صفحه 33 از 87 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط kajdom نمایش پست ها
    دوربین خیلی خوبه و هیچ مشکلی نداره ،
    دوربين را عوض نكنيد
    ata_m3، eternal، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

میگن بهتره ! شارپ تره ، خروجیش در کل چند پله از این بهتره

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

میگن بهتره ! شارپ تره ، خروجیش در کل چند پله از این بهتره
    درود.جناب كميلي سوال خوبي پرسيدن و با پاسخ درست به اين سوال ميتونيد بهتر تصميم بگيريد.اما بطور كلي عرض ميكنم در سالهاي اخير يكي دو مورد ايراد نيكون و توليد يكي دو دوربين و لنز كنون مثل مارك 3 و 7 دي باعث شد خيلي ها تصميم به كوچ بگيرند اما با تاييد فرمايش اقاي چگيني در حالت كلي تعويض دوربين پيشنهاد نميشه!
    amir.komeily و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

از همه دوستان ممنون ، خدارو شکر دوربین من هیچ مشکلی نداره
    اینم چون در هزینه فرقی نداشت وسوسه شدم همین ! یعنی میشه گفت این دوربین رو بدم 5d mark III بگیرم !
    پس دوستان عوض نکنم به نظر شما !؟ بیشترین فرقی که خودم دیدم اینه دوربین های کنون خیلی شارپن .
    رنگ عکس بهتر و روشن تر نمایش میده

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

از همه دوستان ممنون ، خدارو شکر دوربین من هیچ مشکلی نداره
    اینم چون در هزینه فرقی نداشت وسوسه شدم همین ! یعنی میشه گفت این دوربین رو بدم 5d mark III بگیرم !
    پس دوستان عوض نکنم به نظر شما !؟ بیشترین فرقی که خودم دیدم اینه دوربین های کنون خیلی شارپن .
    رنگ عکس بهتر و روشن تر نمایش میده
    دوست گرامی، شارپنس تا جایی که من می دونم ارتباط مستقیم با کیفیت لنزی که شما استفاده می کنید داره و فیلتری که روش بسته میشه و focus صحیح خود عکاس و بدنه دخالت آنچنانی نداره، در نتیجه دوستانتون یا دیگران شاید لنزهای "شارپ"تری نسبت به شما در اختبار داسته باشند.
    بنابر خروجی های سایت معتبر و مرجع dxo در بین ده تا دوربین اول دنیا از لحاظ کیفیت سنسور، canon جایگاهی نداره و در بهترین حالت 5ds امتیاز 87 کسب کرده که از اکثریت بالاتفاق ! فول فریم های nikon (حداقل سال های اخیر) عقب تره و لذا مشکلی از این بابت وجود نداره(تا رفقای canon ای شاکی نشدن عرض کنم که این تفاوت ها چنان هم نیست اما خوب برای قیاس چنین نتایجی رو میشه بهشون استناد کرد).
    در مورد رنگ ممکنه تفاوت هایی وجود داشته باشه که بحث بهتر و بدتری نیست.
    در نهایت به نظرم دوربین خودتون رو بیشتر بشناسید بهتون کمک می کنه در این موارد دچار تزلزل و وسوسه نشید. خیلی از اساتید دنیا از nikon استفاده می کنند و خیلی ها از canon و مطمئناً اگر تفاوت ها فاحش بود وزنه به یک سوی سنگینی بسیاری داشت.
    kajdom، kiavash، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

مرسی ایمان جان ،حرفات خیلی خوب در تصمیم گبری کمکم کرد ( نگرش میدارم )
    Iman.sh تشکر می‌کند.

كاربر فعال NASSIRI4080 آواتار ها
    تشکر کرده
    7010

درصورت تكراري بودن مرا ببخشيد
    5dmkIII-D750.jpg
    ویرایش توسط NASSIRI4080 : Saturday 1 August 2015 در ساعت 09:09

محمدرضا نصیری
    Instagram: nassiri4080

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط NASSIRI4080 نمایش پست ها
    درصورت تكراري بودن مرا ببخشيد
    5dmkIII-D750.jpg
    دوست عزیز دوربین 5DMKIII در مقابل D750 قدیمی شده و تکنولوژی ساخت سنسورها در این سالها جهش هایی داشته، باید منتظر 5DMKIV یا 6DMKII باشیم و عملکرد اون دوربین رو در مقابل D750 بسنجیم که حرفهایی برای گفتن خواهد داشت. در هر صورت بهتره مقایسه دو دوربین هم نسل که در یک بازه زمانی نزدیک به هم تولید شده اند انجام شود.
    NASSIRI4080، kajdom، lenuxe و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز دوربین 5DMKIII در مقابل D750 قدیمی شده و تکنولوژی ساخت سنسورها در این سالها جهش هایی داشته، باید منتظر 5DMKIV یا 6DMKII باشیم و عملکرد اون دوربین رو در مقابل D750 بسنجیم که حرفهایی برای گفتن خواهد داشت. در هر صورت بهتره مقایسه دو دوربین هم نسل که در یک بازه زمانی نزدیک به هم تولید شده اند انجام شود.
    تا حدی این حرف قابل قبوله و تا حدی نه، نه از این بابت که مثال نقضش جلومونه و اوضاع رو بدتر می کنه، یعنی قیاس d800 , d800e که از لحاظ کیفیت سنسور(غیر از بحث iso) با مگاپیکسل بالاتر، کیفیت سنسور مناسبتری نسبت به دی 750 نداشته باشند بدتر نیستند و چیرگی بر دوربین های canon بیشتر خودش نشون میده.
    اما برای قیاس با دوربین های canon به نظرم راه گریز اینه که به آپشن ها و کیفیت ساخت و سرعت focus این برند پرداخته بشه و الا در مورد کیفیت سنسور دیگه از 5ds جدیدتر و غولتر و دست به نقدتر که تو canon نداریم(حالا اینکه 6dMII یا 5DM4 در کار باشد یا نباشد که اگر باشد باز هم قیاس بهم میریزد که D750 در آن زمان قدیمی شده و این سیکل باطل هی تکرار بشه) ، بازم پایین تر از سنسورهای دوربین های nikon ه. بحث کل کل ندارم چون همشون خوبن!!! فقط به خاطر اینکه دلیل مناسبی نبود وارد بحث شدم.
    NASSIRI4080 و kajdom تشکر می‌کنند.

كاربر فعال NASSIRI4080 آواتار ها
    تشکر کرده
    7010

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزيز بنده اين پست را (البته با تأخير) در پاسخ به دوستمون كه ميخواستند از D750 به 5DMKIII كوچ كنند و با توضيحات دوستان پشيمون شده و ماندگار شدند گذاشتم . ممنون بابت تذكر ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    ..... حالا اینکه 6dMII یا 5DM4 در کار باشد یا نباشد که اگر باشد باز هم قیاس بهم میریزد که D750 در آن زمان قدیمی شده و این سیکل باطل هی تکرار بشه......
    حرف دل بنده را زديد دوست من

محمدرضا نصیری
    Instagram: nassiri4080

صفحه 33 از 87 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 ... آخرینآخرین