صفحه 65 از 87 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 641 تا 650 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

دوستان عزیز ، سلام همگی

در رابطه با مشکلات D750 ، تا بحال فکر میکنم دو فراخاونش رو دوستان لینک دادند .

برای تکمیل شدن ، باید بگم که بادی D750 امکان دارد سه نوع مشکل داشته باشد و نوع مشکل و لینک رو مجدد خدمت شما مینویسم :

1. مشکل فلر ( نور و روشنایی غیر طبیعی )

https://support.nikonusa.com/app/D750/sn

2. مشکل سایه در عکسها

https://support.nikonusa.com/app/_D750/sn

3. مشکل شاتر

Select Language

كاربر آشنا Electro_officer آواتار ها
    تشکر کرده
    162

قیمت این دوربین چقدر بالا رفته! قیمت بادی چیزی در حدود 6340 هست..! به نظرتون این روند افزایشی ادامه داره؟
    Nikon D5300 | Nikon D750 | Tamron 24-70 f2.8 | Nikkor 50 f1.8G | Samyang 14mm f2.8

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط Electro_officer نمایش پست ها
    قیمت این دوربین چقدر بالا رفته! قیمت بادی چیزی در حدود 6340 هست..! به نظرتون این روند افزایشی ادامه داره؟
    من هم نفهمیدم تجهیزات نیکون چرا اینقدر گرون شد ولی یه چیزی که میدونم اینکه مملکت ما کلا روند کاهشی نداره.
    اصلا با کلمه کاهش مشکل داریم ما
    Ebif_GSM تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

گویا قیمتها مقداری مجدد اومده پایین

دوربین دیجیتال نیکون مدل D750 + 24-120 F/4 VR | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

پیکسل هم 8 تومان میفروشه

اما چیزی که من نمایشگاه دوربین و تجهیزاتش بودم از شرکت نورنگار پرسیدم این بود که گفتن قیمت جهانیش یه مقدار رفته بالا بعلاوه اینکه تا دو ماه اینده احتمالا وارد نخواهد شد به همین خاطر کشیده بالا . اما واقعا عجیبه !!! حداقل برای کانن که یه مدل جدید داد مدل های قدیمی تر هر کدوم 500 تومان گران شدن !!

پ . ن : اگر اس ام اسی بابت نمایشگاه دوربین و تجهیزات در بازار موبایل یافت آباد براتون اومده و قصد رفتن دارید همین الان کنسلش کنید !! رفتم و کلا دو تا غرفه دوربین بود که یکیشم هیچی موجود نداشت !! همون تایم رو بذارید برید جمهوری یا باب همایون صد برابر بیشتر مغازه هست
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

اون نمایشگاه نبود، چند نفر آدم بودن که دور هم جمع شده بودن، اکثراً هم دوربین های امنیت و مداربسته بودن و گوشی همراه... علناً دروغ بود وسایل عکاسیش. خود من که رفتم فقط تو دلم بهشون فحش دادم که وقتم تلف کردن.
    hamed_a تشکر می‌کند.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

جالبه برعکس صحبت های مسئولین نورنگار ، دو سه ماه اخیر قیمت این دوربین بالا که نرفته هیچ ، حداقل 50-60 دلار کاهش قیمت داشته .

Price history for Nikon D750 - Find the best price

پس نمیدونم رو چه حسابی قیمت های دوربین ها یهویی 15% افزایش پیدا کرد . نیکون که البته برگشت سر جاش ، اما کانون همچنان قیمتهاش بالا مونده

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

قیمت دلاری معمولا افزایش پیدا نمی کنه ولی به دلیل برنامه دولت برای یکسان سازی نرخ ارز امکان افزایش قیمت دلار وجود داره احتمالا به همین خاطر قیمتها رو افزایش دادن تا در صورت افزایش قیمت ارز ضرر نکن.
    obsidiyan، Electro_officer و hamed_a تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر آشنا Electro_officer آواتار ها
    تشکر کرده
    162

من امروز به یکی از فروشگاه های معتبر تهران سری زدم.. میگفتن گمرک کشیده رو قیمت و به دلیل کم وارد شدنش قیمتش افزایش پیدا کرده.. و ممکنه بالاتر از این هم بره. سریال نامبر رو کارتن رو هم برداشتم ولی هشت رقمی بود و سایت اون رو معتبر نمیدونست..! نمیدونم شاید من اشتباهی سریال لنز رو برداشتم..
    ضمناً در مورد چک کردن سریال نامبر بدنه، کارتن و عکس هم گفتن مشکلی ندارن..
    قیمتش الان بدون بیمه 6300 هست.. یک هفته فرصت تست دادن و اینکه در مورد گارانتی میگفتن فقط به مشکلات نرم افزاری تعلق میگیره.. جاهای دیگه همینطور هست؟
    Nikon D5300 | Nikon D750 | Tamron 24-70 f2.8 | Nikkor 50 f1.8G | Samyang 14mm f2.8

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

من هم یه سر به جمهوری و دور و اطراف زدم و از چند مغازه که ازشون خرید داشتم آمار گرفتم .

قریب به اتفاقیشون گفتند که اگر عجله نداری صبر کن قیمت ها مجدد تا 7600 پایین خواهد آمد . یک جا هم قیمت 7700 گرفتم که نمیدونم چقدر معتبر بود و اگر میگفتم میخوام موجود داشت یا خیر و یکجا قیمت معتبر 7900 گرفتم .

دوستانی که با 6 دی کنون و دی 750 نیکون کار کردن خواهش میکنم یک راهنمایی دقیق کنید .

سایتها و ریویو ها همگی برتری رو نسبت به دی 750 نیکون میدن ، اما یکی از فروشنده ها که تا حد زیادی مشخص هست که از روی شنیده ها صحبت نمیکنه و دلایل و منطق های خودش رو برای صحبت هاش داره ، میگفت برای فیلمبرداری سراغ دی 750 نرو !
    میگفت مارک 3 کنون خیلی بهتر از دی 750 هست ( در صورتی که توی ریویو ها هم سطح و حتی جاهایی D750 سرتر از 5D Miii هست /

و اینکه میگفت لنز های اولتراسونیک کنون سرعت فوکوسشون بالاتر از نیکون هست ( بنده با نیکون کار نکردم )

آیا کسی هست که این 3 دوربین ذکر شده رو استفاده کرده باشه ( بیشتر به عنوان فیلمبرداری ) و بتونه قیاس دقیقی ارائه بده ؟

خیلی برام مهم هست . چون خودم اصولا به Review های سایت های معتبر خیلی تاکید دارم و مطمئنا با علم و تجهیزات دقیق ، ریویو هاشون رو ارائه میدن . اما یوزر و مصرف کننده هم خودش توی گود هست و میدونه کدام بهتره کدام بدتر !

میخوام بدونم آیا کنون شده پراید و پیکان بازار دوربین که همه میخرن و استفاده میکنند یا بخاطر پرفورمنس بهتر همه کنون رو انتخاب میکنند ؟

ممنون میشم منطقی پاسخ بدید
    Amirhoseingh تشکر می‌کند.

كاربر همراه :hamid: آواتار ها
    تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_a نمایش پست ها
    من هم یه سر به جمهوری و دور و اطراف زدم و از چند مغازه که ازشون خرید داشتم آمار گرفتم .

قریب به اتفاقیشون گفتند که اگر عجله نداری صبر کن قیمت ها مجدد تا 7600 پایین خواهد آمد . یک جا هم قیمت 7700 گرفتم که نمیدونم چقدر معتبر بود و اگر میگفتم میخوام موجود داشت یا خیر و یکجا قیمت معتبر 7900 گرفتم .

دوستانی که با 6 دی کنون و دی 750 نیکون کار کردن خواهش میکنم یک راهنمایی دقیق کنید .

سایتها و ریویو ها همگی برتری رو نسبت به دی 750 نیکون میدن ، اما یکی از فروشنده ها که تا حد زیادی مشخص هست که از روی شنیده ها صحبت نمیکنه و دلایل و منطق های خودش رو برای صحبت هاش داره ، میگفت برای فیلمبرداری سراغ دی 750 نرو !
    میگفت مارک 3 کنون خیلی بهتر از دی 750 هست ( در صورتی که توی ریویو ها هم سطح و حتی جاهایی D750 سرتر از 5D Miii هست /

و اینکه میگفت لنز های اولتراسونیک کنون سرعت فوکوسشون بالاتر از نیکون هست ( بنده با نیکون کار نکردم )

آیا کسی هست که این 3 دوربین ذکر شده رو استفاده کرده باشه ( بیشتر به عنوان فیلمبرداری ) و بتونه قیاس دقیقی ارائه بده ؟

خیلی برام مهم هست . چون خودم اصولا به Review های سایت های معتبر خیلی تاکید دارم و مطمئنا با علم و تجهیزات دقیق ، ریویو هاشون رو ارائه میدن . اما یوزر و مصرف کننده هم خودش توی گود هست و میدونه کدام بهتره کدام بدتر !

میخوام بدونم آیا کنون شده پراید و پیکان بازار دوربین که همه میخرن و استفاده میکنند یا بخاطر پرفورمنس بهتر همه کنون رو انتخاب میکنند ؟

ممنون میشم منطقی پاسخ بدید
    با بررسی که من کردم نیکون در فیلم برداری کاملا عقبتر از کنون هست ( بدنه و لنز )
    شما برای فوکوس ممتد فیلمبرداری روی نیکون به مشکل خواهید خورد ( اتفاقی که دقیقا برای من افتاد و مجبور شدم از کنون استفاده کنم
    پایدار باشید
    obsidiyan، Amirhoseingh و hamed_a تشکر می‌کنند.

صفحه 65 از 87 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 ... آخرینآخرین