صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 246
Like Tree98تشکر

موضوع: Nikon D80

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: nikon d80

نقل قول نوشته اصلی توسط عکاسباشی نمایش پست ها
    ولی به نظر کنونی ها نیکون برای رقابت با دی 400 هول هولکی این موجود هردمبیل رو روانه بازار کرده!اینجوری که معلومه اسلات حافظه و باتری و دوبل اکسپوزش ایراد داره !البته فعلا!

اسلات حافظش چه مشکلی داره ؟
    ویرایش توسط farhad44 : Monday 12 February 2007 در ساعت 19:08
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

از چه مارك حافظه اي استفاده مي*كنيد....
    من مموري هايي ديدم كه عكسها رو روي هم مياندازند....(كينگستون و ترنسند نازنين كه اين روزها تبليغ زيادي روش ميشه)
    حالا ديگه مشكل از كجاست؟ من نميدونم.

در ضمن... اگر در دوربيني مشكلي وجود داره؟ بايد اون مشكل رو به همه دوربينهاي اون مدل نسبت داد؟
    من 30 دي ديدم كه روشن ميشد براي خودش عكاسي ميكرد.
    دي 200 ديدم كه بعد از 3 فريم مرد!
    1دي مارك 2 فراووون ديدم كه نقاط فوكوسش جابجا بود!
    و دي 2 اچ كه .....
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

باشه!باشه!|آقا هرجور که شما راحتی!
    ولی به نظر کنونی ها نیکون برای رقابت با دی 400 هول هولکی این موجود هردمبیل رو روانه بازار کرده!اینجوری که معلومه اسلات حافظه و باتری و دوبل اکسپوزش ایراد داره !البته فعلا!
    مگه روسای کنون و نیکون دختر 14 ساله هستن که با هم کل کل اینطوری کنن که یه شبه دوربین بدن بیرون... ممکنه یه دوربینی مشکل داشته باشه اما نمیشه این مشکل رو به همه دوربیتنهای اون مدل نسبت داد.. ممکنه d80 ذکر شده مشکل داره دلیل نمیشه که همه d80 ها مشکل داشته باشن.. روسای کنون هم فکرهای مهمتری دارن از اینکه یه شبه
    خط تولید دوربین راه بندازن که کل کنون رو بخوابونن.

ببخشید متن آقای عاشوری نیا رو الان دیدم.
    محمد منتظری

كاربر همراه eatemadi آواتار ها
    تشکر کرده
    5

باشه!باشه!|آقا هرجور که شما راحتی!
    اين دوربين نه اسلات حافظه اش و نه باتری اش و نه دوبل اکسپوزش؛ هيچ كدام ايرادي نداره !
    Nikon D80 + Nikkor DX 18-70mm f/3.5-5.6G IF-ED
    Canon A70

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

يه چيزي رو يادم رفت بگم.

منم به قول شما كنني هستم ، ولي از قديم براي نيكن هم احترام فوق العاده قايل بوده ام. اين دو برند هر دو افتخارات بزرگي رو يدك مي كشن. هيچ كدوم بعد از 60-70 سال (نيكن 59 ساله و كنن 73 ساله است) اينقدر بي تجربه نيستن كه هول هولكي چيزي رو بخوان به بازار بدن ( ضمن اينكه D80 دقيقن 15 روز زودتر از 400d معرفي شده) و هر دو شون بعد از اين همه سال هنوز طرفداراي خودشونو دارن و علتش هم اينه كه چيز بي نقص وجود نداره و هر كدوم در زمينه اي جلوتر از ديگري است و براي همينه كه عكاساي حرفه اي دنيا به تناسب نيازمنديهاشون معمولن يكي از اين دو رو انتخاب مي كنن.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه amir33000 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    دوستان در مورد نيكون D80 ميشه گفت
    1- بهترين عمر باتري رو داره . ( خيلي عالي )
    2-از لحاظ حافظه كوچكترين مشكلي نداره ( ممكنه حافظه قلابي مشكل داشته )
    3-دوبل اكسپوزش هيچ مشكلي خاصي نداره .
    در مورد ساير مسائل بحث هاي مفصلي صورت گرفته . اما در كل يكي از بهترين دوربين هاي موجود از لحاظ price&prformance هستش .

چهارمين مطلب اين كه الان كه 30D گرفتم دلم واسه D80 حسابي تنگ شده ( البته بچه ها ميگن عشقش از سرت ميفته !!! )

و نهايتا اينكه D80 يك دوربين خوش دست با خروجي خيلي خوب و امكانات بسيار خوب و قابل قبوله .
    Canon 5D MKII
    /canon350D/Lens:Canon= 24-105L-IS/135mm2.8 SF/70-200F4-L-IS /16-35-L-F2.8II/15mmFishEYE2.8EX/
    Flash Canon580EXII Speedlite

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

به قول علي پروين

عكاسها 80 درصدشون كنوني هستند 30 درصد بقيشون هم نيكوني !

( خودم ميدونم رفتم تو تاپيك نامربوط )

كاربر همراه Soha.T آواتار ها
    تشکر کرده
    1042

باتری دوربین من کاملا خراب بود که با همکاری خوب دوستان در نورنگار تعویض شد و الان مشکلی نداره. یه سری مشکل نورسنجی داشت که حدس میزنم به علت باتری خراب بود و از وقتی باتری عوض شده دیگه مشکلی نیست. خیلی هم دوربین خوبیه! در مورد دابل اکسپوز هم صحبتی نکردم و نگفتم خرابه! گفتم چرا این عکس این شکلی شده و تاکید کردم از دابل اکسپوز استفاده نکردم.. اصولا دابل اکسپوز موقعی خراب میشه که دو تا عکس رو روی هم نیندازه!!! در ضمن نمیدونم این سوال من چه ربطی به بحثهای کانن و نیکون داشت!!

از چه مارك حافظه اي استفاده مي*كنيد....
    من مموري هايي ديدم كه عكسها رو روي هم مياندازند....(كينگستون و ترنسند نازنين كه اين روزها تبليغ زيادي روش ميشه)
    حالا ديگه مشكل از كجاست؟ من نميدونم.
    روز حادثه!!! از Sandisk استفاده میکردم. البته باید برم دوباره چک کنم چون هم ترسند دارم و هم سن دیسک ولی تقریبا مطمئنم که سن دیسک بود.
    سها تفرشی
    Instagram

كاربر جديد DellM60 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام
    در اینترنت که میگردی متوجه میشوی در رده های دوربین های Dslr

[bخیلی حرفه ای و رده بالا کنون از نیکون محبوبیت بیشتری داره و در رده متوسط نیکون بیشتر دوستدار داره
    در زمره دوربینهای دیجیتال خانگی و یا به قول معروف اسباب بازی ها سونی بیشتر محبوبیت داره. نظر شما چیست
    [/b]
    Electronics Engr.
    NIKON D80 With 18-135mm Lens67mm UV filter

كاربر همراه masih-s آواتار ها
    تشکر کرده
    17

سلام
    تو رو خدا بیایین یکبار برای همیشه این بحث بی نتیجه و بی فایده کنون و نیکون و ... تمام کنیم و به ارشیوها بسپاریم ...
    اخر ازین بحثها تاحالا چه نتیجه ای غیر از دلخوری و اتلاف وقت گرفتیم که ادامش بدیم .منظورم بحثهایی هست که بدون دلیل و منطق صحبت میکنیم و تعلقات برندی و نظرات شخصیمون رو بجای صحبت کردن با دلیل و مدرک و کمک به انتخاب درست دیگران عرضه میکنیم. که اینگونه نه تنها جو دوستانه فروم رو مغشوش میکنیم بلکه موجب گمراهی و سردرگمی تازه واردین و کسانی که قصد خرید دوربین دارند هم میشویم.
    البته اینگونه بحثها همانند جدل ابی و قرمز و ...مهیج و جالبه برای همین به دوستانی که اینگونه بحثها رو دوست دارند و در جریان بحثهای قبلی هم نبوده اند پیشنهاد میکنیم سری به ارشیو این مباحث بزنند و لذت ببرند !!!

بازهم تاکید میکنم منظورم مقایسه و گفتن معایب و تواناییهای دوربینها و برندهای مختلف نیست که اینها جزء بهترین و مفید ترین بحثهای این فروم و سایتها و فرومهای خارجیست .پس تمنا دارم نظرات شخصی بی دلیل مدرکمون رو واسه خودمون نگه داریم و بیشتر از این فضای دوستانه این فروم رو مورد تاخت و تاز قرار ندهیم ...

صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین