صفحه 21 از 59 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر همراه Mistyc_7 آواتار ها
    تشکر کرده
    173

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza orang نمایش پست ها
    برای تمیز کردن سنسور اگر تهران هستید پیش آقای قاسمی تعمیرگاه مرکزی دوربین برید که رایگان هم هست . درباره استپ نوری و مد اچ دی آر دوربین دی 600 دقیق یادم نیست تو کدوم review خوندم که حداکثر استپ نوری این دوربین همین 3 هست و باز هم اگر اشتباه نکنم دی 800 حدود 7 یا همون 9 استپ رو به شما اجازه میده و دی 800 رو بیشتر میشه جانشین دی 700 دونست ... باز اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن ... خیر سرمون میخواستیم دی 600 بگیریم !!! یه سوالی که دارم اینکه با توجه به اینکه 4000 تا شات زده دوربین ، قبل تر از این متوجه این گرد و غبار نشد بودید ؟ و آیا این اولین بار هست که این موضوع رو روی عکس می بینید چون قاعدتا فقط در تصاویری شبیه به آسمان که سطح رنگی یکدست و روشن باشه دیده میشه .
    1. آقای قاسمی رو دقیقا کجا می تونم پیدا کنم و پرا رایگانه ؟

2. من اکثرا با دیاف باز عکس انداخته بودم و خیلی کم پیش اومده بود دیافم بسته باشه و راستش از وقتی فهمیدم حساس شدم . ولی متاسفانه مشکلی که هست و نمی شه کتمانش کرد ..
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

آقای قاسمی بر عکس جاهای دیگه به دوستان عکاس لطف زیادی دارن و تسهیلاتی از جمله پاک کردن رایگان سنسور و تخفیف به اعضاء این سایت برای تعمیر دوربین قائل میشن .
    آدرس : تهران .خیابان جمهوری –بعد از خیابان شیخ هادی– ساختمان آلومینیوم – طبقه 11

این هم تاپیک مربوط به تعمیرگاه مرکزی که میتونید اگر سوالی دارید ازشون راهنمایی بگیرید : پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین
    yaghoobi، aidin594، obsidiyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    173

بعد از تمیز کردن سنسور

950.jpg
    yaghoobi و Bijan.DSLR تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط Mistyc_7 نمایش پست ها
    بعد از تمیز کردن سنسور

950.jpg
    بنظر که بی نقص میرسه ,امیدوارم اون مشکل لکه دار شدنش دیگه برآتون پیش نیاد
    اگر بعد از حدود 500 شات بعدی هم بفرمایید مشکل دیده میشه یا خیر ممنون میشم.
    Mistyc_7 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

بقول دوستمون alireza orang
    خیر سرمون میخواستیم دی 600 بگیریم
    کاربر محترم Mistyc_7 الآن همه چی ok هست؟

به سختی داریم پول جمع می کنیم فول فریم بگیریم با این وضع دلار این داستان d600 dust هم رفته تو مخ ما

كاربر جديد Hamed Pro آواتار ها
    تشکر کرده
    43

انوش جان درود بر شما
    صرف نظر از سنسور ، شما بين D700 و D600 كدام رو ترجيح ميديد ؟

تشکر کرده
    173

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    بقول دوستمون alireza orang

کاربر محترم Mistyc_7 الآن همه چی ok هست؟

به سختی داریم پول جمع می کنیم فول فریم بگیریم با این وضع دلار این داستان d600 dust هم رفته تو مخ ما
    قعلا که خداروشکر مشکلی ندارم . بذار یه 10 رو زعکاسی کنم ببینم باز داست ها ظاهر می شن یا خیر .
    Viper، Bijan.DSLR و حامد صفائی تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed Pro نمایش پست ها
    انوش جان درود بر شما
    صرف نظر از سنسور ، شما بين D700 و D600 كدام رو ترجيح ميديد ؟

درود

صرف نظر از سنسور و فیلم برداری ( که درواقع دو تا از مهمترین برتری های D600 هست )
    به جز در برخی موارد ( مثل تعداد اسلات مموری ) مسلما d700 بدنه کاملتری محسوب میشود.
    yaghoobi، faridz، kiavash و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

سلام به همه
    من میخوام d600 بگیرم و بسیار نگران اون موضوع گرد و خاک هستم. امروز ایمیلی به نیکون زدم و جواب دادن. هر دو رو اینجا میذارم. شما بگید چی برداشت می کنید. من که گیج شدم. البته کمی هم خالی بستم براشون.
    متنی که من زدم:
    I was planning to buy a full frame and finally I decided to buy a Nikon D600. I was really happy about it's features and it is definitely a winner in competition with its Canon peer 6D. But in my research i found out that the D600 has an issue (or problem) about more than usual dust or oil spots on its sensor. Because I'm living in Iran and there is nobody responsible for a Nikon product in Iran, help me about this and tell me if this issue is a problem or not. Because I cannot have my camera sensor cleaned every day in unofficial service centers.
    This dust is clearly recognizable in some shots of Nikon official video for D600 "Chasing the light" and its making of video.
    جوابی که اونها دادند:
    Thank you for contacting Nikon Customer Support, I'll be happy to assist you.
    Some users may have experienced spots at one time on there sensor. D-SLR cameras are designed to be used with interchangeable lenses and foreign matter may enter the camera when lenses are changed. Once inside the camera, this foreign matter may adhere to the sensor, where it may appear in photographs taken under certain conditions. There is not a known issue with the D600 having oil on the sensor.

During your 1 year warranty period if this product is found to be defective in material or workmanship, Nikon Inc, or one its authorized service facilities will at its option, either repair this Product without charge, subject to the following conditions, limitations and exclusions:
    This warranty extends to the original consumer purchaser only and is not assignable or transferable.
    This warranty shall not apply to any Product which has been subjected to misuse, abuse, abnormal use, negligence, alteration or accident, or has had its serial number altered or removed.
    This warranty does not apply to any defects or damage directly or indirectly caused by or resulting from the use unauthorized replacement parts and/or service performed by unauthorized personnel.
    This warranty does not apply to the batteries and software driver that accompanies this product.
    yaghoobi، masoudrejae، Nima Sadigh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    173

نقل قول نوشته اصلی توسط sinak نمایش پست ها
    سلام به همه
    من میخوام d600 بگیرم و بسیار نگران اون موضوع گرد و خاک هستم. امروز ایمیلی به نیکون زدم و جواب دادن. هر دو رو اینجا میذارم. شما بگید چی برداشت می کنید. من که گیج شدم. البته کمی هم خالی بستم براشون.
    متنی که من زدم:
    I was planning to buy a full frame and finally I decided to buy a Nikon D600. I was really happy about it's features and it is definitely a winner in competition with its Canon peer 6D. But in my research i found out that the D600 has an issue (or problem) about more than usual dust or oil spots on its sensor. Because I'm living in Iran and there is nobody responsible for a Nikon product in Iran, help me about this and tell me if this issue is a problem or not. Because I cannot have my camera sensor cleaned every day in unofficial service centers.
    This dust is clearly recognizable in some shots of Nikon official video for D600 "Chasing the light" and its making of video.
    جوابی که اونها دادند:
    Thank you for contacting Nikon Customer Support, I'll be happy to assist you.
    Some users may have experienced spots at one time on there sensor. D-SLR cameras are designed to be used with interchangeable lenses and foreign matter may enter the camera when lenses are changed. Once inside the camera, this foreign matter may adhere to the sensor, where it may appear in photographs taken under certain conditions. There is not a known issue with the D600 having oil on the sensor.

During your 1 year warranty period if this product is found to be defective in material or workmanship, Nikon Inc, or one its authorized service facilities will at its option, either repair this Product without charge, subject to the following conditions, limitations and exclusions:
    This warranty extends to the original consumer purchaser only and is not assignable or transferable.
    This warranty shall not apply to any Product which has been subjected to misuse, abuse, abnormal use, negligence, alteration or accident, or has had its serial number altered or removed.
    This warranty does not apply to any defects or damage directly or indirectly caused by or resulting from the use unauthorized replacement parts and/or service performed by unauthorized personnel.
    This warranty does not apply to the batteries and software driver that accompanies this product.
    طبق فرمایشات ایشون منی که یه بار سنسورمو تمیز کردم دیگه نباید این مشکل واسم پیش بیاد ( چون گفته یه بار ممکنه اتفاق بیفته ! )
    سوال رو هم پیچونده یه حورایی و گفته این دوربین های DSLR چون لنزاش عوض می شه گرد و غبار و چیزای مختلف توش وارد می شه در صورتی که من از روز اولی که گرفتم یه 50 فیکس روش بود و اصلا بازش نکردم حتی یه بار ! پس این توجیه کاملا غیر موجه است .
    yaghoobi، M.Nouri، Ahmad_ و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 21 از 59 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین