صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 87
Like Tree158تشکر

موضوع: انتخاب بین Canon 60D و Canon 600D

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

حذف شود.......
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد ts.phot0graphy آواتار ها
    تشکر کرده
    6

سلام

من به تازگی وارد این سایت شدم . کارم بیشتر ادیت عکس هستش اما خواستم عکاسی رو هم شروع کنم. با دیدن خیلی از تاپیکها و علایقم بین دو دوربین 60d و 650 d واقعا موندم!!

عکاسی portrait و طبیعت رو دوست دارم . بیشتر مدنظر خودم 60d هستش با لنز 18 STM -135 و لنز 50mm 1/8 II

ممنون میشم از اساتید کمی منو از شک و دوراهی نجات بدید !!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

خوب دوستان بالاخر بعد از پایین اومدن قیمت ها تصمیم گرفتم یک بادی جدید بخرم
    ولی بین 650 دی و 60 دی مردد هست اختلاف قیمت ایی هم بین اشون نیست 100 تومان!
    فعلا قصد خرید لنز ندارم ولی دو لنز 18-55 و 55-250 رو میخوام در کنار بادی قبلی ایم نگه دارم
    صرف عکاسی بنده : عکاسی از طبیعت و مناظر شهری و غالب استفاده بنده عکاسی در شب هست (عکاسی از مناظر شهری و عکاسی نجومی با تلسکوپ) به همین منظور میخوام از نظر نویز مناسب تر باشه .
    استفاده زیاد از فیلم برداری نمیکنم و فقط به صرف استفاده عکاسی بهشون فکر میکنم. در کل به نظر شما دوستان و اساتید بین این دو بادی از نظر نویز کمتر / ال سی دی مناسب تر / سرعت و دقت فوکوس مناسب و... کدام را پیشنهاد میدید

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    خوب دوستان بالاخر بعد از پایین اومدن قیمت ها تصمیم گرفتم یک بادی جدید بخرم
    ولی بین 650 دی و 60 دی مردد هست اختلاف قیمت ایی هم بین اشون نیست 100 تومان!
    فعلا قصد خرید لنز ندارم ولی دو لنز 18-55 و 55-250 رو میخوام در کنار بادی قبلی ایم نگه دارم
    صرف عکاسی بنده : عکاسی از طبیعت و مناظر شهری و غالب استفاده بنده عکاسی در شب هست (عکاسی از مناظر شهری و عکاسی نجومی با تلسکوپ) به همین منظور میخوام از نظر نویز مناسب تر باشه .
    استفاده زیاد از فیلم برداری نمیکنم و فقط به صرف استفاده عکاسی بهشون فکر میکنم. در کل به نظر شما دوستان و اساتید بین این دو بادی از نظر نویز کمتر / ال سی دی مناسب تر / سرعت و دقت فوکوس مناسب و... کدام را پیشنهاد میدید
    از نظر نویز کمتر و سرعت و دقت فوکوس در عکاسی تفاوتی ندارند البته در حالت لاو ویو امکانات فوکوس 650D بهتر و سریعتر است و LCD دوربین 650D از نوع تاچ اسکرین است.
    sinaxex تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    از نظر نویز کمتر و سرعت و دقت فوکوس در عکاسی تفاوتی ندارند البته در حالت لاو ویو امکانات فوکوس 650D بهتر و سریعتر است و LCD دوربین 650D از نوع تاچ اسکرین است.
    ممنون داریوش جان
    در مورد فوکوس یعنی به نظرت داریوش جان تعداد کراس بیشتر در 60 دی در فوکوس در عکاسی شب برتری نداره؟
    راستی یک قابلیت دیدم که تو یکی از سایت های که 650 و 60 دی رو مقایسه کرده بود نوشته بود 60 دی IS داره ! یعنی چی؟ منظور is تو فیلم برداری یا تو عکاسی هم علاوه بر is لنز is اضافه تری هست! من که واقعا بین این دو بادی گیر کردم! راستی در همان سایت نوشته بود که 60 دی ماکسیم ای اس او اش 12800 هست ایا این درسته؟ یا این سایت کلا اشتباه و غلط اطلاعات میده!
    Canon EOS 60D vs Canon EOS 650D Rebel T4i in Digital Cameras

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    ممنون داریوش جان
    در مورد فوکوس یعنی به نظرت داریوش جان تعداد کراس بیشتر در 60 دی در فوکوس در عکاسی شب برتری نداره؟
    راستی یک قابلیت دیدم که تو یکی از سایت های که 650 و 60 دی رو مقایسه کرده بود نوشته بود 60 دی IS داره ! یعنی چی؟ منظور is تو فیلم برداری یا تو عکاسی هم علاوه بر is لنز is اضافه تری هست! من که واقعا بین این دو بادی گیر کردم! راستی در همان سایت نوشته بود که 60 دی ماکسیم ای اس او اش 12800 هست ایا این درسته؟ یا این سایت کلا اشتباه و غلط اطلاعات میده!
    Canon EOS 60D vs Canon EOS 650D Rebel T4i in Digital Cameras
    تعداد نقاط فوکوس کراس در 60D و 650D هر دو نه نقطه است، هیچ کدام از دوربین های DSLR کنن دارای IS یا لرزه گیر داخلی نیستند و IS در داخل لنزها قراردارد.
    حداکثر ISO در 60D حالت عادی 6400 و در حالت Boost برابر 12800 است.
    اگر سایت مطمئن می خواهید به Digital Photography Review مراجعه کنید. برای مقایسه مشخصات دو دوربین فوق به اینجا مراجعه کنید.
    به هر حال 60D در کلاس بالاتری از 650D دارد و به نظر من بایستی هر دو دوربین را در دست بگیرید و ببینید با کدام راحت تر هستید ولی اگر فیلمبرداری از اولویت های اصلی شماست و زیاد فیلمبرداری می کنید خرید 650D به همراه 18-135 STM بهتر باشد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

با سلام خدمت دوستان
    قصد خرید دوربین داشتم در پیج هم کلی گشت زدم بین 60d،600d،650d،700d موندم(ببخشید اگه سوالم زیادی مبتدیه)
    در عکاسی مبتدی هستم ولی علاقه خیلی زیادی به یادگیری و استفاده از این هنر رو دارم. رشته من معماری هستش و دوربین متناسب با آن میخوام.همچنین واسه من قدرت زوم بالا و عکاسی در شب مهم هستش و (landscape) و هزینه واسم مهمه و حدود 2ملیون(بدنه+لنز+تجهیزات)کمت یا بیشتر..
    خوشحال میشم اگه راهنمایی بفرمایید

كاربر همراه hamid.jmsd آواتار ها
    تشکر کرده
    399

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh67 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    قصد خرید دوربین داشتم در پیج هم کلی گشت زدم بین 60d،600d،650d،700d موندم(ببخشید اگه سوالم زیادی مبتدیه)
    در عکاسی مبتدی هستم ولی علاقه خیلی زیادی به یادگیری و استفاده از این هنر رو دارم. رشته من معماری هستش و دوربین متناسب با آن میخوام.همچنین واسه من قدرت زوم بالا و عکاسی در شب مهم هستش و (landscape) و هزینه واسم مهمه و حدود 2ملیون(بدنه+لنز+تجهیزات)کمت یا بیشتر..
    از لحاظ کیفیتی بتظرم تفاوتی نداره
    با این هزینه به شما پیشنهاد میکنم کارکرده بگیری
    لنز 18-200 با 600D رو بادو میلیون میتونی کارکرده تهیه کنی +کیف و سه پایه
    haleh67 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh67 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.jmsd نمایش پست ها
    از لحاظ کیفیتی بتظرم تفاوتی نداره
    با این هزینه به شما پیشنهاد میکنم کارکرده بگیری
    لنز 18-200 با 600D رو بادو میلیون میتونی کارکرده تهیه کنی +کیف و سه پایه
    سلام
    لنز 18-200 لنز خوبی نیست. پیشنهاد می کنم 18-135ُ STM تهیه کنید. برای کار معماری به لنز با دامنه واید بیشتر نیاز خواهید داشت . از آنجا که گفته اید به عکاسی در شب و همچنین منظره هم علاقمندید لنز 11-16 یا 11-20 توکینا برای کار معماری، منظره و عکاسی در شب مناسب است ولی باید بودجه را افزایش دهید. با دو میلیون تومان نمی توانید همه ی نیازهایتان را برآورده کنید. برای کار معماری، متظره و عکاسی در شب به سه پایه خوب هم نیاز خواهید داشت.
    ارادت

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    لنز 18-200 لنز خوبی نیست. پیشنهاد می کنم 18-135ُ STM تهیه کنید. برای کار معماری به لنز با دامنه واید بیشتر نیاز خواهید داشت . از آنجا که گفته اید به عکاسی در شب و همچنین منظره هم علاقمندید لنز 11-16 یا 11-20 توکینا برای کار معماری، منظره و عکاسی در شب مناسب است ولی باید بودجه را افزایش دهید. با دو میلیون تومان نمی توانید همه ی نیازهایتان را برآورده کنید. برای کار معماری، متظره و عکاسی در شب به سه پایه خوب هم نیاز خواهید داشت.
    ارادت
    ممنونم از راهنماییتون. از بین دوربینها کدوم پیشنهاد می کنید. در ضمن هزینه یه مقدار کمی میتونم افزایش بدم(البته فعلا قید سه پایه رو میزنم مثلا) من تو سایتی خوندم زوم 600دی x 3 هستش که بنظرم کافی نیست. نظر شما چیه؟؟

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین