صفحه 40 از 143 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 90 140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1430
Like Tree2430تشکر

موضوع: Nikon D90

كاربر آشنا picolo آواتار ها
    تشکر کرده
    861

پیش فرض پاسخ: Nikon D90

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ebrahimi نمایش پست ها
    سلام و با عرض تبریک سال نو
    یه سوالی در مورد دی 90 دارم .
    آیا این امکان رو داریم که روی یک فریم ، 3 تا عکس متوالی روی هم بگیریم ؟
    :)
    بله، این امکان وجود داره.
    از shooting menu، گزینه‌ی multiple exposure رو انتخاب کنید.
    بعد تعداد عکس‌هایی که میخواید ترکیب کنید رو انتخاب کنید (2 یا سه تا)
    بهتره auto gain روشن بمونه.
    ebi.ebrahimi تشکر می‌کند.

پی‌کولو

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان من اولين بار هست كه يك دوربين dslr ميگيرم و خيلي آماتور هستم ميخواستم ببينم از كجا ميتونم سرعت شاتر رو در d90 زياد يا كم كرد و همچنين ديافراگم و شاتر و ديافراگم به چه دردي ميخورند ممنون ميشم كمك كنيد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    من هم یک ماهی هست دی 90 خریدم و از فروم شما استفاده کافی کردم . یک نکته که با یکی از وارد کننده های دوربین و تعمیراتی های شرکت ایده ل به من تذکر داده شد این بود که لنز را از بدنه کاملا جدا نگه دارم ( منظورم در مواقعی که در کیف هست و یا استفاده نمیشه )
    می گفتن که بیشترین مشکلی که داشتن بااین دوربین ضعف قسمت اتصال لنز به بدنه هست که باعث خراب شدن سریع آن میشه .
    درخواست بنده این که اطلاعات بنده را کامل کنید . چون دارم این کار را می کنم .
    راستی کیف نانیو پرو ها هم خوش قیافه هستن و قیمت مناسب ولی سنگین و با جا های زیاد ! من از نور نگار مدل متوسط اون رو گرفتم 55 تومن . پیشنهادی برای کسانی که کیف ندارن !:)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    127

نقل قول نوشته اصلی توسط maforoozandeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم یک ماهی هست دی 90 خریدم و از فروم شما استفاده کافی کردم . یک نکته که با یکی از وارد کننده های دوربین و تعمیراتی های شرکت ایده ل به من تذکر داده شد این بود که لنز را از بدنه کاملا جدا نگه دارم ( منظورم در مواقعی که در کیف هست و یا استفاده نمیشه )
    می گفتن که بیشترین مشکلی که داشتن بااین دوربین ضعف قسمت اتصال لنز به بدنه هست که باعث خراب شدن سریع آن میشه .
    درخواست بنده این که اطلاعات بنده را کامل کنید . چون دارم این کار را می کنم .
    راستی کیف نانیو پرو ها هم خوش قیافه هستن و قیمت مناسب ولی سنگین و با جا های زیاد ! من از نور نگار مدل متوسط اون رو گرفتم 55 تومن . پیشنهادی برای کسانی که کیف ندارن !:)
    من مخالف نظر کسی هستم که به شما این پیشنهاد رو داده.
    اگه شما تازه کار هستید باید بگم حتما یک لنز هم دارین و وقتی کسی یک لنز داره نیازی به جدا کردن لنز نداره.
    جدا کردن لنز خود باعث کثیف شدن سنسور میشه.
    شما فقط دوربین رو به درستی در کیف بگذارید و حمل کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamarena نمایش پست ها
    من مخالف نظر کسی هستم که به شما این پیشنهاد رو داده.
    اگه شما تازه کار هستید باید بگم حتما یک لنز هم دارین و وقتی کسی یک لنز داره نیازی به جدا کردن لنز نداره.
    جدا کردن لنز خود باعث کثیف شدن سنسور میشه.
    شما فقط دوربین رو به درستی در کیف بگذارید و حمل کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت.
    حالا اینم باید اضافه کرد که بخاطر سیستم ضد گرد و غباری که این دوربین داره باز و بسته کردن لنز مشکلی رو برای سنسور ایجاد نمیکنه و بهتره که CAP دوربین رو بسته باشید تا دیگه اصلا اثری از حتی غبار هم در ان نبینید .

پ.ن : من از نیکون بخاطر قیمتهاش گله دارم. نه دوربیناش افت قیمت درست حسابی داره نه لنزاش که هر 5 سال یه بار هم افت نمیکنه ! تازه گرونتر هم میشه نمونش همین 70-200 که چون یکی یه دونست
    partow تشکر می‌کند.
    محمد سعدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام اگه ميشه زودتر جواب من رو بدين ممنون ميشم واقعا

سلام دوستان من اولين بار هست كه يك دوربين dslr ميگيرم و خيلي آماتور هستم ميخواستم ببينم از كجا ميتونم سرعت شاتر رو در d90 زياد يا كم كرد و همچنين ديافراگم و شاتر و ديافراگم به چه دردي ميخورند ممنون ميشم كمك كنيد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط redman_1368 نمایش پست ها

سلام

دوست عزیز اگر به داخل جعبه دوربینتون نگاهی کنید یک عدد دفترچه راهنما میبینید که پاسخ همه سوالات شما اونجاست
    ضمن اینکه میتونید از مقالات و تاپیک ها هم استفاده کنید
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض Nikon D90

سلام .
    راستی من وقتی دوربین رو خریدم ، دفترچه ای که توش بود چینی بود .
    مجبور شدم فایل PDF رو دانلود کنم به زبان انگلیسی و اون فایل هم قفل بود که حتی نمی تونسی با دیکشنری کلمه ای رو ترجمه کنی و یا پرینت داشته باشی . ( ولی با پسورد شکن ، پسش رو برداشتم ) اگه خواستید و متقاضی زیاد بود می فرستم روی رپید شیر دانلود کنید. 16 مگابایته .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط redman_1368 نمایش پست ها

یا یه کلاس عکاسی خوب ثبت نام کن و یا اینکه تعدادی کتاب بگیر و مطالعه کن و همچنین مطالب این فروم .
    عکاسی دنیاییه . و خود d90 هم دنیای دیگه ای.
    مفاهیم رو خوب یادبگیر و اون 300 صفحه ی دفترچه رو هم بزن به بدن .

شادکام و پیروز باشی ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من دوربین نیکون D90 دارم و یک مشکل که هنوز به درستی نمی دونم مشکل هست یا نه!
    با لنز 55-200 عکاسی می کردم که متوجه شدم بعد از شوت، یک صدای تق خیلی ضعیف می آد از سمت لنز و کمی تصویر داخل ویزور تکان می خورد.
    این نکته را وقتی در هوای بادی بودم متوجه شدم و وقتی در داخل امتحان کردم زیاد جدی نبود!
    کسی می تونه بهم بگه داستان چیه؟؟؟

صفحه 40 از 143 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 90 140 ... آخرینآخرین