صفحه 52 از 87 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    فایل پیوست 74673دوستان سریالی که زیر دوربین نوشته همینه که اینجا روی جعبست؟
    بله
    mohem تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام دوستان ایا میشه عکس ها رو به صورت بیسیم به سیستم انتقال داد
    اپلیکیشن خاصی هستش چون اپ خود نیکون این کارو نمیکرد یا حداقل من متوجه نشدم چطوری کار میکنه
    ممنون

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2570 نمایش پست ها
    سلام دوستان ایا میشه عکس ها رو به صورت بیسیم به سیستم انتقال داد
    اپلیکیشن خاصی هستش چون اپ خود نیکون این کارو نمیکرد یا حداقل من متوجه نشدم چطوری کار میکنه
    ممنون
    بله فایل ها روی گوشی ارسال میشود و از آنجا روی گوشی ارسال می کنیم صفحه 283 دفترچه
    mohsen2570 و arefjoon تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Yousefi نمایش پست ها
    اولا از یک فروشگاه معتبر خرید کنید ثانیا با فروشنده قرار بگذارید که شماره سریال رو بعد از خرید چک می کنید
    برنامه shutter count رو از گوگل پلی دانلود کنید. یک عکس با بدنه بگیرید بعد از طریق وای فای به داخل گوشی منتقل کنید. بعد از اون برنامه را اجرا کنید و عکس مورد نظر را باهاش باز کنید. به این ترتیب میتونید مدل دوربین و شماره سریال و تعداد شاتها رو ببینید.

ارادت
    yaghoobi، Adel1978، Majix و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام
    من امروز این عروسکو خریدم و چندساعت پیش برام آوردن
    ار لحاظ دو اشکالی که تو سری قدیم داشت تو سایت چک کردم که اوکی بود،‌فروشنده هم یکسال گارانتی تعویض باطری و شارژر داد بهم به علاوه 24 ماه گارانتی ایده آل و 15 ماه بیمه بدنه کارآفرین که حدود 213 تومن حق بیمش شد. البته قبلا به بیمه اعتقادی نداشتم ولی بعد از تحقیق و پرس و جو از چند نفر دیدم که یه نفر که دوربینش در اثر زمین خوردگی مشکل پیدا کرده بود تونسته بوده خسارت بگیره که خب تصمیم گرفتم این مبلغو هزینه کنم که شاید سوپاپ اطمینانی باشه بهرحال کارمندیم و این پولا برامون پول کمی نیست.
    بهر حال اگه اساتید نکته ای به نظرشون میرسه که برای تست لازمه بهم بگن لطفا و اینکه 24 ساعت مهلت عودت دارم.
    در ضمن من قبل از این 5300 داشتم و هنوزم دارم. تو بررسی هام دیدم که نور و شفافیت ویوفایندر 5300 خیلی بیشتر از این هست! به نظر اساتید راهی هست که بشه وضوح ویوفایندر رو بیشتر کرد یا اینکه مدلش همینه و باید باهاش کنار اومد؟
    یه سوال دیگه هم اینکه تو 5300 با هر سطح باطری میشد از وای فای استفاده کرد ولی تو این برای بار اول که باطری میبایست فول شارژ بشه و الان هم که یه خونه خالی شده کار نمیکنه! این عادیه یا ایراده به نظرتون؟

ممنون از همه
    Mohamad_Ali، arefjoon و mohem تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط yfarahani نمایش پست ها
    در ضمن من قبل از این 5300 داشتم و هنوزم دارم. تو بررسی هام دیدم که نور و شفافیت ویوفایندر 5300 خیلی بیشتر از این هست! به نظر اساتید راهی هست که بشه وضوح ویوفایندر رو بیشتر کرد یا اینکه مدلش همینه و باید باهاش کنار اومد؟
    یه سوال دیگه هم اینکه تو 5300 با هر سطح باطری میشد از وای فای استفاده کرد ولی تو این برای بار اول که باطری میبایست فول شارژ بشه و الان هم که یه خونه خالی شده کار نمیکنه! این عادیه یا ایراده به نظرتون؟

ممنون از همه

درود بر شما
    مبارک باشه.این بدنه هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کارآیی بسیار بدنه خوبی است که دیگران در شرح حالش به اندازه کافی نوشته اند.

اولین موردی که فرمودید رو نمیدونم. ولی من با وضوح ویوفایندر هیچ مشکلی ندارم و کاملأ روشنه. البته شاید با دکمه چرخان کنار ویوفایندر بتوانید با تنظیم وضوح این مسأله را حل کنید.
    در مورد دوم هم باید عرض کنم بنده تا خط آخر باتری هم وای فای رو میتونم وصل کنم. اما چیزی که شما میفرمایید رو تا حالا تجربه نکردم. البته دفترچه راهنمای دوربین هم مرجع خوبی برای یادگیری و رفع مشکلات است.

ارادت
    yaghoobi، arefjoon و yfarahani تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط yfarahani نمایش پست ها
    سلام
    من امروز این عروسکو خریدم و چندساعت پیش برام آوردن
    ار لحاظ دو اشکالی که تو سری قدیم داشت تو سایت چک کردم که اوکی بود،‌فروشنده هم یکسال گارانتی تعویض باطری و شارژر داد بهم به علاوه 24 ماه گارانتی ایده آل و 15 ماه بیمه بدنه کارآفرین که حدود 213 تومن حق بیمش شد. البته قبلا به بیمه اعتقادی نداشتم ولی بعد از تحقیق و پرس و جو از چند نفر دیدم که یه نفر که دوربینش در اثر زمین خوردگی مشکل پیدا کرده بود تونسته بوده خسارت بگیره که خب تصمیم گرفتم این مبلغو هزینه کنم که شاید سوپاپ اطمینانی باشه بهرحال کارمندیم و این پولا برامون پول کمی نیست.
    بهر حال اگه اساتید نکته ای به نظرشون میرسه که برای تست لازمه بهم بگن لطفا و اینکه 24 ساعت مهلت عودت دارم.

ممنون از همه
    3 باتری حداقل باید کامل شارژ و دشارژ شود تا توان خود را نشان بدهد خط باتری معمولا مشکل فریم ویر است آپدیت کنید اگر حل نشد اونوقت باید فکر دیگری کرد
    با فروشگاه تماس بگیرید و موضوع را بگویید و اعلام کنید در صورتی که مشکل ادامه داشت باید باتری را تعویض کنند ولی معمولا بعد از چندین بار شارژ این مسائل حل میشود باتری دوربینی داشتنم 2 سری اول 500 شات زد ولی حالا 1200+ تا بی مشکل میزنه
    arefjoon، mohem و yfarahani تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سومین فراخوان تعمیر اشکال دوربین D750 توسط نیکون اعلام شد

Updated technical service advisory for the Nikon D750 released

لینک چک کردن سریال دوربین

Identifying affected D750 cameras
    To check whether or not your camera may be one of those affected by this issue, click the Check Your Serial Number link and enter your D750's serial number as instructed. . If your D750 camera is one of those that may be affected, instructions for obtaining service will be displayed. If your D750 camera is not one of those to which this issue may apply, rest assured that service to your D750 camera as to this issue is not necessary and you may continue using your D750 camera without concern for this issue.

Resolution
    If your D750 camera may be affected, as confirmed with the serial number check above, you will be provided with the necessary information to obtain service for this issue free of charge. Once your D750 camera is received by Nikon, your D750 camera’s shutter will be examined and replaced, and your D750 camera returned to you free of charge, even if your D750 camera warranty has expired
    .
    M.Nouri، a.g g.a، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    سومین فراخوان تعمیر اشکال دوربین D750 توسط نیکون اعلام شد

Updated technical service advisory for the Nikon D750 released

لینک چک کردن سریال دوربین

Identifying affected D750 cameras
    To check whether or not your camera may be one of those affected by this issue, click the Check Your Serial Number link and enter your D750's serial number as instructed. . If your D750 camera is one of those that may be affected, instructions for obtaining service will be displayed. If your D750 camera is not one of those to which this issue may apply, rest assured that service to your D750 camera as to this issue is not necessary and you may continue using your D750 camera without concern for this issue.

Resolution
    If your D750 camera may be affected, as confirmed with the serial number check above, you will be provided with the necessary information to obtain service for this issue free of charge. Once your D750 camera is received by Nikon, your D750 camera’s shutter will be examined and replaced, and your D750 camera returned to you free of charge, even if your D750 camera warranty has expired
    .
    چع مشکلی داره?
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

سلام

مشکل جدیدی نیست
    فراخوان جدید داده برای همون مشکلات قبلی برای کسانی که در تاریخ تعیین شده قبلی برای سرویس رایگان اقدام نکردن.
    جهت احتیاط بنده همین الان سریال بادی خودمو تست کردم خوشبختانه مشکلی نداشت هرچند قبلا دراون دولینک داده شده تست کرده بودم .

Untitled-1.jpg
    yaghoobi، amir.komeily، mostafa_1366 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 52 از 87 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... آخرینآخرین