صفحه 81 از 87 نخستنخست ... 31 71 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 801 تا 810 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

سلام دوستان
    در مورد انتخاب خودم یه سری توضیحات بدم شاید برای بقیه هم به درد بخوره.
    من کلی تحقیق کردم و ریویو خوندم. من برای عکاسی اسپورت و در ارتفاع هر چقدر سرچ کردم گزینه بهتری از D750 نیافتم. وزن کمتر نسبت به 810 و 610. سیستم فوکوس بهتر از 810 و میترینگ سنسور 91000 پیکسل در مقایسه با 2016 پیکسلی D610 و عکاسی پیاپی بهتر. ضمناً داشتن وای فای داخلی فوق العاده کاربردیه به نظر من و من با خرید نرم افزار qDslrDashboard دارم لذت می برم و بی نیاز از ریموت شده ام.
    با توجه به بودجه ام بک دوربین دست دوم گرفتم که بعدها اندکی پشیمون شدم چرا یکی دو ماه بیشتر پولم رو جمع نکردم که نو بخرم. ولی واقعاً در دوربین های نو هم هیچ تضمینی نیست و اگر مشکل بخوره باید بره زیر دست همین ایده آل. یا از اون یکی نمایندگی بخرید که برای تعمیر می فرستن دوبی و ممکنه هزینه تعمیر نداشته باشه ولی هزینه حمل حدود 100 دلاری می گیرن ازتون.
    در نهایت گزینه پیش روی من این بود که یا یه دوربین با قیمت مناسب و فیچر های عالی و ایده آل برای کاربری خودم بگیرم و احتمال خراب بودنش رو بدم، یا دوربین های دیگه ای که از لحاظ کارایی برام ایدهآل نیست ولی احتمال سلامت بیشتری داره.
    الان هم با اینکه این دوربین یک بار شاترش عوض شده و وای فایش هم مشکلی داشت که رفع شد، خیلی دوستش دارم و لحظه شماری می کنم برای پیدا کردن فرصت برای عکاسی بیشتر.
    dppictuer، کوروش، MEHRDAD.D و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط kousha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد انتخاب خودم یه سری توضیحات بدم شاید برای بقیه هم به درد بخوره.
    من کلی تحقیق کردم و ریویو خوندم. من برای عکاسی اسپورت و در ارتفاع هر چقدر سرچ کردم گزینه بهتری از D750 نیافتم. وزن کمتر نسبت به 810 و 610. سیستم فوکوس بهتر از 810 و میترینگ سنسور 91000 پیکسل در مقایسه با 2016 پیکسلی D610 و عکاسی پیاپی بهتر. ضمناً داشتن وای فای داخلی فوق العاده کاربردیه به نظر من و من با خرید نرم افزار qDslrDashboard دارم لذت می برم و بی نیاز از ریموت شده ام.
    با توجه به بودجه ام بک دوربین دست دوم گرفتم که بعدها اندکی پشیمون شدم چرا یکی دو ماه بیشتر پولم رو جمع نکردم که نو بخرم. ولی واقعاً در دوربین های نو هم هیچ تضمینی نیست و اگر مشکل بخوره باید بره زیر دست همین ایده آل. یا از اون یکی نمایندگی بخرید که برای تعمیر می فرستن دوبی و ممکنه هزینه تعمیر نداشته باشه ولی هزینه حمل حدود 100 دلاری می گیرن ازتون.
    در نهایت گزینه پیش روی من این بود که یا یه دوربین با قیمت مناسب و فیچر های عالی و ایده آل برای کاربری خودم بگیرم و احتمال خراب بودنش رو بدم، یا دوربین های دیگه ای که از لحاظ کارایی برام ایدهآل نیست ولی احتمال سلامت بیشتری داره.
    الان هم با اینکه این دوربین یک بار شاترش عوض شده و وای فایش هم مشکلی داشت که رفع شد، خیلی دوستش دارم و لحظه شماری می کنم برای پیدا کردن فرصت برای عکاسی بیشتر.
    نرم افزار برای گوشی تهیه کردید ؟ من یه نرم افزار واسه کامپیوتر پیدا کردم که خیلی خوبه همه نوع امکاناتی داره و از طریق وای فای دوربین رو کامل کنترل میکنه برای استاپ موشن عالیه . اسمشو رو نگاه میکنم اینجا مینویسم . خوبیش این بود که رایگان هم بود . اولش که نرم افزار ضعیف نیکون رو دیدم از خودم پرسیدم این وای فای به چه درد میخوره ؟! بعد دیدم کلی اپلیکیشن هست براش . قیمت اپ رو هم لطفا بنویس کوشا جان .
    MEHRDAD.D و soheilimehdi تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    ببینید من از اون تکه تعقل فرمایشتون تو پست قبل خوشم نیومد اما در موردش صحبت نمیکنم بالاخره هر کسی راه خودش رو میره و به نتیجه ای میرسه که متر و معیارش برای موفقیت خودش و عملکردش میشه. یکی ممکنه یکسال با دی ۷۵۰ کار کنه (پول در بیاره ، حال کنه ، مستند بسازه ، فیلم کوتاه بسازه یا هر چیز دیگری ) یکی دیگه هم بشینه منتظر بدنه بعدی یکسال عقب بیافته از همه چیز کدومشون برد کرده ؟ وقتی یک موضوعی رخ میده که ناگواره همه خاطرات بدشون یادشون میاد من تو اهواز از یکی از عزیزان فروشنده پرسیدم در مورد این بدنه فرمودند توی سال گذشته ۲۵ دستگاه دی ۷۵۰ فروخته و هیچکدوم ایرادی نداشته و مرجوعی نشده این برای باقی فروشگاه ها هم رخ میده، حالا کسی از ایده آل نمیپرسه چنتا دی ۷۵۰ گارانتی شده داری و چنتاش خراب شده ! این مشکل همیشگی فروم هاست یه سری از عزیزان فقط نکات منفی رو بزرگنمایی میکنن . یکی تو تاپیک فلان لنزی که فوکاس برتینگ داره یه چیزی فهمیده هرکی میگه فلان لنز میگه ببین این برتینگ داره ها فاصله کانونیش کمتر از فلانه وایسا شرکت میخواد ۲ سال دیگه مدل جدید معرفی کنه که انشاالله این ایراد رو نخواهد داشت !!!!! تو نظرهای دیجی کالا هم همینطوریه یه عده هر چیزی باشه در موردش منفی میگن . وقتی میگیم دزدی خودرو همه در موردش جوری حرف میزنن که انگار ماشینت رو پارک نکرده میدزدنش ینی بار منفی قضیه آنچنان بزرگ نمایی میشه که گویی هر کی تو خیابونه دزده . قطعا اگر این ایرادات نبود برای خریداران حس بهتری ایجاد میشد اما اینکه بشینیم منتظر بدنه ای که هنوز حرفی ازش نشنیدیم و شرکت چیزی در موردش اعلام نکرده یا بریم رو گزینه ای مثل دی ۸۵۰ که خدا میدونه کی میاد و کی قراره قیمتش افت کنه بنظرم تلف کردن عمره . بدنه بسیار بدنه پر امکاناتیه بسیار بدنه خوبی است برای فیلمبرداری و عکاسی - دینامیک رنجش واقعا جای تامل داره در برابر رقباش و ارزش خریدش به نسبت قیمتش بالاست . یک نکته هم عرض کنم خدمت دوستان بعنوان تجربه کاری اگر پول تو حسابتون نیست به گونه ای که اگر دوربینتون به هر دلیلی از کار افتاد یا دزدیده شد یا شکست اقدام به خرید یک بدنه یا لنز گرون نکنید بنظر بنده حقیر این رسم اینکاره اگر بدنه ۵ ملیونی میخرید ۵ تومن باید داشته باشید که بتونید دوباره جایگزینش بدنه بخرید این رو به لحاظ حرفه ای (عکاسی به عنوان منبع درآمد ، پیشه عکاسی) عرض میکنم . اگر نظرتون روی دی ۷۵۰ نیست خودتون رو لنگ نکنید کار کردن و عکس گرفتن خیلی مهم تر از منتظر نشستن و چشم به راه بودن برای دوربین و تجهیزات دیگس هر لحظه عمریه که میگذره و دیگه بر نمیگرده ماها همینطوری پرتی عمرمون بالاست دیگه چه برسه بخوایم خودمون رو درگیر این ماجراها کنیم نمیخواد اینو بخرید پولتون به دی ۸۱۰ نمیرسه برید ۷۲۰۰ یا ۷۵۰۰ بگیرید . انشاالله همه دوستای خوبم موفق و موید باشن .
    قصد جسارت یا ناراحت کردن شخصی رو نداشتم من عذرخواهی میکنم از شما و بقیه دوستانی که d750 دارن , برداشت بد نکنید , دوستانی مثل شما و کسانی که d750 دارن حتما ریوهای مختلف رو مطالعه کردن سبک سنگین کردن و با علاقه و عشق خرید کردن , ولی مشکلاتی مثل این باعث میشه خریداران با حساسیت و دقت بیشتر دوربین مورد نظرشون رو انتخاب کنن
    dppictuer و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

نرم افزار برای گوشی تهیه کردید ؟ من یه نرم افزار واسه کامپیوتر پیدا کردم که خیلی خوبه همه نوع امکاناتی داره و از طریق وای فای دوربین رو کامل کنترل میکنه برای استاپ موشن عالیه . اسمشو رو نگاه میکنم اینجا مینویسم . خوبیش این بود که رایگان هم بود . اولش که نرم افزار ضعیف نیکون رو دیدم از خودم پرسیدم این وای فای به چه درد میخوره ؟! بعد دیدم کلی اپلیکیشن هست براش . قیمت اپ رو هم لطفا بنویس کوشا جان .
    بله. برای iOS به قیمت 10$. ولی نسخه کامپیوترش مجانیه که من اول اون رو چک کردم. بعد هم نسخه گوشی رو خریدم.
    dppictuer تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

داداش اسم این نرم افزاری که فرمودید چیه ؟
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

من قصد خرید این دوربین رو داشتم حتی پول پیش هم پرداخت کردم به مغازه ، اما با دیدن شکایات بعضی دوستان دو دل شدم و فعلا از خرید منصرف شدم. من بندرعباس هستم ، مغازه دار گفت با تست سالم بودن و تست سریال نامبر در سایت و همچنین گارانتی ایده ال ، نهایت تلاشش رو میکنه که خرید خوبی داشته باشم. اما بازهم تردید داشتم بعد از مدتی مشکلاتی که دوستان اسم بردن برام پیش بیاد

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نگران نباشید.بهتره سریال رو با اون دو لینک چک کنید و بعد اقدام به خرید کنید.
    حتی میتونید شماره سریال بدنه رو با اگزیف اولین عکس چک کنید که رفرش هم نباشد. ولی افراد زیادی هستن که این دوربین رو دارند و ایرادی هم نداره.
    Ehsan.Askari تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

بله، البته شما و قریب اکثریت کسانی که این دوربینو خریدن کاملا راضی هستن و دارن حالشو میبرن. اما آقای دهکردی عزیز برای من و کسانی که قصد خرید این بادی رو دارن ترس و شک احساس غالب هستش.چون پیشزمینه جالبی تو ذهنمون نیست.
    حتی به گفته کاربران این بادی اونها هم زمان خرید و اوایل استفاده وسواس همراه ترس داشتن اما بعد از مدتی استفاده اعتقاد دارن این بادی یکی از بهترین و بصرفه ترین بادی فول فریم نیکون هستش. انشاله سالها چرخش بچرخه برات
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه rebwar آواتار ها
    تشکر کرده
    559

بعد از کلی تحقیق دارم پول جمع میکنم که یه ارتقا بدم و فول فریم داشته باشم اما دوستان دارن با این صحبت ها از D750 ناامیدم میکنن ،ینی این دوربین این همه مشکل داره واقعا؟ اینجوری که دوستان در موردش بحث میکنن فک کنم اگه مشکلی انقده حاد داشته باشه نیکون یه فراخوانی چیزی میداد، دوستانی که دوربین رو دارن و جدیدا خریداری کردن بیان یه نظری بی طرفانه بدن ببینم قضیش چیه این فول فریم دوست داشتنی نیکون؟

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

اگه ۵۲۰۰ شده که خیلی عالیه ۸ ماه پیش من ۶تومن خریدم (اون موقع دائم داشت گرونتر میشد قیمت تهرانش ۶۶۰۰ بود ) قیمتش خیلی خوب داره افت میکنه . آقای حسین پوری عزیز عرض کنم خدمتتون دوربین از لحاظ عملکرد و امکانات عالیه سری های اول مشکلاتی داشته که اسمشو بدنام کرده الان تو سری های جدید بین همین دوستانی که توی همین فروم هستند کسی موردی یا اشکالی ندیده . الان شما اپل میخری از تو بسته پلمپ باز میکنه دوربینش ایراد داره . سامسونگ میخرید باطریش خرابه (گوشی خودم ، چندین بار گارانتی هم بردم تعمیر کردند هر دفعه چیزی گفتن اما هیچوقت درست نشد) یخچال میخرید ۳ ساله کمپرسور میسوزونه . تلویزیون سامسونگ خودم بعد از سه ماه پنلش سوخت ۲ ماه گارانتی بود تعمیرش کردن فرستادنش . بازار اجناس الکترونیک کمی ضریب ریسکشون بالا رفته خرابی ها زیاد شده حالا علت چی هست واقعا نمیشه گفت . انشاالله هر دوربینی میخرید مشکلی نداشته باشه .
    M.Meghdari، M.Nouri، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

صفحه 81 از 87 نخستنخست ... 31 71 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... آخرینآخرین