صفحه 72 از 87 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

روی دوربین سمت چپ علامت وای فای رو داشت...
    روی جعبه هم فقط D750 BK JP قید شده بود!
    هیچ راهی هم برای تشخیص دادنش بجز دیدن منو نداشت.. در واقعا چون قبلا هم این دوربینو داشتم بعد اینکه نتونستم وای فایو پیدا کنم شک کردم اصلا منوش جتبجا شده یا نه و با دوربین یکی از دوستان مقایسه کردم که دیدم دوربین ایشون wifi و network پشت سرهم هستن که دوربین من فقط networkرو داشت که خاکستری غیر فعال بود و هیچجوری کار نمیکرد!
    soheilimehdi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام. قصد خرید d750 رو دارم. بعضی کامنت ها مایوس کننده است. آیا هنوز مشکل داره یا مشکلات قبلیش برطرف شده.
    کسی از دوستان کانال یا گروهی در مورد d750 سراغ نداره بهم معرفی کنه؟
    ی درخواست هم داشتم ، لطفا ی جای مطمئن با قیمت مناسب برای خرید اگر سراغ دارید توی خصوصی برام بزارید.
    ممنون از همه تون

كاربر جديد safira آواتار ها
    تشکر کرده
    27

دوستان سلام
    من قصد خرید D750 رو دارم
    اما از طرفی خوندن این کامنت ها در مورد مشکلات این بدنه یکم استرس میده
    1.آیا مدل های مشکل دار هنوز تو بازار وجود دارن و مشکلات گزارش شده حل نشده ؟

2.با اینکه این بدنه قدیمی شده تا حدی آیا خریدش منطقی هست ؟ یا بهتره صبر کرد تا جایگزین 810 و 750 معرفی بشه بعد خرید کرد ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط Avatco نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من قصد خرید D750 رو دارم

2.با اینکه این بدنه قدیمی شده تا حدی آیا خریدش منطقی هست ؟ یا بهتره صبر کرد تا جایگزین 810 و 750 معرفی بشه بعد خرید کرد ؟

با سلام لطفا کاربریتون رو اعلام بفرمائید تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن ،بنده حدود14ماهی میشه این دوربین رو دارم حدودا10هزار شات باهاش زدم عمدتا در مراسم و شرایط نوری مختلف وبه هیچ کدام از این مشکلات برنخوردم،حالا برای اطمینان می تونید سریال دوربین رو در سایت نیکون چک کنید ،دوربین فوق العاده ای هستش درخریدش شک نکنید مشکلاتی که در یک سری از D750ها هستش رو دوربینهای دیگه هم کما بیش دارن مثلا مشکل فرا رو 5Diiiهم داره ویا یک سری دیگه از نیکون ها ولی در بعضی از D750ها این مشکل خیلی شدید نره ولی شاید درتمام زمانی که این دوربین برای شما کار میکنه یک بار هم این مشکل رو شما تجربه نکنید،،احساس شخصی بنده این است که کمی مشکلات D750بولد شده
    kiavash، کوروش، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

دوستان سلام
    من قصد خرید D750 رو دارم

جانشینD810که احتمالا تا واردبازار بشه اوائل پاییز هست اگر شایعات معرفیش برای اوت درست باشه!وحداقل دو برابر قیمت کنونی750خواهد بوددرحالیکه دوبرابر امکانات وکیفیت به شما نمیدهد. اما750 دوربین فوق العاده ای هست وبجز چندماه اول دیگه هیچ مشکلی گزارش نشده . طی حدود5000شاتی که تابحال استفاده شده خودم هم هیچ مشکلی ندیده ام. درحالیکه من اگه اشتباه نکنم تیرماه94 خریدم دوربین رو.
    اما راستش من شایعه تکنولوژی جدید وخاصی برای جانشینهای احتمالی نیکون ها نشنیده ام بجز موارد معمول مثل تغییر در مگاپیکسل(که این روزها کم هم میشود!) یا DR و... ودوربین سری جدیداحتمالا. اما با وجود این همه پیشرفتهای بزرگ محاسباتی درچندسال اخیردر پردازنده های قابل حمل, 2بازیگر اصلی دوربینها(کنون ونیکون؟) تنها به همان مواردی که عرض کردم اکتفا کرده اند. چیزهیجان انگیزی ارائه نکرده اند. لذا من بعید میدانم این تنبلها درسال جاری هم تکنولوژی جدیدی به دوربینهایشان بیافزایند و همان750فعلا کاملا جوابگوست اگر قرارباشد 760 کمی ایزوی بهتری را در24مگاپیکسل با سرعت عکاسی مثلا8فریم تقدیم کند وبه پول ما3میلیون هم بیشتر از750 بگیرد! شرایط برای 6Dهم مشابه هست.بااین تفاوت که جایی گفته بودند قرار هست تبدیل به بدون اینه شود این سری, هرچند فک میکنم شایعه جدی ای نبود! بابت اف تاپیک ببخشید.
    Anoosh-Em و safira تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلفی نمایش پست ها
    با سلام لطفا کاربریتون رو اعلام بفرمائید تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن ،بنده حدود14ماهی میشه این دوربین رو دارم حدودا10هزار شات باهاش زدم عمدتا در مراسم و شرایط نوری مختلف وبه هیچ کدام از این مشکلات برنخوردم،حالا برای اطمینان می تونید سریال دوربین رو در سایت نیکون چک کنید ،دوربین فوق العاده ای هستش درخریدش شک نکنید مشکلاتی که در یک سری از D750ها هستش رو دوربینهای دیگه هم کما بیش دارن مثلا مشکل فرا رو 5Diiiهم داره ویا یک سری دیگه از نیکون ها ولی در بعضی از D750ها این مشکل خیلی شدید نره ولی شاید درتمام زمانی که این دوربین برای شما کار میکنه یک بار هم این مشکل رو شما تجربه نکنید،،احساس شخصی بنده این است که کمی مشکلات D750بولد شده
    ممنون از راهنماییت
    واقعیت من یکم وسواسی هستم ، طبق این چیزایی که خوندم رو این مدل حساس شدم و از طرفی هم تاریخ معرفی این مدل حدود 2/5 سال پیشه که حس میکنم دیگه قدیمی شده ، حالا نمیدونم من اشتباه میکنم و طرز فکرم اشتباهه یا نه واقعا قدیمی شده
    کاربری من برای طبیعت و عکاسی شهری و در شب هست ، کار تبلیغاتی هم انجام میدم ، تا الان فول فریم نداشتم دوربین های قبلیم هم 5500 و 7100 بوده
    حالا از جهتی میگم خرید 810 به صرفه نیست صبر کنم تا مدل جایگزینش معرفی شه بعد که مناسب شده خرید کنم یا مدل جایگزین همین 750
    از طرفی میگم همین 750 هم خوبه برای منی که تا دیروز 7100 داشتم
    از یه طرف دیگه هم میگم یه 7200 یا 7500 بگیرم موقت کارم راه بیوفته بعد به موقعش که معرفی شدن مدلای جدید نیکون برم سمت فول فریم

واقعا گیج شدم ، حالا نظر شما چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    جانشینD810که احتمالا تا واردبازار بشه اوائل پاییز هست اگر شایعات معرفیش برای اوت درست باشه!وحداقل دو برابر قیمت کنونی750خواهد بوددرحالیکه دوبرابر امکانات وکیفیت به شما نمیدهد. اما750 دوربین فوق العاده ای هست وبجز چندماه اول دیگه هیچ مشکلی گزارش نشده . طی حدود5000شاتی که تابحال استفاده شده خودم هم هیچ مشکلی ندیده ام. درحالیکه من اگه اشتباه نکنم تیرماه94 خریدم دوربین رو.
    اما راستش من شایعه تکنولوژی جدید وخاصی برای جانشینهای احتمالی نیکون ها نشنیده ام بجز موارد معمول مثل تغییر در مگاپیکسل(که این روزها کم هم میشود!) یا DR و... ودوربین سری جدیداحتمالا. اما با وجود این همه پیشرفتهای بزرگ محاسباتی درچندسال اخیردر پردازنده های قابل حمل, 2بازیگر اصلی دوربینها(کنون ونیکون؟) تنها به همان مواردی که عرض کردم اکتفا کرده اند. چیزهیجان انگیزی ارائه نکرده اند. لذا من بعید میدانم این تنبلها درسال جاری هم تکنولوژی جدیدی به دوربینهایشان بیافزایند و همان750فعلا کاملا جوابگوست اگر قرارباشد 760 کمی ایزوی بهتری را در24مگاپیکسل با سرعت عکاسی مثلا8فریم تقدیم کند وبه پول ما3میلیون هم بیشتر از750 بگیرد! شرایط برای 6Dهم مشابه هست.بااین تفاوت که جایی گفته بودند قرار هست تبدیل به بدون اینه شود این سری, هرچند فک میکنم شایعه جدی ای نبود! بابت اف تاپیک ببخشید.
    قبل از 750 چه مدل های نیکون رو داشتید ؟
    تو بالا وضعیت خودم رو توضیح دادم ، واقعا گیج شدم چیکار کنم ...
    ممنون میشم یکم راهنماییم کنید

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

دوست عزیز من ۳ ماه پیش این دوربین رو خریداری کردم و مشکلی نیست. نگران نباشید و خریدتون رو از جای معتبر انجام بدید. باید در اون دو سایت شماره سریال رو چک کنید مشکل دار نباشه و مورد خاصی نیست.
    در مورد قدیمی شدن هم باید بگم که دوبینها مثل موبال نیستند که با مدل جدیدش اتفاق خاصی رو شاهد باشید و مهم شمایید و لنز های شما.
    کوروش و safira تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

ممنون از راهنماییت
    واقعیت من یکم وسواسی هستم ، طبق این چیزایی که خوندم رو این مدل حساس شدم و از طرفی هم تاریخ معرفی این مدل حدود 2/5 سال پیشه که حس میکنم دیگه قدیمی شده ، حالا نمیدونم من اشتباه میکنم و طرز فکرم اشتباهه یا نه واقعا قدیمی شده
    کاربری من برای طبیعت و عکاسی شهری و در شب هست ، کار تبلیغاتی هم انجام میدم ، تا الان فول فریم نداشتم دوربین های قبلیم هم 5500 و 7100 بوده
    حالا از جهتی میگم خرید 810 به صرفه نیست صبر کنم تا مدل جایگزینش معرفی شه بعد که مناسب شده خرید کنم یا مدل جایگزین همین 750
    از طرفی میگم همین 750 هم خوبه برای منی که تا دیروز 7100 داشتم
    از یه طرف دیگه هم میگم یه 7200 یا 7500 بگیرم موقت کارم راه بیوفته بعد به موقعش که معرفی شدن مدلای جدید نیکون برم سمت فول فریم

واقعا گیج شدم ، حالا نظر شما چیه ؟

قبل از 750 چه مدل های نیکون رو داشتید ؟
    تو بالا وضعیت خودم رو توضیح دادم ، واقعا گیج شدم چیکار کنم ...
    ممنون میشم یکم راهنماییم کنید
    ضمن عرض سلام من نیز در خرید این دوربین وسواسی بودم و نحایتا تابستان پارسال خریدمش، قبلا پنتاکس کی۵ و نیکون ۷۱۰۰ داشتم اما باید بگم این بدنه واقعا شاهکاره، چه تو نور کم و چه شارپنس، به نسبت قیمت واقعا ارزش خرید داره، هفته پیش حدود ۲ ساعت زیر باران ملایم باهاش عکاسی کردم، دوربین کاملا خیس شده بود و تنها چیزی که کارمو متوقف کرد این بود که داخل لنز بخار زد، آنهم بعد از ۲ساعت عکاسی زیر باران، بعد لنز و بدنه خشک شدن و مثل روز اول عالی کار کردند، باید بگم تنها دوربینی که راضیم کرده همین بوده
    شاد و موفق باشید
    yaghoobi و safira تشکر می‌کنند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    دوست عزیز من ۳ ماه پیش این دوربین رو خریداری کردم و مشکلی نیست. نگران نباشید و خریدتون رو از جای معتبر انجام بدید. باید در اون دو سایت شماره سریال رو چک کنید مشکل دار نباشه و مورد خاصی نیست.
    در مورد قدیمی شدن هم باید بگم که دوبینها مثل موبال نیستند که با مدل جدیدش اتفاق خاصی رو شاهد باشید و مهم شمایید و لنز های شما.
    ممنونم از راهنماییتون
    فقط یه سوال ضعفی تو این چند وقت ازش دیدید ؟
    تا چه حدی ازش راضی هستید ؟

تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhmj نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام من نیز در خرید این دوربین وسواسی بودم و نحایتا تابستان پارسال خریدمش، قبلا پنتاکس کی۵ و نیکون ۷۱۰۰ داشتم اما باید بگم این بدنه واقعا شاهکاره، چه تو نور کم و چه شارپنس، به نسبت قیمت واقعا ارزش خرید داره، هفته پیش حدود ۲ ساعت زیر باران ملایم باهاش عکاسی کردم، دوربین کاملا خیس شده بود و تنها چیزی که کارمو متوقف کرد این بود که داخل لنز بخار زد، آنهم بعد از ۲ساعت عکاسی زیر باران، بعد لنز و بدنه خشک شدن و مثل روز اول عالی کار کردند، باید بگم تنها دوربینی که راضیم کرده همین بوده
    شاد و موفق باشید
    واقعا ممنونم از راهنماییتون
    نسبت به 7100 که داشتید چقدر تفاوت احساس میکنید ؟ من خودمم 7100 داشتم ، 7200 هم کار کردم
    تا حالا فول فریم نداشتم و دوست دارم بیام سمت فول فریم ( چوب تو شب عکاسی زیاد میکنم و احساس میکنم فول فریم هم از نظر نویز و کیفیت باید بهتر از کراپ باشه

حالا شما جای من بودی یه 7500 یا 7200 میگرفتی به عنوان دوربین دوم و صبر میکردی تا مدل جایگزین و جدید معرفی بشه یا نه ؟
    اصلا تا به حال با وجود این بادی که دارید حس نیاز به بادی دوم رو احساس کردید ؟ مثلا یه کراپ برای دم دستی ؟

گیج شدم واقعا

صفحه 72 از 87 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... آخرینآخرین