صفحه 40 از 87 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 391 تا 400 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

دوست عزیز،
    عکس‌هایی که گذاشتید به‌خصوص عکس درخت ، کاملن و به طور آشکار ادیت‌شده هستند. و عکس پرتره هم همین‌طور.
    لطفن به جای ادامه‌ی این بحث اشتباه، از تجربیات دوستان استفاده‌کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید.
    به نظر نمیاد شما این دوربین را داشته‌باشید. پیشنهاد می‌کنم همان D610 را بخرید. یا فکر می‌کنم دوربین‌های کراپدار هم کار شما را راه بیاندازد.
    مهم‌تر از دوربین که فقط یک ابزار است، دانش و سواد لازم برای استفاده‌ی بهینه از آن و کسب مهارت و تجربه است که مهم‌است.
    ادامه‌ی این گفتگو ، بی‌سرانجام و از پایه غلط است.
    ندانستن هیچ اشکالی ندارد، اصرار بر آن ولی چرا.
    lamagra، M.Nouri، kiavash و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    عکس‌هایی که گذاشتید به‌خصوص عکس درخت ، کاملن و به طور آشکار ادیت‌شده هستند. و عکس پرتره هم همین‌طور.
    لطفن به جای ادامه‌ی این بحث اشتباه، از تجربیات دوستان استفاده‌کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید.
    به نظر نمیاد شما این دوربین را داشته‌باشید. پیشنهاد می‌کنم همان D610 را بخرید. یا فکر می‌کنم دوربین‌های کراپدار هم کار شما را راه بیاندازد.
    مهم‌تر از دوربین که فقط یک ابزار است، دانش و سواد لازم برای استفاده‌ی بهینه از آن و کسب مهارت و تجربه است که مهم‌است.
    ادامه‌ی این گفتگو ، بی‌سرانجام و از پایه غلط است.
    ممنونم
    خیر تصمیم خودم رو گرفتم واسه همین دوربین
    بنده هم دقیقا دو روزه دارم بحث میکنم سر عکسها بعد از ادیت هست! تاکید کردم سبک عکاسی و ادیت مشابهی دارن این عکاسایی که معرفی کردم
    به قول دوستان ادامه این بحث دیگه فایده نداره
    چون من به چشمام اعتماد میکنم و دوستان به سایت ها و ریویو ها
    درضمن کراپدار هم دارم و کارم رو راه انداخته ولی الان وقت کوچ به فول فریمع
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    ممنونم
    خیر تصمیم خودم رو گرفتم واسه همین دوربین
    بنده هم دقیقا دو روزه دارم بحث میکنم سر عکسها بعد از ادیت هست! تاکید کردم سبک عکاسی و ادیت مشابهی دارن این عکاسایی که معرفی کردم
    به قول دوستان ادامه این بحث دیگه فایده نداره
    چون من به چشمام اعتماد میکنم و دوستان به سایت ها و ریویو ها
    درضمن کراپدار هم دارم و کارم رو راه انداخته ولی الان وقت کوچ به فول فریمع
    عجب ؛یعنی شما این دوربین رو نداشتی این همه نظر دادی در مورد اون ؛ببخشید وقتی شما میتونید به چشماتون اعتماد کنید که این دوربین رو خودتون تست کنید ؛شما که این دوربین رو نداشتید چجوری به چشماتون اعتماد کردید ! اونوقت دوستانی که این دوربین رو دارند ؛نمونه خودم به سایت ها و ریویوها . واقعا جالبه برام کسی که این دوربین رو نداشته اینطوری نظر میده؛واقعا تعجب کردم
    M.Nouri، Alireza_Lv و jamal.s تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

دوستان قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم ؛ولی خداوکیلی لجم میگیره بعظی افراد رو میشناسم برای اولین یا دومین دوربین مستقیم میرن سراغ فول فریم !!! بابا بخدا من 15 سال هست عکاسی میکنم ؛ بعد از 10 تا دوربین از ابتدایی ترین دوربین کامپکت بگیر تا آخرش رسیدم به فول فریم ؛هنوز وقتی عکسی که میگیرم مورد دلخواه خودم نیست به تنها چیزی که شک میکنم تنظیمات خودم هست ؛ بعد از این همه دوربینی که داشتم ؛ حالا چی پیش میاد در دوربین دوستان که هنوز لمس نکردن دوربین رو ؛تو تنظیماتش نرفتن ؛ میان نظر میدن .بنظر من فردی که یک دوربین خاص رو نداره , تستش هم نکرده نمیتونه و مجاز نیست در مورد اون دوربین نظر تخصصی بده .

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh kabir نمایش پست ها
    دوستان قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم ؛ولی خداوکیلی لجم میگیره بعظی افراد رو میشناسم برای اولین یا دومین دوربین مستقیم میرن سراغ فول فریم !!!
    کوروش جان آیه وحی که نازل نشده به هیچ عنوان نباید فول فریم خرید و حتما باید پله پله دوربین ارتقا داد. شاید یکی اون قدر دستش بازه که بسته به شاخه مورد علاقش و از سر نیاز و استمرار تمرین عکاسی، از همون اول میره سراغ فول فریم.

و جناب مهم عزیز که فرمودین:

بنده هم دقیقا دو روزه دارم بحث میکنم سر عکسها بعد از ادیت هست!
    برادر من، دو روزه وقت خودتو و بقیه دوستان گرفتی و میگی رنگ عکسهای گرفته شده با این بدنه، اشباع شده هست... چطور انتظار داری عکسی که ادیت شده و عکاس هر طور دوست داشته رنگ ها رو بازی داده، به عنوان مستند صحبت های خودت استفاده کنی؟

در صورت نیاز به ادامه بحث، از دوستان دعوت میکنم از پ.خ استفاده کنن. آف تاپیک به اندازه کافی داشتیم.

پ.ن: از جناب مبین علی عزیز و سایر مدیران محترم فروم هم عذرخواهی میکنم برای زحمت دوباره انتقال این پست و چندپست اخیر به تاپیک معروف.
    lamagra، davoud maani و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

[QUOTE=amir.komeily;418399]کوروش جان آیه وحی که نازل نشده به هیچ عنوان نباید فول فریم خرید و حتما باید پله پله دوربین ارتقا داد. شاید یکی اون قدر دستش بازه که بسته به شاخه مورد علاقش و از سر نیاز و استمرار تمرین عکاسی، از همون اول میره سراغ فول فریم.

سلام حرفتون درسته ؛روی سخن من با افرادی بود که بدون اطلاع از مسائل ابتدایی عکاسی ؛ وتجربه کم میان به خاطر همین باز بودن دست این دوربین یا بقیه دوربینهای هم سطح رو میگیرن ؛بعد عکس خوب نمیتونن بگیرن ؛سرخورده میشن ؛به زمین و زمان دوربین بدو بیرا میگن ؛من تو بستگان و دوستام دیدم ؛ رفتن برای اولین دوربین مثلا 6D کنون رو گرفتن ؛1 سال پیش ؛هنوز روی مد P عکس میگیرن و هنوز عکس خراب میدن بیرون ؛بعد میگن مشتری نمیتونی برای دوربین من پیدا کنی ؛کیفیتش زیاد مناسب نیست ؛باور کنید زیاد دیدم این مثال بود.
    yaghoobi، amir.komeily و Mohsen Sniper تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

این بحث خروجی نخواهد داشت
    دیشب با این بدنه عکاسی پرتره و عکاسی شب کردم و با دوربین خودم که دی610 است تفاوتی ندیدم چه در عکس خام چه در JPEG چه قبل ویرایش چه بعد ویرایش!
    کوروش، Dariush Chegini، fariborz.nz و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

دوستان بنده نمیخوام این بحث رو ادامه بدم شما کوتاه نمیاین!
    من این دوربین رو نداشتم و تازه میخوام بخرم ، پول کمی هم نیست پنج ملیون!!!! باید حساس بشم!
    این دوربین رو نداشتم ولی حداقل کار ده تا عکاس که سبک کاری مورد نظر من رو کار میکنن و از دی 750 استفاده میکنن بررسی کردم و تو کار همشون این تندی رنگها به چشم میخورد! همین
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

من این دوربین رو نداشتم و تازه میخوام بخرم ، پول کمی هم نیست پنج ملیون!!!! باید حساس بشم!
    این دوربین رو نداشتم ولی حداقل کار ده تا عکاس که سبک کاری مورد نظر من رو کار میکنن و از دی 750 استفاده میکنن بررسی کردم و تو کار همشون این تندی رنگها به چشم میخورد! همین
    سلام
    فقط یک موضوع رو یاد آوری کنم که در هیچ سبکی از عکاسی حرفه ای برتری با jpg نیست و مطمئنا با ویرایش تصاویر راو و دانلود آنها از اینترنت به صورت خام مطمئنا نظر شما تغییر خواهد کرد.
    به صورتی که الآن دوربین من از حالت RAW اصولا خارج نمیشود.
    mohem تشکر می‌کند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

سلام
    ظاهرا پستهاي مديريت را جدي نميگيريد!!
    لطفا وقت ما و ديگر كاربران را هدر ندهيد!
    ممنون

پ ن:اين پست را به عنوان كارت زرد در نظر بگيريد.
    NASSIRI4080، nejadi، KHAKSAR و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 40 از 87 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ... آخرینآخرین