صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 107
Like Tree135تشکر

موضوع: نیکون دی 3000 یا کانن 1000 دی؟

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

پیش فرض پاسخ: نیکون دی 3000 یا کانن 1000 دی؟

من فکر میکنم شما دلتان با slr هستش و در این سری ها برند نیکون چشم شما را گرفته است. پس مبارک است
    مخالفم با این قسمت
    به نظرم کسی که میخواد اس ال آر بخره حتما باید بودجه لنزهای مورد نیازش رو فراهم کرده باشه!

با توجه به این قسمت که آقای نوید هم اشاره کردن

آقا من به یک نکته جدید رسیدم! لنزهای دوربین خیلی گرون هستندد!!!! من فکر نمی کردم در این حد گرون باشند!!!! واقعاً قیمتها وحشتناک هست! لنز 18-105 سیصد هزار تومان قیمتشه! این لنز کیت 18-55 روی خودشم فقط 3ایکس زوم اپتیکال داره! و به دردم نمی خوره!
    حتما با در نظر گرفتن تمامی نکات خرید کنید وگرنه یه وسیله ای میخرید که ازش استفاده لازم رو نمیکنید

كاربر همراه SIAMAK™ آواتار ها
    تشکر کرده
    1340

نقل قول نوشته اصلی توسط elend نمایش پست ها
    مخالفم با این قسمت
    به نظرم کسی که میخواد اس ال آر بخره حتما باید بودجه لنزهای مورد نیازش رو فراهم کرده باشه!
    به نظرم بهتره اینجوری بگیم که باید به فکر لنزهای مورد نیازش در آینده باشه چون همه که نمیتونن همون روز اول همه لنزهای مورد نیازشون رو بگیرن !
    باید با این آگاهی وارد دنبای slr بشه که برای هر نوع عکاسی ( از سطح متوسط به بالا ) نیاز به لنزهای نخصصی تو اون زمینه داره و فقط با یه لنز نمیتونه هر نوع عکاسی رو انجام بده فلذا تهیه لنزها مخارجی در پی داره که باید به فکر اون باشه
    yaghoobi و Anoosh-Em تشکر می‌کنند.
    سیامک حاجی محمودی
    My Photo Blog

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها

البته اينجا همه میدونن که انوش جان هیچ تعصبي نسبت به هیچ برندی ندارند.

درود

یادم نبود که اگر به غیر از محبوبیت کنون مطلبی عنوان گردد با فرهاد خان طرف هستیم :biggrin:

انوش

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

یادم نبود که اگر به غیر از محبوبیت کنون مطلبی عنوان گردد با فرهاد خان طرف هستیم :biggrin:

انوش

سلام

جناب انوش !

مدتیست مدیران سایت عکاسی با شما مدارا می کنند ولی شما به راهنمائی های گاه و بیگاه غلط تان به کاربران ادامه می دهید.

این طرافدری های کور برندی تا جایی پیش رفته که حتی کاربران فهیم طرفدار نیکن نیز مرتبا از شما شکایات دارند.

در این مورد خاص من منتظر معذرت خواهی شما از کاربران برای راهنمائی اشتباهتان در مورد قضیه فلاش بودم ولی متاسفانه نه تنها خود را به نشنیدن زدید بلکه سعی در تخریب جو از طریق عوض کردن بحث فنی به غیر فنی دارید.

با توجه به اینکه به کی برد فارسی دسترسی ندارم فعلا از بحث بیشتر در این مورد می پرهیزم .
    ویرایش توسط farhad44 : Tuesday 23 March 2010 در ساعت 12:40
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_k نمایش پست ها
    من فکر میکنم شما دلتان با slr هستش و در این سری ها برند نیکون چشم شما را گرفته است. پس مبارک است
    با این قسمت صحبتتان من هم موافق نیستم آقای کرمی ...

خرید Slr و وارد شدن به دنیای عکاسی حرفه ای نیازمند صرف هزینه و وقت بسیار برای یادگیری مطالب مختلف است.
    فکر می کنم برای کسی که لنز 300 هزار تومانی را گران بداند, فراهم کردن فاصله کانونی واید تا سوپر تله و قیمت ریالی ان احتمالا ایشون رو از خرید منصرف خواهند کرد!

من فکر می کنم یه تجدید نظری در انتخاب نوع دوربین مورد نظرشون باید بکنند. (بین SLR Like & D SLR)

خریدی انجام دهید که بعدا یعنی بعد از مطالعه کامل سایت و استفاده از دوربینتان ناامید نشده یا به این نتیجه نرسید که در انتخاب اشتباه کرده اید.به نظر من هم زمان گذاشته و تمامی مقالات و نوشته های دوستان را در سایت مطالعه کنید که بسیار بسیار سودمند هستند.
    اکثر نوشته های دوستان به بهای خرید یک دستگاه دوربین و یا هزینه خرید یک لنز و یا زمان برای تست یکی از این دو میباشد که بسیار با ارزش میباشد.
    با این قسمت هم بسیار موافقم.

تشکر کرده
    12235

درود
    سیستم وایر لس یا بی سیم فلاش که به شما امکان میدهد با داشتن یک بدنه نیکون ، بدون لازم بودن وسایل یا هزینه اضافی و دردسر هایش... هر تعداد فلاش نیکون را که خواستید به صورت Off Camera یا بدون اتصال به دوربین با امکان TTL کنترل کاملا فلاشها از طریق دوربین داشته باشید ، و فلاشها را در هر کجایی که خواستید قرار دهید و انواع پلن های نوری را داشته باشید. این به شما امکان گرفتن عکسایی بسیار خلاقانه را میدهد.

درود

سایت نیکون و Specifications یا مشخصات D3000 :

کد:
    http://www.nikon.com/about/news/2009/0730_d3000_02.htm
    همانطور که میبینید عنوان شده Nikon Creative Lighting System یا CLS در D3000 موجود میباشد. منتها به همان صورتی که توضیح داده :

این در مورد موضوع مورد نظر این تاپیک

موفق باشید

انوش

كاربر آشنا sina.pahlavan آواتار ها
    تشکر کرده
    0

خرید Slr و وارد شدن به دنیای عکاسی حرفه ای نیازمند صرف هزینه و وقت بسیار برای یادگیری مطالب مختلف است.
    وارد شدن به هر کاری وقت و هزینه دارد ولی باید از یک جایی شروع کرد.
    آقای نوید حسینیان، من قبلاً با کامپکت و لایک کار کرده ام. بیشتر با کامپکت و لایک به صورت قرضی! ولی وارد دنیای اس ال ار نشدم و با اصطلاحات آن آشنا نیستم.
    elend عزیز شما وقتی وارد یک رشته تحصیلی می شوید، تمام امکانات مالی و غیر مالی آینده را از قبل تامین می کنید! خوب عکاسی هم همین طور است! به نظرم در آینده با توجه به نیازم لوازم جانبی آن را تهیه می کنم.

فقط این موضوع را مشخص کنید که؛ نیکون دی 3000 و لنز روش،( 18-55 ) نیاز عکاسی منظره طبیعت و اجتماعی یک عکاسی که تازه وارد دنیای حرفه ای شده است را تامین می کند!؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

همانطور که میبینید عنوان شده Nikon Creative Lighting System یا CLS در D3000 موجود میباشد. منتها به همان صورتی که توضیح داده :
    انوش
    سلام

باز هم اشتباه کردید انوش خان. این امکان رو ( یعنی با استفاده از فلاش های اكسترنال ETTL یا ترنسمیتر مخصوص) دوربین‌های کنن هم دارند. اونی که مدل های بالاتر نیکن دارند و دوربین‌های کنن به غیر از 7D ندارند امکان وایرلس با استفاده از فلاش پاپ آپ سر دوربین است.
    Anoosh-Em و arash1988 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

جناب انوش !

مدتیست مدیران سایت عکاسی با شما مدارا می کنند ولی شما به راهنمائی های گاه و بیگاه غلتتان به کاربران ادامه می دهید.

این طرافدری های کور برندی تا جایی پیش رفته که حتی کاربران فهیم طرفدار نیکن نیز مرتبا از شما شکایات دارند.

در این مورد خاص من منتظر معذرت خواهی شما از کاربران برای راهنمائی اشتباهتان در مورد قضیه فلاش بودم ولی متاسفانه نه تنها خود را به نشنیدن زدید بلکه سعی در تخریب جو از طریق عوض کردن بحث فنی به غیر فنی دارید.

با توجه به اینکه به کی برد فارسی دسترسی ندارم فعلا از بحث بیشتر در این مورد می پرهیزم .

درود

جناب حسینی !

فکر میکنم در این چند صفحه اخیر در حال صحبت کردن در مورد Specifications دوربینها هستیم . و موضوع دیگری وجود ندارد که مرتبط به بحث این تاپیک باشد.

اما اگر بنده کاری کرده ام که تا این حد باعث رنجش شخص شما رو فراهم کرده و باعث شده چنین رویه ای را پیش بگیرید از شما عذر میخواهم . اما لااقل دوست دارم بدانم. صادقانه بفرمایید چرا.

چه چیزی باعث شده تا به محض اینکه زمینه را مساعد ببینید این چنین مغرضانه عمل کنید. دوست نداشتم اصلا گله گذاری و شکایت کنم اما وقتی میفرمایید مدارا کرده اید در حالی که این رفتاری است که بنده در برابر شما پیش گرفتم به دفعات

نمونه بارز آنرا در عکس زیر میتونید مشاهده کنید :

موضوع مربوط یشود به یکی از دوستانم از بنده سوالی پرسیده بودند و و بعد از مکالمه تلفنی که با هم داشتیم بنده در ادامه آن موضوع ، در غالب یک پست ادامه توضیحاتی را که یادم رفته بود به ایشان یاد آور شدم و یک مزاحی هم با ایشان کرده بودم. ( که نه غیر اخلاقی بود و نه از هر دیدگاهی بد محسوب میشد و گذشته از آن ایشان دوست بنده بودند) منتها ظاهرا چون نام کنون در آن بود شما فورا وارد عمل شدید و با دادن کارت قرمز من را یک هفته اخراج کردید ! البته مثل اینکه دستتان دوبار روی دکمه اخطار دادن خورده بود !

بنده هم با پیغام خصوصی شما رو از موضوع بین بنده و دوستم آگاه کردم و اینکه دچار سوء تفاهم شدید ، و فکر میکردم بفرمایید که اشتباه شده است اما خبری نشد و از آن به بعد شما مدام مطالبی را میفرمایید ، گوشه میزنید کنایه میزنید امروز هم که دیگر ظاهرا شمشیر را از رو بسته اید.

جناب حسینی بنده شما را از نزدیک ملاقات کرده ام ، شما انسان شریف و با فهم و کمالاتی هستید. فکر نمیکنم بی دلیل و یا نمی دانم بقول خودتان از روی طرافدری های کور برندی چنین میکنید.

خیلی دوست دارم که صادقانه بدون بکار بردن کلمات کاربران و مدیران بفرمایید خودتان با من چه مشکلی دارید تا من از بابت آن از شما عذر خواهی کنم.

با سپاس

انوش

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

فقط این موضوع را مشخص کنید که؛ نیکون دی 3000 و لنز روش،( 18-55 ) نیاز عکاسی منظره طبیعت و اجتماعی یک عکاسی که تازه وارد دنیای حرفه ای شده است را تامین می کند!؟[/QUOTE]

با سلام.
    برای وارد شدن به دنیای حرفه به نظر من شما بهتر است به فکر بالا بردن سطح اگاهی خود از طریق مطالعه مستمر باشید.و این مهم است که مقصود شما از دنیای حرفه ای چیست؟این را هم مد نظر داشته باشید کسی که اس ال ار می خرد حرفه ای نمی شود.حرفه ای کسی است که با کمترین امکانات بیشترین بهره را ببرد.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین