صفحه 28 از 59 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

ما هم خوشحال میشیم اگر این مشکل رفع بشه اما علی الحساب باید تمیز کردن سنسور طبق تعهدات گارانتی دقیق انجام بشه. واقعا سر سری اینکارو انجام میدن. تمیرکردن سنسور ابزار و شیوه های خاص داره. این دوستان در هر دوبار بسیار بدوی این کارو انجام دادن.
    viva_utopia تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط sinak نمایش پست ها
    سلام.
    من نسبت به عزیزانی که هم در دفتر خیابان بهار شیراز و هم تعمیرگاه مرکزی دوربین هستند کاملا ناامید شدم. دو بار دورببینم رو برای تمیز کردن سنسور بردم خدمتشون و هر دوبار دوربینم بدتر شد. من نمیدونم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. یا بلد نیستن تمیز کنن یا نمیخوان. هر دوبار با یه پنس جراحی افتادن به جون دوربینم. الان هم رو تصویر خاک دارم هم ویزور. افتضاح زدن رسماً.
    ای بابا
    کم کم داریم قاطی میکنیم ها!!؟
    نوشته های انوش عزیز رو میخونیم امیدوارمیشیم(وبه نظرهم منطقی هستندصحبتهاشون درمورد این دوربین) , باز دوباره یه دوستی میاد یه چیزه بدتر مینویسه درباره این دوربین.
    موندیم چه کنیم بالاخره؟!!
    یک ماهه داریم دنبال یارسفرکرده به دبی هم میگردیم سفارش بدیم بیاره , لاکن فعلا فیوزمون پرید. رسما" off شدیم .

پ ن: یه نفری هست تو اعماق وجودمون که هی مدام میگه : بگیر,بگیر - عقل میگه واسه چیته؟ اون میگه : نه,بگیرش باحاله. خلاصه اگه مسئول این وسوسه هه رو من گیرش بیارم خیلی اموراتم بهترمیشه. اخه یکی نیست بگه براچیته؟! مگه خبرنگاری چیزی هستی؟
    viva_utopia تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط sinak نمایش پست ها
    دو بار دورببینم رو برای تمیز کردن سنسور بردم خدمتشون و هر دوبار دوربینم بدتر شد. من نمیدونم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. یا بلد نیستن تمیز کنن یا نمیخوان. هر دوبار با یه پنس جراحی افتادن به جون دوربینم. الان هم رو تصویر خاک دارم هم ویزور. افتضاح زدن رسماً.
    درود

دوست عزیز ، فکر میکنم برای خودتون بهتره در مورد تمیز کردن سنسور ، تمیزکردن Focus اسکیرین ،یا آینه اطلاعات خودتون بالا ببرید

روش تمیز کردن خشک چیه
    روش تمیز کردن تر چیه

به چه لوازمی برای تمیز کردن احتیاج دارید

راستش اینها اصلا ربطی نداره به اینکه الان دوربین شما چیه

با هر دوربینی شما وقتی خاک و غبار می بینید بهترست خودتان برای نسبت به رفع آن اقدام کنید.
    تمیز کردن خشک چیزی نیست که خودتان نتوانید انجام دهید برای لکهای جدی تر (نه مورد شما) بهتر است تعمیرگاه مرکزی مراجعه فرمایید
    (نه اینکه تا یک غباری روی صفحه focus یا هر کجای دیگر دیده شد!)
    فکر میکنم اونها سنسور رو از نظر لکهای جدی تمیز میکنن اما اینکه در اثر همین کار شان در محیطی که غبار هم وجود دارد میتواند وارد دوربین شود
    فرض بر این هست که خودتون دیگه تمیزش میکنید ( البته بهتر این بود که تمام و کمال کار رو انجام میدادند )

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    ای بابا
    کم کم داریم قاطی میکنیم ها!!؟
    نوشته های انوش عزیز رو میخونیم امیدوارمیشیم(وبه نظرهم منطقی هستندصحبتهاشون درمورد این دوربین) , باز دوباره یه دوستی میاد یه چیزه بدتر مینویسه درباره این دوربین.
    موندیم چه کنیم بالاخره؟!!

راستش اینها رو که من به دوستمون عرض کردم شما هم میتونسید کمک کنید و بفرمایید
    نه اینکه با دیدن مطلب ایشان اعتماد به نفستون رو از دست بدید

متاسفانه دوستان ذهنیتشون زیادی خراب شده ، سیلینگ این دوربین خیلی
    قوی هست به این آسانی رو راحتی هیچ چیزی از خارج دوربین وارد دوربین نمیشود.

آن مشکل لکهای روغنی به مواردی که دوستمون مطرح کردن ربطی
    نداره ایشون اصلا مطلبشون ربطی به تاپیک D600 هم نداشت مسائل را با هم قاطی نکنیم.

موفق باشید
    yaghoobi، kiavash، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز ، فکر میکنم برای خودتون بهتره در مورد تمیز کردن سنسور ، تمیزکردن Focus اسکیرین ،یا آینه اطلاعات خودتون بالا ببرید

روش تمیز کردن خشک چیه
    روش تمیز کردن تر چیه

به چه لوازمی برای تمیز کردن احتیاج دارید

راستش اینها اصلا ربطی نداره به اینکه الان دوربین شما چیه

با هر دوربینی شما وقتی خاک و غبار می بینید بهترست خودتان برای نسبت به رفع آن اقدام کنید.
    تمیز کردن خشک چیزی نیست که خودتان نتوانید انجام دهید برای لکهای جدی تر (نه مورد شما) بهتر است تعمیرگاه مرکزی مراجعه فرمایید
    (نه اینکه تا یک غباری روی صفحه focus یا هر کجای دیگر دیده شد!)
    فکر میکنم اونها سنسور رو از نظر لکهای جدی تمیز میکنن اما اینکه در اثر همین کار شان در محیطی که غبار هم وجود دارد میتواند وارد دوربین شود
    فرض بر این هست که خودتون دیگه تمیزش میکنید
    ( البته بهتر این بود که تمام و کمال کار رو انجام میدادند )

موفق باشید
    در مورد اینکه این مشکل ربطی به این تاپیک نداره موافقم هرچند حتما منظورشون پدید اومدن این مشکل بعد از مدت کمی استفاده بوده که برای دوربینهای دیگه اصلا اینقدر پیش نمیاد

در مورد قسمتی که قرمز کردم جدی گفتین شما ؟ این که کلا با تعاریف اولیه یک مرکز تعمیرات و خدمات متناقض هست !
    محیطی که غبار درش باشه تا این حد که روی کارشون اثر بذاره اصلا میتونه محیطی باشه برای این کار ؟
    من هیچ جای دنیا ندیدم مرکز خدمات مشکلی رو حل کنه و مشکل دیگه ای رو ایجاد کنه و فرض کنه مشتری خودش حلش میکنه
    alir.، obsidiyan و sinak تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

من در استفاده از ابزارهای فروم ناتوانم.
    روی صحبتم به آقای انوش هست.
    والا من که متوجه نشدم شما چی فرمودید. اصلا فرض میکنیم از تمیز کردن سنسور هیچی نمیدونم. توی دفترچه راهنمای دوربین میگه که من به عنوان کاربر حداکثر کاری که درباره ی تمیزکردن سنسور حق دارم انجام بدم استفاده از دمنده ست. وقتی من این کار رو میکنم و تمیز نمیشه باید ببرم پیش مرکز سرویس. دیگه من کاری ندارم اونا خشک تمیز میکنن یا تر. باید سنسور رو تمیز شده به من تحویل بدن. اگر غیر از اینه به من بگید. ممنون.

ضمنا فرض میکنیم پیدا کردن این صفحه هم خیلی کار سختیه : http://www.cleaningdigitalcameras.com/methods.html
    ویرایش توسط sinak : Sunday 17 March 2013 در ساعت 18:26
    obsidiyan تشکر می‌کند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

ما هم خوشحال میشیم اگر این مشکل رفع بشه اما علی الحساب باید تمیز کردن سنسور طبق تعهدات گارانتی دقیق انجام بشه. واقعا سر سری اینکارو انجام میدن. تمیرکردن سنسور ابزار و شیوه های خاص داره. این دوستان در هر دوبار بسیار بدوی این کارو انجام دادن.

سلام.
    من نسبت به عزیزانی که هم در دفتر خیابان بهار شیراز و هم تعمیرگاه مرکزی دوربین هستند کاملا ناامید شدم. دو بار دورببینم رو برای تمیز کردن سنسور بردم خدمتشون و هر دوبار دوربینم بدتر شد. من نمیدونم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. یا بلد نیستن تمیز کنن یا نمیخوان. هر دوبار با یه پنس جراحی افتادن به جون دوربینم. الان هم رو تصویر خاک دارم هم ویزور. افتضاح زدن رسماً.
    گذشته از اینکه دوربین شما چیست متاسفانه تمیز کردن سنسور در اکثر تعمیر گاه های ایران بسیار بد انجام میشود به همین دلیل هم هست که بیشتر دوستان عکاس ترجیح میدهند دمنده های مناسب یا کیت های تر تمیز کننده سنسور را خریداری کنند. شما هم اگر بدانید تر بیشتر تعمیر گاه ها چه بلایی سر سنسور دوربین نازنینتان می آورند محال است دوربینتان برای سرویس به آنها بسپارید. امیدوارم سنسورتان خط و خش برنداشته باشد تا الان!

خودتان با دقت و با دمنده در محیط بدون غبار تمیز کنید. پیشنهاد میکنم با احتیاط و به نحوی که مسلط باشید دوربین را نسبت به زمین برعکس بگیرید. اثر خوبی خواهد داشت.
    Nima Sadigh، Anoosh-Em، aidin594 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    گذشته از اینکه دوربین شما چیست متاسفانه تمیز کردن سنسور در اکثر تعمیر گاه های ایران بسیار بد انجام میشود به همین دلیل هم هست که بیشتر دوستان عکاس ترجیح میدهند دمنده های مناسب یا کیت های تر تمیز کننده سنسور را خریداری کنند. شما هم اگر بدانید تر بیشتر تعمیر گاه ها چه بلایی سر سنسور دوربین نازنینتان می آورند محال است دوربینتان برای سرویس به آنها بسپارید. امیدوارم سنسورتان خط و خش برنداشته باشد تا الان!

خودتان با دقت و با دمنده در محیط بدون غبار تمیز کنید. پیشنهاد میکنم با احتیاط و به نحوی که مسلط باشید دوربین را نسبت به زمین برعکس بگیرید. اثر خوبی خواهد داشت.
    درود
    مشکل این دوربین با دمنده حل نمیشود چون لکه های روغن شاتر بر روی سنسور پاشیده میشوند به مانند دی 7000 ولی به صورت بسیار بدتر.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

مشکل این دوربین با دمنده حل نمیشود چون لکه های روغن شاتر بر روی سنسور پاشیده میشوند به مانند دی 7000 ولی به صورت بسیار بدتر.

به نظرم متن تاپیک را خوب مطالعه نمی کنید:

هر دوبار با یه پنس جراحی افتادن به جون دوربینم. الان هم رو تصویر خاک دارم هم ویزور. افتضاح زدن رسماً.
    alir. و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

سلام
    آقا اگر قرار به تعویض قطعه ای در دوربین باشه تکلیف ما که از دبی خریدیم چی میشه ؟
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    Nikon D750

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

سلام

D600 فقط AF/M داره وتو اتو فوکوس برای دنبال کردن سوژه continues focuseاش چجوریه؟

صفحه 28 از 59 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 ... آخرینآخرین