صفحه 203 از 433 نخستنخست ... 103 153 193 199 200 201 202 203 204 205 206 207 213 253 303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر همراه Sajjadpix آواتار ها
    تشکر کرده
    257

بهترین لنز تو رنج قیمت 1 تومن برای d5100 چی هست؟
    مد نظر خودم 55-300 هستش
    بیشتر برای عکاسی منظره و گاهی اوقات حیات وحش و پرنده

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    یا شما درست نقل قول نمیکنید یا آنها بسیار از مرحله پرت هستند!
    هیچ بدنه دوربین کنونی موتور فکوس داخلی نداشته و ندارد!این داستانها برای نیکون است.موتور فکوس در کنون فقط روی لنز قرار دارد.
    چی گیج کننده هست؟
    همانطور که دوستان نیز گفتند جدا از هر بدنه ای که دارید اگر اپتیک و فکوس بهتر برای شما مهم است ورژن stm را بخرید.اگر نیست مدل قدیمی را.

من هنوز هیچ بدنه ای ندارم دوربین قبلیم nikon d3200 بوده حالا قصد تهیه canon 60D دارم با یک لنز مناسب که بین دو لنز 200-18 و 135-18 اس تی ام شک داشتم که الان با توضحاتتان 135-18 اس تی ام را تهیه میکنم و بدنه 60D تشکر
    msh2200 و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط design47 نمایش پست ها
    مد نظر خودم 55-300 هستش
    ١٠٥-١٨
    چون بيشتر كار شما در همين محدوده خواهد بود و كيفيت آن به مراتب راضي كننده تر از دو لنز ٥٥-١٨ و ٣٠٠-٥٥ است.
    براي پرنده و حيات وحش ، دومي كمي كند است.
    مگر ٣٠٠-٧٠ ورژن وي آر تو را بگيريد كه البته گرانتر است.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

مد نظر خودم 55-300 هستش
    دوست عزیز 300-55 برای منظره مناسب نیست ضمن اینکه این لنز در فواصل 200 تا 300 افت شارپنس داره. من براتون دو تا گزینه دارم.

1. اگه هدفتون بیشتر منظره هست و کمتر قراره از سوژه های دور عکاسی کنید و در ضمن کیفیت هم براتون مهمه لنز 105-18 مناسب شماست.
    2. اگه هدفتون هم منظره هست هم سوژه های دور اونوقت من ترکیب 55-18 و 200-55 رو توصیه می کنم که کیفیت خوبی دارند و جوابگوی نیازهاتون هستند.

اما کیفیت 105-18 از 55-18 بیشتر هست.
    msh2200، Sajjadpix و siosha تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

یک مورد طنز به طنز های فروشنده ها اضافه شد
    بابا بارها گفته شده کلا وقتی مشاوره گرفتید و رفتید برای خرید گوشاتون رو چوب پنبه بگذارید
    چند وقت پیش زنگ زدم یکی از نمایندگی ها و پرسیدم در سری جدید vibration بیشتر شده (سه پایه) با کمال غرور فرمودن بله افزایش داشته و خیال شما راحت باشه
    من هم کاملا متوجه شدم با کی دارم حرف میزن و با کمال احترام خداحافظی کردم
    لنز جدید ممکنه قابلیت های دوربین های جدید رو طلب کنه ولی با مدل های قدیمی کاملا سازگاره
    ویرایش توسط siosha : Saturday 23 August 2014 در ساعت 21:32
    Dariush Chegini و ehsan1 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    سلام
    من به پیکسل , پارس کانون ، افرنگ و نیکاسون مراجعه کردم ، گفتند که لنز stmو نمینوتم در 60D استفاده کنم و پیشنهاد 70D و 700D را دادند برای لنزهای STM
    نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    عجب فروشنده های نازنینی
    STM موتور جدید برای کاهش صدای لنزه چه ارتباطی به دوربین داره؟!
    با سلام
    در مورد لنز Canon EF-S 18-135 stm و Canon EF-S 18-200 is از دوستان مشورت خواسته بود برای دوربین 60D همه دوستان در این تاپیک فرمودند Canon EF-S 18-135 STM
    ولی برای تهیه دوربین و لنز که اقدام کردم فروشنده گفت STM به 60D نمیخوره و شما نمیتونه از تکنتولوژِی STM در 60D استفاده کنی و الکی فقط داری پولشو میدی
    سلام

منظور فروشنده این بوده که کاربری stm که فوکوس ممتد در فیلمبرداری می باشد در ۶۰ وجود ندارد و در دو مدل دیگر چنین امکانی قابل استفاده کردن است.
    ata_m3، ehsan1، siosha و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    سلام

