صفحه 80 از 87 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 791 تا 800 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzady نمایش پست ها
    رتبه بالای نیکون d750 یکطرف , مکشل شاتر مشکل فلر و کفشک فلاش یکطرف , خودتونو قانع نکنین برای خرید d750 حتی اگه دوستان اینجا عنوان کنن دوربین ما بی مشکله , پولی که به زحمت بدست میاد باید با تعقل خرج بشه
    صبر کنیم تا سری های جدید بیاد چطور؟ 750 تولید 2017 یا 2018 . هیچ جوره نمیتونم مهر این بدنه رو از دلم بیرون کنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    65

واقعاً با وجود مشکلاتی که در این مدل دیده شده، باز هم نمیشه گفت که دوربینِ فوق العاده ای نیست! هر بررسی و نقدی که دربارۀ D750 نوشته شده پُر از تعریف و تمجیده! و از طرفی جایگزینی هم نداره در این سطح قیمت... به همین خاطر با این بودجه یا باید به خوبی هاش دل خوش کرد و امیدوار بود که مشکلی واسش پیش نیاد، یا اینکه کلاً قید فول فریم رو زد!

تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilimehdi نمایش پست ها
    واقعاً با وجود مشکلاتی که در این مدل دیده شده، باز هم نمیشه گفت که دوربینِ فوق العاده ای نیست! هر بررسی و نقدی که دربارۀ D750 نوشته شده پُر از تعریف و تمجیده! و از طرفی جایگزینی هم نداره در این سطح قیمت... به همین خاطر با این بودجه یا باید به خوبی هاش دل خوش کرد و امیدوار بود که مشکلی واسش پیش نیاد، یا اینکه کلاً قید فول فریم رو زد!
    دیروز تو نمایندگی نیکون اقای فروشنده میگفت به یه نفر 750 فروختیم سریال رو هم چک کردیم سایت گفت مشکل نداره فرداش طرف اومد lcd پرش تصویر داشت . مشکلی غیر از شاتر و فلر و ...... به هر حال اندکی صبر سحر نزدیک است تا اخر امسال باید 610 رو اپدیت کنه برای مقابله با 6d mark 2 . خیلی عجیبه یه فول فریم میان رده مطمعن و خوب و به روز وجود نداره ادم بخره نه توی کنون نه توی نیکون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    دیروز تو نمایندگی نیکون اقای فروشنده میگفت به یه نفر 750 فروختیم سریال رو هم چک کردیم سایت گفت مشکل نداره فرداش طرف اومد lcd پرش تصویر داشت . مشکلی غیر از شاتر و فلر و ...... به هر حال اندکی صبر سحر نزدیک است تا اخر امسال باید 610 رو اپدیت کنه برای مقابله با 6d mark 2 . خیلی عجیبه یه فول فریم میان رده مطمعن و خوب و به روز وجود نداره ادم بخره نه توی کنون نه توی نیکون

عجب بدشانسی بوده اون بنده خدا! تا حالا ندیده بودم این مشکل رو در دی750...
    آره متأسفانه تنها گزینۀ مناسب همین دی750 هست! مدل جدید هم تا معرفی بشه و بیاد توی بازار و برسه به ایران یک سال طول میکشه حداقل! یک سال خودش یک عمره

كاربر جديد Nima h آواتار ها
    تشکر کرده
    0

در حاضر که مشکلی تاکنون برایم پیش نیاورد و همیشه همراه و مونس خوبی برایم بوده است و از نظر قیمتی که در زمان ان دادم راضی ام و اگر بین D5و D810 و D750 از نظر عقلانی در خصوص تکنولوژی روز و به صرفه بودن قیمت من D750 یکی از بهترین گزینه ها می دانم
    MEHRDAD.D و soheilimehdi تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilimehdi نمایش پست ها
    عجب بدشانسی بوده اون بنده خدا! تا حالا ندیده بودم این مشکل رو در دی750...
    آره متأسفانه تنها گزینۀ مناسب همین دی750 هست! مدل جدید هم تا معرفی بشه و بیاد توی بازار و برسه به ایران یک سال طول میکشه حداقل! یک سال خودش یک عمره
    نظر همه دوستان محترم ولی اون لحظه ای رو تصور کنید دوربین رو خریدید و متوجه همین مشکلاتش میشید و باید دوربینتون رو بفرستید ایده ال برای تعمیر ! این سوال رو از خودتون بپرسید ایا راضی هستید ؟ کاش مثل هندوانه به شرط چاقو بود ! پس میگرفتن یک نو دیگه میدادن اول اخر صاحبش خودتونید حتی فکر فروشش رو هم نمیتونید بکنید الان بدنه سالم رو میگن 30 % زیر قیمت میدی میخریم نقد ! وای به اون روز که مشکل دار باشه , راهی جز تعمیر دوربین نو ندارید , یکی از دوستان در همین فروم دسته دوم این دوربین رو خریده بوده شاترش مشکل داشته داده به ایده ال داده برای تعمیر زمان دریافت متوجه میشه شاتر درست شده اما وای فا غیر فعال شده ! مثالش >> میان ابروشو درست کنن میزنن چشمشم کور میکنن و ...
    بنظر من d810 خیلی سرتر از این دوربینه باید صبر کنید قیمتش به 7 خوده ای برسه اونو بخرید یا هر مدل دیگه ای بغیر از d750 و d600
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نظر همه دوستان محترم ولی اون لحظه ای رو تصور کنید دوربین رو خریدید و متوجه همین مشکلاتش میشید و باید دوربینتون رو بفرستید ایده ال برای تعمیر ! این سوال رو از خودتون بپرسید ایا راضی هستید ؟ کاش مثل هندوانه به شرط چاقو بود ! پس میگرفتن یک نو دیگه میدادن اول اخر صاحبش خودتونید حتی فکر فروشش رو هم نمیتونید بکنید الان بدنه سالم رو میگن 30 % زیر قیمت میدی میخریم نقد ! وای به اون روز که مشکل دار باشه , راهی جز تعمیر دوربین نو ندارید , یکی از دوستان در همین فروم دسته دوم این دوربین رو خریده بوده شاترش مشکل داشته داده به ایده ال داده برای تعمیر زمان دریافت متوجه میشه شاتر درست شده اما وای فا غیر فعال شده ! مثالش >> میان ابروشو درست کنن میزنن چشمشم کور میکنن و ...
    بنظر من d810 خیلی سرتر از این دوربینه باید صبر کنید قیمتش به 7 خوده ای برسه اونو بخرید یا هر مدل دیگه ای بغیر از d750 و d600
    ببینید من از اون تکه تعقل فرمایشتون تو پست قبل خوشم نیومد اما در موردش صحبت نمیکنم بالاخره هر کسی راه خودش رو میره و به نتیجه ای میرسه که متر و معیارش برای موفقیت خودش و عملکردش میشه. یکی ممکنه یکسال با دی ۷۵۰ کار کنه (پول در بیاره ، حال کنه ، مستند بسازه ، فیلم کوتاه بسازه یا هر چیز دیگری ) یکی دیگه هم بشینه منتظر بدنه بعدی یکسال عقب بیافته از همه چیز کدومشون برد کرده ؟ وقتی یک موضوعی رخ میده که ناگواره همه خاطرات بدشون یادشون میاد من تو اهواز از یکی از عزیزان فروشنده پرسیدم در مورد این بدنه فرمودند توی سال گذشته ۲۵ دستگاه دی ۷۵۰ فروخته و هیچکدوم ایرادی نداشته و مرجوعی نشده این برای باقی فروشگاه ها هم رخ میده، حالا کسی از ایده آل نمیپرسه چنتا دی ۷۵۰ گارانتی شده داری و چنتاش خراب شده ! این مشکل همیشگی فروم هاست یه سری از عزیزان فقط نکات منفی رو بزرگنمایی میکنن . یکی تو تاپیک فلان لنزی که فوکاس برتینگ داره یه چیزی فهمیده هرکی میگه فلان لنز میگه ببین این برتینگ داره ها فاصله کانونیش کمتر از فلانه وایسا شرکت میخواد ۲ سال دیگه مدل جدید معرفی کنه که انشاالله این ایراد رو نخواهد داشت !!!!! تو نظرهای دیجی کالا هم همینطوریه یه عده هر چیزی باشه در موردش منفی میگن . وقتی میگیم دزدی خودرو همه در موردش جوری حرف میزنن که انگار ماشینت رو پارک نکرده میدزدنش ینی بار منفی قضیه آنچنان بزرگ نمایی میشه که گویی هر کی تو خیابونه دزده . قطعا اگر این ایرادات نبود برای خریداران حس بهتری ایجاد میشد اما اینکه بشینیم منتظر بدنه ای که هنوز حرفی ازش نشنیدیم و شرکت چیزی در موردش اعلام نکرده یا بریم رو گزینه ای مثل دی ۸۵۰ که خدا میدونه کی میاد و کی قراره قیمتش افت کنه بنظرم تلف کردن عمره . بدنه بسیار بدنه پر امکاناتیه بسیار بدنه خوبی است برای فیلمبرداری و عکاسی - دینامیک رنجش واقعا جای تامل داره در برابر رقباش و ارزش خریدش به نسبت قیمتش بالاست . یک نکته هم عرض کنم خدمت دوستان بعنوان تجربه کاری اگر پول تو حسابتون نیست به گونه ای که اگر دوربینتون به هر دلیلی از کار افتاد یا دزدیده شد یا شکست اقدام به خرید یک بدنه یا لنز گرون نکنید بنظر بنده حقیر این رسم اینکاره اگر بدنه ۵ ملیونی میخرید ۵ تومن باید داشته باشید که بتونید دوباره جایگزینش بدنه بخرید این رو به لحاظ حرفه ای (عکاسی به عنوان منبع درآمد ، پیشه عکاسی) عرض میکنم . اگر نظرتون روی دی ۷۵۰ نیست خودتون رو لنگ نکنید کار کردن و عکس گرفتن خیلی مهم تر از منتظر نشستن و چشم به راه بودن برای دوربین و تجهیزات دیگس هر لحظه عمریه که میگذره و دیگه بر نمیگرده ماها همینطوری پرتی عمرمون بالاست دیگه چه برسه بخوایم خودمون رو درگیر این ماجراها کنیم نمیخواد اینو بخرید پولتون به دی ۸۱۰ نمیرسه برید ۷۲۰۰ یا ۷۵۰۰ بگیرید . انشاالله همه دوستای خوبم موفق و موید باشن .
    yaghoobi، DELL، Mohamad_Ali و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر جديد
    تشکر کرده
    65

دوست عزیز دی810 که بله دوربین خوبی هست و بدیهی هم هست که نسبت به دی750 در رده ی بالاتری قرار داره، ولی این رو هم باید در نظر بگیریم که قیمتش تقریباً 60% بیشتره!
    شرایط افراد هم متفاوته... مثلاً من با توجه به شرایطِ خودم و کاری که قراره با دوربین انجام بدم، به نظرم 8تومن زیاده برای یک بدنه! از طرفی هم ترجیح میدم به جای اینکه یک مدت نامعلومی صبر کنم تا مدل جدید بیاد یا قیمت ها پایین بیاد و غیره، الان همین دی750 رو بخرم که واقعاً هم دوربین قدَری هست و گفته های کسانی هم که این دوربین رو دارند چیزی غیر از این نشون نمیده! به همین خاطر صحبت کردم با یک فروشنده، قراره از بندر بفرسته واسم. حالا شما شرایطتون یا استفاده تون فرق داره یا به دلیل خاصی دی810 رو ترجیح میدید، صبر میکنید قیمت ها بیاد پایین یا مدل جدید بیاد.
    این رو میخوام عرض کنم در کل که شرایط افراد متفاوت هست! یکی ترجیح میده دوربین رو مثلاً یک سال زودتر بخره و ریسکش رو بپذیره، در عوض یک سال بیشتر از عکاسی با اون دوربین لذت ببره یا باهاش کار کنه و پول دربیاره. یکی هم ترجیح میده یک سال صبر کنه و در عوض هیچ ریسکی نکنه و 100% مطمئن خرید کنه! نمیشه گفت این غلطه اون درست، برای هرکسی «درست» مفهوم یکتا و خاصی داره و طبق همین قاعده پولی رو که با زحمت به دست آورده خرج میکنه
    dppictuer و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    325

دوستان اگر از نمایندگی نیکون توی دبی خریداری بشه اون وقت چی؟ با چک کردن سریال . چون اونجا که دیگه فکر نکنم بیان سریال زیر بدنه رو عوض کنن یا دستکاری کنن یا هر چیز دیگه ای

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    دوستان اگر از نمایندگی نیکون توی دبی خریداری بشه اون وقت چی؟ با چک کردن سریال . چون اونجا که دیگه فکر نکنم بیان سریال زیر بدنه رو عوض کنن یا دستکاری کنن یا هر چیز دیگه ای
    من از بندرعباس خریدم هیچ مشکلی هم ندارم . اگر میرید دبی با توجه به همین صحبتهایی که هست گارانتی ندارید من توصیه میکنم از بندر خرید کنید. قیمت خوبه گارانتی ایده آل هم داره .
    kato تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

صفحه 80 از 87 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... آخرینآخرین