صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 133
Like Tree595تشکر

موضوع: Nikon D5

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

خوب بااین ویدیوها نمیشه نتیجه گیری کرد.درضمن من این اعداد روازطرف نیکون میگذارم به حساب یه شروع وهدف گذاری برای بدنه های ‍ٰ‌کوچکتروبهینه شدن انها دراینده!

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

سلام

تست میدانی D5و 1DX II از dp منتشر شد. البته مختصره ولی خوندنش خالی از لطف نیست.

Fast machines: Shooting motocross with the Nikon D5 and Canon 1D X II: Digital Photography Review

In the end, we saw firsthand the advantages of a ridiculous burst rate and practically bottomless buffer while shooting objects that move very, very fast. We saw that the 1D X Mark II shoots at a noticeably higher burst rate than the D5, and that it is able to track subjects noticeably better than other Canon cameras, including the EOS 7D Mark II and original 1D X. However, the Canon still can't match the Nikon's uncanny ability to track objects reliably and accurately as they progress across the frame while also coming toward or moving away from the camera. Regardless, both are impressively capable photographic machines worthy of professional sports photographers.
    m.daneshpayeh، a.g g.a، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755
    m.daneshpayeh، Nima Sadigh، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

همانطور که در تست DXO مشخص شده
    سنسور این دوربین نسبت به مدلهای پیشین افت داشته ولی اشاره میکنه به اینکه سرعت بالای این دوربین در عکاسی و فیلمبرداری UHD
    d5 را کماکان از سایر دوربینها متفاوت میکند .

IQE.jpg
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    همانطور که در تست DXO مشخص شده
    سنسور این دوربین نسبت به مدلهای پیشین افت داشته ولی اشاره میکنه به اینکه سرعت بالای این دوربین در عکاسی و فیلمبرداری UHD
    d5 را کماکان از سایر دوربینها متفاوت میکند .

IQE.jpg
    همه چیز یک سنسور، داینامیک رنج نیست که بخوایم بگیم سنسور این دوربین افت داشته ، برای کاربری این دوربین قطعا مهندسین نیکون تشخیص دادن که این داینامیک رنج کافیه و بنظر من هم قطعا همینطور هست
    yaghoobi، Mehrdad-PL، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    همه چیز یک سنسور، داینامیک رنج نیست که بخوایم بگیم سنسور این دوربین افت داشته ، برای کاربری این دوربین قطعا مهندسین نیکون تشخیص دادن که این داینامیک رنج کافیه و بنظر من هم قطعا همینطور هست
    اصلا بحث سر این نیست که نیکون تشخیص داده یا نداده فقط این اتفاق افتاده و سنسور این دوربین نه تنها در داینامیک بلکه از نظر نویزی هم پسرفت داشته دقت کنید به مقایسه زیر
    اما کماکان دوربین خوبیست !
    Mehrdad-PL تشکر می‌کند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    اصلا بحث سر این نیست که نیکون تشخیص داده یا نداده فقط این اتفاق افتاده و سنسور این دوربین نه تنها در داینامیک بلکه از نظر نویزی هم پسرفت داشته دقت کنید به مقایسه زیر
    اما کماکان دوربین خوبیست !
    نميدونم چرا حس ميكنيد ساختن يه دوربين جديد مثل عمل آوردن يك هندوانست ! انگار اين بار خوب عمل نياوردن و آب بهش ندادن و هندوانه سفيد از كار در اومده و خوب نيست ! نيكون كه تكنولوژي دايناميك رنج بالا و كم نويز رو داره پس چرا بايد همچين اشتباهي كنه ؟!؟ شايد اين كشف رو مهندسين DXO انجام دادن و خود شركت بيچاره نيكون نميدونسته چي توليد كرده و غافلگير شده !!!! همه ما خوبيم و همه چيز بلديم جز اين مهندسين و پژوهشگر هاي خاك بر سر نيكون كه نميدونن چي توليد كردن اونم يه دوربين ٦٠٠٠ هزار دلاري !!!!!

در مورد اينكه دوربين خوبيست هم مگر شك داريد كه در پست هاتون هي بهش تاكيد ميكنيد و از فضيلت هاش ميگيد !؟ البته بد نيست براي اطلاع خودتون يه مقايسه ايي هم با 1DXMKii انجام بديد
    kiavash، 47amir و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نيكون كه تكنولوژي دايناميك رنج بالا و كم نويز رو داره پس چرا بايد همچين اشتباهي كنه !؟؟
    1DXMKii انجام بديد
    این تکنولوژی را نه کنون دارد نه نیکون و مختص سونی و فکر میکنم توشیبا است وسنسور های این شرکت ها در دوربین ها رده بالا ساخت خود آنها است این اختلاف به این دلیل است(تا جایی که بنده اطلاع دارم)
    نویز هم وابسته به سنسور + پردازنده است

تشکر کرده
    659

نميدونم چرا حس ميكنيد ساختن يه دوربين جديد مثل عمل آوردن يك هندوانست ! انگار اين بار خوب عمل نياوردن و آب بهش ندادن و هندوانه سفيد از كار در اومده و خوب نيست ! نيكون كه تكنولوژي دايناميك رنج بالا و كم نويز رو داره پس چرا بايد همچين اشتباهي كنه ؟!؟ شايد اين كشف رو مهندسين DXO انجام دادن و خود شركت بيچاره نيكون نميدونسته چي توليد كرده و غافلگير شده !!!! همه ما خوبيم و همه چيز بلديم جز اين مهندسين و پژوهشگر هاي خاك بر سر نيكون كه نميدونن چي توليد كردن اونم يه دوربين ٦٠٠٠ هزار دلاري !!!!!

در مورد اينكه دوربين خوبيست هم مگر شك داريد كه در پست هاتون هي بهش تاكيد ميكنيد و از فضيلت هاش ميگيد !؟ البته بد نيست براي اطلاع خودتون يه مقايسه ايي هم با 1DXMKii انجام بديد
    متوجه نمیشم چرا پست های بی ربط میزنید من جایی راجع به تولید دوربین صحبت کردم؟ یا گفتم این حرکت نیکون اشتباه بوده؟
    یه بررسی سنسور سایت DXO قرار داره من بخشی از مطلب را داخل سایت نقل قول کردم
    لطفا توجه کنید به مطلب بعد پست بزنید
    ashkan 78 تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    این تکنولوژی را نه کنون دارد نه نیکون و مختص سونی و فکر میکنم توشیبا است وسنسور های این شرکت ها در دوربین ها رده بالا ساخت خود آنها است این اختلاف به این دلیل است(تا جایی که بنده اطلاع دارم)
    نویز هم وابسته به سنسور + پردازنده است
    نویز در فایل خام قاعدتا نباید به پردازنده مرتبط باشد.
    البته تا جایی که می دانم قبلا نیکون در فایل خام اقدام به ویرایش از جمله نویزگیری می کرد. این موضوع وقتی مشخص شد که در عکس های آسمان شبی که با دوربین های نیکون گرفته شده بود پاره ای از اجرام آسمانی به جای نویز حذف شده بودند.
    به نظرم مدتهاست که نیکون هم در فایل خام ویرایش نمی کند.
    ارادت
    Mehrdad-PL و siosha تشکر می‌کنند.

صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین