صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 180
Like Tree708تشکر

موضوع: انتخاب بین Canon 6D و Canon 5D III

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

درسته جناب مبين علی ، مخصوصاً روی 1.2 خيلی ها با اين لنز مشکل دارند و کراس تايپ های کنار 5 دی خيلی بهتر عمل ميکنه ،من چند نفری رو خيلی وقته دنبال ميکنم که از 5 دی 2 و 6 دی با اين لنز استفاده ميکنند و معمولاً روی 1.2 عکس ميگيرن و فکر ميکنم تجربه کار کردن با اين لنز خيلی بيشتر کمک ميکنه
    اين لينکی که ميزارم chris panasحتی قبلاً روی 5 دی سری 1 با اين لنز کار ميکرد و عکس های خيلی قشنگی هم ميگيره ، درسته به خوبی 5 دی عمل نميکنه اما وقتی بودجه محدود باشه به نظر من بهتر از 5 دی 3 با لنز های ارزون قيمت تر (برای پرتره)

https://www.flickr.com/photos/psychopulse/
    m.daneshpayeh، S_Mahdi و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

سلام من هم ميخوام يك Canon بخرم. ولي بين فول فريم و aps-c نميدونم بين 5D mark lll و6Dو 7D mark II. من مبتدي ام ولي دوست ندارم دوربين سطح پايين بخرم بعد تعويض بكنم چون نميخوام هزينه اضافي بكنم دوباره براي دوربين بهتر. بهتره از همون اول با دوربين حرفه اي تر شروع كنم. براي عكاسي از طبيعت و آثار تاريخي و معماري و ... لطفا راهنمايي بكنيد دوستان . ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.ah89 نمایش پست ها
    سلام من هم ميخوام يك Canon بخرم. ولي بين فول فريم و aps-c نميدونم بين 5D mark lll و6Dو 7D mark II. من مبتدي ام ولي دوست ندارم دوربين سطح پايين بخرم بعد تعويض بكنم چون نميخوام هزينه اضافي بكنم دوباره براي دوربين بهتر. بهتره از همون اول با دوربين حرفه اي تر شروع كنم. براي عكاسي از طبيعت و آثار تاريخي و معماري و ... لطفا راهنمايي بكنيد دوستان . ممنون
    سلام دوست عزیز ، طبیعت و آثار تاریخی و معماری همه و همه میگه فول فریم گزینه ی بهتری هست اما بخش .......... نشونه ی علاقه ی شما به تمامی تکنیک ها و سبکهاست

پیشنهاده بنده 7D mark ii هست ینی من به شخصه دوربینهای APS-C رو بهتر از فول فریم میدونم به دلایل مختلف و تا الان هم 7D mark ii من رو در تمام زمینه ها رو سفید کرده ، از امتیزاتش گستردگی لنزها قیمتهای مناسب حفظ بودجه برای خرید لوازم مورد نیاز دیگر مثل لنز ماکرو و .......
    لنز STM با فکوسه کاملا بی صدا دقیقتر و سریعتر . اینا امتیازات این دوربینه که تو دو گزینه ی دیگره شما نیست . 6D رو فراموش کنید چرا که فول فریم هست اما سرعت شاتر پایینش تو نوره شدید دست شمارو اندکی میبنده
    میمونه 5D mark iii که واقعا عالیه و یکه تاز ولی هنوز هم به خاطره امتیازاتی که تو 7D m ii براتون مثال زدم برای خودم خرید فول فریم رو درست نمیبینم و پیشنهاده بنده البته با توجه به تجربه ی استفاده چندین ماهه از دوربین 5D m iii دوربینه 7D mii هست

البته فراموش نشه که من برای خودم این دوربین رو کاربردیتر دیدم اما اگر فعالیت شما به طبیعت و آثار باستای و معماری خلاصه میشه 5D m iii بی رغیب هست
    Hamed Ziyaei و ali.ah89 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    اگز مشکل مالی ندازید و می توانید علاوه بر دوربین، برای لنزهای گران قیمت فول فریم هم هزینه کنید، حتماً فول فریم بخرید. اگر مشکل تامین بودجه ندارید می توانید به 5D s و حتی 1Dx هم فکر کنید.
    yaghoobi، hosein1973، obsidiyan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.nikzad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، طبیعت و آثار تاریخی و معماری همه و همه میگه فول فریم گزینه ی بهتری هست اما بخش .......... نشونه ی علاقه ی شما به تمامی تکنیک ها و سبکهاست

پیشنهاده بنده 7D mark ii هست ینی من به شخصه دوربینهای APS-C رو بهتر از فول فریم میدونم به دلایل مختلف و تا الان هم 7D mark ii من رو در تمام زمینه ها رو سفید کرده ، از امتیزاتش گستردگی لنزها قیمتهای مناسب حفظ بودجه برای خرید لوازم مورد نیاز دیگر مثل لنز ماکرو و .......
    لنز STM با فکوسه کاملا بی صدا دقیقتر و سریعتر . اینا امتیازات این دوربینه که تو دو گزینه ی دیگره شما نیست . 6D رو فراموش کنید چرا که فول فریم هست اما سرعت شاتر پایینش تو نوره شدید دست شمارو اندکی میبنده
    میمونه 5D mark iii که واقعا عالیه و یکه تاز ولی هنوز هم به خاطره امتیازاتی که تو 7D m ii براتون مثال زدم برای خودم خرید فول فریم رو درست نمیبینم و پیشنهاده بنده البته با توجه به تجربه ی استفاده چندین ماهه از دوربین 5D m iii دوربینه 7D mii هست

البته فراموش نشه که من برای خودم این دوربین رو کاربردیتر دیدم اما اگر فعالیت شما به طبیعت و آثار باستای و معماری خلاصه میشه 5D m iii بی رغیب هست
    خيلي ممنون از راهنمايي . لنزهاي STM براي فول فريم موجود نيست ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    اگز مشکل مالی ندازید و می توانید علاوه بر دوربین، برای لنزهای گران قیمت فول فریم هم هزینه کنید، حتماً فول فریم بخرید. اگر مشکل تامین بودجه ندارید می توانید به 5D s و حتی 1Dx هم فکر کنید.
    مشكل مالي چرا ندارم! احتمالا اقساطي بخرم. من ميخوام فعلا يك دوربين با لنز همه كاره كه تقريبا بشه باهاش همه كاري كرد، پرتره . تله ( زوم كردن) و ... بعد اگر در توانم بود لنز ديگري تهيه بكنم.
    و يك سوال الان اين دوربين ها بالاخره ساخت ژاپن هستن يا نميدونم تايوان يا ...؟
    ببخشيد نمايندگي يا مغازه مطمىن براي خريد دوربين ميشه معرفي بكنيد؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

مشكل مالي چرا ندارم! احتمالا اقساطي بخرم. من ميخوام فعلا يك دوربين با لنز همه كاره كه تقريبا بشه باهاش همه كاري كرد، پرتره . تله ( زوم كردن) و ... بعد اگر در توانم بود لنز ديگري تهيه بكنم.
    اگر دغدغه مالي داريد و سيستم فوكوس پيشرفته (تعداد زياد نقاط فوكوس و سيستم‌هاي هوشمند تعقب سوژه) برايتان اولويت نخست نيست و قصد هم نداريد در شرايط بد آب و هوائي عكاسي كنيد (درزبندي بالاتر دوربين) بنده خريد 6D را توصيه مي كنم كه از نظر وضعيت نويزي و فوكوس در نور كم بهتر از 5D MK III عمل مي كند و قيمت ارزانتري هم دارد.
    براي لنز همه كاره، لنز كيت دوربين (24-105) لنز متوسطي است اگر مي توانيد به صورت قسطي مبلغ زيادي هزينه كنيد 24-70 f/2.8 II خروجي عالي دارد كه در كنار لنز بسيار با كيفيت 70-200 f/2.8 II رنج وايد تا تله را تكميل مي كند.
    تا جائي كه مي دانم هر دو دوربين ساخت ژاپن هستند.
    براي نمايندگي فروش، روي لوگوي شركت ايده آل در بالاي صفحه كليك كنيد و فهرست فروشندگان مجاز را همانجا پيدا كنيد. شديداً توصيه مي كنم دوربين و لنز را فقط با گارانتي ايده آل بخريد و بيمه هم بكنيد.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

دوست عزیز، اگر در بودجه انقدر دستتان باز نیست که لنزهای خوبی برای بدنه خریداری کنید بهتر است بجای پنج دی، بدنه شش دی را با لنزهای بهتر خریداری کنید. تفاوت این دو بدنه به اندازه یک لنز خیلی خوب سری ال است.
    در واقع انتخاب صحیح دوربین در این سطح به این صورت است که اول بر اساس علاقه لنزهای مورد نیازتان را انتخاب کنید سپس از روی تنوع و در دسترس بودن لنزها برند و کلاس یدنه را انتخاب کنید. در واقع قسمت اصلی دوربین لنز است نه بدنه!
    برای نوع عکاسی شما ( معماری، منظره و پرتره) من بدنه هفت دی را پیشنهاد نمیکنم. اگر میخواهید بدنه کراپ را هم در انتخابهای خود داشته باشید بجای ان میتوانید به هفتاد دی فکر کنید.
    yaghoobi، Dariush Chegini و ali.ah89 تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

به نظر من برای شما که اول راه هستید دوربین گرانقیمت توجیه نداره چون هنوز زمینه فعالیتتون مشخص نیست .
    پیشنهاد من Canon 60d +Canon 15-85
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اگر دغدغه مالي داريد و سيستم فوكوس پيشرفته (تعداد زياد نقاط فوكوس و سيستم‌هاي هوشمند تعقب سوژه) برايتان اولويت نخست نيست و قصد هم نداريد در شرايط بد آب و هوائي عكاسي كنيد (درزبندي بالاتر دوربين) بنده خريد 6D را توصيه مي كنم كه از نظر وضعيت نويزي و فوكوس در نور كم بهتر از 5D MK III عمل مي كند و قيمت ارزانتري هم دارد.
    براي لنز همه كاره، لنز كيت دوربين (24-105) لنز متوسطي است اگر مي توانيد به صورت قسطي مبلغ زيادي هزينه كنيد 24-70 f/2.8 II خروجي عالي دارد كه در كنار لنز بسيار با كيفيت 70-200 f/2.8 II رنج وايد تا تله را تكميل مي كند.
    تا جائي كه مي دانم هر دو دوربين ساخت ژاپن هستند.
    براي نمايندگي فروش، روي لوگوي شركت ايده آل در بالاي صفحه كليك كنيد و فهرست فروشندگان مجاز را همانجا پيدا كنيد. شديداً توصيه مي كنم دوربين و لنز را فقط با گارانتي ايده آل بخريد و بيمه هم بكنيد.
    واقعا ممنون كه خيلي كامل راهنمايي ميكنيد كه باعث ميشه راحت تر تصميم بگيرم كدام رو بخرم. و ميشه قيمت تقريبي يا دقيق اين لنز هارو بفرماييد. ممنون

صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... آخرینآخرین