صفحه 118 از 166 نخستنخست ... 18 68 108 114 115 116 117 118 119 120 121 122 128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

با سلام دوباره خدمت اساتید گرامی.
    اول پوزش اگر سوالم تکراریه چون حقیقتا وقت نداشتم کل 117 صفحه رو مطالعه کنم.
    چند تا سوال داشتم
    1-آیا راهی هست که این مشکل نبود ال سی دی چرخان رو حل کرد؟مثلا یک ریموت کنترل که صفحه نمایش داشته باشه؟
    2-این دوربین به طور ممتد چقدر میتونه فیلمبرداری فول اچ دی یا اچ دی انجا بده؟
    3-برای استفاده از مود فیلمبرداری خرید این دوربین عقلانی تر هست یا دی 5100؟(با توجه به اینکه دی 5100 ال سی دی چرخان داره ولی فکر میکنم اونطور که شنیدم بیش از 20 دقیقه نمیتونه به طور ممتد فیلمبرداری کنه و داغ میکنه،سوال دو رو هم به این خاطر پرسیدم که آیا این هزینه ی اضافه برای خرید دی 7000 میتونه کمکی به مدت زمان فیلمبرداری ممتد بکنه و دیرتر داغ کنه یا نه؟چون عمده استفاده فیلمبرداری بنده برای مراسمات هست.)

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

سلام به همه دوستان گرامی
    این سئوال رو در قسمت ریموت هم مطرح کردم. اینچا هم عرض میکنم با تغییرات
    قبلا با ریموت گیگا تی پرو هر دو دوربین دی 90 و دی 7000 من کار میکردند.
    اما متاسفانه امروز با تعویض باطری ها اصلا کار نمیکنند. ( هر دو دوربین بااین ریموت )
    حتی تو فروشگاه دوستم هم 3 تا ریموت جدید هم تست کردم و اصلا شات نمیزنه.
    با نیکون های دیگه هم تست کردم.
    حدسم این بود که شاید ریموت من مشکلی پیدا کرده.
    اما وقتی تو فروشگاه اون سه تا ریموت نو هم کار نکردند. کمی شک کردم.
    جالبه که یه نیکون دی 7000 دیگه رو هم از کارت خارج کردیم و هم ریموت من و هم اون سه ریموت کار نکردند !
    در حالیکه تمامی تنظیمات ریموت ها درست بود.
    دوربین رو هم ریسیت کردیم اما متاسفانه مشکل همچنان باقیست.
    عزیزی تا حالا به این مشکل برنخورده ؟
    ایا میتونه از فریمورباشه ؟
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر آشنا faridz آواتار ها
    تشکر کرده
    173

سلام دوستان من با d7000 مشکل دارم .تون رنگ سبز و زرد تو lcd و کامپیوتر بهم میده .در هر محیطی تون سبز و زرد میده تا حالا کسی با این موضوع رو برخورد کرده . ریست کردم .آپدیت کردم نشد که نشد .و چیز دیگر در عکاسی پیاپی یهو دوربین گیر میکنه فکر کنم آینه بالا گیر میکنه و بعد با زدن چندبار دکمه شاتر درست میشه . و بیشتر مواقع وقتی مثلا 20 تا پشت سر هم عکس میگیری بافر نمیکنه و هیچ عکسی گرفته نمیشه . موندم والا.

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    با سلام دوباره خدمت اساتید گرامی.
    اول پوزش اگر سوالم تکراریه چون حقیقتا وقت نداشتم کل 117 صفحه رو مطالعه کنم.
    چند تا سوال داشتم
    1-آیا راهی هست که این مشکل نبود ال سی دی چرخان رو حل کرد؟مثلا یک ریموت کنترل که صفحه نمایش داشته باشه؟
    2-این دوربین به طور ممتد چقدر میتونه فیلمبرداری فول اچ دی یا اچ دی انجا بده؟
    3-برای استفاده از مود فیلمبرداری خرید این دوربین عقلانی تر هست یا دی 5100؟(با توجه به اینکه دی 5100 ال سی دی چرخان داره ولی فکر میکنم اونطور که شنیدم بیش از 20 دقیقه نمیتونه به طور ممتد فیلمبرداری کنه و داغ میکنه،سوال دو رو هم به این خاطر پرسیدم که آیا این هزینه ی اضافه برای خرید دی 7000 میتونه کمکی به مدت زمان فیلمبرداری ممتد بکنه و دیرتر داغ کنه یا نه؟چون عمده استفاده فیلمبرداری بنده برای مراسمات هست.)

