صفحه 18 از 27 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 263
Like Tree409تشکر

موضوع: Nikon D5300

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

پیش فرض صدای فوکوس اتوماتیک

دوستان بنظرتون این صدای فوکوس اتوماتیک (در این حد) توی فیلم طبیعی هستش؟

فایل رو فقط بصورت صوتی و کم حجم گذاشتم (200kb) لطفا همه گوش بدید
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

اساتید چطور باید بک فوکوس دوربینم رو اصلاح کنم؟
    این دوربین قابلیت Micro adjustment داره توی منوهاش؟ کل ش رو زیرو رو کردم چیزی ندیدم . (توی یه کلیپ از یوتیوب مدل بالاتری از نیکون رو دیدم توی بخش af fin tune بود

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasignal نمایش پست ها
    اساتید چطور باید بک فوکوس دوربینم رو اصلاح کنم؟
    این دوربین قابلیت Micro adjustment داره توی منوهاش؟ کل ش رو زیرو رو کردم چیزی ندیدم . (توی یه کلیپ از یوتیوب مدل بالاتری از نیکون رو دیدم توی بخش af fin tune بود
    تا جاییکه یادم میاد نیکون این قابلیت تو بدنه های سزی 5000 ندارد با مراجعه به تعمیرگاه مرکزی براحتی نرم افزاری براتون انجام میدهند.

تو قسمت شکل آچارSETUP MENU قرار داره تو دوربین های نیکون.
    sinasignal تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

ممنون آره توی این سایت خوندم که این قابلیت رو نداره. (همون سایت یه نرم افزارم معرفی کرده بود که سر درنیاوردم ازش)

شهرستان هستم متاسفانه تعمیرگاه مرکزی دسترسی ندارم.(ارسال وپست و... هم که به هیچ وجه)

ظاهرا تنها روش پیش روم استفاده از اچر آلن و پیج زیر آینه ست...
    ولی یه مشکل اساسی پیدا کردم اینکه توی مد live veiw فوکوسم کاملا درست کار میکنه!!!!
    بنظرتون الان داستان چیه؟ (توی لایو ویو فوکوس درسته ولی توی ویزور بک فوکوس دارم) . اون پیچ رو دستکاری کنم لایو ویو بهم می ریزه؟
    javad allahyari تشکر می‌کند.

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

ممنون آره توی این سایت خوندم که این قابلیت رو نداره. (همون سایت یه نرم افزارم معرفی کرده بود که سر درنیاوردم ازش)

شهرستان هستم متاسفانه تعمیرگاه مرکزی دسترسی ندارم.(ارسال وپست و... هم که به هیچ وجه)

ظاهرا تنها روش پیش روم استفاده از اچر آلن و پیج زیر آینه ست...
    ولی یه مشکل اساسی پیدا کردم اینکه توی مد live veiw فوکوسم کاملا درست کار میکنه!!!!
    بنظرتون الان داستان چیه؟ (توی لایو ویو فوکوس درسته ولی توی ویزور بک فوکوس دارم) . اون پیچ رو دستکاری کنم لایو ویو بهم می ریزه؟
    سلام
    بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه خودتون این کاروو انجام ندین چون خود تعمیرگاه هم فقط در موافعی که خطای فکوس خیلی زیاد میشه از اون روش استفاده میکنن و در باقی موارد از روش نرم افزاری استفاده میشه. قبل از هر چیز دوربینتون رو با یه لنز دیگه تست کنید شاید مشکل از بدنه نباشه و فقط لنز نیاز به تنظیم داشته باشه.
    دوربینها در حالت لایو ویو از سیستم contrast detection استفاده میکنن که با مکانیزم فکوس در حالت چشمی فرق داره و تقریبا هیچ خطایی رو به همراه نداره ولی عیبش اینه که هم کنده و هم باتری زیادی مصرف میشه. نه اون پیچ هیچ ربطی به لایو ویو نداره ولی دست کاریش نکن.
    davood، Saman Keshavarz و sinasignal تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه javad allahyari آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    تا جاییکه یادم میاد نیکون این قابلیت تو بدنه های سزی 5000 ندارد با مراجعه به تعمیرگاه مرکزی براحتی نرم افزاری براتون انجام میدهند.

تو قسمت شکل آچارSETUP MENU قرار داره تو دوربین های نیکون.
    درود
    Micro adjustmentچه حالتیه توضیح میدید و اینگه قابل اضافه شدن هست به دوربین(5200) گارانتی ایده ال این micro adjustmentرو نضب میکنه؟
    NIKON D5200. YASHIKA FX-3+50mm

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط javad allahyari نمایش پست ها
    درود
    Micro adjustmentچه حالتیه توضیح میدید و اینگه قابل اضافه شدن هست به دوربین(5200) گارانتی ایده ال این micro adjustmentرو نضب میکنه؟
    در سری 3000 و 5000 نیکون نداریم و از سری 7000 شروع میشه

بوسیله اون میتونید فوکوس لنزتون رو جابه جا کنید تا به بهترین حالت برسه و همیشه بدون مشکل باشه

قابل نصب به روی سری های دیگه نیست و اگر بخواهید میتونید به تعمیرگاه مرکزی برید تا با نرم افزاری که خودشون تو سیستم دارن براتون فوکوس لنز رو با دوربین کالیبره کنن...
    sinasignal تشکر می‌کند.
    مهدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    سلام
    بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه خودتون این کاروو انجام ندین چون خود تعمیرگاه هم فقط در موافعی که خطای فکوس خیلی زیاد میشه از اون روش استفاده میکنن و در باقی موارد از روش نرم افزاری استفاده میشه. قبل از هر چیز دوربینتون رو با یه لنز دیگه تست کنید شاید مشکل از بدنه نباشه و فقط لنز نیاز به تنظیم داشته باشه.
    دوربینها در حالت لایو ویو از سیستم contrast detection استفاده میکنن که با مکانیزم فکوس در حالت چشمی فرق داره و تقریبا هیچ خطایی رو به همراه نداره ولی عیبش اینه که هم کنده و هم باتری زیادی مصرف میشه. نه اون پیچ هیچ ربطی به لایو ویو نداره ولی دست کاریش نکن.
    باتشکر از شما دوست و استائ گرامی
    جز اون چاره ای ندارم دست به آچر میشم به زودی شمارو هم در جریان میزارم سعی میکنم تمیز و دقیق کار کنم ... یه فیلم ازش دیدم که خیلی بد قلق بود اگه اونطور باشه شاید منصرف کنه حین عمل

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

جز اون چاره ای ندارم دست به آچر میشم به زودی شمارو هم در جریان میزارم سعی میکنم تمیز و دقیق کار کنم ... یه فیلم ازش دیدم که خیلی بد قلق بود اگه اونطور باشه شاید منصرف کنه حین عمل
    عزیز جان مگه از دوربینت سیر شدی.
    یه بررسی کن شاید بتونی از طریق نرم افزار و کامپیوتر کاری کنی.
    sinasignal تشکر می‌کند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نظر دوستان کاملا درست است به هیچ وجه این کار انجام ندهید!! با ابزار و تجهیزات تعمیرگاه هم کاری دقیق حساس هست با لنز دیگه ای بدنه را تست کنید.
    sinasignal تشکر می‌کند.

صفحه 18 از 27 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... آخرینآخرین