صفحه 41 از 87 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 401 تا 410 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

با سلام
    دوستان بنده کمی به کمک دوستان نیاز دارم
    ممکنه در مورد اینکه D750 برای پرتره دوربین مناسبی هست ؟؟ موضوع رنگ ها و ...
    و اینکه آیا از وضعیت سلامتی موجودی ها یحال حاضر کسی اطلاع داره یا از دوستان کسی اخیرا خرید فرمودند ( از مرداد 94 به اینور) ؟؟ مشکلات ذکر شده در چه وضعی هست؟؟
    بنده واقعا با قابلیت ها این دوربین هیجان بهم دست میده حدود 4 سال با D5100 کار کردم و الان فروختم تا فول فریم بگیرم انشا الله تا کیفیت بالاتری تو عکسا داشته باشم و اونایی که خرید کردن نسبت به سایر مدل ها و رقبای این دوربین نظرشون چیه ؟؟
    ممنون اگر کمی مفصل اظهار نظر بکنید - ممنون

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    با سلام
    و اینکه آیا از وضعیت سلامتی موجودی ها یحال حاضر کسی اطلاع داره یا از دوستان کسی اخیرا خرید فرمودند ( از مرداد 94 به اینور) ؟؟ مشکلات ذکر شده در چه وضعی هست؟؟
    بنده واقعا با قابلیت ها این دوربین هیجان بهم دست میده حدود 4 سال با D5100 کار کردم و الان فروختم تا فول فریم بگیرم انشا الله تا کیفیت بالاتری تو عکسا داشته باشم و اونایی که خرید کردن نسبت به سایر مدل ها و رقبای این دوربین نظرشون چیه ؟؟
    دوست عزیز زحمت بکشید صفحات قبل را مطالعه بفرمائید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    با سلام
    روی Df هم فکر کنی بد نیست . با توجه به اختلاف قیمت اندکی که با هم دارند اگر فیلمبرداری برات مهم نیست انتخاب هوشمندانه تریست .
    یک دوربین با سنسور بینظیر ابعاد جمع و جور و سنسور مشابه D4 و نویز بسیار کم طوریکه ایزو ۱۲۸۰۰ این دوربین هم کاملا قابل استفاده است
    yaghoobi، Mahdi.A.Tabar و davood تشکر می‌کنند.
    محمد سعدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

سلام
    من به تازگی خریدم. عالیه. برای مشاهده جزئیات سایت های dpreview و photographylife رو ببینید. نمونه عکسهاش هم همه جا هست مثل juzaphoto
    در مورد خرابی، سریال های خراب مربوط به حدود یک سال پیشه و بعیده کسی موجودی قدیم داشته باشه. در هرصورت سریال دوربین را در دو تا لینک داده شده در همین تاپیک چک کنید و همچنین !!! سریال دوربین رو از اگزیف عکس کنترل کنید چون من شنیدم بعضی از فروشندگان سریال پشت دوربین رو عوض میکنن .
    موفق باشید
    Nikon D750

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Lv نمایش پست ها
    سلام
    من به تازگی خریدم. عالیه. برای مشاهده جزئیات سایت های dpreview و photographylife رو ببینید. نمونه عکسهاش هم همه جا هست مثل juzaphoto
    در مورد خرابی، سریال های خراب مربوط به حدود یک سال پیشه و بعیده کسی موجودی قدیم داشته باشه. در هرصورت سریال دوربین را در دو تا لینک داده شده در همین تاپیک چک کنید و همچنین !!! سریال دوربین رو از اگزیف عکس کنترل کنید چون من شنیدم بعضی از فروشندگان سریال پشت دوربین رو عوض میکنن .
    موفق باشید
    در واقع الان سری های جدید nikon d750 که اومده (اغلب موجودی ها) مشکلی ندارند عمدتا ً درسته ؟؟
    کیفیت خروجی عکساتون راضی کننده هست براتون ؟؟ از دید دقیقتر (مثلا نسبت به 7100 ) ؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

[QUOTE=shahbazi;418930]دوست عزیز زحمت بکشید صفحات قبل را مطالعه بفرمائی

با سلام ممنون ولی باور کنید بیش از 80 % پست ها رو خوندم اما جمع بندی درستی نتونستم انجاک بدم
    آیا ممکنه در مورد عکس های پرتره این دوربین در مقایسه با رقباش کمی توضیح بدین - می دونم که برای منظره و موارد مشابه نیکون سرتره و خودمم که 5100 نیکون داشتم و کار کردم
    و با اجازتون شاید محل درستی نباشه واسه این سوال ولی بنده تا حالا با فول فریم کار نکردم و فقط نمونه عکساشو دیدم تو سایت ها آیا برای ارتقا سطح کیفیت عکس ها D7200 نیکون که تو قطع DX ها جدیده جوابگوی بنده هست یا فول فریمهایی مثل 610 یا 750 خیلی خیلی فرق می کنند ؟؟ از بابت هزینه الان 4 میلیون دارم ولی برام کیفیت عکس خیلی مهم تره و اگر تفاوت هاش آنقدر هست که بعدا پشیمون میشم با کمی پس انداز و .. دوست دارم بیشتر هرینه کنم و کمی هم صبر البته
    چطوری تفاوت خروجی اینا رو لمس کنم ؟؟؟ مثلا سایت هایی مثل Dxomark برای دوربین های با سنسور DX شارپنس حداکثر لنز 18-140 رو 11 و انتیاز 16 داده در حالیکه لنز 24-120 F4 روی همون قطع DX ها باز زیاد تفاوت نمیکنه در حالیکه روی D750 امتیاز 22 و شارپنس 14 داره به نظرم کیفیت خروجی برای شارپنس 14 نسبتا خوبه !!
    لطفا میشه بفرمایید واقعا چقدر بین 7200 و 750 تفاوت هست ؟؟ چقدر ملموسه ؟؟
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

[QUOTE=hossein_ashrafi;419050]
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    دوست عزیز زحمت بکشید صفحات قبل را مطالعه بفرمائی

با سلام ممنون ولی باور کنید بیش از 80 % پست ها رو خوندم اما جمع بندی درستی نتونستم انجاک بدم
    آیا ممکنه در مورد عکس های پرتره این دوربین در مقایسه با رقباش کمی توضیح بدین - می دونم که برای منظره و موارد مشابه نیکون سرتره و خودمم که 5100 نیکون داشتم و کار کردم
    و با اجازتون شاید محل درستی نباشه واسه این سوال ولی بنده تا حالا با فول فریم کار نکردم و فقط نمونه عکساشو دیدم تو سایت ها آیا برای ارتقا سطح کیفیت عکس ها D7200 نیکون که تو قطع DX ها جدیده جوابگوی بنده هست یا فول فریمهایی مثل 610 یا 750 خیلی خیلی فرق می کنند ؟؟ از بابت هزینه الان 4 میلیون دارم ولی برام کیفیت عکس خیلی مهم تره و اگر تفاوت هاش آنقدر هست که بعدا پشیمون میشم با کمی پس انداز و .. دوست دارم بیشتر هرینه کنم و کمی هم صبر البته
    چطوری تفاوت خروجی اینا رو لمس کنم ؟؟؟ مثلا سایت هایی مثل Dxomark برای دوربین های با سنسور DX شارپنس حداکثر لنز 18-140 رو 11 و انتیاز 16 داده در حالیکه لنز 24-120 F4 روی همون قطع DX ها باز زیاد تفاوت نمیکنه در حالیکه روی D750 امتیاز 22 و شارپنس 14 داره به نظرم کیفیت خروجی برای شارپنس 14 نسبتا خوبه !!
    دوست عزیز چند مطلب رو در جواب به سوالات شما باید عنوان کنم

1-در عکاسی پرتره به لحاظ درجه اهمیت ابتدا نور و تجهیزات استدیویی بعد لنز و در آخر بدنه قرار دارند. گیر دادن بیش از حد به بدنه برای شما سودی در بر نخواهد داشت.
    2- در زمینه عکاسی پرتره D750 برتری خاصی بر نمونه های ارزانتری مثل D610 و 6D (حتی بدنه های DX هم برای این کار مناسب هستند) ندارد. برتری D750 در ژانرهای دیگر خود را نشان می دهد.
    3-D750 به لحاظ فاکتور قیمت به کارایی بدنه بسیار ارزشمندی است و افرادی که دنبال DSLR فول فریم هستند از انتخاب آن پشیمان نخواهند شد.
    4-برای استفاده مناسب از تستهای DXO باید وارد جزئیات مقایسه لنزها شوید اکتفا کردن به نتایج کلی آزمایشات باعث نتیجه گیری اشتباه خواهد شد.
    5-به صورت کلی سنسور فول فریم به خاطر چگالی کمتر با لنز مشابه تصاویر شارپتری ایجاد می کند ولی سنسور بزرگتر نیاز به دایره تصویر بزرگتر خواهد داشت که باعث بزرگتر شده ابعاد لنزهای فول فریم می شود. در مواردی که لنز شارپنس خیلی بهتری در مرکز نسبت به حاشیه کادر داشته باشد ممکن است ورق برگشته و لنز روی بدنه های کراپ تصویر شارپتری ایجاد کند(به دلیل استفاده از مرکز لنز).
    yaghoobi، Alireza_Lv، ata_m3 و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

[QUOTE=hossein_ashrafi;419050]
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    دوست عزیز زحمت بکشید صفحات قبل را مطالعه بفرمائی

با سلام به شما دوست عزیز

این مورد رو در یوتیوپ سرچ کن و ببین
    Nikon D7200 vs D750 - Image Sharpness Competition

خواهی دید که در نور معمولی و هنگام عکاسی از منظره ، تفاوت شارپنس این دو دوربین بسیار اندک و غیر قابل تشخیص هستش!
    ولی قدرت فول فریم ها در زمان عکاسی با ایزوهای بالاتر از 1600 کاملأ مشخصه.

ارادت
    yaghoobi، M.Nouri، Adel1978 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

با سلام به دوستان و اساتید عزیز

پس از یک هفته کار با این دوربین واقعأ از خریدم راضی هستم.

مخصوصأ عکاسی تو نور کم و رفتار نویزی عالی که داره دستت رو برای بالا بردن ایزو کاملأ باز میذاره. تا 8000 که خیلی خوبه و تا 12800 هم کاملأ قابل استفاده ست.

ادیت عکس هاش واقعأ لذت بخشه. فقط کافیه برای هایلایت نورسنجی کنی. تو لایتروم خیلی راحت سایه ها رو میشه بدون نویز ریکاوری کرد. ضمنأ یه مود نورسنجی داره که کل تصویر رو با توجه به هایلایت ها نورسنجی میکنه تا کلیپ نشن.

سیستم فوکوسش تو نور کم عالیه مخصوصأ 3D برای سوژه های متحرک. هر چند جا داشت منطقه وسیعتری از فریم رو پوشش بده ولی من بهش عادت کردم و مشکلی هم باهاش ندارم.

وزن و ابعادش به اندازه یه بادی کراپه که خیلی برام جالبه. گریپش هم خوبه.

نمایش هیستوگرام و تغییرات دیافراگم همچنین صفحه نمایش متحرکش خیلی بدرد بخوره.

در مورد ارگونومی باید بگم که همیشه با جای دکمه ایزو در بادی های نیکون مشکل داشتم ولی حالا با تخصیص دکمه record به ایزو کاملأ مشکلم حل شد. الان دیگه میشه بدون برداشتن دست چپ از زیر لنز تمام پارامترای لازم رو تغییر داد. البته وایت بالانس رو عادت ندارم تغییر بدم چون همیشه raw عکاسی میکنم.

فقط یه نکته هست که میخواستم باهاتون در میون بگذارم تا اونایی که قصد خرید دارن بهتر انتخاب کنند:
    اگر زیر نور فلورسنت با سرعت بالاتر از 1/100 ثانیه چند تا عکس پیاپی بگیری متوجه میشی که وایت بالانس عکسها یکسان نیست!
    بعد از تحقیق توی نت فهمیدم که این مسأله بخاطر تغییرات سریع در میزان هرتز فلورسنت اتفاق میوفته که توسط نورسنج دوربین شناسایی شده و در نتیجه گرمی و سردی عکس ها نیز متغیر ثبت میشه. اما وقتی سرعت شاتر رو روی 1/60 ثانیه یا کمتر تنظیم کنیم (معادل میزان هرتز برق شهری که 50 یا 60 هرتز هستند)، گرمی و یا سردی عکس ها همه یکسان ثبت میشن و مشکل حل میشه. البته نمیدونم در بادی های دیگه هم این مسأله وجود داره یا نه؟ دوستان اگه امکان داره با بادی خودتون زیر نور فلورسنت و با پس زمینه سفید تست کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید. گر چه برام خیلی مهم نیست (با توجه به سبک عکاسیم) ولی خب نتونستم راه حلی براش پیدا کنم! اگه کسی میدونه ما رو بیخبر نگذاره.

این موضوع رو گفتم چون دیدم کسی بهش اشاره ایی نکرده. لذا عزیزانی که قصد خرید این دوربین رو دارن ببینند آیا ژانر عکاسیشون بیشتر زیر نور فلورسنت و حتمأ با سرعت بالای 1/60 هست یا خیر؟ اگه جواب مثبته بدنبال بدنه دیگه ایی باشند! مگر اینکه نیکون با یه آپدیت نرم افزاری این موضوع رو برطرف کنه.

وگرنه در شرایط دیگه هیچ تفاوتی بین عکس ها نیست و با خیال راحت بخرید و لذت ببرید.

تا بعد
    ehssanehs، yaghoobi، MAHDINK و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

با سلام دوباره دوست عزیز آیا در مورد بادی های قیبلی که باهاشون کار کردین چه تفاوت هایی رو احساس می کنین ؟؟ و در کل کارایش چطوره ؟
    ضمنا چه ژانری فعالیت می کنین و از چه لنزی استفاده می کنید ؟/

صفحه 41 از 87 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... آخرینآخرین