صفحه 31 از 125 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها

1- DSLR ها برای عکاسی هستند و قرار نیست جلب توجه بازار فیلم برداران را جذب کنند.
    2- محدودیتی که فرمت Fat 32 جهت ذخیره سازی فایل ایجاد میکند : که یکی از چندین دلایل وجود هارد دیسک برای هندیکم ها هست.
    جناب دانشمند، بسیار عالی موضوع رو تشریح کردید
    گفته هاتون به طور کامل درسته!
    منم اعتقاد دارم سنسور های تولید شده به خصوص در دوربین های جدید کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارن، به خصوص سنسور دوربین D7100 که می شه گفت یک پله تا دوربین های فوق حرفه ای فاصله داره، که البته خودش هم به نوبه ای حرفه ای محسوب می شه.
    همون مسئله حفظ تعادل بازار صدق می کنه.
    D.Daneshmand، mohammad aghili و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.
    شفیع فیروزبخش
    Nikon D7100 - SONY ALPHA 100
    گالری
    (می میرم، تا ایران بماند) «بایندر»

كاربر جديد madedeh آواتار ها
    تشکر کرده
    30

شما عکاس حرفه ای هستید؟

vahidshah
    Guest

من یه 7100سفارش دادم فردا دستم میرسه واسه استفاده از adobe camera raw تو گوگل سرچ کردم اخرین نسخه 7.4 بود که تو لیست اضافه شدن دوربین ها واسه نیکون از 5200 و دی 600 بالاتر نبود
    یعنی فعلا نمیشه عکسهای این دوربینو با کمرا راو باز کرد؟من فعلا واسه دی 3299 نسخه 7.1 رو استفاده میکنم و نصبه .7.1 که باز نخاهد کرد؟
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

Alireza Farshid
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    من یه 7100سفارش دادم فردا دستم میرسه واسه استفاده از adobe camera raw تو گوگل سرچ کردم اخرین نسخه 7.4 بود که تو لیست اضافه شدن دوربین ها واسه نیکون از 5200 و دی 600 بالاتر نبود
    یعنی فعلا نمیشه عکسهای این دوربینو با کمرا راو باز کرد؟من فعلا واسه دی 3299 نسخه 7.1 رو استفاده میکنم و نصبه .7.1 که باز نخاهد کرد؟
    وحید عزیز مشکلی در باز کردن عکسها با این ماژول فتوشاپ نخواهید داشت. فقط در قسمت هایی که مربوط به بهینه سازی های اتوماتیک میشه، این امکانات به درستی عمل نخواهند کرد. دوربین جدید هم مبارک باشه
    vahidshah و Mazixon تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Mazixon آواتار ها
    تشکر کرده
    72

آخرین نسخه ACR اگه اشتباه نکنم 8.1 هست و 7100 رو خیلی وقته در خودش جای داده.
    باز کردن عکسها هم ربطی به نسخه این نرم افزار ندارد. چون فایل ها فرمت متفاوتی با دوربین های پیشین ندارد.
    تنها پروفایل های مربوط به تصحیح خطاهای سنسور و لنزهای مختلف هست که تو نسخه های مختلف به نرم افزار ها اضافه میشه.
    پ.ن : با علیرضا جان خط رو خط شدیم. :)
    vahidshah تشکر می‌کند.
    مازیار میرالی

كاربر همراه A.hoseinpour آواتار ها
    تشکر کرده
    333

اخرین نسخه ACR ورژن 8.3 هست

vahidshah
    Guest

دوستان انگار برش 1.3 که نیکون گفته با برش از خود سنسور بدست میاد و زوم بیشتری میده کارایی خوبی نداره
    و تو تست های دی پرویو و ..بنظر میاد کیفیت عکس در حد همون کراپ کردن رو کامپیوتره
    ایا دلیل و مکانیزم متفاوتی داره که به کراپ رو کامپیوتر بتونه برتری داشته باشه>؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    دوستان انگار برش 1.3 که نیکون گفته با برش از خود سنسور بدست میاد و زوم بیشتری میده کارایی خوبی نداره
    و تو تست های دی پرویو و ..بنظر میاد کیفیت عکس در حد همون کراپ کردن رو کامپیوتره
    ایا دلیل و مکانیزم متفاوتی داره که به کراپ رو کامپیوتر بتونه برتری داشته باشه>؟
    بله ، افزایش سرعت عکاسی پیاپی و همچنین برخورداری از نقاط فوکوس در کل میدان دید.

vahidshah
    Guest

دوربینم رسید متاسفانه دفترچه انگلیسی نیست و آلمانی هست
    رو دگمه 4 جهته که واسه منو استفاده میشه یه کلید هست دو حالته نقطه و L اون واسه چیه؟
    رو حالت سلف تایمر واسه افزایش زمان سلف تایمر بفرض از 10 به 20 باید چکارکرد؟
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

بنده تو قسمت شایعات یا واقعیات دیدم که یکی از دوستان در مورد این مدل 7100 نیکون نوشته بودند مشکل آت اشغال داره لطفا اگر کسی چیزی یا همچین مشکلی دیده؟

صفحه 31 از 125 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ... آخرینآخرین