صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 114
Like Tree411تشکر

موضوع: 5D Mark III یا D800/D800E

كاربر همراه m.tajik آواتار ها
    تشکر کرده
    483

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    مي بخشيد فراموش كردم خدمتتون تسليت عرض كنم.
    خیلی ممنون از لطفتون، انشالله در خوشیهاتون جبران کنم
    peacekeeper تشکر می‌کند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    منظور بنده از اینکه با این جور مقایسه ها مخالفم، مقایسه بین D800 و 5D MK III نیود. بدیهی است که این مقایسه ها مفیدند و راهگشاست برای کسانی که می خواهند بدنه مناسب با نیازشان انتخاب کنند. منظور من مقایسه بین تکنولوژی ساخت سنسور سونی و کانن با این نتیجه گیری که سونی بسیار پیشرفته تر از کانن است پس هر سنسوری که کانن تولید کند مسلماً ضعیفتر از سنسور مشابهی است که سونی تولید می کند. مثالی هم که زدم در همین راستا بود: مگر سنسور 1Dx و 1Dc را که بهترین سنسور فول فریم فعلی دنیاست را کانن تولید نکرده است؟ پس تکنولوژی تولید سنسور در بالاترین سطوح را داراست. ز طرفی این نتیجه گیری که سنسور D800 از هر نظر برتر از 5D MK III است و هر کس نظر دیگری داشته باشد هوادار چشم و گوش بسته کانن است هم درست نیست چون از نظر عملکرد نویزی (که یکی از مشخصات سنسور است) در تمام ایزوها، 5D MK III بهتر از D800 است.
    هر دوربینی استفاده خاص خود را دارد و سنسور متناسب هم می خواهد. سنسور دوربین D800 عالی است و خروجی آن در شرایط ایده آل بهتر از 5D MK III است ولی دستیابی به خروجی عالی و بی نظیر این دوربین در همه شرایط (خصوصاً بدون سه پایه و قفل آینه) مقدور نیست.
    ارادتمند
    با سلام
    1dx به لحاظ عملكرد سنسور فرق چنداني با mark III نداره. وي‍ژگي اين سري ار دوربين ها مثل 1d يا d3 سرعت عملكرد بالاست(درعكاسي پياپي دوربين بايد در كسري از ثانيه فوكوس نوردهي وايت بالانس و ... رو انجام بده و همچنين بافر بزرگ براي نگهداري فريمها و توان پردازشي بالايي داشته باشه). كسي اين دوربين ها رو به خاطر عملكرد سنسور نمي خره.اتفاقا خيلي از دوربين هاي سري 1d به سنسوري كوچك تر از فول فريم مجهز هستند.

1d.JPG

در مورد تست دوستمون اگه ايشون تصوير d800 رو تبديل به تصويري با سايز مشابه mark III مي كردند با وجود مشكلات 70-24 تصوير به هم شبيه تر مي شد.كراپ صد در صد يه سنسور 36 مگاپيلسلي با لنزي با توان تفكيك نصف سنسور نتايج جالبي بدنبال نداره.در نهايت به نظر من هيچ كدوم از اين بدنه ها اينقدر با هم متفاوت نيستند كه كسي رو وادار به سويچ كنند.
    rezaAlishahi تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

با سلام
    1dx به لحاظ عملكرد سنسور فرق چنداني با mark III نداره. وي‍ژگي اين سري ار دوربين ها مثل 1d يا d3 سرعت عملكرد بالاست(درعكاسي پياپي دوربين بايد در كسري از ثانيه فوكوس نوردهي وايت بالانس و ... رو انجام بده و همچنين بافر بزرگ براي نگهداري فريمها و توان پردازشي بالايي داشته باشه). كسي اين دوربين ها رو به خاطر عملكرد سنسور نمي خره.اتفاقا خيلي از دوربين هاي سري 1d به سنسوري كوچك تر از فول فريم مجهز هستند.

1d.JPG

در مورد تست دوستمون اگه ايشون تصوير d800 رو تبديل به تصويري با سايز مشابه mark III مي كردند با وجود مشكلات 70-24 تصوير به هم شبيه تر مي شد.كراپ صد در صد يه سنسور 36 مگاپيلسلي با لنزي با توان تفكيك نصف سنسور نتايج جالبي بدنبال نداره.در نهايت به نظر من هيچ كدوم از اين بدنه ها اينقدر با هم متفاوت نيستند كه كسي رو وادار به سويچ كنند.
    می دانم الآن دوستان زیادی اعتراض خواهند کرد ولی من ترجیح می دهم به آنچه می بینم اعتماد کنم تا به اعدادی که DxO اعلام می کند. از DxO سوتی های زیادی دیده ام. مثلاً در همین نمونه ای که گذاشته اید وضعیت رفتار نویزی D800 را بهتر از 5D MK III نشام می دهد. کافی است به نمونه عکسهای DPreview که در شرایط استاندارد گرفته شده اند ( و نمونه های سایت های دیگر) بیاندازید (وهمچنین گراف آن را هم نگاه کنید) تا به چشم ببینید که وضعیت واقعی چگونه است.
    اگر DxO را وحی مطلق بدانم مجبورم بپذیرم که لنز EF-S 18-55 من از لنز دیگرم یعنی EF-S 15-85 لنز بهتری است. مجبورم بپذیرم علیرغم اینکه به چشم می بینم که سر لنز 15-85 هنگام فوکوس کردن نمی چرخد، ولی می چرخد چون DxO چنین می گوید. مجبوورم بپذیرم لنز Sigma 105mm Macro من روی دورین کراپدار 60D من بسیار بد است ولی روی فول فریم بسیار عالی و باید قبول کنم که سنسور 1Dx هم رده D3300 است و D3200 هم رده 5D MK III !!!!! و به این نتیجه برسم که سنسور بهترین دوربین فول قریم کانن هم تراز پائین ترین رده دوربین های کراپدار نیکون است (کسی که یک شات با D3200 و یک شات با 5D MKIII گرفته باشد در خصوص امتیاز DxO چه فکری می کند؟ معلوم نیست کسی که درزبندی و سیستم فوکوس پیشرفته و عکاسی پیاپی نمی خواهد چرا به جای این همه هزینه و خرید 1Dx یک D3200 یا D3100 نمی خرند؟). مجبورم بپذیرم در 30 سنسور برتر، حتی یک سنسور کانن هم نیست (کراپدارهای قدیمی نیکون هم بالاتر از فول فریم های جدید کانن هستند !!!!!!).مشکل اینجاست که لنزها و دوربین ها امتیازدهی DxO را نمی خوانند و متاسفانه جور دیگری رفتار می کنند بت کمال تعجب عکاس های حرفه ای، خبرگزاری ها و موسسات عکاسی هم متاسفانه بر اساس امتیازدهی DxO عمل نمی کنند و کانن به جای اینکه ورشکست شود رتبه بسیار بالائی در فروش دوربین و لنز دارد (مسئولین رسیدگی کنند )
    ترجیح می دهم به سایت هائی مثل The Digital Picture مراجعه کنم که اولاً با شرح و تفصیلات مشخصه های دوربین را شرح می دهد و ثانیاً به جای اعلام یک عدد، نمونه عکس در شرایط عادی و در شرایط استاندارد ارانه می کنند تا قضاوت بر اساس آنچه باشد که می بینیم.
    در خصوص 1Dx و 5D MK III ساختار سنسور این دو دوربین کاملاً متفاوت است و دست کم از لحاظ رفتار نویزی، 1Dx هم در ایزوهای پائین و هم در ایزوهای بالا حدود استاپ بهتر عمل می کند و تفکیک پذیری بهتری هم دارد.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Thursday 25 September 2014 در ساعت 10:57
    yaghoobi، Amin Zarif، rainman1061 و 25 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1716

