صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 180
Like Tree708تشکر

موضوع: انتخاب بین Canon 6D و Canon 5D III

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarzaneh نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دوستان
    بنده قبلا D7100 داشتم و بخاطر نویز زیادی که تو عکسام بود قصد خرید فول فریم دارم. 7 دی 2 از نظر عملکرد در نور کم فکر نمیکنم در حد 6 دی باشه
    اگر D7100 از نظر وضعیت نویزی برای شما راضی کننده نبوده قطعا 7دی2 هم نمیتونه شما رو راضی کنه پس به دنبال فول فریم باشید.
    obsidiyan و amirfarzaneh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد amirfarzaneh آواتار ها
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.abroun نمایش پست ها
    درود
    دوربین 6 دی یکی از بهترین دوربین هایی است که در نور کم و ایزو بالا. کمترین نویز رو داره و حتی فول فریم های نیکون هم به آن نمیرسند.
    ولی دقت داشته باشید که شما میخواید کار خبری انجام دهید و سرعت فکوس .تعداد نقاط فکوس . چیدمان نقاط و سرعت عکاسی پیاپی برای شما بسیار مهم باید باشد.
    اگر اینگونه بخواهیم مقایسه کنیم دوربین 7 دی مارک 2 تنها ایرادی که از آن میتوان گرفت فول فریم نبودن آن است.
    در واقع کانن این دوربین رو هالف فریم ساخته تا از قیمت آن کاسته شود. تا کسانی که توانایی خرید سری 1 ایکس ها و یا بالاتر را ندارند یک دوربین سرعتی خوب داشته باشند.
    و در آخر هم اگر قصد خرید فول فریم را دارید و دوربین های هالف فریم جواب گوی کار شما نیست .
    اگر مشکل مالی ندارید دوربین 5 دی مارک 3 یا 5دی اس. رو پیشنهاد میدم.
    و اگر هم نمیتوانید. دوربین 6 دی با مقداری سختی جواب گوی کار شما هست.
    بدرود
    دقیقا همینطوره. سعی میکنم به هر طریق 5 دی 3 رو تهیه کنم چون جدا از بحث عملکرد فوکوس و سرعت، کیفیت ساخت پایینتر 6 دی شاید توان تحمل لنزهای سنگین رو در دراز مدت نداشته باشه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

دقیقا همینطوره. سعی میکنم به هر طریق 5 دی 3 رو تهیه کنم چون جدا از بحث عملکرد فوکوس و سرعت، کیفیت ساخت پایینتر 6 دی شاید توان تحمل لنزهای سنگین رو در دراز مدت نداشته باشه
    من تابحال نشنیدم کسی با 6دی ازین جهت مشکلی داشته باشه.
    Jalal Parsa و amirfarzaneh تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    58

بنده خودم 6 دی دارم و تا بحال به چنین مشکلی برخورد نکردم.
    اینچنین مشکلاتی بیشتر به نحوه نگه داری شما برمیگرده.
    این که دوربین 5. رو دارم به شما پیشنهاد میدهم دقیقا صرف سرعت فکوس و تعداد نقاط و .... است و از نظر آیرو دینامیک شخصن 6. رو سبک تر و خوش دست تر میدانم.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

درود
    دوربین 6 دی یکی از بهترین دوربین هایی است که در نور کم و ایزو بالا. کمترین نویز رو داره و حتی فول فریم های نیکون هم به آن نمیرسند.
    ولی دقت داشته باشید که شما میخواید کار خبری انجام دهید و سرعت فکوس .تعداد نقاط فکوس . چیدمان نقاط و سرعت عکاسی پیاپی برای شما بسیار مهم باید باشد.
    اگر اینگونه بخواهیم مقایسه کنیم دوربین 7 دی مارک 2 تنها ایرادی که از آن میتوان گرفت فول فریم نبودن آن است.
    در واقع کانن این دوربین رو هالف فریم ساخته تا از قیمت آن کاسته شود. تا کسانی که توانایی خرید سری 1 ایکس ها و یا بالاتر را ندارند یک دوربین سرعتی خوب داشته باشند.
    و در آخر هم اگر قصد خرید فول فریم را دارید و دوربین های هالف فریم جواب گوی کار شما نیست .
    اگر مشکل مالی ندارید دوربین 5 دی مارک 3 یا 5دی اس. رو پیشنهاد میدم.
    و اگر هم نمیتوانید. دوربین 6 دی با مقداری سختی جواب گوی کار شما هست.
    بدرود
    در خصوص نرسیدن فول فریم های نیکون به دوربین معظم 6d سندی هم دارید؟آخه این احکام کلی چیه صادر میکنید؟
    M.Nouri، amir.komeily، alpacinohs و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    58

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    در خصوص نرسیدن فول فریم های نیکون به دوربین معظم 6d سندی هم دارید؟آخه این احکام کلی چیه صادر میکنید؟
    درود
    دوست عزیز بنده به طور کل نگفتم که 6 دی بهترین دوربین است .
    فقط در مورد کم نویز بودن رو گفتم که دوربین 6 دی حتی از 5 دی و فول فریم های نیکون بهتر عمل کرده .
    چه بسا که دوربین 6 دی از خیلی جهات دیگر از دوربین 610 هم سطح خودش پایین تر هم هست . این که شما تعصب برندی دارید دلیل بر تند حرف زدن شما با بنده نمیشود .
    بلی مدرک هم در همین فروم رو بخوانید بسیار زیاد بهش اشاره شده و اگر هم باز قانع نشدید. بیایید شخصن 2 دوربین را در شرایط یکسان آزمایش کنیم.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

درود
    دوست عزیز بنده به طور کل نگفتم که 6 دی بهترین دوربین است .
    فقط در مورد کم نویز بودن رو گفتم که دوربین 6 دی حتی از 5 دی و فول فریم های نیکون بهتر عمل کرده .
    چه بسا که دوربین 6 دی از خیلی جهات دیگر از دوربین 610 هم سطح خودش پایین تر هم هست . این که شما تعصب برندی دارید دلیل بر تند حرف زدن شما با بنده نمیشود .
    بلی مدرک هم در همین فروم رو بخوانید بسیار زیاد بهش اشاره شده و اگر هم باز قانع نشدید. بیایید شخصن 2 دوربین را در شرایط یکسان آزمایش کنیم.
    تعصب برندی؟از کجای صجبت بنده پی به این مهم بردید؟بنده بحثی با شما ندارم ولیکن اینجا یک فضای آموزشیه که تعدادی کاربر مبتدی مثل بنده داره.اینجور بدون سند و مدرک حکم کلی دادن صحیح نیست و آزمایش حالا در هر شرایطی هم کار بنده و جنابعالی نیست و ابزار مناسبش رو هم احتمالا در اختیار نداریم.اگر یک بدنه خیلی برای شما خوش جلوه کرده در مورد همون بدنه نظرات رو مطرح کنید و حکم کلی ندید.جهت اینکه آف تاپیک نشه:منظور از آیرودینامیک در پست 164 چی بود؟آیرودینامیک در دوربین؟!!!احتمالا منظورتون اورگونومی نبود؟
    alpacinohs تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    58

دوست عزیز
    شما یه چند بار دیگه پست های بنده رو بخونید!!!!!
    کجا گفتم که 6 بهترین از همه نظره و دوربینی رو دستش نیومده!!!!!
    این که برمیگردید میگید دوربین معظم 6 دی. آن هم بعد از به میان آوردن اسم دوربین های نیکون. کاملا نشان از تعصب برندی است .و اگر نه می توانستید کاملا با لحن دوستانه بگویید که دوست عزیز بدون مدرک قانع کننده حکمی را مبنی بر کم نویز بودن 6 از دوربین های دیگر صادر نکنید.
    نه با این لحن تند و بدون خواندن پست های قبلی برای خودتان ببرید و بدوزید
    که بنده حکم بر بهترین بودن 6 صادر کرده ام
    و این که نظر شخصی بنده برای خوش دست بودن و نبودن 6 همان طور که گفتم برای خودم است .
    و به دوست عزیز 5 رو پیشنهاد کردم .
    از مدیران محترم هم عذر خواهی میکنم و این چند پست آخر رو در صورت. اشکال داشتن و آف تایپیک شدن. اگر امکانش هست ویرایش یا حذف کنن
    با تشکر
    و عذر خواهید مجدد
    ویرایش توسط hamid.abroun : Monday 30 November 2015 در ساعت 00:22

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    58

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    .جهت اینکه آف تاپیک نشه:منظور از آیرودینامیک در پست 164 چی بود؟آیرودینامیک در دوربین؟!!!احتمالا منظورتون اورگونومی نبود؟
    درود
    دوست عزیز کلمه اورگونومی صحیح نیست و کلمه ارگونومی صحیح میباشد.
    هر دو کلمه صحیح است ولی کاربرد های مختلف دارند.
    بدرود

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

با سلام
    يک نکته جالبي که ميبينم اينه که براي کار خبري دوستان 5d III و بعضا 5Ds رو پيشنهاد ميدن
    يکي از موارد بسيار مهم در عکاسي خبري سرعت عکاسي پياپي بالا و بافر عميق (اگر دوستان به واژه عميق گير ندهند) براي ثبت عکس زياد در تايم کم است. چون حيطه خبري اقتضا ميکند که لحظه را حتما ثبت کنيد چون تکرار ندارد. از اين رو هر چه که 7D II در اين زمينه خوب است 5D ها ضعيف اند. (منکر پيشرفت ملموس و قابل نحسين شرکت کنون از ورژن 2 به 3 سري 5D نميشوم- آپديتي که در کنار سيستم سريع اتوفوکوس، علاوه بر منظره گراف ها و پرتره گراف ها بسياري از عکاسان حيات وحش را نيز به سمت اين رده کشانده- اما بحث خبر و خبر نگاري متفاوت است و به جرات بعد از رده 1D گزينه اي جز 7D را براي اين کاربري مناسب نميبينم.
    به نظرم اگر بودجه به سري 1D نميرسد تهيه 7d ii بسيار بهتر از 6D خواهد بود.
    ضمنا بحث نويز و کيفيت عکس از اين منظر در کار خبري در درجه دوم اهميت قرار دارد و فريم بر ثانيه بالا تر است که ارجح تر خواهد بود.
    البته این به معنای این نیست که نمیتوان با 6D یا 5D کار خبری کرد
    پیروز باشید
    Hamed Ziyaei، Majix، hamid.abroun و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین