صفحه 55 از 87 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 541 تا 550 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط studio sima نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    چند روزی هست که سخت درگیر تحقیق جهت خرید دوربین نیکون d750 هستم.در تهران که به فروشگاهها مراجعه کردم با چندین مورد عجیب برخورد کردم:1) شماره سریال لنز و بدنه کارتن و تجهیزات داخل کارتن با هم هماهنگی نداشتند 2) شماره سریال یک بدنه را اصلا سایت نیکون تایید نمی کرد (چنیین سریالی وجود ندارد) 3) بر روی کارتن سریالی وجود نداشت و فقط روی تجهیزات داخل کارتن سریال بود. و در نهایت اکثر سریالها با سری 5 و 6 شروع می شد و نکته مهم تر اینکه عموما دوربینها آک به نظر نمی رسیدند هر چند که بر چسب پلمپ شرکت بر روی آنها نصب بود ولی داخل پیچ پایه رنگ نداشتند و اثر بسته شدن پایه هم داخل آن مشهود بود ( در 2 مورد) و یا شستی که باعث باز شدن درب باطری میشود در زیر آن اثر خراش وجود داشت که مبنی بر باز و بسته شدن مکرر درب باطری دوربین شده است ؛ وجود داشت.
    خلاصه مطلب اینکه پس از بررسی دوربین ها ؛ در بازار تهران نتوانستم یک دوربین مطمئن تهیه کنم و به ناچار دست خالی و نا امید به شهرستان باز گشتم.
    یک مورد جدید هم که امروز بهش برخوردم : سریالی را یکی از فروشندگان برایم فرستاده ( از جمله 5201713 یا 5201706) که اینها به گفته فروشنده واردات جدید هست ولی سریال بر روی کارتن نداره - در سایت می زنه که مشکلی وجود نداره و با کمال تعجب بنده هر سریالی که به صورت فرضی و غیر واقعی وارد می کنم جواب می دهد که مشکلی وجود ندارد ( با هر بار ریلود نمودن) که این مورد هم مسئله مهمی هست.
    در نهایت دوستان عنایت نموده یک راهنمایی کامل و جامع در این مورد بفرمایید تا یک خرید مطمئن داشته باشم یا کلا از خرید این مدل و برند منصرف بشم.
    1) چه سری سریالی ساخت جدید هست و مشکل ندارد 2) عدم وجود سریال بر روی کارتن موردی ندارد 3) آیا عدم وجود رنگ در داخل پیچ پایه موردی ندارد
    در ضمن از روی سریال نامبر چگونه پی به سال و ماه ساخت این دوربین ببرم.با تشکر فراوان از سایت خوبتان
    فروشنده ای که سریالش با بدنه هماهنگ نیست احتمالا خیلی موارد دیگرش هم با موارد داخل دوربین نمی خواند و بهتر است از این افراد دوری کنید
    obsidiyan، naghli و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    والا ما تیرماه حدودا از باب همایون خریدیم و این مشکلات حاد و مزمن و... رو ندیدیم و خیلی هم مهم نبود. تنها چیزی که چک کردیم این بود که شماره سریال روی دوربین قدیمی نباشه.
    که نبود!
    با سلام و عرض تشکر
    از کجا متوجه شدید که شماره سریال قدیمی نیست .عنایت نمایید توضیح دهید تا بنده هم در استعلامهایم از این مورد بهره بببرم.با تشکر

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    سلام
    بنده از بندر سفارش دادم، که شماره سریال 880xxxx است. که سایت نیکون بدون مشکل اعلام میکرد.
    (عدد سریال فرضی که با 850xxxx شروع میشد را سایت نیکون مشکل دار اعلام میکرد)
    شماره سریال دوربین من هم با 8 شروع میشه و تو خود سایت نیکون بدون مشکل اعلام میشه. تا حالا هم هیچ کدوم از این مشکلات رو ندیدم.
    obsidiyan، alpacinohs و studio sima تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

یک مورد جدید هم که امروز بهش برخوردم : سریالی را یکی از فروشندگان برایم فرستاده ( از جمله 5201713 یا 5201706) که اینها به گفته فروشنده واردات جدید هست ولی سریال بر روی کارتن نداره - در سایت می زنه که مشکلی وجود نداره و با کمال تعجب بنده هر سریالی که به صورت فرضی و غیر واقعی وارد می کنم جواب می دهد که مشکلی وجود ندارد ( با هر بار ریلود نمودن) که این مورد هم مسئله مهمی هست.
    چیزی که مهمه مشخص شدن سریال های مشکل دار هستش که توسط سایت نیکون انجام میشه.
    بقیه دیگه مشکلی ندارن.
    M.Nouri، alpacinohs و studio sima تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه alpacinohs آواتار ها
    تشکر کرده
    1465

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    سلام
    بنده از بندر سفارش دادم، که شماره سریال 880xxxx است. که سایت نیکون بدون مشکل اعلام میکرد.
    (عدد سریال فرضی که با 850xxxx شروع میشد را سایت نیکون مشکل دار اعلام میکرد)
    درود
    دقيقا همينطوره جديدترين سريال ها با 8 شروع ميشه
    اون قضيه هم كه جعبه ها فاقد سريال هست بخاطر اينه كه وارد كننده ها براي اينكه به بارشون گمرك تعلق نگيره برچسب رو جعبه رو ميكنن و اين به اون معني نيست كه دوربين و محتويات واسه اون جعبه نيست
    اكثر دوربين هاي بندر هم كه مستقيم از دبي مياد رو جعبه سريالش كنده شده
    obsidiyan، Dariush Chegini و studio sima تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

با سلام و عرض تشکر مجدد
    طبق فرمایشات شما سروران گرامی پس تنها مرجع مطمئن همان سایت نیکون و استعلام شماره سریال هست که کاملا هم درست و متین هست.ولی محدوده سریالی مطمئن تر کدام هست .مثلا از سری 3 یا 4 یا .... و جدید ترین سری موجود در ایران در حال حاضر کدام هست و آیا منطقی هست که بنده از سری5 خرید کنم هر چند که در سایت سلامت شماره سریال مشخص گردد و یا اینکه از سری های 8 به بعد تهیه کنم.و در آخر هیچ راهی وجود ندارد که مشخص شود که این شماره سریال مال چه محدوده زمانی ساخت می باشد.با تشکر از تمامی دوستان و اساتید محترم
    و در نهایت موقع استعلام باید هر دو لینک را چک نمود و یا فقط لینک دوم را

لینک اول

لینک دوم
    ویرایش توسط studio sima : Tuesday 8 March 2016 در ساعت 17:39

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

دوستان بنده از فروشنده سریال رو گرفتم و وارد کردم
    Your input data of 58266911 was not recognized. Please try again.
    این پیغام نیکونه!!؟
    یعنی چی؟
    studio sima تشکر می‌کند.
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    دوستان بنده از فروشنده سریال رو گرفتم و وارد کردم
    Your input data of 58266911 was not recognized. Please try again.
    این پیغام نیکونه!!؟
    یعنی چی؟
    با سلام
    دوست گرامی شماره سریالی که وارد کردید اشتباه است.باید هفت رقمی باشه.شماره سریال را در دو لینکی که در پست 546 قرار دادم وارد کن و ببین چه جوابی می ده . اگر دوربین مشکل داشته باشه اتوماتیک به صفحه دوم رفته جهت ثبت مشخصات مالک و همچنین دوربین.با تشکر

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

با سلام
    دوست گرامی شماره سریالی که وارد کردید اشتباه است.باید هفت رقمی باشه.شماره سریال را در دو لینکی که در پست 546 قرار دادم وارد کن و ببین چه جوابی می ده . اگر دوربین مشکل داشته باشه اتوماتیک به صفحه دوم رفته جهت ثبت مشخصات مالک و همچنین دوربین.با تشکر
    58266911
    اینو فروشنده بهم دادا! تازه دوربین بادی نیست ! گفت لنز کیتش رو درمیاریم و واستون بادی رو ارسال میکنیم!
    studio sima تشکر می‌کند.
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    58266911
    اینو فروشنده بهم دادا! تازه دوربین بادی نیست ! گفت لنز کیتش رو درمیاریم و واستون بادی رو ارسال میکنیم!
    با عرض سلام مجدد
    شاید شماره سریال لنز را داده باشه که عموما از بدنه تعداد رقمهایش بیشتره ، مجددا تماس بگیر و تاکید کن شماره 7 رقمی را برای شما بخونه.بابت لنز کیت هم اگر شما بادی را لازم داشته باشی بعضی از فروشندگان حدود 1 میلیون 800 از قیمت کل کثر میکنند و بادی را میفروشند که بادی با گارانتی چیزی حدودد 5.200 تا 5.300 در میاد.
    بابت شماره سریال هم اگر واقعا 8 رقمی هست این شماره سریال باید دست کاری شده باشه.
    obsidiyan و mohem تشکر می‌کنند.

صفحه 55 از 87 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... آخرینآخرین