صفحه 36 از 87 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 86 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 351 تا 360 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر آشنا MAJD78 آواتار ها
    تشکر کرده
    236

تو ویندوز ده هم با برنامه پیش فرض عکس دیده میشه.
    calligrapher تشکر می‌کند.

كاربر همراه A.hoseinpour آواتار ها
    تشکر کرده
    333

از دوستان كسي گريپ هاي برند متفرقه مثل فوتيكس رو روي اين بدنه تست كرده ؟ كار ميكنند؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط A.hoseinpour نمایش پست ها
    از دوستان كسي گريپ هاي برند متفرقه مثل فوتيكس رو روي اين بدنه تست كرده ؟ كار ميكنند؟
    بله چرا کار نکند
    تقریبا 4 سال است که از گریپ های فوتیکس استفاده میکنم و تا بحال شه گریپ برای دی7000 دوستان و یک گریپ برای 7000 و دی610 خودم تهیه کردم هیچ مشکلی در آنها ندیدم.
    yaghoobi، M.Nouri و A.hoseinpour تشکر می‌کنند.

كاربر همراه A.hoseinpour آواتار ها
    تشکر کرده
    333

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    بله چرا کار نکند
    تقریبا 4 سال است که از گریپ های فوتیکس استفاده میکنم و تا بحال شه گریپ برای دی7000 دوستان و یک گریپ برای 7000 و دی610 خودم تهیه کردم هیچ مشکلی در آنها ندیدم.
    ممنون از توجه شما
    من خودم هم روي ٦١٠ گريپ فوتيكس دارم راضي هم هستم
    چون نيكون براي اپديت هاي جديدش كاري كرد كه ديگه گريپ هاي متفرقه رو ساپورت نكنن برام سوال بود كه ايا روي اين بدنه كسي تست كرده؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

سلام ؛درسته این دوربین مناسب تر هست برای عکاسی در سفر وخیابان ؟ شما دوستان اگر میخواستین دوربینی انتخاب کنین برای عکاسی در سفر nikon d750 رو انتخاب میکردین یا نیکون d810 و به چه علت. بحث مالی رو در نظر نگیرید .

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    این بدنه با این مواصفاتش واقعا میتونست بقول معروف بترکونه !! منتها با این اشکالاتش عجیب زد توی ذوق قشر عکاس و بخصوص رهروان نیکون !
    من بشخصه در حالی که کاننی بودم و هستم بازم خیلی شدید ترغیب شده بودم که برم سراغش ...که این مسائل پیش اومد و ... بنظرم بنوعی چشم خورد بیچاره!

حالا این مقدمه رو عرض کردم که این سئوال رو بپرسم... با وجود اشکالاتی که در این بدنه وجود داره و ترس و لرزهایی که در هنگام خریدش میخواد بر روح و روان انسان مستولی بشه
    آیا منطقی تر نیست که فعلا برید سراغ مدلهای دیگه و یا حتی برند های دیگه و یا اینکه حداقل منتظر آپدیت شدن این بدنه بمونید؟؟؟

بنده بشخصه اگه گزارش یه عیب کوچک از یه بدنه ببینم فورا دلچرکین میشم نسبت بهش حالا هرچقدر هم که روی کاغذ معرکه باشه!
    جسارت بنده رو ببخشید
    کیفیت عکس و دینامیک رنج این دوربین بسیار عالیه. با دو لینکی که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن میشه با خیال راحت قبل از خرید سلامت بادی رو چک کرد. فکر نمیکنم جای نگرانی باشه.

راستش این دوربین عالی - جدای از بعضی مشکلات فنی که بنظر حقیر خیلی بزرگنمایی شد!- حالا از لحاظ قیمت هم خیلی جذاب شده. چهار میلیون و ششصد!!!