می دانم الآن دوستان زیادی اعتراض خواهند کرد ولی من ترجیح می دهم به آنچه می بینم اعتماد کنم تا به اعدادی که DxO اعلام می کند. از DxO سوتی های زیادی دیده ام. مثلاً در همین نمونه ای که گذاشته اید وضعیت رفتار نویزی D800 را بهتر از 5D MK III نشام می دهد. کافی است به نمونه عکسهای DPreview که در شرایط استاندارد گرفته شده اند ( و نمونه های سایت های دیگر) بیاندازید (وهمچنین گراف آن را هم نگاه کنید) تا به چشم ببینید که وضعیت واقعی چگونه است.
    اگر DxO را وحی مطلق بدانم مجبورم بپذیرم که لنز EF-S 18-55 من از لنز دیگرم یعنی EF-S 15-85 لنز بهتری است. مجبورم بپذیرم علیرغم اینکه به چشم می بینم که سر لنز 15-85 هنگام فوکوس کردن نمی چرخد، ولی می چرخد چون DxO چنین می گوید. مجبوورم بپذیرم لنز Sigma 105mm Macro من روی دورین کراپدار 60D من بسیار بد است ولی روی فول فریم بسیار عالی و باید قبول کنم که سنسور 1Dx هم رده D3300 است و D3200 هم رده 5D MK III !!!!! و به این نتیجه برسم که سنسور بهترین دوربین فول قریم کانن هم تراز پائین ترین رده دوربین های کراپدار نیکون است (کسی که یک شات با D3200 و یک شات با 5D MKIII گرفته باشد در خصوص امتیاز DxO چه فکری می کند؟ معلوم نیست کسی که درزبندی و سیستم فوکوس پیشرفته و عکاسی پیاپی نمی خواهد چرا به جای این همه هزینه و خرید 1Dx یک D320 نمی خرد؟).
    ترجیح می دهم به سایت هائی مثل The Digital Picture مراجعه کنم که اولاً با شرح و تفصیلات مشخصه های دوربین را شرح می دهد و ثانیاً به جای اعلام یک عدد، نمونه عکس در شرایط عادی و در شرایط استاندارد ارانه می کنند تا قضاوت بر اساس آنچه باشد که می بینیم.
    در خصوص 1Dx و 5D MK III ساختار سنسور این دو دوربین کاملاً متفاوت است و دست کم از لحاظ رفتار نویزی، 1Dx هم در ایزوهای پائین و هم در ایزوهای بالا حدود استاپ بهتر عمل می کند و تفکیک پذیری بهتری هم دارد.
    dpreview به صورت گسترده اي از اطلاعات dxo mark استفاده مي كنه. بر خلاف اكثر سايتها كه فقط حرف مي زنن dxo از طريق همين اطلاعاتي كه شما نا معتبر مي دونيد optic pro رو توليد ميكنه كه يكي از بهترين ها(اگر نگوييم بهترين) نرم افزار در اصلاحات اشكالات تصوير(خصوصا اشكالات اپتيكي لنز) است.

dpreview به اين دو بادي امتياز يكسان داده و همينطور كه مي بينيد امتياز d800 در كيفيت تصوير بالاتره.

d800-dp.JPG

اينكه چشمي به تصاوير نگاه كنيد و بگيد كدوم يك كم نويز تره كار اشتباهيه چون يه بدنه ممكنه تصوير پر نويز تر ولي پر جزئيات تري داشته باشه.شما از تصوير با نويز و با جزئيات مي تونيد به تصوير كم نويز و كم جزئيات برسيد ولي عكس اين عمل غير ممكنه(حتي از 36 مگاپيكسل بودن d800 هم كه بگذريم). و همچنين 1dx قطعا يك استاپ در ايزو بهتر از mark III نيست.

در مورد مقايسه d3300 , mark III فارغ از امتياز كلي كه داده اگه وارد جزئيات تست بشيد(بر خلاف سايتهاي ديگه كه جزئيات تست رو منتشر نمي كنن) مي بينيد غير منطقي نيست.
    كراپ ها در ايزو هاي پايين عملكردي در حد فول فريم دارند(اصلا دليل خريد فول فريم لنزهاي وايد ويزور بزرگتر عملكرد بهتر در ايزوهاي بالا فوكوس سرعتر و .... است و ربطي به كيفيت تصوير نداره).

