صفحه 5 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 124
Like Tree506تشکر

موضوع: Sony SLT-A77

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

به نظر من فریم ریت این دوربینها به خاطر تفاوت در سیستم فکوس و آینه قابل مقایسه با سایر SLR ها نیست.
    شاید یکی از دلایلی که من به شخصه نتوانم به چنین بدنه ای اعتماد کنم همین تفاوتها در فکوس و آینه و ویزور دیجیتالی باشد.
    Daruosha، Rouzbeh Ehsani، M.Nouri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

شرکت سونی آرام آرام وارد بازی بزرگان شد. با همه این اوصافی که در مورد دوربین های سونی گفته میشد بنظر من این دوربین بسیار قابل تحسینه امیدوارم که در ایران اینبار به قیمت معقولی عرضه بشه .
    M. Beyrami، persian.boy و I.Givili تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

سلام
    بنده الفا 350 سونی را بعد از 2 سال رد کردم و 60دی را ابتیاع نمودم . الان با این سیر صعودی که سونی طی میکند از خودم میپرسم ایا بادی بعدی من سونی خواهد بود؟ ایا تغییر برند را به جان خواهم خرید؟ خدا داند!
    بنده با فرمایش های کاوه عزیز 100% موافق هستم.
    اوایل قیمت سونی با توجه به کیفیت تصویر و نویز نسبت به سایر برند ها بالا بود ..
    ولی سونی دارد همزمان با کاهش قیمت کیفیت را افزایش میدهد .
    شاید سونی هم بعد از این که بخشی از بازار مورد نظر خود را در دست گرفت مانند سایر برند ها با افزایش کیفیت ، قیمت را هم بالا ببرد .

اف تاپیک!
    هنوز هم سیلینگ بسیار خوب لنز های سونی مرا مجذوب خود میکند .
    2 سال با لنز کیت های 18-70 و 55-200 سونی کار کردم دریغ از یک گرد کوچک که وارد لنز شده باشد!!
    حالا بیایید 15-85 بزرگ را ببینید که در 6 ماه استفاده مشابه چند ذره غبار درونش رفته!
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

این a-77 هم مثل اینکه همه چیزش جنجال برانگیزه...دوستان به LCD دو مفصل اش دقت کرده بودند؟
    در مواردی که بخواید از سه پایه استفاده کنید قابلیت اینو داره که از بالای دوربین هم دیده بشه

A77_wSAL1650_tilt_lcd_4.jpg
    Kaveh Ghobadi، Amir Tavakoli، MehdiM و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    به نظر من فریم ریت این دوربینها به خاطر تفاوت در سیستم فکوس و آینه قابل مقایسه با سایر SLR ها نیست.
    شاید یکی از دلایلی که من به شخصه نتوانم به چنین بدنه ای اعتماد کنم همین تفاوتها در فکوس و آینه و ویزور دیجیتالی باشد.
    من هم با این نظر شما موافقم اما اینکه سونی چنین سیستمی را ابداع کرده تا مرزها و محدودیتها را پشت سر بگذارد و دستاورد تازه ای را در اختیار علاقه مندان به عکاسی دیجیتال قرار دهد موفقیتی بسیار قابل توجه و احترام است. اتفاقی که من آن را آینده ای پیش از موعد می خوانم!

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.ghorbani نمایش پست ها
    اتفاقی که من آن را آینده ای پیش از موعد می خوانم!
    درود
    خرق عادتی که سونی داره انجام میده ، بسیار محترمه . منتها این خرق عادت چندان چیز کهکشانی و محیر القولی نیست . به این دلیل که باقی برندها کُند و منفعلانه عمل می کنن ، شما حرکت نرمال سونی رو شتابان و جلو تر از زمان می بینید . Sony SLT-A77 بر اساس بازارخوانی سونی ، دقیقا سر وقتش عرضه شده . 80% تکنولوژی هاش هم از قبل فراهم بوده . باقی قابلیت هاش هم تنها در حدّ یک ارتقاء محسوب میشن نه یک ابداع و اختراع پیش از موعد .
    شاید خیلی از دوستان نظر من رو نپسندن ولی به هر حال بنده معتقدم یک مدل رو هر چه قدر هم که خوب باشه نباید اونقدر بزرگ کنیم که فردا که به دستمون میرسه ، نتونه توقعات کاذب ما رو برآورده کنه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    millano، ehsan+، Miri و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود
    خرق عادتی که سونی داره انجام میده ، بسیار محترمه . منتها این خرق عادت چندان چیز کهکشانی و محیر القولی نیست . به این دلیل که باقی برندها کُند و منفعلانه عمل می کنن ، شما حرکت نرمال سونی رو شتابان و جلو تر از زمان می بینید . Sony SLT-A77 بر اساس بازارخوانی سونی ، دقیقا سر وقتش عرضه شده . 80% تکنولوژی هاش هم از قبل فراهم بوده . باقی قابلیت هاش هم تنها در حدّ یک ارتقاء محسوب میشن نه یک ابداع و اختراع پیش از موعد .
    شاید خیلی از دوستان نظر من رو نپسندن ولی به هر حال بنده معتقدم یک مدل رو هر چه قدر هم که خوب باشه نباید اونقدر بزرگ کنیم که فردا که به دستمون میرسه ، نتونه توقعات کاذب ما رو برآورده کنه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    دوست عزیز معیار و الگوی سنجش شما درباره حرکت کند یا تند تکنولوژی تولید دوربینهای عکاسی چیست که تشخیص دادید روند حرکت سونی نرمال و سایرین کند و منفعلانه است؟!! فکر نمی کنم پس از D7000 و K-5 که 6 و 7 فریم در ثانیه را ارایه کردند کسی متوقع این بود که دوربین بعدی که با این فاصله ی زمانی اندک وارد بازار شده 12 فریم در ثانیه را همراه با یک حرکت نرمال؟ به ارمغان بیاورد! آن هم با 24 مگاپیکسل! نه از سونی نه از کنون و نیکون و نه از سایر برندها گامی به این بلندی انتظار نمی رفت. ما که شگفت زده شدیم اما اگر شما کمتر از این را انتظار نداشتید باید عرض کنم که شما هم به آینده تعلق دارید!

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.ghorbani نمایش پست ها
    دوست عزیز معیار و الگوی سنجش شما درباره حرکت کند یا تند تکنولوژی تولید دوربینهای عکاسی چیست که تشخیص دادید روند حرکت سونی نرمال و سایرین کند و منفعلانه است؟!! فکر نمی کنم پس از D7000 و K-5 که 6 و 7 فریم در ثانیه را ارایه کردند کسی متوقع این بود که دوربین بعدی که با این فاصله ی زمانی اندک وارد بازار شده 12 فریم در ثانیه را همراه با یک حرکت نرمال؟ به ارمغان بیاورد! آن هم با 24 مگاپیکسل! نه از سونی نه از کنون و نیکون و نه از سایر برندها گامی به این بلندی انتظار نمی رفت. ما که شگفت زده شدیم اما اگر شما کمتر از این را انتظار نداشتید باید عرض کنم که شما هم به آینده تعلق دارید!
    دوربینهایی که نام بردید با a55 و a580 در یک رده هستند. a77 در رده 7D و D300s جای میگیرد.
    دوستان صبر کنند جانشینان 7D و D300s بیایند آنوقت ببینیم که چه می شود...
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

البته اشتباه نشود هنوز هم سری 77 جانشین آلفا 700 سونی که در رده 7D و D300 بود نیست و باید منتظر حضور آلفا 750 یا هر اسم دیگری هم باشیم.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط kissx3 نمایش پست ها
    دوربینهایی که نام بردید با a55 و a580 در یک رده هستند. a77 در رده 7D و D300s جای میگیرد.
    دوستان صبر کنند جانشینان 7D و D300s بیایند آنوقت ببینیم که چه می شود...
    a55 که خودش بخشی از اتفاق خاص سری Slt است با 10 فریم بر ثانیه اما با 16 مگاپیکسل و بدنه ای فاقد ارگونومی و سیلینگ و هندلینگ حرفه ای. اما K-5 از هر جهت اگر برتر از D300s و 7D نباشد چیزی کمتر ندارد و در فریم ریت 7 با D300s برابر. اما 7D یک فریم بالاتر است که البته تا 12 هنوز فاصله اش زیاد است. من هم مثل شما مشتاق به بازار آمدن بدنه های قوی تر و جدیدتر هستم.
    M.Nouri تشکر می‌کند.

صفحه 5 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین