صفحه 18 از 59 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

آنوش جان اصولا همیشه در مورد نیکن نیمه ی پر لیوان رو می بینی و این خیلی خوبه
    yaghoobi، Navid7h و nejatinezhad تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    آنوش جان اصولا همیشه در مورد نیکن نیمه ی پر لیوان رو می بینی و این خیلی خوبه
    اتفاقا فرهاد خان از اونجایی که قصد تهیه این دوربین رو داشتم برعکس ،خیلی هم مشکل عنوان شده رو جدی گرفتم ( نیمه خالی لیوان ) یکی دوتا پیج توی فیس بوک رو هم در مورد D600 مورد عنایت ویژه ای قرار دادم ( که جواب دادن ما هیچ کاره ایم ! برای این موضوع باید با پشتیبانی نیکون تماس بگیرید ) رفتم در سایت نیکون و ایمیل زدم ، هیچ واکنشی هم که تایید کننده مشکل مورد نظر به عنوان یک باگ شناسایی شده باشه نشان ندادند. فکر میکنم این خیلی طبیعی باشه که در محصولات تولید شده چند مورد مشکل پیدا کنند و لازم باشه برای استفاده از خدمات پشتیبانی به مراکز رسمی مراجعه کنند ، اما طرف به جای مراجعه به تعمیرگاه، یک ویدئوی تایم لپ درست کرده و گذاشته توی اینترنت همه هم کلی ازش کپی کردن...

پینوشت: اصلا این مشکل رو برای اولین بار خودم در سایت مطرح کردم ( صفحه قبل )
    farhad44، masoudrejae و Nima Sadigh تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    مال بد بیخ ریش صاحابش
    چرا تخفیف 700 دلاری را رو دوربین ها و لنز های دیگه نمیده؟
    یعنی شما حاضرید دوربین بگیرید بعد هر شاتی را وقت بگذارید تو فتوشاپ غبارهاش را برطرف کنید تازه اونم اگه درست برطرف شود یا چند ذره غبار بمونه و عکس را بزرگ چاپ کنید و بخاطر همون لکه های هایی که تو مانیتور ندیدید کار برگشت بخوره
    یا دوربین نو بخرید تا هزار تا شات تو همون چند روز بزنید و هی سنسور را تمیز کنید تا شاید مشکلاتش کمی برطرف شود
    احتمالا در این رده رقیب خاصی دارد که میخواهد بازار اون رو هدف قرار بده

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها انوش جان. اگر بخواهیم نیمه ی خالی لیوان رو ببینیم می شه گفت ویدیو به این معروفی اگه دروغ بود تا حالا نیکن یه اطلاعیه ای تکذیبیه ای چیزی صادر کرده بود. ولی این آفر 2000 دلاری وسوسه انگیزه در هر صورت
    yaghoobi، Anoosh-Em و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها انوش جان. اگر بخواهیم نیمه ی خالی لیوان رو ببینیم می شه گفت ویدیو به این معروفی اگه دروغ بود تا حالا نیکن یه اطلاعیه ای تکذیبیه ای چیزی صادر کرده بود. ولی این آفر 2000 دلاری وسوسه انگیزه در هر صورت
    هیچ وقت یک کمپانی به یک ویدیو یا خبری در وبلاگ یا شخصی جواب نمیده و واکنشی نشون نمیده این معنیش این نیست که حتما خبر درست بوده

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

اخه واقعا تخفیف ای که داره میده واقعا زیاد هست و اینکه مدتش را هم تمدید کردن یکم عجیبه .معمولا این تخفیف ها را در زمان کمی میزنن تا افراد کمی بتونن ازش استفاده کنن ولی در عوض برن سر تیتر خبرها و یک جورایی توجه خریداران را به خودشون جلب کنن
    yaghoobi، Nima Sadigh، davoud maani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12235

نمیدانم والا ، اما تصور شخصی من این هست برای هر شایعه ای که مطرح میشه کمپانی ها نمیتونن تکذیبیه صادر کنن
    یادم هست چند روز بعد از عرضه رسمی Nikkor 70-200 VR II یک نفر ادعا کرده بود بعد از تهیه این لنز، توش براده های آهن پیدا کرده! که اگه از جلوی لنز نگاه کنیم توش دیده میشه عکسی هم گذاشته بود که در اون یک جاهای از بدنه درون لنز خورده شده و این براده ها از آنجا آمده ! و اینکه این لنز ها اینگونه اند! خود من این لنز رو دارم این همه دوستان دیگر در سایت این لنز رو دارند برای هیچکدام چنین اتفاقی نیافتاده است

موفق باشید
    Mashhadi Vahid، masoudrejae و davoud maani تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

خودمن از اونجایی که پی گیر ریویوها و ورود D600 به ایران بودم ، این موضوع ادعای اون عکاس کانادیی خیلی برام تاثیر گذار بود ، شخصا حتی به پشتیبانی نیکون در این مورد ایمیل زدم و ازشون توضیح خواستم و جوابشون صرفا مراجعه به تعمیرگاه مجاز خود نیکون بود برای بررسی دوربین فرضی ام ! ، کلا کم کم دارم متقاعد میشم اگه مشکل مطرح شده غبار صحت میداشت و تا حالا باید اقدامی از سمت نیکون صورت میگرفت به مانند همان مشکلی که در منبع تغذیه برق D5000 در اوایل عرضه شناسایی شد و نیکون خودش سری هایی که این مشکل رو داشتند با ذکر سریال فراخوان داد.

حتی برای یک لحظه هم نمیتوان تصور کرد که حقوق مصرف کننده ، در اروپا و آمریکا مثل ما باشد ! تقریبا از محالات است. از اونجایی هم که زمان غیر عادی برای واکنش رسمی نیکون طول کشیده ، پس مشکل دوربین اون آقای کانادایی ( حتی در کمال صحت) احتمالا برای تبلیغ منفی اینقدر تکثیر و تکرار شده خصوصا اینکه منبع موارد دیده شده فقط دو نفر بودند و بقیه سایتهای دیگر همانطور که ما اینجا مطرح کردیم همین دو مورد رو تکرار کردند ( همه همان فیلم تایم لپس و عکسهاست و نقل قول شده)

موفق باشید

سلام
    در ریویوی imaging-resource هم به این مسئله پرداشته شده(حتی در قیمت نتیجه گیری). فکر می کنم دیگر از حالت شایعه در آمده است.
    با خواندنش شاید از نگرانی در آیید و شاید هم نگرانتر شوید! در قسمتهای مثبتش اشاره کرده که در بیشتر عکسها مسئله ای ایجاد نمی کند و پیشنهاد کرده است که کاربران d600، تکنیکهای تمیز کردن سنسور را یاد بگیرید.

سپاس
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    سلام
    در ریویوی imaging-resource هم به ...

درود

فکر کنم dpreview بود

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها