صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 118
Like Tree839تشکر

موضوع: Nikon D4

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

سر انجام نمونه‌هایی‌ از عکس‌های D۴ در ایزو‌های بالا در اندازه اصلی‌ رو پیدا کردم.

البته باید دقت داشت که این نمونه ها، خروجی دوربین‌های نسخه نهایی نیستند و می‌شه امید داشت که در نسخه نهایی بهبود نسبی‌ رو در کیفیت خروجی شاهد باشیم.

با توجه به اینکه ایزو اصلی‌ این دوربین تا ۱۲۸۰۰ هست و ایزو اصلی‌ دوربین کنن ۵۱۲۰۰ هست به نظر میرسه که نیکون پس از مدت‌ها در زمینه عملکرد در نور کم بازی رو به کنن واگذار کرده. باید صبر کرد و دید که دوربین کنن چقدر از نیکون کم نویز تر هست. پیش بینی‌ من چیزی نزدیک به ۱ استاپ در ایزو‌های بالای ۶۴۰۰ هست.

D۴ تا ایزو ۱۶۰۰ خارق‌العاده هست. در ایزو ۱۶۰۰ تا ۶۴۰۰ هم اگر چه کمی‌ نویزی میشه اما هنوز هم مقدار جزئیات ثبت شده و رنگ عکس‌ها بسیار خوبه. بقیشو خودتون از اینجا ببینید.
    yasin-m، Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    جناب هراتی لینک خبر و یا شایعه خاصی در این مورد دیدید و یا گمانه‌زنی می‌کنید؟
    دی۸۰۰ با این سنسور و خروجی جذاب خواهد بود. ولی نبود دوربینی با بدنه‌ی سبک و قیمت مناسب با مگاپیکسل بالا در برند نیکون دیگر غیرقابل تحمل است. حالا هر اسمی می‌خواهد داشته باشد.
    آرش جان این چیزی است که من از سیاست نیکون بر داشت کردم
    وقتی d4 با این رزولوشن باشد به قول شما d800 هم با همین رزولوشن جذاب خواهد بود
    d400 هم که بدلیل رقابت با کانن 7دی باید یک دوربین سریع باشد و اصلا نمیاد بهش که از دی 800 و دی 4 جلو بزنه و سنسوری با رزولوشن بالاتر داشته باشد
    d7000 هم که دیگه واقعا بعیده که نیکون به زودی اپدیت کنه چون دوربین واقعا خوبی هست
    فکر نمی کنم نیکون یک رده دیگه هم برای دوربین های ارزان با رزولوشن بالا درست کنه

پ.ن:بحث اندکی از موضوع اصلی بیرون شد(باعرض پوزش)

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    سر انجام نمونه‌هایی‌ از عکس‌های D۴ در ایزو‌های بالا در اندازه اصلی‌ رو پیدا کردم.

D۴ تا ایزو ۱۶۰۰ خارق‌العاده هست. در ایزو ۱۶۰۰ تا ۶۴۰۰ هم اگر چه کمی‌ نویزی میشه اما هنوز هم مقدار جزئیات ثبت شده و رنگ عکس‌ها بسیار خوبه. بقیشو خودتون از اینجا ببینید.
    ضمن تشکر از روحیه جستجوگر حضرتعالی ، گویا نسبت به دی تری اس یک پله وضعیت نویزی بهتری داره . تو دی تری اس عملا عکس با ایزوی 101600 بلا استفاده هست و فقط میشه ادعا کرد صحنه رو یادگاری ثبت کردید ، همین وضعیت رو میشه در ایزوی 203200 دی 4 دید . فعلا مقایسه وضعیت نویزی اون با 1dx امکانپذیر نیست چرا که تا اونجایی که به یاد دارم ، کنن نمونه های زیادی از ایزوهای بالای اون رو بیرون نداده . تا نظر اساتید چی باشه .
    تجهیزات فعلا هیچی حتی یه پوینت اند شوت !!!
    شهروز باقرپور

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

پیش فرض D4 با آیفون کنترل میشود!

ظاهرا دوربین جدید نیکون اگر متصل به ترنسمیتر WT-5 باشد در حالت HTTP server میتوان از طریق آیفون عکسهای ذخیره شده در کارت حافظه اش را دید.

همچنین میتونید کنترلهای ساده مثل لایو ویو یا فیلمبرداری را از طریق همین برنامه انجام داد.
    و:
    جالبتر اینکه میشه ده عدد D4 را با این طریق همزمان شات کرد.

منبع + ویدئو + اصل خبر

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

برای دوستانی که برای دیدن فیلم مشکل دارند فیلم را در اینجا آپلود کردم. (حجم 4.5 مگابایت)

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

كاربر جديد khanbaba آواتار ها
    تشکر کرده
    4

ببخشید من فوضولی میکنم اما معمولا این بادی برای عکاسان خبری و عکاسان شب یا عکاسانی که سرعت براشون مهمه
    تا نمونه عکسهای این دوربین با ایزو های متفاوت نیاد نمیشه قضاوت کرد
    دوستان اگه یادتون باشه با اومدن d3s چندین خبرنگار مطرح جهان که سالها با کنون کار کرده بودند مجبور به تغییر برند کرد!
    کلا این بدنه با این پیکسل معمولا عکاسان حیات وحش و هنری کمتر به سمت این دوربین میان
    و چیزی که یادتون نمیاد عمق رنگ و عمق نور در دوربینهای نیکون هست بعدشم دوستان خواهشا اینقدر جنگ نیکون و کنون نکنید
    معلومه که هر دو برند حرفهای بسیاری دارند.....
    a.abdullahian تشکر می‌کند.
    d7000 -12-24 sigma - 24-70 sigma 70-300 nikon

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

امروز رفته بودم فروشگاه مرکزی نیکون سوئد، نیکون D4 رو برای هفدهم فوریه موجود خواهند داشت به قیمت پنجاه و چهار هزار کرون، که با قیمت ارز امروز میشه سیزده میلیون و هفتصد و هفتاد هزار تومان ناقابل.
    babakdin543، yasin-m، Daruosha و 21 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Hamed Khoramyar
    My Gear: D300 + Nikkor(s) 10.5mm / 10-24 / 17-55 / 70-200 / TC 1.7 / SB800 / MF3a + 50 F1.4 D

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

سلام

نمونه عکس های این دوربین در ایزوهای مختلف :

Nikon D4 with the new Nikon 85 mm f1.8 AF-S G | f/4 | 1/1000 | ISO 12800 | EV +0.3

Nikon D4 with the new Nikon 85 mm f1.8 AF-S G | f/2.8 | 1/80 | ISO HI 1 (the EXIF reads 1 EV over 1600 but this is wrong, camera was on HI 1) | EV +1.7

Nikon D4 with the new Nikon 85 mm f1.8 AF-S G | f/4 | 1/100 | ISO 800

مشاهده عکس های بیشتر در سایز بزرگ و کراپ 100 ٪ در لینک های زیر :

لینک اول
    لینک دوم

دانلود فایل خام با فرمت NEF

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

ظاهرا (یقینا) عکس اول از پشت شیشه گرفته شده
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین