صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 130
Like Tree86تشکر

موضوع: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

پیش فرض پاسخ: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

این نتیجه ای هست که شما به آن رسیده اید حال آنکه نتیجه درستی برای خود شما باشد یا خیر جای خود ، اما توصیه آن بدون دانستن مشخصات و جزئیات آن تجربه کار با آن ومطالعه نتایج تست ها و ریویو های آن، به دیگران کار صحیحی نیست.

خود 18-55 به عنوان لنز کیت یک گزینه موقتی و رفع ناچاریست حال یکی لنگه دوم خودش هم به آن اضافه گردد؟!!

و قیمتی مشابه D90 با لنز Nikkor 18-105 پیدا کند !!، اما با فرسنگها اختلاف کیفیت در لنز و اختلاف کارایی در بدنه!

حال این مورد جای خود. اما در موارد دیگر توصیه هایی که میبینم منطقی پشت انها نیست :confused:

انوش
    سلام
    با تشكر از توجه شما
    ميشه به من جواب بديد.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط aro1355 نمایش پست ها
    سلام

آيا كسي هست كه جواب بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

d5000 با كدام گارانتي آري وكدام نه؟

آيا كيت d5000+18-105 هم موجوده؟

سلام دوست عزیز

باید عرض کنم که تاپیک D5000 در بخش NIKON همین سایت موجود هست
    صحیح تر این است بجای مطرح شدن سوالهای که قبلا دوستان پرسیده اند و پاسخ داده شده
    با مطالعه پست های دوستان میتوانید پاسخ سوالهای خود را بیابید:

http://www.akkasee.com/forum/showthr...t=9155&page=12

یا اگر سوالی دارید که جواب آن در آنجا نیست میتوانید مطرح کنید تا پاسخ خود بگیرید.

d5000 لنز کیتش 18-55 هست نه چیز دیگری. حال مثل اینکه نمونه دولنزی 18-55+55-200 هم سر وکله اش پیدا شده ، تا شاید اینطوری بشود 55-200 فروخت!

نیکون با گارانتی های مختلفی عرضه میشود اما گارانتی اصلی نیکون نیکونگرش هست. که بخاطر آن قیمتش بیشتر است. ارزانترین هم گارانتی ایده ال است. خودم هم از نیکو نگرش خریدم اما در حال حاظر نور نگار را که فرق قییمتی چندانی هم با ایده ال نداره ترجیح میدهم.

موفق باشید

انوش
    aro1355 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام به همه عزيزان:)
    پروژه خريد من تمام شد فقط اون چيزي نشد كه اين همه دنبالش بودم
    ديگه از صبح رفتم دنبال خريد توي باب همايون و خريدم
    پولم به اندازه كافي نبود واسه همين بدنه Canon خريد با گارانتي ايده ال 575 هزار تومان
    و لنز 18-250 تامرون خريدم 375هزار تومان
    و بدون پول برگشتم:)

از اين به بعد بايد برم قسمت آموزش و اساتيد عزيز كمك خواهند كرد :)

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

سلام به همه عزيزان
    پروژه خريد من تمام شد فقط اون چيزي نشد كه اين همه دنبالش بودم
    ديگه از صبح رفتم دنبال خريد توي باب همايون و خريدم
    پولم به اندازه كافي نبود واسه همين بدنه Canon خريد با گارانتي ايده ال 575 هزار تومان
    و لنز 18-250 تامرون خريدم 375هزار تومان
    و بدون پول برگشتم

از اين به بعد بايد برم قسمت آموزش و اساتيد عزيز كمك خواهند كرد
    مبارک باشه
    انشااله عکسهای خوبی با این دوربین بگیرید !
    فقط ننوشتید دقیقا کدوم مدل کنون
    در ضمن من خیلی مشتاقم نمونه عکس هایی از این لنز کزایی با رنج زوم بالا ببینم !
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض ۸۰۰۰۰۰ تومان SLR

با سلام منحدود ۸۰۰۰۰۰ تومان پول دارم و اماتور اماتورم اما می‌خوام شروع کنم به عکاسی و یاد بگیرم این هنرو و نمی‌خوام یه دوربینی بگیرم که بد پشیمون بشم و دلمو بزنه دلم می‌خواد یه slr بگیرم تا سقف ۸۰۰ تومان اما واقعاً برام سخت شده این کار موندم آیا بنظر شما Nikon D3000 یا Canon EOS-1000d\ رو بگیرم و لنز پکشونو بدم یه لنز بهتر بگیرم یا Nikon D5000 و یا Canon EOS-500D با لنز خودشون و صبرکنم پول دستم اومد یه لنز خوب بگیرم؟؟؟؟؟؟
    البته اینو بگم که زوم برام مهم چون دلم می‌خواد از چیزی دور هم عکس بگیرم

کلیم عجله دارم برا خرید چون می‌خوام حتما تا ۴ اسفند این دوربینو خرید باشم چون دارم میرم مسافرت و دلم می‌خواد هم عکس tabiaat بگیرم هم پرتره با این دوربین، چه کنم برام مارک زیاد مهم نیست

یه سوال دیگه هم داشتم سنسور ccd و cmos چه فرقی داره آخه Nikon D3000 سنسرش ccd و بقیه cmos هست
    ????????????

