صفحه 60 از 125 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoterisland نمایش پست ها
    چه شایعه ای ! 59 صفحه این تاپیکو خوندم اکثرا دوستانی که خریدن این مشکل رو داشتن حتی از روز اول !!!
    حتی فروشگاه های pixel و afrang کسانی که خریدن گفتن این مشکل بوده برید تو سایتشون نگاه کنید !!!
    دوست عزیز من هم این دوربین را خریدم و هیچ مشکلی تا کنون نداشتم. به مرور زمان هنگام تعویض لنز گردو غبار به هر حال وارد می شود و این ذات دوربین SLR هست. ما در دنیایی پر از گردوغبار زندگی می کنیم. در بدنه D90 که داشتم و الان هم دارم ، حتی بعضی مواقع بر روی صفحه فوکوس ویزور هم ذراتی دیده میشد که با یک دمنده هوایی این مشکل حل میشد.
    اگر واقعا نگران گرد و غبار و ورود ذرات به داخل هستید باید قید دوربین SLR را بزنید و از دوربین کامپکت استفاده کنید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    220

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaAlishahi نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم این دوربین را خریدم و هیچ مشکلی تا کنون نداشتم. به مرور زمان هنگام تعویض لنز گردو غبار به هر حال وارد می شود و این ذات دوربین SLR هست. ما در دنیایی پر از گردوغبار زندگی می کنیم. در بدنه D90 که داشتم و الان هم دارم ، حتی بعضی مواقع بر روی صفحه فوکوس ویزور هم ذراتی دیده میشد که با یک دمنده هوایی این مشکل حل میشد.
    اگر واقعا نگران گرد و غبار و ورود ذرات به داخل هستید باید قید دوربین SLR را بزنید و از دوربین کامپکت استفاده کنید.
    گردو غبار که نرمال هست بعد از یه مدت ولی انتظار نمیره همون روزی که میخری این مشکل باشه و درستم نشه !

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

گردو غبار که نرمال هست بعد از یه مدت ولی انتظار نمیره همون روزی که میخری این مشکل باشه و درستم نشه !
    سخت نگیرید دوست عزیز
    این مشکل بیشتر در سری های اول دیده شد.
    چیزی شبیه مشکل در سری های اول 810 اما بعدش توسط سازنده رفع شد. مشکل خیلی حاد نیست
    Majix و Shoterisland تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

چه شایعه ای ! 59 صفحه این تاپیکو خوندم اکثرا دوستانی که خریدن این مشکل رو داشتن حتی از روز اول !!!
    حتی فروشگاه های pixel و afrang کسانی که خریدن گفتن این مشکل بوده برید تو سایتشون نگاه کنید !!!
    سلام
    دوست عزیز مشکلی نیست منم چند ماهه این دوربینو تهییه کردم قبل از خرید همین موضوع خیلی فکرم و مشغول کرده بود بعدا متوجه شدم که بعضیا از کاه کوه ساختن همون اول یه بار با دمنده هوا تمیز کردم وتا الان هیج مشکلی هم نداشتم از قضا سه تا هم لنز دارم مدام در حال باز و بستنشون هستم نمیگم اصا گرد وغبار نمیشینه ،میشینه ولی نه در حدی که بخواد به چشم بیادو این امر در تمام دوربین ها صادقه من 60دی کانن هم داشتم همین گردو غبار و البته کمتر دیدم.
    و اینکه مساله این دوربین با دی 600 جداست.
    و یه چیزی که خودم احساس میکنم اینکه تو این دوربین کثیفی المنت جلو لنز بیشتر نسبت به دوربینای قبلیم خودشا در خروجی نشون میده اول فک کردم که از سنسوره که با تعویض لنز متوجه شدم که از لنزه
    استنباطی که خودم از این موضوع دارم ، بخاطر تراکم پیکسلی بالا کوچکترین گرد وغباری خودشو نشون میده.
    موفق باشین
    rezaAlishahi و engalisaraf تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

