صفحه 147 از 166 نخستنخست ... 47 97 137 143 144 145 146 147 148 149 150 151 157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Neyshaburi نمایش پست ها
    این دوربین در زمان فیلم برداری قابلیت تنظیم اپچر(دیافراگم) و ایزو رو داره ؟؟؟
    آپدیت جدیدش چنده ؟
    خدمتتون عرض شود خودم تست کردم البته خونده بودم که قابلیت تنظیم اپچر رو نداره اما از اونجایی که دیدم در حین فیلم برداری قابل تغییر هست شک کردم!

قابلیت تغییر ایزو و شاتر رو داره اما تغییر اپچر رو نه!
    با لنزهای سری D هم تست شد رو بسته ترین حالت شروع به فیلم برداری کرد اما با تغییر اپچر توسط رینگ دیگه ایزو و شاتر رو نمیشد تغییر داد اما با تغییر نور محیط خود دوربین نور رو تنظیم میکرد حالا توسط ایزو یا شاتر یا هر دو !! نمیدونم اما تصویر نویزی میشد!
    این رو هم ذکر کنم میشد از جبران نور دهی استفاده کرد
    ahmad.abaee و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر همراه شهاب سیّافی آواتار ها
    تشکر کرده
    286

سلام خدمت اساتید. من d90 ام رو رد کردم و فردا یه D7000 نو برام میرسه. میخواستم ببینم نظر شما راجع به محافظ ال سی دیش که تو جعبه هست چیه؟ اون طلق رو منظوزمه! تو D90 که تو روز خیلی ال سی دی رو کم نور میکرد و دید رو کم. و به مرور زمان هم رو گوشه های ال سی دی علامت انداخته بود! واسه D7000 هم همینجوریه؟ یا بهتره! میخوام بدونم اگه قراره همین بلا سر این دوربین جدیدم هم بیاد اصن از این استفاده نکنم و بجاش برچسب بزنم!

خودم رو توی این لینک معرفی کردم
    http://forum.akkasee.com/f23/t275-40.html#post344715

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید. من d90 ام رو رد کردم و فردا یه D7000 نو برام میرسه. میخواستم ببینم نظر شما راجع به محافظ ال سی دیش که تو جعبه هست چیه؟ اون طلق رو منظوزمه! تو D90 که تو روز خیلی ال سی دی رو کم نور میکرد و دید رو کم. و به مرور زمان هم رو گوشه های ال سی دی علامت انداخته بود! واسه D7000 هم همینجوریه؟ یا بهتره! میخوام بدونم اگه قراره همین بلا سر این دوربین جدیدم هم بیاد اصن از این استفاده نکنم و بجاش برچسب بزنم!
    شهاب جان تو آخرین گردهمایی که داشتیم دوستان هم نظرشون این بود که محافظ، نبودش بهتر از بودنشه و به جاش برچسب بهتره در کنار مراقبت بیشتر.
    شهاب سیّافی تشکر می‌کند.

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

من که از همون روز اول محافظ برچسبی چسبوندم روش. البته خودم بریدم چون اندازه مناسب برای D7000نبود.
    از محافظی که نیکون گذاشته خوشم نیومد. دوربین رو دو سه میلیمتر بزرگتر میکنه.
    ویرایش توسط aidin594 : Sunday 6 October 2013 در ساعت 17:25
    شهاب سیّافی تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    286

خب پس همون نبودش بهتره هم بزرگ میکنه هم یه جورایی وصله ناجوره! هم اینکه در دراز مدت خط میندازه رو ال سیدی! گفتم شاید من الکی حساسم اما مثینکه نظر دوستان هم همینه! خیلی ممنون

كاربر آشنا M.Rasouli آواتار ها
    تشکر کرده
    290

ضمن سلام و احترام.
    من حدود دوماهی هست که این دوربین رو گرفتم و باهاش کار کردم.
    واقعا حرف نداره ... D:

یه سوال داشتم این که برای عکاسی در شب فکوس نمی کنه و وقتی هم فکوس نمی کنه به مراتب شات هم نمی زنه دیگه ...
    این می دونم که هنوز درست بلد نیستم با این دوربین کار کنم ... :)
    و علم از عکاسی کمه و این موضوع منو شب گذشته پیش دوستم که کنون 650 دی داشت خیت کرد
    البته بگم که حالت فکون من روی area 9 نقطه بود و built-in AF-assist illuminator هم خاموش بود ولی باز هر کاری کردم فکوس نکرد ولی دوربین اون فکوس کرد و عکس ازم کرفت.