بدجور هوس یه فول فریم همه کاره و خوش قیمت رو انداخته تو سرم
    M.Nouri و korosh kabir تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh kabir نمایش پست ها
    سلام ؛درسته این دوربین مناسب تر هست برای عکاسی در سفر وخیابان ؟ شما دوستان اگر میخواستین دوربینی انتخاب کنین برای عکاسی در سفر nikon d750 رو انتخاب میکردین یا نیکون d810 و به چه علت. بحث مالی رو در نظر نگیرید .
    درود،

بله دوست عزیز کاملا صحیحه. اولین نکته حجم و وزن کم اون نسبت به D810 هست. داینامیک رنج عالی D750 بهترین گزینه برای عکاسی طبیعت هست. D810 هم دوربین بسیار خوبیه اما به نظر من با وزن و حجمی که داره مناسب سفر و خیابان گردی که تو ایران توجه ها رو جلب کنه نیست. این دوربین بیشتر برای کار استودیویی، مراسم عروسی و عکسهایی که قراره چاپ بشند مخصوصا تو ابعاد بزرگ مناسبه. ضمنا رسانه ذخیره سازی با حجم بالایی رو برای آرشیو کردن عکسهاتون با D810 که سنسورش 36.3 مگا پیکسل هست نیاز خواهید داشت مخصوصا اینکه با فرمت raw عکاسی کنید.

D750 بعضی از مشخصات فنیشو از D810 به ارث گرفته بعضی رو هم از D610 و از نظر فنی و امکانات دوربین کاملی محسوب میشه که می تونه تا سالیان سال نیاز عکاس رو بر آورده کنه.

بنده به شخصه از بین این دو دوربین D750 رو بدون چون و چرا انتخاب میکنم.
    yaghoobi، کوروش، amir.komeily و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    درود،

بله دوست عزیز کاملا صحیحه. اولین نکته حجم و وزن کم اون نسبت به D810 هست. داینامیک رنج عالی D750 بهترین گزینه برای عکاسی طبیعت هست. D810 هم دوربین بسیار خوبیه اما به نظر من با وزن و حجمی که داره مناسب سفر و خیابان گردی که تو ایران توجه ها رو جلب کنه نیست. این دوربین بیشتر برای کار استودیویی، مراسم عروسی و عکسهایی که قراره چاپ بشند مخصوصا تو ابعاد بزرگ مناسبه. ضمنا رسانه ذخیره سازی با حجم بالایی رو برای آرشیو کردن عکسهاتون با D810 که سنسورش 36.3 مگا پیکسل هست نیاز خواهید داشت مخصوصا اینکه با فرمت raw عکاسی کنید.
    D750 بعضی از مشخصات فنیشو از D810 به ارث گرفته بعضی رو هم از D610 و از نظر فنی و امکانات دوربین کاملی محسوب میشه که می تونه تا سالیان سال نیاز عکاس رو بر آورده کنه.
    بنده به شخصه از بین این دو دوربین D750 رو بدون چون و چرا انتخاب میکنم.
    مرسی دوست گرامی من به تازگی سونیA7 و کنون 5dmarkii رو فروختم ؛قبلا بارها با نیکون کار کردم ؛برای تمام دوربینهام معمولا گریپ تهیه میکنم ؛ نیکون d750 هم دوربین بسیار خوبیه ؛خصوصا در کنترل نویز و امکاناتش بسیار مناسب هست و احساس میکنم با گریپ بسیار خوش دست میشه ؛ولی فکر بستن گریپ روی نیکون d810 و مسافرت در مسافتهای طولانی واقعا عذاب آوره.
    ata_m3 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    کیفیت عکس و دینامیک رنج این دوربین بسیار عالیه. با دو لینکی که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن میشه با خیال راحت قبل از خرید سلامت بادی رو چک کرد. فکر نمیکنم جای نگرانی باشه.

راستش این دوربین عالی - جدای از بعضی مشکلات فنی که بنظر حقیر خیلی بزرگنمایی شد!- حالا از لحاظ قیمت هم خیلی جذاب شده. چهار میلیون و ششصد!!!

بدجور هوس یه فول فریم همه کاره و خوش قیمت رو انداخته تو سرم
    سلام ؛ باب همایون قیمت حدود همین هست که میگین ؛ولی باور کنید من جرات خرید از این مکان رو حداقل در دوربین و لنز آک ندارم ؛حاضرم 200 تا 300 تومان بیشتر بدم جای مطمئن خرید کنم ؛اصلا خاطره خوبی از خرید از این مکان ندارم
    ata_m3 و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh kabir نمایش پست ها
    هیچکدام دوربین سفر نیست ولی خوب 750 خیلی نزدیک تر است
    میخواستم سونی را پیشنهاد بدهم ولی خوب خودتان استفاده کرده اید
    KHAKSAR و korosh kabir تشکر می‌کنند.

صفحه 36 از 87 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 86 ... آخرینآخرین