با اجازه از اساتید

دوست گرامی اگر عمده کار و فعالیت شما فیلم برداری هستش با این دوربین زیاد راحت نخواهید بود
    عدم کنترل کافی روی تنظیمات (البته از این لحاظ از 5100 بهتره) و هندلینگ خسته کننده و پر لرزش و ...
    در مورد ال سی دی میشه از خروجی TV یه خروجی گرفت که البته نمیدونم روی این دوربین قابل اعمال هست یا خیر
    این دوربین در حالت Full HD با 24 فرم و در حالت HD با 30 و 25 و24 فرم بر ثانیه، 20 دقیقه فیلم برداری با فوکوس ممتد داره که یه مقدار گیج هم میزنه (البته 20 دقیقه زمان کمی نیست و کاملا نیاز یک فیلم بردار حرفه ای رو هم رفع میکنه)
    از لحاظ داغ کردن باید خدمتتون عرض کنم کلا تمامی دوربین های عکاسی این مشکل رو دارند همچین ممکنه سنسور و لرزشگیر هم آسیب ببینه (دوربین های نیکون و کنون بخاطر وجود لرزشگیر در روی لنز دیرتر از دوربین هایی که لرزشگیر سنسور دارن داغ میکنن فکر کنم این زمان برای دوربین سونی 5 تا 10 دقیقه باشه)

فکر میکنم D3100 یا DSLRlike در کنار یک دوربین فیلم برداری بیشتر کار شما رو راه بندازه
    البته نمیشه از تاثیر سنسور بزرگتز دوربین های عکاسی نسبت به دوربین های فیلم برداری به راحتی گذشت

اگه ناقص بود یا کم و کاستی داشت دوستان بفرمایند
    Javat و Ph.Sepehr تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    173

سلام کسی از دوستان نیست این مشکل دوربینم رو بدونه از چیه؟

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

وقتی فلاش را رو دوربین نصب کردم و میخوام یک عکس را با فلاش بگیرم و عکس بعد از اون را بدون فلاش .چه دکمه ای روی دوربین را باید بزنم که فلاش کار نکنه .؟

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    وقتی فلاش را رو دوربین نصب کردم و میخوام یک عکس را با فلاش بگیرم و عکس بعد از اون را بدون فلاش .چه دکمه ای روی دوربین را باید بزنم که فلاش کار نکنه .؟
    فلاش رو دوربین رو خاموش کن.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    بايد از منوي دوربين دكمه FN را براي قطع فلاش تنظيم كنيد

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

نقل قول نوشته اصلی توسط faridz نمایش پست ها
    سلام دوستان من با d7000 مشکل دارم .تون رنگ سبز و زرد تو lcd و کامپیوتر بهم میده .در هر محیطی تون سبز و زرد میده تا حالا کسی با این موضوع رو برخورد کرده . ریست کردم .آپدیت کردم نشد که نشد .و چیز دیگر در عکاسی پیاپی یهو دوربین گیر میکنه فکر کنم آینه بالا گیر میکنه و بعد با زدن چندبار دکمه شاتر درست میشه . و بیشتر مواقع وقتی مثلا 20 تا پشت سر هم عکس میگیری بافر نمیکنه و هیچ عکسی گرفته نمیشه . موندم والا.
    سلام دوست عزیز ، در مورد تن رنگی LCD نظری نمی تونم بدم ، تا حالا برای بنده چنین چیزی بر خورد نکردم ،
    عکستان را در چند مانیتور مختلف چک نمایید ، شاید مشکل از مانیتورتون است ، و یا اینکه بعضی ار Photo viewer ها بعد چند ثانیه عکس را از نظر رنگی refine میکنند ، که شاید به این دلیل هم باشد !!!

در مورد دومی ، بعد از گرفتن 20 عکس ، خوب بافر دوربین پر میشود ، تا چند ثانیه نمیزند و یا با فاصله ی زمانی زیاد شات میزند ،

اگر عکسی ثبت نمی شود ، احتمالا مشکل از رم دوربینتان است ، رمتان چیست ؟ سرعت رایتش چقدر است ؟

تشکر کرده
    173

لینک ها مشکل من رو بیان میکنند :http://nikonrumors.com/forum/topic.php?id=3107

http://nikonrumors.com/forum/topic.php?id=3823

رم من fujifilm sd 8g class 10
    ویرایش توسط faridz : Wednesday 8 August 2012 در ساعت 01:42 دلیل: اشتباه تایپی