بله میدونم مشکل دی 600 با این فرق میکرد ولی تو همین تاپیک خیلی از دوستان حتی با چند بار تمیز کردن سنسور هم مشکلشوون حل نشده بعضی ها هم فرستادن گارانتی !!! به نظر شما حس خوبیه ادم 3 میلیون جنس نو بخره هی کارش به تعمیرگاه و گارانتی بخوره ؟!!!!
    حتی ماشين های 50،000 $ هم ممکنه برای نقص عيبی که بعداً کشف شده به سرويس نياز داشته باشند اما اين قضيه اينقدر مهم نيست
    اگر من قصد خريد نيکون داشته باشم و اين مدل تنها مدل باشه که نياز من رو برطرف ميکنه بله ميگيرم

شما يک لپ تاپ با خودتون ببريد و با فروشنده شرط کنيد که اين مورد رو بايد تست کنيد
    از سقف يا يک صفحه سفيد يا آسمون اگر هوا خوب بود چند تا عکس با اف 16-22 بگيريد اگر مشکلی نديديد بخريد
    حتماً هم با گارانتی بگيريد که از خدمات خوبی که ميدن استفاده کنيد

كاربر آشنا vahidameri آواتار ها
    تشکر کرده
    91

دوستانی که d7100 دارن در چشمی و منطقه AF area باید نقاط فوکوس از قبل از فشردن شاتر نشون داده بشه؟! من الان فقط هنگامی که شاتر رو تا نیمه فشار میدم روی نقاط فوکوس شده قرمز و یه نقطه سیاه باقی می مونه. آیا تنظیماتی داره که قبل از فشردن شاتر و در منطقه AF area همه ی 51 نقطه نمایش داده بشه؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidameri نمایش پست ها
    دوستانی که d7100 دارن در چشمی و منطقه AF area باید نقاط فوکوس از قبل از فشردن شاتر نشون داده بشه؟! من الان فقط هنگامی که شاتر رو تا نیمه فشار میدم روی نقاط فوکوس شده قرمز و یه نقطه سیاه باقی می مونه. آیا تنظیماتی داره که قبل از فشردن شاتر و در منطقه AF area همه ی 51 نقطه نمایش داده بشه؟
    منو این دوربین را چند روز پیش زیر و رو کردم اما چنین گزینه ای پیدا نکردم البته اگر تمام 51 نقطه در ویزور مشخص باشد ، ویزور چیزی شبیه آبکش خواهد شد
    tahers96i و vahidameri تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا vahidameri آواتار ها
    تشکر کرده
    91

آخه احساس می کنم و البته فقط احساس می کنم که چند ماه پیش که با دوربین یکی از دوستان کار کردم این آبکش بود. :)
    shahbazi تشکر می‌کند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

در منوی تنظیمات گزینه a4 می‌توانید قرمز شدن نقاط اتوفوکوس را تنظیم کنید :
    در حالت Auto در صورت نیاز این نقطه روشن می‌شود تا از رنگ پسزمینه مشخص شود
    در حالت on همیشه روشن است
    و در حالت Off نقطه اتوفوکوس روشن نمی‌شود ...

اما اینکه کدام نقاط و چه تعداد نقاط به رنگ قرمز در بیایند ، را زمانی می‌توانید مشخص کنید که تعداد نقاط را انتخاب کرده باشید ...
    و وقتی فوکوس در حالت 51 نقطه‌ای تنظیم شده باشد ، در گزینه یاد شده می‌توانید روشن شدن آنها را تنظیم کنید
    shahbazi و vahidameri تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    در منوی تنظیمات گزینه a4 می‌توانید قرمز شدن نقاط اتوفوکوس را تنظیم کنید :
    در حالت Auto در صورت نیاز این نقطه روشن می‌شود تا از رنگ پسزمینه مشخص شود
    در حالت on همیشه روشن است
    و در حالت Off نقطه اتوفوکوس روشن نمی‌شود ...

اما اینکه کدام نقاط و چه تعداد نقاط به رنگ قرمز در بیایند ، را زمانی می‌توانید مشخص کنید که تعداد نقاط را انتخاب کرده باشید ...
    و وقتی فوکوس در حالت 51 نقطه‌ای تنظیم شده باشد ، در گزینه یاد شده می‌توانید روشن شدن آنها را تنظیم کنید
    آقای کوروش آیا گزینه ای وجود دارد که تمام نقطه ها در ویزور مشخص باشد؟
    vahidameri تشکر می‌کند.

صفحه 60 از 125 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 110 ... آخرینآخرین