منظور فروشنده این بوده که کاربری stm که فوکوس ممتد در فیلمبرداری می باشد در ۶۰ وجود ندارد و در دو مدل دیگر چنین امکانی قابل استفاده کردن است.
    استفاده از لنز جدید با اپتیک بهتر و موتور کم صداتر از مزایای استفاده از این لنز است بنابراین اتلاف هزینه ای اتفاق نمی افتد ولی
    حرف شما صحیح است اگر بخواهیم از فکوس ممتد استفاده کنیم سنسور هیبریدی دوربین های جدید لازم است و در کنار این سنسورها موتور stm با فکوس ممتد بی صدا به حداکثر کارایی میرسد ولی بازم دلیل نمیشود فروشنده بگوید شما نمیتوانید از تکنولوژی stm استفاده کنید
    ضمنا اگر مدل جدید خریداری شود فریم ویر هم باید بروز شود تا پروفایل های لنز جدید توسط دوربین قابل شناسایی باشد
    تنها یک نکته باقی می ماند و آن عدم حضور میکروادجاست بر روی 60D است که در صورت استفاده از لنز پرایم در آینده باید دوربین را برای تنظیم به تعمیرگاه برود

لینک کنون آمریکا در مورد استفاده از این لنز و کنون 60D

لینک آمازون درمورد نظر کاربران برای استفاده از این لنز و 60D
    ویرایش توسط siosha : Saturday 23 August 2014 در ساعت 22:08
    Dariush Chegini و ehsan1 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

مد نظر خودم 55-300 هستش
    18-55 +55-200
    که با توجه به داشتن کیت 18-55 عملا 600 برای شما باقی میماند
    Sajjadpix تشکر می‌کند.

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    استفاده از لنز جدید با اپتیک بهتر و موتور کم صداتر از مزایای استفاده از این لنز است بنابراین اتلاف هزینه ای اتفاق نمی افتد ولی
    حرف شما صحیح است اگر بخواهیم از فکوس ممتد استفاده کنیم سنسور هیبریدی دوربین های جدید لازم است و در کنار این سنسورها موتور stm با فکوس ممتد بی صدا به حداکثر کارایی میرسد ولی بازم دلیل نمیشود فروشنده بگوید شما نمیتوانید از تکنولوژی stm استفاده کنید
    ضمنا اگر مدل جدید خریداری شود فریم ویر هم باید بروز شود تا پروفایل های لنز جدید توسط دوربین قابل شناسایی باشد
    تنها یک نکته باقی می ماند و آن عدم حضور میکروادجاست بر روی 60D است که در صورت استفاده از لنز پرایم در آینده باید دوربین را برای تنظیم به تعمیرگاه برود

لینک کنون آمریکا در مورد استفاده از این لنز و کنون 60D

لینک آمازون درمورد نظر کاربران برای استفاده از این لنز و 60D
    سلام
    ممنون ، یعنی باید روی دوربین 60 دی تغییراتی اعمال بشه تا لنز STM کارامد باشه؟ بخاطر عدم وجود میکروادجاست؟
    حالا تنظیمات چی هست دقیقا؟
    در این لینک
    http://forums.usa.canon.com/t5/Lense...60D/td-p/36906
    ایجاد کنند تایپیک دقیقا همین مورد را پرسید :
    Very new to Canon DSLR's, have a new 60D body and was going to buy STM 18-55
    lense but camera store guy said it doesn't work with 60D. Which lenses are okay for camera. I want to start with 18-55 until I figure things out. I've worked docs with big HD cameras but I haven't touched an SLR nor DSLR for years.

گفته برای خرید لنز جدید SMT اقدام کرده اما فروشنده بهش گفته STM برای 60 دی کار نمیکند :D
    حالا دارم نظراتو بررسی می کنم ببینم چی شد نتیجش
    داستانی شده... :D

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

سلام
    ممنون ، یعنی باید روی دوربین 60 دی تغییراتی اعمال بشه تا لنز STM کارامد باشه؟ بخاطر عدم وجود میکروادجاست؟
    حالا تنظیمات چی هست دقیقا؟
    در این لینک
    STM lense on 60D? - Canon Forum
    ایجاد کنند تایپیک دقیقا همین مورد را پرسید :
    Very new to Canon DSLR's, have a new 60D body and was going to buy STM 18-55
    lense but camera store guy said it doesn't work with 60D. Which lenses are okay for camera. I want to start with 18-55 until I figure things out. I've worked docs with big HD cameras but I haven't touched an SLR nor DSLR for years.

گفته برای خرید لنز جدید SMT اقدام کرده اما فروشنده بهش گفته STM برای 60 دی کار نمیکند :D
    حالا دارم نظراتو بررسی می کنم ببینم چی شد نتیجش
    داستانی شده... :D
    با اجازه اساتید و دوستان کنونی،

دوست گرامی طی تحقیقات کوچکی که بنده انجام دادم، لنز STM بر روی بدنه 60D کار خواهد کرد اما:

1. شما با استفاده از این لنز روی این بدنه، فوکوس بی صدا و سریع لنزهای STM رو خواهید داشت( حین عکاسی )

2. شما با استفاده از این لنز روی این بدنه، فوکوس ممتد حین فیلمبرداری رو نخواهید داشت.

در واقع از نصف قابلیتهای اون سود می برید و اگر کارتون فقط عکاسی هست و کمتر قراره فیلمبرداری کنید، این لنز مناسب شماست.
    msh2200، SHOK53 و ehsan1 تشکر می‌کنند.