صفحه 29 از 87 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر همراه MohammadRanjbar آواتار ها
    تشکر کرده
    5166

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    تو این لینک

البته موارد درست گویا درون محلی که پیچ سه پایه و ... متصل میشه دارای یک نقطه ی سیاه خواهند بود. البته چک کردن سریال مطمئن تر خواهد بود.

سلام
    دوست من سری بدون مشکل این دوربین وارد شده ؟ (تعمیر شده توسط خود شرکت)
    اگر وارد نشده چقدر طول میکشه که وارد بشه ؟
    milad_6060 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

دوستان چندتا مسیله راجب مشکل، سری بدون مشکل احتمال قوی هنوز وارد بازار ایران نشده، من دیروز تلفنی از یک فروشگاه در تهران پرسیدم و سریال رو دادن، مشکل داشت، در مشهد هم که کسی موجود نداشت، ولی بعیده که به این سرعت بدون مشکل ها وارد شده باشه، چون اینجوری سری مشکل دار میمونه روی دستشون،
    دوم اینکه من دی ماه گرفتم دوربین رو و بالای ۶۰۰۰تا، تاالان شات زدم و فقط در یک شات که اونم دنبالش بودیم که ببینیم قضیه مشکل چیه اتفاق افتاد، خیلی مشکل حادی نیست، و همون طور که در چندین صفحه قبل لینکش رو گذاشتم این مشکل در تعدادی دیگه از دوربین ها هم بوده ولی با شدت کمتر،
    مورد بعدی اینکه چون ایران مستقیما وارد نمیشه محصول احتمال Refurbished بودن خیلی زیاده.
    در مورد کاهش قیمت هم با توجه به اینکه الان حدود۵۰۰تومن نسبت به دی ماه قیمت کم شده خیلی احتمال کمی میدم که کاهش قیمت جدید به این زودی تاثیر داشته باشه، مخصوصا اینکه کاهش قیمتش در همه کشورها نبوده تا جایی که من خوندم.
    Nima Sadigh، kiavash، Iman.sh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRanjbar نمایش پست ها
    سلام
    دوست من سری بدون مشکل این دوربین وارد شده ؟ (تعمیر شده توسط خود شرکت)
    اگر وارد نشده چقدر طول میکشه که وارد بشه ؟
    سلام
    نظر بنده به جناب معین نزدیکه. زمان خوبی می گذره از زمانی که سری های اصلاح شده و تعمیر شده ی این دوربین رو nikon به بازار روانه کرده اما از اونجایی که بازاریان گرامی وارداتشون از سری های مشکل دار است بعید می دونم به این راحتی تا از شر سری قبل خلاص نشدند به سری های جدید رو بیارن. خود من طبق معمول دنبال کسی می گردم که از اونور آب ها برام تهیه کنه.
    متأسفانه این دوربین با اینکه مشکلش چندان جدی نیست، "بدنام" شد و تصور می کنم شاید nikon تصمیم بگیره کاری که با d600 کرد رو با d750 هم انجام بده.
    yaghoobi، Moeen Salehi، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    سلام
    نظر بنده به جناب معین نزدیکه. زمان خوبی می گذره از زمانی که سری های اصلاح شده و تعمیر شده ی این دوربین رو nikon به بازار روانه کرده اما از اونجایی که بازاریان گرامی وارداتشون از سری های مشکل دار است بعید می دونم به این راحتی تا از شر سری قبل خلاص نشدند به سری های جدید رو بیارن. خود من طبق معمول دنبال کسی می گردم که از اونور آب ها برام تهیه کنه.
    متأسفانه این دوربین با اینکه مشکلش چندان جدی نیست، "بدنام" شد و تصور می کنم شاید nikon تصمیم بگیره کاری که با d600 کرد رو با d750 هم انجام بده.

البته من با این گزینه اخر مخالفم، و خیلی بعید میدونم بیاد این کار رو انجام بده، چون خیلی سریع اعلام کرد مشکل رو و خارج از ایران خیلی راحت و مجانی دوربینشون رو سرویس می کنند.
    ata_m3، Iman.sh، milad_6060 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط Moeen Salehi نمایش پست ها

مورد بعدی اینکه چون ایران مستقیما وارد نمیشه محصول احتمال Refurbished بودن خیلی زیاده.
    دوستان این مورد با چک کردن شماره سریال یا ایمیل زدن به پشتیبانی معلوم میشه؟
    اصولا تو خارج از ایران با جعبه و لیبل متفاوت عرضه میشه ولی اینجا رو نمیدونم که کلاهبرداری هست یا مشخصه

تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط Moeen Salehi نمایش پست ها
    البته من با این گزینه اخر مخالفم، و خیلی بعید میدونم بیاد این کار رو انجام بده، چون خیلی سریع اعلام کرد مشکل رو و خارج از ایران خیلی راحت و مجانی دوربینشون رو سرویس می کنند.
    کاهش قیمت های پی در پی دوربین البته گویایی دیگری داره از نظر من. وقتی یه دوربین با اون حجم از تبلیغات منفی در ابتدا روبه رو میشه ناخواسته مردم بهش بی رغبت می شن به خاطر همین nikon اون مسکن رو تجویز کرده و در کنارش قیمت رو کاهش می ده تا ضرر نکنه. شما تصور کنید دوربین همه چیزش عالیه(حقیقتاً روی کاغذ عالیه و خود من مسلماً چشمم دنبالشه) و میتونست و میتونه به یکی از پرفروش ترین دوربین های شرکت تبدیل بشه و سر یک مشکل کوچک همون ابتدا پروژه رو تو فروش به شکست می کشونه یا از فروش بالا کم می کنه. به نظرم اگر این اتفاق نمیفتاد فروش این دوربین حتی بدون تخفیف هم بسیار بالا می بود اما این اتفاق اقبالش رو کم کرد.
    باید امیدوار بود همونجوریکه nikon در مورد لنزهاش کنترل کیفیت خوبی به خرج میده سر بادی ها هم همین روند داشته باشه.
    در مورد d610 شاهد بودیم که خوب ازش استقبال شد با اینکه عملاً تفاوتی با d600 نکرده بود شاید یه تغییر اسم کوچک برای d750 برای سری های بدون اونمشکل کوچک فروش این دوربین متحول کنه.
    ehssanehs، Moeen Salehi و fariborz.nz تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

سلام
    دوستان یک به ما میگه کلا مشکل کجاست ؟ اگه با عکس به ما نشون بدین ممنونتون میشم.
    سپاس

كاربر آشنا hasibi01 آواتار ها
    تشکر کرده
    1926

با درود
    مشکل اینه که اگه یه منبع قدرتمند نوری دقیقا روی لبه بالایی کادر باشه، فلر ایجاد شده توی کادر در بالا دچار قطع شدگی میشه. مثل اینکه یه چیزی جلوش سایه انداخته (صفحه فکوس). البته این مورد فقط توی محدوده 1 یا 2 درجه اتفاق میافته. بادی من این مشکلو داره ولی فقط در شرایط تست تونستم ببینمش و تا حالا که بیشتر از 4000 تا عکس گرفتم مشکلی باهاش نداشتم. در کل اینقدر شرایط پیش اومدنش بعیده که اصلا توجیه فرستادن بادی واسه تعمیرو نداره.
    banding2.jpg
    Persian، yaghoobi، calligrapher و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1592

مشکل جدید در D750

بر طبق مطلبی که در لینک بالا آمده، شرکت phottix اعلام کرده که دلیل عمل نکردن برخی تریگر های سری phottix odin به علاوه برخی فلاش ها(از سری sb nikon) تغییرات اندازه ی hot shoe این دوربین است که کشیده تر بودن آن از قسمت جلو موجب شده تا پین های hot shoe سر جای مقرر نباشند و البته یک روش دست ساز هم برای اصلاح این مورد بیان کرده.

از دوستانی که دوربین رو دارند ممنون میشم اگر امکانش هست یه بررسی اجمالی از این مشکل داشته باشند که آیا واقعاً چنین چیزی وجود داره یا خیر؛ وضعیت این دوربین داره به نحوی میشه که واقعاً احساس پشیمونی می کنم از فروش دوربین و ... برای خرید فول فریم.
    viva_utopia، naghli، hasibi01 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hasibi01 آواتار ها
    تشکر کرده
    1926

با درود
    توي لينكي كه داديد هيجكس با فلاش هاي SB مشكلي نداشت همينطور تريگرهاي پاكت ويزارد هم ظاهرا با Hotshoe بادي D750 مطابقت دارن.مشكل فلاش هاي تردپارتي رو نميشه گردن نيكون انداخت و حتي امكان اينكه شركت‌هاي اصلي عمدا دست به چنين اقداماتي بزنن وجود داره. ظاهرا شركت معظم phottix داره سعي ميكنه عدم تطابق فلاشش رو گردن نيكون بندازه.
    البته مشكل پيش آمده هم با كمي دقت هنگام نصب فلاش برطرف ميشه و آنچنان حاد نيست.
    پيروز باشيد
    ata_m3، کوروش، Dariush Chegini و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 29 از 87 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 ... آخرینآخرین