چکنم کمکم کنی‌

یدنیا ممنونم

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

پیش فرض پاسخ: ۸۰۰۰۰۰ تومان SLR

نقل قول نوشته اصلی توسط Ardalan78 نمایش پست ها
    با سلام منحدود ۸۰۰۰۰۰ تومان پول دارم و اماتور اماتورم اما می‌خوام شروع کنم به عکاسی و یاد بگیرم این هنرو و نمی‌خوام یه دوربینی بگیرم که بد پشیمون بشم و دلمو بزنه دلم می‌خواد یه slr بگیرم تا سقف ۸۰۰ تومان اما واقعاً برام سخت شده این کار موندم آیا بنظر شما Nikon D3000 یا Canon EOS-1000d\ رو بگیرم و لنز پکشونو بدم یه لنز بهتر بگیرم یا Nikon D5000 و یا Canon EOS-500D با لنز خودشون و صبرکنم پول دستم اومد یه لنز خوب بگیرم؟؟؟؟؟؟
    البته اینو بگم که زوم برام مهم چون دلم می‌خواد از چیزی دور هم عکس بگیرم

کلیم عجله دارم برا خرید چون می‌خوام حتما تا ۴ اسفند این دوربینو خرید باشم چون دارم میرم مسافرت و دلم می‌خواد هم عکس tabiaat بگیرم هم پرتره با این دوربین، چه کنم برام مارک زیاد مهم نیست

یه سوال دیگه هم داشتم سنسور ccd و cmos چه فرقی داره آخه Nikon D3000 سنسرش ccd و بقیه cmos هست
    ????????????

چکنم کمکم کنی‌

یدنیا ممنونم
    با سلام.اول اینو بگم که برای گرفتن جواب سوال دومت این مقاله هارو مطالعه کن
    http://www.akkasee.com/articles/7035/
    http://www.akkasee.com/articles/7019/
    در مورد انتخاب دوربین لینک مدلهایی که مطرح کردین تو فروم موجود هست که هر کدوم تماما مورد بحث و بررسی قرار داده شده.که با یه جستجو و مطالعه میتونین به جواب برسین.تمامی مدلهایی فرمودین دوربینهای خوبی هستن ولی اینجا توقع شما از دوربین مهمه که چی باشه و زمینه کاریتون مهمه.به نظر من شما اول مشخص کنین به چه زمینه ای از عکاسی بیشتر علاقه مندین بعد انتخاب کنین که چی بخرین و در انتخاب هم عجله نکنین.در کل به نظر من با توجه به بودجتون و نیاز به زوم لنز من 1000d+55-250 canonرو پیشنهاد می کنم.(البته این نظر شخصیه منه.)
    hamedch67 تشکر می‌کند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

خوب با این مبلغ که فرمودید دو گزینه ارزان وجود دارد کنون 1000d و D3000 نیکون که در رده هم هستند اما D3000 جدید تر است. و در کنون 450d که کمی بالاتر از 1000d بوده و اندک امکانات بیشتری هم دارد ، اما در کنون دقیقا با بودجه حدودی شما بالاترین گزینه ای که میتوان تهیه کرد 500d است. که در رده D5000 نیکون قرار دارد.

کنون 1000d و رقیب جدید ساختش D3000

کنون 450d ( که با این قیمت بهتره در کنون همون 500d رو بگیرید )

کنون 500d و رقیبش d5000 نیکون.

اگر هم فکر میکنید دنبال گزینه ای هستید و میتوانید اندکی بودجه خود را بیشتر کنید که چیزی بخرید که خیلی بیشتر از قیمتش جنس تحویل بگیرید نیکون D90 رو با لنز کیتش که مجموعه ای محبوب رو تشکیل داده با قیمت 1150 میتوانید تهیه کنید.

ضمنا هر کدام از این دوربین هایی که نام برده شد ، تاپیک های خودشان را دارند، که بقدر کمال به آنها پرداخته شده بهتر است آنها را بخوانید و خود نتیجه بگیرید که کدام برای شما بهتر است. تا اینکه توقع داشته باشید هر کس بر اساس نظر شخصی یا علاقه خودش و یا احیانا اطلاعات خودش برای شما نسخه ای بپیچد! چون با مطرح شدن این نوع سوالات معمولا این نوع جوابها هم دریافت میگردد.

ضمنا برای آگاهی و مزیت ها و معایب هر دو نوع سنسور مطالب مفید جناب هژیر آذر رو در این تاپیک میتونید بخونید:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=5776

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Thursday 18 February 2010 در ساعت 05:52
    openfarshid تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من تصمیم مو گرفتم که500d canon بگیرم اما حالا موندم چه گارانتی بگیرم کمکم می‌کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

یه سوال دیگه هم داشتم دوستان به نظرتون من لنز کیه خودشو بدم و یه لنز sigma ۱۸-۲۰۰ بگیرم یا اینکه لنز خوشو نگاه دارا یه لنز ۵۵-۲۵۰ بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كاربر فعال A. Mohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    7479

سلام

اگر می خواهید فقط یه لنز داشته باشید 200-18 بگیرید.

اگر رنج بیشتر برایتان مهم است، با لنز کیت همراه با 250-55 فاصله کانونی بیشتری خواهید داشت و کمتر هم خرج می کنید.

خروجی (کیفیت عکس) دو لنز کنن، کمی بهتر از لنز سیگماست.

من تهیه دو لنز کنن را پیشنهاد می کنم که برای شروع بهترند خصوصا لنز 250-55 ، تازه اگر پس از مدتی قصد تهیه لنزهای بهتر را داشته باشید کمتر ضرر می کنید.

موفق باشید
    Hamid-P تشکر می‌کند.
    اصغـرمحمـدی

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین