارن بسيار ميتونه دقيق تر باشه

تشکر کرده
    31

برام سوال شده که آیا امکانات کمک فوکوس مثل فوکوس پیکینگ ، دیجیتال اسپلیت اسکرین ، بزرگنمایی و ... که از طریق LCD قابل استفاده هست آیا از طریق EVF هم با همون کیفیت قابل استفاده هست یا محدودیت هایی هم داره ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

برام سوال شده که آیا امکانات کمک فوکوس مثل فوکوس پیکینگ ، دیجیتال اسپلیت اسکرین ، بزرگنمایی و ... که از طریق LCD قابل استفاده هست آیا از طریق EVF هم با همون کیفیت قابل استفاده هست یا محدودیت هایی هم داره ؟
    هر چیزی که در LCD هست در EVF هم هست !
    obsidiyan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    31

من این دوربین رو بصورت انلاین خریدم با لنز 18-55
    همه چیز عالیه
    فقط اینکه برای شات زدن بصورت بیسیم حتما باید بصورت وای فای به دوربین وصل شد ( از طریق اپ اندرویدی ) و نمیشه از ریموت کنترل های مادون قرمز استفاده کرد
    برای عکس های خانوادگی چه وسیله ای رو پیشنهاد میکنید که باهاش بتونم عکس بگیریم از خودمون؟ در عین حال از فلش سرخود همراهش هم بتونیم استفاده کنیم .
    بعدا شاید فلش اکسترنال هم تهیه کنم و بخوایم بصورت بیسم فلاش اکسترنال رو هم تریگ کنیم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    783

همه چیز عالیه
    فقط اینکه برای شات زدن بصورت بیسیم حتما باید بصورت وای فای به دوربین وصل شد ( از طریق اپ اندرویدی ) و نمیشه از ریموت کنترل های مادون قرمز استفاده کرد
    برای عکس های خانوادگی چه وسیله ای رو پیشنهاد میکنید که باهاش بتونم عکس بگیریم از خودمون؟ در عین حال از فلش سرخود همراهش هم بتونیم استفاده کنیم .
    بعدا شاید فلش اکسترنال هم تهیه کنم و بخوایم بصورت بیسم فلاش اکسترنال رو هم تریگ کنیم
    سلام، از ریموت های مادون قرمز که نه، ولی میتونید از ریموت hahnel Giga T Pro II مخصوص دوربین کنون استفاده کنید.
    yaghoobi، obsidiyan و sina1808 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

همه چیز عالیه
    همون اپ اندرویدی بهتر نیست؟ کادر رو هم میبینین توش دیگه! فلاش اکسترنال اگه استودیو فلاش باشه که با تریگر رادیویی معمولی کار میکنه. اگه رو دوربینی مارک متفرقه باشه که تریگر خودشو میخواد . اگه فوجی مدل ۵۰۰ باشه برای وایرلس کار کردن یکی دیگه از خودشو میخواد فعلا ممکنه بعدا تریگر هم بزنن براش.
    obsidiyan و sina1808 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    31

چند سوال جدید :

فلاش فوجی مدل 500 موجوده تو بازار ؟ نمیدونم قابلیت hhs مورد استفاده من خواهد بود یا خیر
    در صورت تهیه مدل 500 نیاز به تریگر هم دارم یا دوربین خودش میتونه ارتباط برقرار کنه با این فلاش

آیا مدل 42 برای من که تجربه کار با فلاش اکسترنال رو ندارم بهتر نیست ؟
    و آیا میشه با تریگر متفرقه باهاش کار کرد ؟ با حفظ قابلیت TTL ؟

در مورد فلش ها و تریگر های متفرقه آیا باید حتما مدل کانن ای مورد استفاده قرار بگیره ؟ و مدل نیکونی قابل استفاده نیست ؟

در مورد منوی Q هم یکم سردرگم شدم که اصلا فلسفه وجودیش چیه ؟ کاربرد خاصی داره ؟ چه کارهایی میشه باهاش انجام داد در چه موقعیت هایی کمک کنندست ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    783

چند سوال جدید :

فلاش فوجی مدل 500 موجوده تو بازار ؟ نمیدونم قابلیت hhs مورد استفاده من خواهد بود یا خیر
    در صورت تهیه مدل 500 نیاز به تریگر هم دارم یا دوربین خودش میتونه ارتباط برقرار کنه با این فلاش

آیا مدل 42 برای من که تجربه کار با فلاش اکسترنال رو ندارم بهتر نیست ؟
    و آیا میشه با تریگر متفرقه باهاش کار کرد ؟ با حفظ قابلیت TTL ؟

در مورد فلش ها و تریگر های متفرقه آیا باید حتما مدل کانن ای مورد استفاده قرار بگیره ؟ و مدل نیکونی قابل استفاده نیست ؟

در مورد منوی Q هم یکم سردرگم شدم که اصلا فلسفه وجودیش چیه ؟ کاربرد خاصی داره ؟ چه کارهایی میشه باهاش انجام داد در چه موقعیت هایی کمک کنندست ؟
    سلام، فلاش مدل 500 نمایندگی فوجی مجتمع پایتخت موجود دارد، قابلیت hhs دارد، این فلاش فقط با فلاش از نوع خودش تریگر میشود و دوربین نمیتواند.
    42 فلاش خوبی هست ولی اگر امکان تهیه مدل 500 را دارین بهتر است از مدل 500 شروع کنید. تریگر متفرقه TTL برای فوجی تا جایی که من اطلاع دارم نیست.
    فقط ریموت دوربین کنون به فوجی میخورد، در مورد تریگر فلاش نه نیکون نه کنون.
    تنها فلاش متفرقه TTL برای فوجی Nissin i40 و Nissin i60 می‌باشد.
    منوی Q هم از اسمش معلوم است، دسترسی سریع به بعضی از تنظیمات دوربین مانند انتخاب نوع نقطه فوکوس، فرمت خروجی و ...و البته انتخاب تایمر. آیتم های این منو نیز قابل تغییر می باشد.
    yaghoobi و obsidiyan تشکر می‌کنند.

صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین