صفحه 82 از 87 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 811 تا 820 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر جديد safira آواتار ها
    تشکر کرده
    27

ولی خیلی هم نترسید تو خرید ! از جای مطمعن خرید کنید ، سریال رو هم چک کنید بعد با خیال آسوده خرید کنید
    منم میخواستم صبر کنم و منتظر مدل جایگزین D810 بشم یا حتی D7500 بگیرم !
    انقدر در مورد مشکلات نوشته بودن که تو ذهنم معنی D750 = مشکل و خرابی بود !

ولی هر چی گشتم چیز بهتر و یا مشابه پیدا نکردم
    اگر هم میخواستم صبر کنم حداقل باید 1 سال صبر میکردم
    با همه وسواسی که داشتم رفتم افرنگ گفتم بادی D750 میخوام باز کرد و خریدم حتی سریال هم چک نکردم چون گفت خودمون چک کردیم ، بعد چک کردم اوکی بود
    یه لنز 70-24 هم گرفتم دارم از کیفیت و قدرتش لذت میبرم

فقط منتظرم و دارم کار میکنم و جمع میکنم که حدود 1 سال دیگه وقتی D850 قیمتش تو بازار ایران متعادل شد ( هنوز معرفی نشده من دارم یک سال دیگرو میگم ) ارتقا بدم به D850 و از اون بادی نازنین لذت ببرم

ولی در نهایت نترسید بخدا از من وسواسی تر و حواس جمعتر تو خرید و انتخاب نیست ! الان انقدر از این بادی راضی ام که حد نداره

یادتون باشه کسی نمیاد تو فروم ها و سایت ها از خوبی های دوربین بنویسه زیاد که آی رنج ایزوش چه خوبه ! آی چه داینامیک رنجی داره و ... فقط کافیه یه مشکل ببینه !
    درست مشکل داشته ولی اونجوری نیست که بخواید منصرف شید
    لذتشو ببرید و زمانتون رو با صبر کردن از دست ندید
    rebwar تشکر می‌کند.

كاربر جديد Nima h آواتار ها
    تشکر کرده
    0

از نظز من شرایط تولیدی دوربین D750 مطلوب شده ومشکلی ندارد و با توجه تجربه ها ی دوستان که عنوان کردن یکی از گزینه های مناسب برای رده علاقمند به عکاسی می باشد حتی در بازار می توان برای کارهای درآمدی مناسب باشد من با توجه به کارهای اداری در مراسم ها و جلسات که شرایط نوری مدام در حال تغییر است وباید تراز سفیدی دوربین من در حالت اتو باشد چه در فضای بیرون و چه در فضای داخل ساختمان که بدترین روشنایی اتاق (لامپ فلورانسنت) است که در دروبین های دیگر مثل D300 , D700 و کانن مارک 3 که حتی در تراز سفیدی دقت می شد اثر بدی بر عکس می گذاشت که من در این دوربین کیفیت های خوبی مشاهده کردم بطور کلی این دوربین مثل یک کلاشینکف می باشد ضمن شارپنس این دوربین در محیط طبیعت با توجه مشاهده هولوگرام عکس ها خیلی عالی است خصوصاً اگر از یک لنز با کیفیت تخصصی مثل تله فوتو گرفته شود اگر بگویم شاهکار است دروغ نگفتم در ضمن سرعت عکاسی دوربین با توجه بافر قدرتمند در فوکوس پی د پی کم نمی آورد حتی در شرایط نوری کم مثل اتاق و سالن های نیمه روشن.
    به هر صورت ای کاهش شرکت نیکون در خصوص تبلیغ این دوربین دقت بهتر می گردند که این قدر افراد دچار دوگانگی نمیشدند.
    rebwar تشکر می‌کند.

كاربر همراه rebwar آواتار ها
    تشکر کرده
    559

از تك تك دوستان ممنونم بابت توضيحاتشون، بهترين دوربين برا ژانرى كه من دنبال ميكنم و از لحاظ قيمت همين d750 هستش، اما همونطور كه گفتم دوستان زيادى دارن ازش ايزاد ميگيرن و همين دليل باعث آپ تاپيك كردنش شد ، ٣ ساله با كنون 60 دى عكاسى ميكنم و دليل ارتقام به فول فريم شرايط نورى كم است و لا غير، و تو اين رده قيمت دو تا انتخاب دارم ٦ دى و d750 واين نيكونه از هر لحاظى كه نيگا ميكنم از رقيب كنونيش سرتره، اميدوارم اينطور كه از اين دوربين تعريف ميشه ، خروجي قابل قبولى برام داشته باشه، هرچند حداقل يه ٥ ماهى بايستى صبر كنم تا اين بادى رو بگيرمش

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

خب خوشبختانه دوربین ما هم توی فراخوان جدید جزو آلوده ها حساب شد !!!!

حدودا یکسال هست که دوربین رو خریدم و توی این یکسال شاید حدود 4 ، 5 بار ارور زد و بعد از زدن چند بار شاتر یا خاموش روشن کردن درست شد . حدس میزدم مشکلی باشه که این سری نیکون توی فراخوانش مشکل دار اعلام کرده !

حالا یک سوال :

دوستانی که دوربینشون رو بردن برای تعویض مجموعه شاتر ، آیا پس از تعویض مجموعه مشکلشون حل شده و مشکلی جدید اضافه نشده ؟
    من یکبار به یکی از تعمیر گاههای معتبر که اسم نمیبرم یه دوربین برای تعمیر بردم که متاسفانه سنسور در برخی شرایط مشکل دار 6 هزار شات خورده رو با سنسور 45 هزار شات خورده کثیف تعویض کردند . در عمل چیزی به عنوان تعویض با قطعه نو فکر نمیکنم معنی داشته باشه و شاتر رو به نظرم با یک شاتر سالم تر تعویض میکنند میخوام ببینم آیا تعویض مجموعه شاتر بلایی سر باقی مجموعه کیت های دوربین مثل سنسور و ... میاره یا خیر ؟!

چون برای من این مشکل حادی نیست که بخوام ریسک تعمیر رو روی دوربین که قطعه ای بسیار حساس و در ایران عملا بدون تعمیرگاه تخصصی و کلین روم و .... رو بپذریم

نظر دوستان دیگر خیلی مهمه
    لطفا نظر بدید
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_a نمایش پست ها
    خب خوشبختانه دوربین ما هم توی فراخوان جدید جزو آلوده ها حساب شد !!!!

حدودا یکسال هست که دوربین رو خریدم و توی این یکسال شاید حدود 4 ، 5 بار ارور زد و بعد از زدن چند بار شاتر یا خاموش روشن کردن درست شد . حدس میزدم مشکلی باشه که این سری نیکون توی فراخوانش مشکل دار اعلام کرده !

حالا یک سوال :

دوستانی که دوربینشون رو بردن برای تعویض مجموعه شاتر ، آیا پس از تعویض مجموعه مشکلشون حل شده و مشکلی جدید اضافه نشده ؟
    من یکبار به یکی از تعمیر گاههای معتبر که اسم نمیبرم یه دوربین برای تعمیر بردم که متاسفانه سنسور در برخی شرایط مشکل دار 6 هزار شات خورده رو با سنسور 45 هزار شات خورده کثیف تعویض کردند . در عمل چیزی به عنوان تعویض با قطعه نو فکر نمیکنم معنی داشته باشه و شاتر رو به نظرم با یک شاتر سالم تر تعویض میکنند میخوام ببینم آیا تعویض مجموعه شاتر بلایی سر باقی مجموعه کیت های دوربین مثل سنسور و ... میاره یا خیر ؟!

چون برای من این مشکل حادی نیست که بخوام ریسک تعمیر رو روی دوربین که قطعه ای بسیار حساس و در ایران عملا بدون تعمیرگاه تخصصی و کلین روم و .... رو بپذریم

نظر دوستان دیگر خیلی مهمه
    لطفا نظر بدید
    یکی از دوستان داخل همین تاپیک اعلام کرده بودن که گویا برای تعویض شاتر برده بودن ولی بعد از اون وای فای مشکل پیدا کرده بود.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

دوستان سلام امروز این بدنه رو خریدم سریال رو چک کردم سایت گفت مشکل نداره در اسرع وقت کامل تست میکنم بهتون خبر میدم
    aliakbar، obsidiyan، MEHRDAD.D و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

مبارک باشه. بلاخره شما هم d750 رو گرفتید. چه لنزی گرفتید ؟؟
    kato تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    مبارک باشه. بلاخره شما هم d750 رو گرفتید. چه لنزی گرفتید ؟؟
    مرسی خیلی ممنون . من یه لنز 85 1.8g داشتم از قبل فعلا همینه تا بعد ببینم چی میشه
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

مبارک باشه انشاالله ایرادی نداشته باشه و لذتشو ببرید .
    kato تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

تشکر کرده
    325

دوستان این دوربین فراتر از چیزی که فکر میکردم هست . تفاوت به شدت محسوسه بین این بدنه و کراپداری های رده بالا

صفحه 82 از 87 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... آخرینآخرین