يه نگاهي به اين بندازيد بد نيست. Nikon D600, D7100 and D7000 Comparison

dr.JPG
    ویرایش توسط peacekeeper : Thursday 25 September 2014 در ساعت 11:36
    Mehrdad-PL و کوروش تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    20782

dpreview به صورت گسترده اي از اطلاعات dxo mark استفاده مي كنه. بر خلاف اكثر سايتها كه فقط حرف مي زنن dxo از طريق همين اطلاعاتي كه شما نا معتبر مي دونيد optic pro رو توليد ميكنه كه يكي از بهترين ها(اگر نگوييم بهترين) نرم افزار در اصلاحات اشكالات تصوير(خصوصا اشكالات اپتيكي لنز) است.

dpreview به اين دو بادي امتياز يكسان داده و همينطور كه مي بينيد امتياز d800 در كيفيت تصوير بالاتره.

d800-dp.JPG

اينكه چشمي به تصاوير نگاه كنيد و بگيد كدوم يك كم نويز تره كار اشتباهيه چون يه بدنه ممكنه تصوير پر نويز تر ولي پر جزئيات تري داشته باشه.شما از تصوير با نويز و با جزئيات مي تونيد به تصوير كم نويز و كم جزئيات برسيد ولي عكس اين عمل غير ممكنه(حتي از 36 مگاپيكسل بودن d800 هم كه بگذريم). و همچنين 1dx قطعا يك استاپ در ايزو بهتر از mark III نيست.

در مورد مقايسه d3300 , mark III فارغ از امتياز كلي كه داده اگه وارد جزئيات تست بشيد(بر خلاف سايتهاي ديگه كه جزئيات تست رو منتشر نمي كنن) مي بينيد غير منطقي نيست.
    كراپ ها در ايزو هاي پايين عملكردي در حد فول فريم دارند(اصلا دليل خريد فول فريم لنزهاي وايد ويزور بزرگتر عملكرد بهتر در ايزوهاي بالا فوكوس سرعتر و .... است و ربطي به كيفيت تصوير نداره).

يه نگاهي به اين بندازيد بد نيست. Nikon D600, D7100 and D7000 Comparison

dr.JPG
    نرم افزار Optic Pro ارتباطی به امتیاز دهی DxO ندارد. در خصوص امتیاز بالاتر D800 نسبت به 5D MK III در DPreview هم که مورد قبول است و من اصلاً در این خصوص صحبتی نکردم. DPreiview ممکن است از DxO استفاده کند ولی نتایجش یکی نیست و مثال واضح و روشن آن بررسی عملکزد نویزی و داینامیک رنج در بخش های مربوطه در DPReview است.
    در خصوص D3300 اگر شما با تکیه بر نتایج و اعداد DxO خروجی آن را بهتر از 5D MK III می دانید مختارید ولی من با هر دو عکس گرفته ام و اصولاً به هیچ عنوان چنین رتبه بندی را عقل و چشم من قبول نمی کند.
    ضمناً آیا واقغاً تنها تفاوت فول فریم و کراپدار فقط در نویز در ایزوهای بالاست؟ "دليل خريد فول فريم لنزهاي وايد ويزور بزرگتر عملكرد بهتر در ايزوهاي بالا فوكوس سرعتر و .... است و ربطي به كيفيت تصوير نداره"؟ جدی می فرمائید یا شوخی می کنید؟ حالا که 7D MK II به بازار آمده هیچ کس 1DX نخواهد خرید؟ یا فرق D4 یا D3300 فقط در سرعت فوکس و ویزور بزرگتر و .... است و کسی که به جای D3300 می خواهد D4 بخرد فقط "به خاطر لنزهاي وايد ويزور بزرگتر عملكرد بهتر در ايزوهاي بالا فوكوس سرعتر و .... است و ربطي به كيفيت تصوير نداره" ؟ یا فقط این مقایسه بین کراپدارهای نیکون و فول فریم های کانن برقرار است؟
    در خصوص منحنی ای هم که گذاشته اید باز هم من به چشمم و نمونه عکس هائی که دیده ام بیشتر از منحنی اعتقاد دارم.
    در خصوص مقایسه لنزهای 18-55 و 15-85 ، چرخیدن سر لنز 15-85 در حین فوکوس، اشتباه اساسی در امتیاز دهی لنز Sigma 105 و ... هم که حتماً DxO درست می گوید!
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Thursday 25 September 2014 در ساعت 12:41
    yaghoobi، Amin Zarif، Mehrdad-PL و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

dpreview

اصلا دليل خريد فول فريم لنزهاي وايد ويزور بزرگتر عملكرد بهتر در ايزوهاي بالا فوكوس سرعتر و .... است و ربطي به كيفيت تصوير نداره
    جل الخالق !! ، دوست عزيزمون احتمالا مزاح ميفرمايند !
    ویرایش توسط nejadi : Thursday 25 September 2014 در ساعت 12:31
    yaghoobi، lamagra، sohrab-gh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

آقاي چگيني گرامي،
    كمي مجبورم با شما مخالفت كنم ،چون در پست شما در مورد DXO ، مواردي وجود دارند كه بايد روشن شوند.
    نخست اينكه بارها گفته شده و خود DXO هم در تيتر خودش گفته فقط در مورد سنسور است تست هاي آن و نتايج آن. نه در مورد بادي و امتيازات آن.
    پس اگر كانن پرفروش است چه ربطي به اين اميازات دارد؟! يعني تمام امتيازات والاي بدنه هاي كانن را بايد چشم پوشي كرد؟! وفقط سنسور را مد نظر قرار داد؟!
    كيفيت و امتيازات بالاي دوربين هاي كانن غيرقابل انكارند.
    ضمن اينكه اين اختلاف ها به چند دهم درصدها مي رسند و دليلي بر برتري قاطع يك بادي بر ديگري نيست.
    اما به هر حال دليلي هم بر رد كردن كل آن نيست.
    اما شما داريد در مورد برتري سنسورهاي خاصي مي گفتيد كه من هم با شما در اين مورد مخالفم. چون نه فقط DXO ، كه در ريويوهاي بسياري گفته شما را نقض مي كنند .
    اما اينكه چرا مثلن در DXO اشكالاتي جزيي وحود دارد چون مثلن چرخش المان يك لنز و اين را وسيله اي براي رد كردن تمام امتيازات اين سايت معتبر قرار دهيم، كمي بي انصافي است.
    چون در DP اين موارد پر شمارند. مثل قرار دادن LCD در مشخصات ، براي دوربيني كه LCD ندارد.
    ولي با چند اشكال اين چنيني نمي شود كل يك سايت و مطالب ش را زير سوال برد.
    من صحبت از برتري هيچ دوربيني به ديگري نمي كنم ، ولي واقعن گفته شما در مورد سنسور D800 درست نيست. و با تست هاي شخصي و بي اعتبار نمي شود چنين مطلبي را اثبات كرد.
    Mehrdad-PL و amir.komeily تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    آقاي چگيني گرامي،
    كمي مجبورم با شما مخالفت كنم ،چون در پست شما در مورد DXO ، مواردي وجود دارند كه بايد روشن شوند.
    نخست اينكه بارها گفته شده و خود DXO هم در تيتر خودش گفته فقط در مورد سنسور است تست هاي آن و نتايج آن. نه در مورد بادي و امتيازات آن.
    پس اگر كانن پرفروش است چه ربطي به اين اميازات دارد؟! يعني تمام امتيازات والاي بدنه هاي كانن را بايد چشم پوشي كرد؟! وفقط سنسور را مد نظر قرار داد؟!
    كيفيت و امتيازات بالاي دوربين هاي كانن غيرقابل انكارند.
    اما شما داريد در مورد برتري سنسورهاي خاصي مي گفتيد كه من هم با شما در اين مورد مخالفم. چون نه فقط DXO ، كه در ريويوهاي بسياري گفته شما را نقض مي كنند .
    اما اينكه چرا مثلن در DXO اشكالاتي جزيي وحود دارد چون مثلن چرخش المان يك لنز و اين را وسيله اي براي رد كردن تمام امتيازات اين سايت معتبر قرار دهيم، كمي بي انصافي است.
    چون در DP اين موارد پر شمارند. مثل قرار دادن LCD در مشخصات ، براي دوربيني كه LCD ندارد.
    ولي با چند اشكال اين چنيني نمي شود كل يك سايت و مطالب ش را زير سوال برد.
    من صحبت از برتري هيچ دوربيني به ديگري نمي كنم ، ولي واقعن گفته شما در مورد سنسور D800 درست نيست. و با تست هاي شخصي و بي اعتبار نمي شود چنين مطلبي را اثبات كرد.
    استاد گرامی شما معتقید کیفیت خروجی سنسور D3200 با 5D MK III برابر است؟ من با هر دو عکس گرفته ام و آنچه دیده ام این را نشان نمی دهد.
    yaghoobi، Mehrdad-PL و amir.komeily تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1716

نرم افزار Optic Pro ارتباطی به امتیاز دهی DxO ندارد. در خصوص امتیاز بالاتر D800 نسبت به 5D MK III در DPreview هم که مورد قبول است و من اصلاً در این خصوص صحبتی نکردم. DPreiview ممکن است از DxO استفاده کند ولی نتایجش یکی نیست و مثال واضح و روشن آن بررسی عملکزد نویزی و داینامیک رنج در بخش های مربوطه در DPReview است.
    در خصوص D3300 اگر شما با تکیه بر نتایج و اعداد DxO خروجی آن را بهتر از 5D MK III می دانید مختارید ولی من با هر دو عکس گرفته ام و اصولاً به هیچ عنوان چنین رتبه بندی را عقل و چشم من قبول نمی کند.
    ضمناً آیا واقغاً تنها تفاوت فول فریم و کراپدار فقط در نویز در ایزوهای بالاست؟ دليل خريد فول فريم لنزهاي وايد ويزور بزرگتر عملكرد بهتر در ايزوهاي بالا فوكوس سرعتر و .... است و ربطي به كيفيت تصوير نداره؟ واقعاً؟ حالا که 7D MK II به بازار آمده هیچ کس 1DX نخواهد خرید؟
    در خصوص منحنی ای هم که گذاشته اید باز هم من به چشمم و نمونه عکس هائی که دیده ام بیشتر از منحنی اعتقاد دارم.
    در خصوص مقایسه لنزهای 18-55 و 15-85 ، چرخیدن سر لنز 15-85 در حین فوکوس، اشتباه اساسی در امتیاز دهی لنز Sigma 105 و ... هم که حتماً DxO درست می گوید!
    تاپيك مقايسه mark III و d800 هستش.
    بحث من اينه كه سنسور d800 (بحث مقايسه بادي نيست) بهتره دليل من هم تست سايتهاي مختلف از جمله dxo marks هستش. حتي dpreview هم امتياز بالاتري به d800 در بحث كيفيت تصوير داده.شما يه دفعه صحبت از 1DX , 1DC مي كنيد و بعد d3300 و حالا هم دو تا لنز ef-s از دو كلاس مختلف رو پيش مي كشيد.
    مقايسه لنزها در dxo خيلي پيچيده تر از بادي هاست(فوكال ها و اپرچرهاي مختلف) و مربوط به اپتيك لنز ميشه ربطي به كيفيت ساخت و اينكه رينگ جلوي لنز مي چرخه يا نمي چرخه نداره.براي مقايسه صحيح بايد وارد جزئيات تست بشيد. لنز هاي كيت ارزون هستند چون اولا به صورت انبوه توليد ميشن بعد اينكه كيفيت ساخت پاييني دارند. قيمت ارزون دليل بد بودن لنز نيست.

اتفاقا pro optic كاملا به نتايج اين تستها وابسته است. شما هر وقت فايلي رو توسط اين نرم افزار اديت مي كنيد نرم افراز ماژول(حاوي اطلاعات بدست آمده از تستهاي لنز و بادي) مربوط به اون لنز و بادي رو دانلود مي كنه و با استفاده از اين اطلاعات اقدام به اصلاح ديسورشن و تاريكي حاشيه كادر و ca و شارپنس مي كنه.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

ببينيد اگر بخواهيم به طور كلي امتيازات را كنار هم قرار دهيم DP هم چنين مي كند ، به دوربين كراپداري امتياز گولد فلان مي دهد و شايد به فول فريمي سيلور.
    اما اين امتياز زماني درست است كه امتيازها را خود ما بر اساس رده مقايسه كنيم.
    پاسخ شما از طرف من منفي است. خير برتر نيست. اما راه مقايسه دقيق آن رتبه بندي كل نيست. بلكه مقايسه سنسور دو فول فريم كنار هم يا دو كراپدار كنار هم است.
    اما ، داينيميك رنج D3200 بيشتر است. اما اين به معناي كيفيت بيشتر نيست.
    دوست من،
    شما كه بهتر از من مي دانيد كيفيت بهتر، به چندين پارامتر بستگي دارند. و نه يك يا دو پارامتر.
    amir.komeily و peacekeeper تشکر می‌کنند.

صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین