صفحه 11 از 41 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

خوشبختانه مدتی است این دوستان ژاپنی ما بسیار به زبان فارسی ارادت پیدا کرده اند.

به غیر از اینکه در تمامی دوربین های آماتوری از زبان فارسی برای منو های دوربین پیشتیبانی می کنند.در دوربین های کلاس های بالاتر مثل DSLR ها و حتی حرفه ای ترین آنها که فعلا Sony DSLR-A700 است زبان فارسی یکی از گزینه های انتخابی برای زبان دوربین است.

اما شخصا توصیه می کنم که با زبان انگلیسی کار کنید...
    MMahyar و JiNi تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

من هم قبل از review شدن این دوربین در dpreview این دوربین را امروز خریدم و کلی خرج هم روی دستم گذاشت. اما فکر می کنم این دوربین ارزش خرج کردن دارد.
    دوربین را یکی از دوستانم که امروز از دبی به تهران آمد برایم خرید به قیمت 350 هزار تومان البته امکان استفاده از گارانتی در ایران را ندارم. بقیه لوازم را از تهران تهیه کردم:

فیلتر پلاریزه VF-74CP به قیمت 87000 تومان
    دو کارت حافظه 4 گیگابایتی MSX-M4GS هر عدد به قیمت 50 هزار تومان
    سه پایه VCT-R640 به قیمت 42000 تومان (متاسفانه پیچ سه پایه من بلندتر از 5.5 میلیمتر بود)
    تله کانورتور VCL-DH1774 به قیمت 57000 تومان
    واید کانورتور VCL-DH0774 به قیمت 57000 تومان
    دو عدد باطری اینفولیتیوم NP-FG1 هر کدام به قیمت 27000 تومان
    شارژر BC-TRG به قیمت 40 هزار تومان.

لیست خریدم را اینجا گذاشتم تا اگر سایر دوستان هم قصد خرید لوارم H50 را داشتند حدود قیمت ها را داشته باشند.

هنوز کیف مناسب و فیلتر ND تهیه نکرده ام.
    ظاهراً قیمت کانورتورها در ایران از همه جای دیگر دنیا ارزان تر است! با شنیدن قیمت فیلتر پلاریزه هم سرم سوت کشید...

همین الان که دوربین را تست می کردم با یک نکته عجیب مواجه شدم و آن حجم عکسها بود. وقتی دیدم دوربین با یک کارت حافظه امکان ذخیره 1200 عکس را به من می دهد تعجب کردم و حجم یک عکس را با بالاترین رزولوشن چک کردم که تنها در حدود 3.2مگابایت بود. طریقه فشرده سازی فایلها جای سوال دارد...
    Rofougaran تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    من هم قبل از review شدن این دوربین در dpreview این دوربین را امروز خریدم و کلی خرج هم روی دستم گذاشت. اما فکر می کنم این دوربین ارزش خرج کردن دارد.
    دوربین را یکی از دوستانم که امروز از دبی به تهران آمد برایم خرید به قیمت 350 هزار تومان البته امکان استفاده از گارانتی در ایران را ندارم. بقیه لوازم را از تهران تهیه کردم:

سه پایه VCT-R640 به قیمت 42000 تومان (متاسفانه پیچ سه پایه من بلندتر از 5.5 میلیمتر بود)

لیست خریدم را اینجا گذاشتم تا اگر سایر دوستان هم قصد خرید لوارم H50 را داشتند حدود قیمت ها را داشته باشند.

ظاهراً قیمت کانورتورها در ایران از همه جای دیگر دنیا ارزان تر است! با شنیدن قیمت فیلتر پلاریزه هم سرم سوت کشید...

همین الان که دوربین را تست می کردم با یک نکته عجیب مواجه شدم و آن حجم عکسها بود. وقتی دیدم دوربین با یک کارت حافظه امکان ذخیره 1200 عکس را به من می دهد تعجب کردم و حجم یک عکس را با بالاترین رزولوشن چک کردم که تنها در حدود 3.2مگابایت بود. طریقه فشرده سازی فایلها جای سوال دارد...
    سلام

اول تبريك ميگم به همه دوستاني كه در اين چند روز H50 خريدند :)

و دوم: Jini عزيز، اولين باره كه ميبينم يك نفر براي يك دوربين SLR-Like اينقدر هزينه ميكند!!! شما تقريبا" معادل قيمت خود دوربين براي لوازم جانبيي هزينه كرديد كه بعضي از آنها به نظر من اصلا" لزومي نداشتند (2 باتري زاپاس و شارژر) و بعضي از آنها را هم ميشد با هزينه كمتر تهيه كرد (مموري و 3پايه).

به هر حال ببخشيد كه فضولي كردم.
    Amir Tavakoli، FARID و JiNi تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

لطف میکنید بگید این لوازم مخصوصآ باطری رو از کجا تهیه کردید؟؟ من مدتی یه در به در دنبال این باتری میگردم و پیدا نکردم!!
    قیمت فیلتر رو درست نوشتید؟؟؟ 87 هزار تومن؟؟ من هم از این همه خرج در عجبم؟؟:::big grin:::من در این مدت سه پایه های زیادی بین 10 تا 80 هزار دیدم، که خوب کاش فرقشون رو میفهمیدم،ولی احساس میکم یک سه پایه 15تومانی هم کاره منو راه میندازه!!
    اما خودم هم خیلی دوست دارم کانورتور تله و واید رو تهیه کنم! شاید وقتی حرفه ای تر شدم!!!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

اول تبريك ميگم به همه دوستاني كه در اين چند روز H50 خريدند :)

و دوم: Jini عزيز، اولين باره كه ميبينم يك نفر براي يك دوربين SLR-Like اينقدر هزينه ميكند!!! شما تقريبا" معادل قيمت خود دوربين براي لوازم جانبيي هزينه كرديد كه بعضي از آنها به نظر من اصلا" لزومي نداشتند (2 باتري زاپاس و شارژر) و بعضي از آنها را هم ميشد با هزينه كمتر تهيه كرد (مموري و 3پايه).

به هر حال ببخشيد كه فضولي كردم.
    وحید عزیز این لوازم را هم برای SLR-Like ها ساخته اند و اگر بی فایده بودند یا قرار بود کسی نخرد که اصلاً تولید نمی شد. در مورد باطری هم مجبور بودم چون برای تعطیلی های پیش رو یک تور پیاده روی داریم به مدت 3 روز در جنگل که به هیچ وجه هم دسترسی به برق وجود ندارد. از این تورها هم زیاد می رویم با اکوتور. (اینجاست که وقتی هر گرم بار اهمیت دارد قدر SLR-Like ها را خواهید دانست) اما می شد شارژر را نخرید. به هرحال چند ساعت زمان انتظار برای شارژ هم مطلوب نیست. اما در مورد سه پایه قبول دارم که می شد ارزان ترش را خرید مخصوصاً اینکه از وزن این مدل هم چندان راضی نیستم(البته به هیچ وجه سنگین نیست). ولی متاسفانه گیرم نیامد یعنی در ناصرخسرو به کل فراموش کردم که باید سه پایه بخرم و تازه در خیابان شریعتی یادم افتاد که سه پایه نخریدم! و مجبور شدم همین را بخرم که البته سه پایه ارزشمندی هم هست. کانورتورها هم که باید خریداری می شدند. با این مبلغ اندک زوم من 1.7 برابر افزایش پیدا می کند و شما بهتر از من می دانید که گاهی زوم مناسب چه فرصتهایی را می تواند خلق کند. خوشبختانه کیفیت کانورتورهای سونی هم به مراتب بهتر از برندهای دیگر است. قیمت آن هم در ایران خیلی کمتر از جاهای دیگر است. اما فیلتر واقعاً گران بود و تازه با تخفیف به این قیمت رسید و قیمت اصلی 95000 تومان بود. می توانید این را در سایت کمان چک کنید! شاید بهتر بود فیلتر را از برند دیگری انتخاب می کردم.
    در کل وحید جان فکر می کنم برای لذت بردن باید خرج کرد و البته من هم فقط یک کارمند هستم اما فلسفه زندگیم در لحظه خوش بودن و لذت بردن است... این خارجی ها یک واژه ی happy دارند که جایش در ادبیات ما واقعاً خالیست. مثلاً در این مورد و برای تصمیم گیری برای خرید لوازم دوربین می گویند که اگر بیشتر احساس happy بودن می کنی حتماً بخر...من هم به این حس کوچک خیلی بها می دهم.(جدای مباحث تکنیکی و لزوم یا عدم لزوم خرید).
    راستی مموری ارزان تر هم بود اما همه چینی بودند و من هم از جنس چینی متنفرم. این مموری هم دقیقاً همان چیزی است که سونی پیشنهاد کرده. اگر ارزان تر می شود پیدایش کرد خوب است دوستان دیگر که هنوز تهیه نکرده اند را راهنمایی کنید.
    در ضمن این لطف یک دوست است که ضعف ها را بازگو کند و چرا باید اسمش را فضولی بگذاریم؟ در حالی که خودم هم در موردش نوشته ام... ممنون از توجه شما.
    ضمناً مهیار عزیز همه لوازم را از سونی سنتر خریدم به جز باطری ها که در ناصرخسرو پیدایشان کردم. اگر فاکتوری وجود داشته باشد آدرس را به صورت پیام خصوصی خواهم فرستاد.
    Mashhadi Vahid و MMahyar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    اما خودم هم خیلی دوست دارم کانورتور تله و واید رو تهیه کنم! شاید وقتی حرفه ای تر شدم!!!

سلام

مهیارجان اگر به عکاسی از ماه علاقه داری حتما کانورتر تله را تهیه کن احتیاجی به حرفه ای شدن نیست.
    MMahyar تشکر می‌کند.

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

برای تعطیلی های پیش رو یک تور پیاده روی داریم به مدت 3 روز در جنگل .

سلام
    Jini عزیز لطفا چند تا از عکسهایی که در جنگل گرفتی را برای ما در اینجا یا در قسمت عکسهای سفرهای گروهی بگذار.لطفا عکسهاexif داشته باشد که بشود مقایسه کرد .ممنون از لطف شما.
    JiNi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

مبارک باشه JiNi عزیز.

این شرکتی که من ازش خرید کردم تو سایتش در مورد گارانتیشون و خدمات پس از فروش کلی صحبت کرده.
    ولی بعد از 3 روز هنوز کارت گارانتی به من تحویل ندادند!

گفته بود دیروز بیاید بگیرید. من امروز رفتم دوباره گفت حاضر نیست !!!!

مگر کارت گارانتی هم باید حاضر باشد که تحویل مشتریشون بدند؟
    کلا اگه تا فردا هم نداد میرم دوربینشون رو پس میدم.
    جالبیش اینجاست که به مرده میگم اگر الان که من گارانتی ندارم برای دوربین مشکلی پیش آمد مسئولیتش رو قبول میکنید؟

با وقاحت تمام میگوید نه!!!
    به هیچ کجای این مملکت نباید اعتماد کرد !!!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar-H50 نمایش پست ها
    مبارک باشه JiNi عزیز.

این شرکتی که من ازش خرید کردم تو سایتش در مورد گارانتیشون و خدمات پس از فروش کلی صحبت کرده.
    ولی بعد از 3 روز هنوز کارت گارانتی به من تحویل ندادند!

گفته بود دیروز بیاید بگیرید. من امروز رفتم دوباره گفت حاضر نیست !!!!

مگر کارت گارانتی هم باید حاضر باشد که تحویل مشتریشون بدند؟
    کلا اگه تا فردا هم نداد میرم دوربینشون رو پس میدم.
    جالبیش اینجاست که به مرده میگم اگر الان که من گارانتی ندارم برای دوربین مشکلی پیش آمد مسئولیتش رو قبول میکنید؟

با وقاحت تمام میگوید نه!!!
    به هیچ کجای این مملکت نباید اعتماد کرد !!!
    سلام مازیار عزیز،
    من الان با شرکتی که شما دوربین را خریدید تماس گرفتم و علت این برخوردی که شما اشاره کرده ای را پرسیدم که گفت اینطور نبوده و فقط مساله این بوده که همان روز جنسها از گمرگ ترخیص شده و فرصت این نبوده که کارت های گارانتی صادر شوند و خلاصه از این حرفها... گفتم پس اگر همین الان هم مشکلی برای دوربین پیش بیاید پاسخگو هستید؟ گفت بله و اصلاً یک ماه مهلت تست دوربین است...
    باز هم به نظر من از هرجایی خرید می کنید و ناراضی هستید نام شرکت و علت نارضایتی را بنویسید. این در نهایت به نفع ما خواهد بود.
    راستی یک نکته در مورد H50:
    حساس ترین لنز دوربینی که تا بحال دیده ام متعلق به همین دوربین است. اصولاً خیلی برای تمیز کردن لنز وسواس ندارم و با هرچیزی که دم دستم باشد لنز را تمیز می کنم. امروز هم با دستمال کاغذی مرطوب لنز را تمیز کردم و خطوط بسیار زیبایی روی لنز نقش بستlool چقدر هم زیاد! شما هم می توانید امتحان کنید :دی

كاربر آشنا Payman87 آواتار ها
    تشکر کرده
    39

با درود.
    تبریک به همه ی عزیزانی که h50 را خریده اند.
    تابحال اکثر صحبتها در این تاپیک حول و حوش وسایل جانبی و گارانتی و ...بوده است...دوستان لطف کنید اگر زحمتی نیست کمی هم از خود دوربین و..امکانات ..کیفیت و... بنویسید که بنده شخصا سخت مشتاقم بدانم که این عزیز تازه وارد چه کرده است؟ ایا کیفیت و عملکرد دوربین راضی کننده بوده است ؟ تابحال تصاویر چگونه بوده است...سافت؟...شارپ؟...نویزی؟ ...و....
    با تشکر.
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

صفحه 11 از 41 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین