صفحه 78 از 87 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 771 تا 780 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    مشکل شاتر چی هست و نشونه اش چیه ؟
    راستش خیلی از دوستان این دوربین رو دارند و استفاده می کنند و مشکلی هم ندارند. به نظر میاد بدنه های نیکون به دلیل مشکلاتی که قبلا بوده زیر ذره بین هستند و مشکلات مطرح میشه.
    بدنه کنون ۷۰ دی کلا مشکل سوختن بورد داره ولی شما سراسر تاپیک اون رو بخونید هیچ پستی نیست که به اون اشاره کنه و فقط کافیه سری به مراکز تعمیر بزنید تا متوجه این موضوع بشید.
    اتفاقاً من همين هفته بود که متوجه ايراد 70 دی شدم ، ظاهراً هم مادر بورد مشکل پيدا ميکنه هم وقتی فلش رو به بالا قرار ميگيره درست نور سنجی نميکنه
    اما تفاوت اين مشکل اينه که اولاً کنون دوربين رده پايينترش اين ايراد رو داشته و کمتر به چشم مياد
    از طرف ديگه خدمات بهتری به مشتری ها ميده ، توی همون تاپيک ديدم که چند نفر با اينکه 6 ماه از گارانتيشون گذشته بود به طور رايگان دوربين رو تعمير کردند ، در صورتی که نيکون حتی با گارانتی هم تا وقتی گند کار در نياد زير بار مشکل نميره خدمات خوبی نداره
    obsidiyan و Alpha_850 تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

سلام
    خب من این دوربین رو دارم، در اوایل معرفی این دوربین رو خریدم و بدون مشکل بود. دوربینم پارسال به سرقت رفت و دوباره همین مدل رو خریدم. اشکالی که من باهاش مواجه شدم قفل شدن آینه در اولین شات بعد از روشن شدن دوربینه که خب با فشردن مجدد شاتر رفع میشه، و البته اگر دوربین مدت زیادی خاموش باشه در اولین شات بعد از روشن کردنش (گاهی) اتفاق می افته.
    اگر عبارت mirror lock in nikon d750 رو سرچ کنید دیگران هم به این مشکل برخوردند.
    به جز این مسئله مشکل دیگه ای ازش ندیدم
    -
    قبل از این D600 داشتم که مشکل روغن ریزی!! اش توی بوق و کرنا بود و البته حداقل برای من خیلی شدید نبود ولی با این حال علی رغم اینکه دوربین رو از دبی خریده بودم و گارانتی نداشت، تعمیرگاه مرکزی به رایگان شاتر رو عوض کرد و مشکل حل شد.
    -
    یک تجربه:
    بعد از سرقت 750 اولی به کانن کوچ کردم و مارک 3 با 24-70 خریدم و مدتی باهاش کار کردم اما (لطفا به دوستان کاننی برنخورد) با اینکه دوست داشتنی بود نسبت به 750 برتری نداشت و حتی در بعضی زمینه ها(دینامیک رنج و حتی نویز!) پائینتر بود ، همون 750 رو ترجیح دادم و دوباره به نیکون برگشتم.
    بعضی از عیوبی که دوستان برمیشمرند واقعا اونقدر حاد و تاثیرگذار در عکاسی نیست که بیائیم قید خرید یک دوربین خوب رو بزنیم. روال خرید خودم اینگونه است که اگر حضوری بخرم خب دوربین رو تست می کنم (نو یا دست دوم) و ... و اگر دست دوم باشه مهلت تست میگیرم
    یقینا این موارد که ذکر میشه « ایراد» محسوب میشه و اگر نبود بسیار بهتر بود اما ببینیم چند درصد دوربین ها این مشکل رو دارند؟ خیلی ها هستند که استفاده می کنن و به هیچ ایرادی هم برنخوردند...
    اینطور نیست؟
    S. Bagherpour، MEHRDAD.D، Behzad43 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    سلام
    خب من این دوربین رو دارم، در اوایل معرفی این دوربین رو خریدم و بدون مشکل بود. دوربینم پارسال به سرقت رفت و دوباره همین مدل رو خریدم. اشکالی که من باهاش مواجه شدم قفل شدن آینه در اولین شات بعد از روشن شدن دوربینه که خب با فشردن مجدد شاتر رفع میشه، و البته اگر دوربین مدت زیادی خاموش باشه در اولین شات بعد از روشن کردنش (گاهی) اتفاق می افته.
    اگر عبارت mirror lock in nikon d750 رو سرچ کنید دیگران هم به این مشکل برخوردند.
    به جز این مسئله مشکل دیگه ای ازش ندیدم
    -
    قبل از این D600 داشتم که مشکل روغن ریزی!! اش توی بوق و کرنا بود و البته حداقل برای من خیلی شدید نبود ولی با این حال علی رغم اینکه دوربین رو از دبی خریده بودم و گارانتی نداشت، تعمیرگاه مرکزی به رایگان شاتر رو عوض کرد و مشکل حل شد.
    -
    یک تجربه:
    بعد از سرقت 750 اولی به کانن کوچ کردم و مارک 3 با 24-70 خریدم و مدتی باهاش کار کردم اما (لطفا به دوستان کاننی برنخورد) با اینکه دوست داشتنی بود نسبت به 750 برتری نداشت و حتی در بعضی زمینه ها(دینامیک رنج و حتی نویز!) پائینتر بود ، همون 750 رو ترجیح دادم و دوباره به نیکون برگشتم.
    بعضی از عیوبی که دوستان برمیشمرند واقعا اونقدر حاد و تاثیرگذار در عکاسی نیست که بیائیم قید خرید یک دوربین خوب رو بزنیم. روال خرید خودم اینگونه است که اگر حضوری بخرم خب دوربین رو تست می کنم (نو یا دست دوم) و ... و اگر دست دوم باشه مهلت تست میگیرم
    یقینا این موارد که ذکر میشه « ایراد» محسوب میشه و اگر نبود بسیار بهتر بود اما ببینیم چند درصد دوربین ها این مشکل رو دارند؟ خیلی ها هستند که استفاده می کنن و به هیچ ایرادی هم برنخوردند...
    اینطور نیست؟
    من قبلا پنتاکس کی ۵ داشتم که بعضی از مدلهای کی ۵ همدچار مشکل روغن ریزی بود البته من از امریکا واسم فرستادند و خوبی اونجا اینه که وقتی کوچکترین مشکلی پیش میاد سریع با مدلهای جدید تعویض می کنند و نمیدن دست مردم.
    بعد از چند وقت فروختمش و رفتم سراغ ۷۱۰۰ نیکون همه چیزش عالی بود و تنها ایرادش وجود نویز در ایزوی ۱۰۰بود که منو آزار میداد که البته این نویز طبیعیه، دلیلشم اینه که مینیموم ایزوی دوربینهای دیجیتال معمولا بین ۲۰۰تا۳۰۰ هست ولی اونو بوسیله نرم افزار تبدیل به ایزوی ۱۰۰ می کنند و این به نوعی کلاه گذاشتن سر مشتریه
    خلاصه اون دوربینم فروختم و با کلی تحقیق رفتم سراغ ۷۵۰، بدنه بصورت تلفنی از فروشگاه ا... از تهران خریداری شد البته قبلش سریالشو تلفنی ازشون گرفتمو تو سایت نیکون چک کردم که مشکلی نداشت، الان حدود یک سال هست دارمش و تنها بدنه ای هست که منو راضی نگه داشته و تنها پشیمونیم اینه که چرا از همون اول فول فریم نگرفتم که البته اونجا ۷۵۰ هنوز نیومده بود دی ۶۰۰تازه اومده بود که اونم روغن پاشی داشت، کار من بیشتر عکاسی ماکرو هست، اینم بگم که همین بهار رفته بودم کاخ سعدآباد عکاسی که حدود نیم ساعت زیر بارون دوربین خیس خیس شد و من هنوز عکاسی می کردم، ولی حتی یک ارور هم ندیدم.
    به نظر من بدنه بسیار عالی ای هست، در خریدش شک نکنید، اگه این ایرادایی که می گفتند خیلی حاد بود حتما از تو بازار جهانی جمعش می کردند یا همون وقتا آپدیت جدیدشو میدادند بیرون
    توصیه من اینه که اولا از فروشگاه معتبر بخرید ثانیا در خریدش شک نکنید.
    NASSIRI4080، MEHRDAD.D، Behzad43 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    جديداً مشخص شده مشکلات شاتر مربوط به اون محدوده اي که نيکون گفته نبوده و مدل های ديگه هم اين مشکل رو دارن
    الان تون اي بی اين دوربين رو 1280 دلار برای فروش گذاشتند
    بهتره اگر اين دوربين رو نخريديد به سريال ها اعتماد نکنيد و منتظر سری جديد باشيد
    با وجود اینکه دوربین d750 رتبه بالایی کسب کرده توی تست ها , ولی من با توجه به تجربه تلخ دوستان 1 % هم به خریدش فکر نمیکنم و برعکس هر روز علاقه من به d810 بیشتر و بیشتر میشه
    obsidiyan و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

سلام
    من شخصا نسبت به جنس تعمیری حساسیت دارم
    قبلا دی 600 خریدم که مشکل روغن ریزی داشت و واسه من هم داشت و اعمیرگاه مرکزی مراجعه کردم گفت مشکلی نیست و پاکش میکنیم حلله !
    بعدا خودم تمییز کننده سنسور خریدم و اینکار رو کردم. وقتی دی 750 اومد یه کم صبر کردم که دیدم بعله. مشکل داره. خلاصه یکسال از رفع مشکل گذشت خرید کردم.
    الان دوربین مشکلی نداره نه خطا داده نه نفوذ نور داره اما جزو سریالهای این سری اخر که اعلام کرده هست.
    این قضیه خیلی توی ذوق میخوره
    اینکه میگم 810 بگیرم ، با وجود اینکه 820 تا هفته اینده میاد ظاهرا، اما هیچ تضمینی براش نیست ! تنها فول فریم های بدون فراخوان 810 و d5 بودن.
    حتی مطمئن نیستم که اگر ابن بدنه رو بفروشم و یک بدنه جدید 750 بدون مشکل بگیرم، بعدا باز فراخوان بخوره
    گرفتار شدیم خدایی
    M.Nouri و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Nikon D750

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Lv نمایش پست ها
    سلام
    قبلا دی 600 خریدم که مشکل روغن ریزی داشت و واسه من هم داشت و اعمیرگاه مرکزی مراجعه کردم گفت مشکلی نیست و پاکش میکنیم حلله !
    بعدا خودم تمییز کننده سنسور خریدم و اینکار رو کردم. وقتی دی 750 اومد یه کم صبر کردم که دیدم بعله. مشکل داره. خلاصه یکسال از رفع مشکل گذشت خرید کردم.
    الان دوربین مشکلی نداره نه خطا داده نه نفوذ نور داره اما جزو سریالهای این سری اخر که اعلام کرده هست.
    اینکه میگم 810 بگیرم ، با وجود اینکه 820 تا هفته اینده میاد ظاهرا، اما هیچ تضمینی براش نیست ! تنها فول فریم های بدون فراخوان 810 و d5 بودن.
    حتی مطمئن نیستم که اگر ابن بدنه رو بفروشم و یک بدنه جدید 750 بدون مشکل بگیرم، بعدا باز فراخوان بخوره
    گرفتار شدیم خدایی
    فراخوان نیکون و سریالهای مشکل دار به معنی صد در صد وجود مشکل نیست، وقتی اعلام فراخوان برای رنجی از سریالها میشه به معنی وجود درصد کمی از مشکل در رنج مذکور است نه اینکه صد در صد مشکل وجود دارد.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

سلام
    گرفتار شدیم خدایی
    باسلام
    ممکنه لینک فراخوان جدیدو اینجا بذارید؟
    ممنون
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhmj نمایش پست ها
    باسلام
    ممکنه لینک فراخوان جدیدو اینجا بذارید؟
    ممنون
    فکر می کنم این لینکشه:
    https://nikon.tfaforms.net/215
    و این
    D750
    و اگر همین باشه مشکل Shading هست
    که توی همه عکس ها دیده نمیشه. معمولاً توی سرعت شاتر 1/640 به بالا هست. (برای من که اینطور بود.)
    obsidiyan و hosseinhmj تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

سلام
    گرفتار شدیم خدایی
    البته D610 بدون مشکل بوده تا حالا، یا اگر هم مشکلی بوده حاد و فراگیر نبود.
    بقول دوستان بدنه‌های کانن هم بدون مشکل نبوده‌اند اما با مشکلی که از D600 برای نیکون شروع شد، و بنوعی کم‌کاری مدیران این شرکت باعث شد حساسیت‌ها روی محصولات نیکون زیاد شود . نیکون را دوست دارم و حیف که این اعتبار با یکی دو محصول و فراخوانهای گوناگون زیر سوال بره، بخصوص تو کشور عزیز ما که از خدمات مستقیم شرکتهای معظم کانن و نیکون محروم هستیم برای مشتاقان عکاسی که با هزینه زیاد بادی فول فریم تهیه میکنند ، کاربران داخلی نسبت به سایر کشورها احساس ضرر و پشیمانی بیشتر تو ذوق میزنه.
    البته یادم هست در مورد کانن 7D MarkII جناب نژادی مطلبی نوشته بودند. یا جدیدا دوستان از سوختن مادربرد ۷۰دی کانن گفتا بودند.
    میخوام بگم مشکل در همه محصولات ممکن پیش بیایند، اما برای ما که در سایه تح... و غیره هستیم و گارانتی اصلی در داخل نداریم برای دوستانی که با عشق و هزینه محصولی را تهیه میکنند ریسک نسبت به ممالک دیگر بیشتره.
    از حق نگذریم D610 و D810 بادی‌های بی‌آزاری و کم‌آزاری بودند.
    ویرایش توسط M.Nouri : Wednesday 19 July 2017 در ساعت 23:18
    Alireza_Lv و S Noora تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

( اینکه میگم 810 بگیرم ، با وجود اینکه 820 تا هفته اینده میاد ظاهرا، اما هیچ تضمینی براش نیست ! تنها فول فریم های بدون فراخوان 810 و d5 بودن)
    بعضی از دوستان پییشنهاد خرید ۸۱۰ را دادن بجای خرید ۷۵۰ ( بخاطر مسائل مطرح شده) . حالا سوال من اینه جدای موضوع اختلاف قیمت این دو بدنه، آیا میتوان به جای ۷۵۰ ۸۱۰ خرید؟ با توجه به گفته های قبلی که گفته شده ( دی۸۱۰ بخاطر تراکم پیکسل بالاتر برای عکاسی بر روی سه پایه ، عکاسی تبلیغاتی، پرتره، ..مناسبتر است چون مسئله کنترل لرزش در نتیجه نهایی تاثیر گذار است اما ۷۵۰ بخاطر وزن کمتر، کمتر بودن موضوع لرزش و فلو شدن عکس ، برای عکاسی روی دست مناسبتر است.
    به نظر شما با توجه به نزدیک بودن زمان معرفی جانشین ۸۱۰ و ۷۵۰ ، و همچنینن مشکلات و فراخوانهای اشاره شده، خرید دی۷۵۰ منطقی است؟

صفحه 78 از 87 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... آخرینآخرین