صفحه 124 از 166 نخستنخست ... 24 74 114 120 121 122 123 124 125 126 127 128 134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان . اساتید عزیز
    یه چند تا سوال داشتم در رابطه با این دوربین اعجوبه
    مدت فیلمبرداری این دوربین چقدره؟یعنی اگر بنده یه گریپ با دو تا باتری(جمعا سه تا)روی این بدنه بذارم + دو تا مموری لکسر 128 گیگابایت 400X،چقدر میتونم فیلمبرداری کنم با رزولوشن اچ دی و نه فول اچ دی.
    و اینکه لنز سیگما 70-200 اف 2.8 روی این دوربین چطور جواب میده؟چون اگر بخوام برندم نیکون باشه مایل به خرید 70-200 خود نیکون نیستم
    این دوربین اگه فریمور اش اپدیت نشه چند ثانیه بیشتر فیلمبرداری اچ دی نداره.
    ضمنا گریپ اش طوریه که توش یک باتری میخوره و بستن اش طوریه که باتری دوربین قابل جابجایی نیست.یعنی چه سه تا باتری داشته باشی چه یکی فرقی نمیکنه
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان . اساتید عزیز
    یه چند تا سوال داشتم در رابطه با این دوربین اعجوبه
    مدت فیلمبرداری این دوربین چقدره؟یعنی اگر بنده یه گریپ با دو تا باتری(جمعا سه تا)روی این بدنه بذارم + دو تا مموری لکسر 128 گیگابایت 400X،چقدر میتونم فیلمبرداری کنم با رزولوشن اچ دی و نه فول اچ دی.
    و اینکه لنز سیگما 70-200 اف 2.8 روی این دوربین چطور جواب میده؟چون اگر بخوام برندم نیکون باشه مایل به خرید 70-200 خود نیکون نیستم
    درود

مدت فیلم برداری در حالت فول HD این دوربین 20 دقیقه هست ، و بکار گیری گریپ نقشی در مدت اون نداره ، اضافه کردن مموری بیشتر هم همینطور.
    بعد از گرفتن 20 دقیقه فیلم برداری متوقف میشه ، و البته شما میتونید دوباره شروع کنید ، اما این کار اصلا توصیه نمیشه ، در حین فیلم برداری تمام مدت سنسور در حال کار کردن هست ، همین طور LCD روشن هست این باعث داغ شدن دوربین میشه ، دوستان تا سه مرتبه پشت هم با دوربین فیلم گرفته اند 60 دقیقه پشت سر هم اما دفعه آخر دوربین داغ کرده با نمایش اخطار ، خاموش شده است. این کار اصلا توصیه نمیشود اصولا اگر فیلم برداری خیلی برای شما اهمیت دارد ، یک دوربین فیلم برداری تهیه کنید .

ضمنا اگر روی هر دوربینی از جمله همین D7000 فیلم برداری بعد از چند ثانبه قطع شد ، این مربوط به بکار گیری مموری با سرعت نامناسب است ، که دارای سرعت write مناسب با فول HD نیست ، اگر از مموری های توصیه شده استفاده شود چنین اتفاقی نمیافتد و ارتباطی با فریمور دوربین ندارد.

برای لنز سیگما و تفاوتهای آن با دیگر لنزها هم در بخش مربوطه بحث رو دنبال بفرمایید

موفق باشید
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Thursday 4 October 2012 در ساعت 14:31
    M.Meghdari، Saeed Barikani، Logitech و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نه این دوربین و نه هیچ دوربین عکاسی دیگری برای فیلمبرداری های طولانی مدت مناسب نیستند . فرقی نمیکنه از کدام مارک و برند .
    همانطور که جناب انوش گفتند ، فیلمبرداری های طولانی بدون وقفه و مداوم ، چه در این دوربین و چه هر دوربین عکاسی دیگری ، باعث داغ شدن سنسور و در مدت زمانی نه چندان بلند باعث افزایش پیکسل های سوخته خواهد شد .
    اگر قصد کار حرفه ای تصویربرداری دارید ، بهترین گزینه ، دوربین تصویربرداری است .
    Ph.Sepehr تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

ممنون از همه عزیزان.پس انشاءالله یه دی 7000 میخرم و با راهنمایی فروشنده محترم (!!!) یه دوربین فیلمبرداری مناسب.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

سلام.
    من دو تا سئوال داشتم اول اینکه توی این دوربین چجوری میشه شدت نور فلاش رو کم و زیاد کرد مثل کنون. و بعدی اینکه توی مد COLOR SPACE باید ADOBE RGB یا SRGB رو انتخاب کنیم؟ ممنون.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط nimapix نمایش پست ها
    سلام.
    من دو تا سئوال داشتم اول اینکه توی این دوربین چجوری میشه شدت نور فلاش رو کم و زیاد کرد مثل کنون. و بعدی اینکه توی مد COLOR SPACE باید ADOBE RGB یا SRGB رو انتخاب کنیم؟ ممنون.
    دکمه ای که علامت فلاش داره را فلاش بدید
    با قلطک های جلو و عقب میتوانید تنظیماتی که میخواهید برای فلاش اعمال کنید
    marypm، shahbazi و nimapix تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

سلام.
    SRGB بهتر و عمومی تر است از SRGB استفاده کنید بعداً به مشکل برنمیخورید.
    Dejavu، Dariush Chegini، alisunny و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

سلام.
    توصیه میکنم توی بخش مقالات سایت، مقالات بسیار نغز دکتر روشن رو درباره فضاهای رنگی مطالعه کنین، کلا اطلاع از فضاهای رنگی میتونه واسه ادامه کارهاتون مفید باشه...
    nimapix تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

ممنون از همه دوستان که جواب دادن. من این مقاله هایی که فرمودید رو پیدا نکردم مقدور هست آدرس دقیق تر بدین؟ممنون

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

ممنون از همه دوستان که جواب دادن. من این مقاله هایی که فرمودید رو پیدا نکردم مقدور هست آدرس دقیق تر بدین؟ممنون

درود

لینگ مقالات در مورد فضاهای رنگی

موفق باشید
    Dariush Chegini و nimapix تشکر می‌کنند.