دوستان و اساتید گرامی لطفا در مورد فکوس در شرایط نوری ضعیف با این دوربین رو کمی در بارش صحبت کنند.
    با سپاس فراوان
    شهاب سیّافی تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    286

دوباره سوال! من دیروز دوربین رو گرفتم! و یه موضوعی منو آزار میده! کنار درب باتری دوربین یه زائده لاستیکی هست که همش دستم گیر میکنه بهش باز میشه! رفته رو اعصابم! میخوام ببینم اگه خاصیت خاصی نداره دو قطره چسب حرومش کنم بنشونمش سر جاش
    aidin594 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rasouli نمایش پست ها
    ضمن سلام و احترام.
    واقعا حرف نداره ... D:

یه سوال داشتم این که برای عکاسی در شب فکوس نمی کنه و وقتی هم فکوس نمی کنه به مراتب شات هم نمی زنه دیگه ...
    و علم از عکاسی کمه و این موضوع منو شب گذشته پیش دوستم که کنون 650 دی داشت خیت کرد
    البته بگم که حالت فکون من روی area 9 نقطه بود و built-in AF-assist illuminator هم خاموش بود ولی باز هر کاری کردم فکوس نکرد ولی دوربین اون فکوس کرد و عکس ازم کرفت.

دوستان و اساتید گرامی لطفا در مورد فکوس در شرایط نوری ضعیف با این دوربین رو کمی در بارش صحبت کنند.
    با سپاس فراوان
    دوست عزیز اون built-in AF-assist illuminator که فرمودین همونطور که از اسمش پیداست کارش کمک به فوکوس اوتومات دوربینه! که تو شرایط نوری ضعیف با انداختن یه نور روی سوژه باعث میشه سوژه دیده شه و دوربین بتونه روی سوژه فوکوس کنه. پس اگه مشکل در فوکوس کردن دارین بهتره اونو روشن کنین نه خاموش. کلا این یه سیستمیه که توی همه اس ال آر ها هست و ربطی به مدل دوربین نداره. از نظر تعداد نقطه فوکوس من فکر میکنم که تعداد بیشتر بهتر باشه تا کمتر! وگرنه با بالا رفتن مدل دوربین ها تعداد نقطه فوکوس هارو زیاد نمیکردن! پس حدسم تو این مورد اینه که اونرو روی همون 39 نقطه بذارین باید بهتر باشه

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    دوباره سوال! من دیروز دوربین رو گرفتم! و یه موضوعی منو آزار میده! کنار درب باتری دوربین یه زائده لاستیکی هست که همش دستم گیر میکنه بهش باز میشه! رفته رو اعصابم! میخوام ببینم اگه خاصیت خاصی نداره دو قطره چسب حرومش کنم بنشونمش سر جاش

دوست عزیز اون زائده برای مواقعی هست که باتری شما تموم شده باشه در این صورت یک منبع تغذیه که اندازش دقیقا عین باتری هست در محفظه باتری قرار می گیره که یک سیم بهش وصله و به برق وصل می شه و میتونین موقتا عکاسی کنین. اون زائده به خاطر همینه که اون سیم ار اونجا رد بشه. من الان 2 ساله این دوربین رو دارم و همچین مشکلی باهاش نداشتم. یه کم جاشو محکم تر کنین یا یه کم فشار بدین که خوب توی جاش جفتو جور بشه.
    M.Rasouli و شهاب سیّافی تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rasouli نمایش پست ها
    ضمن سلام و احترام.
    واقعا حرف نداره ... D:

با سپاس فراوان
    کلا فوکوس اش اصلا مالی نیست منم در شرایط کم نور نمیتونم خوب فوکوس کنم
    شما اول اون چراغ را بگذار روشن بشه بعد هم در شرایط کم نور فقط بانقطه فکوس وسط فوکوس کن و بعد دوباره کارد بندی کن .این تنها راهی بوده که به ذهن من رسیده حالا اگه کس دیگه راه دیگه داره
    ولی خداییش فوکوس اش تو شرایط کم نور داغونه
    M.Rasouli تشکر می‌کند.