صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 130
Like Tree86تشکر

موضوع: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1717

پیش فرض پاسخ: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Talebi نمایش پست ها
    با هزینه تا 1.5 میلیون در ابتدا موافق نیستم.
    با همان 700 هزار تومان هم می توان مدتها ترکیبی با کیفیتی قابل قبول داشت.
    می توان با هزینه حدود یک میلیون تومان و با تهیه ترکیب D3000 + 18-105 یا 1000D + 18-135 از عکاسی لذت ببریم و کیفیت بسیار مطلوبی را در اختیار داشته باشیم.
    منم با آقاى طالبي موافقم كه در ابتدا يك و نيم خرج بشه درست نيست، با همين تركيب يا تركيب 500 دي و لنز كيت ميشه عكسهاي فوق العاده اى گرفت براى كسي كه تازه بخواد عكاسي رو شروع كنه، ولي من ترجيح ميدم 500 دي نباشه بخاطر لنز كيتش، خيلي رنج اذيت كننده اى داره، همان تركيب 1000 دي و لنز 18-135 خيلي عاليه .
    موفق باشيد
    Ali Talebi تشکر می‌کند.

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط arash504 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و سروران عزيز

دوربين نيكون D5000 به همراه لنز 55-200 واسه شروع
    و فعلا با همين شروع به يادگيري اصولي خواهم كرد .و بعد از يادگيري لنز متناسب با خواستم خريداري خواهم كرد .
    در جواب دوست عزيزم كه 500D رو پيشنهاد داده بود بايد بگم كه يه حس عجيبي به مارك نيكون دارم و فكر ميكنم كه خوش دست تر و عكاسي باهاش لذتبخش تر و وضوح تصوير بهتري نسبت به كانون داشته باشه ( اينا همه تصورات من هست ) .
    باز هم ممنون :)
    اینکه تصمیم گرفتید با یک لنز ارزان قیمت شروع کنید به یادگیری خیلی خوبه. تبریک میگم.

ولی چرا 200-55 ؟ به نظرم رنجش به عنوان یک تک لنز، خیلی ناقصه. شروع از 55 ؟

اگر به دنبال یک لنز همه کاره برای شروع هستید، اول از همه 105-18 و در صورت بودجه کمتر 55-18 رنج بسیار مفیدتری داره. (و بودجه کمتری هزینه می کنید)
    E.Fattahi، Anoosh-Em، Afshin.Prt و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Talebi نمایش پست ها
    اینکه تصمیم گرفتید با یک لنز ارزان قیمت شروع کنید به یادگیری خیلی خوبه. تبریک میگم.

ولی چرا 200-55 ؟ به نظرم رنجش به عنوان یک تک لنز، خیلی ناقصه. شروع از 55 ؟

اگر به دنبال یک لنز همه کاره برای شروع هستید، اول از همه 105-18 و در صورت بودجه کمتر 55-18 رنج بسیار مفیدتری داره. (و بودجه کمتری هزینه می کنید)
    سلام
    همراه دوربین لنز 28-55 هم عرضه میکنند و بعد از 55 رو من میخوام تهیه کنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

Smile پاسخ: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK™ نمایش پست ها
    در اینکه دوربینهای نیکون خوش دست تره فکر کنم اکثر بچه ها موافق باشن ارگونومی نیکون چیز دیگه ایه ( منظورم کلی هستش نگین سلیقه ایه ;) )
    اما بهت پیشنهاد میکنم در مورد وضوح و کیفیت تصاویر بین نیکون و کانن نظر نده چون ممکنه توسط کاننی ها ترور بشی :biggrin:

در هر صورت فکر میکنم انتخاب خوبی کردی d5000 با 55-200 , در مورد 55-200 چندان اطلاعی ندارم تخصصش بر میگرده به انوش جان
    ولی 18-105 هم با قیمت واقعا مناسب و کیفیتش میتونه انتخاب خوب و لذت بخشی باشه ;)

سلام
    در مورد لنزها هم راهنمایی میخوام . و فکر کنم جای این نامه هم اینجا نباشه و این نا بلدی رو به حساب تازه وارد بودن عزیزان عزیز ببخشند:)
    من 55-200 رو دائم تکرار میکنم چونکه نقل قول فروشنده های ناصر خسرو را تکرار میکنم :)
    میخوام از همین اول رنج لنزها رو به ترتیب و در فرصتهای مناسب تهیه کنم
    اگه قرار باشه 18-105 رو بگیرم و مشخصات فنی اون به نسبت بهتر از 55-200 باشه قطعا ترجیح میدم که 18-105 رو تهیه کنم
    دوستان عزیز در این مورد هم میتونند نظراتشون رو به من بگند تا بتونم از تجربیات دیگران استفاده بهینه داشته باشم ؟
    باز ممنون

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

دوست عزیز فکر نمیکنید بهتر باشه بفرمایید برای چه بدنه ای میخواهید لنز تهیه کنید؟ و با چه بودجه ای؟ D5000 تصمیم نهایی شما شد؟ خوب به جز آن چقدر بودجه گذاشته اید و گرفتن چه نوع عکسهایی مد نظر شماست.
    اگر اینها را نفرمایید راهنمایی کردن فایده ای ندارد.

موفق باشید

انوش

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام
    برای D5000 و هم اینکه به چز بدنه حدود 400 هزار تومان ( میدونم خیلی کمه ولی چیکار کنم , جزو خوشه 2 هستم )
    در مورد گرفتن چه مدل عکسهایی هم باید به عرضتان برسانم که میخوام اصولی یاد بگیرم و بیشتر طبیعت. مکانهای زیبا و تاریخی و افراد خاص مد نظرم هستند
    باز هم سپاس

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

سلام
    برای D5000 و هم اینکه به چز بدنه حدود 400 هزار تومان ( میدونم خیلی کمه ولی چیکار کنم , جزو خوشه 2 هستم )
    در مورد گرفتن چه مدل عکسهایی هم باید به عرضتان برسانم که میخوام اصولی یاد بگیرم و بیشتر طبیعت. مکانهای زیبا و تاریخی و افراد خاص مد نظرم هستند
    باز هم سپاس
    با سلام
    اگر قصد خرید دی 5000 را دارید بهتر است که لنز کیت را به فروشنده فروخته و یک 18-105 خریداری کنید و برای مدت نسبتا خوبی می توانید با این لنز کار کنید و در آینده باتوجه به بودجه و نیاز لنز کاربردی تری بگیرید

---------------
    یک نکته دیگر بعضی از دوستان پیشنهاد می کنند که هزینه اولیه زیاد خوب نیست , شخصه خودم هم زیاد قبول ندارم ( در شرایط خاص ) ؛ ولی برای کاربری که فقط قصد خرید یک بدنه برای مدتهای طولانی دارد و نیاز به بدنه حرفه ای تری ندارد , شاید خرید یک بدنه Entry Level خوب در ابتدا بد نباشد و نیز بتواند با بقیه بودجه یک لنز نرمال خریداری کند
    Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em، Afshin.Prt و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    با سلام
    اگر قصد خرید دی 5000 را دارید بهتر است که لنز کیت را به فروشنده فروخته و یک 18-105 خریداری کنید و برای مدت نسبتا خوبی می توانید با این لنز کار کنید و در آینده باتوجه به بودجه و نیاز لنز کاربردی تری بگیرید

---------------
    یک نکته دیگر بعضی از دوستان پیشنهاد می کنند که هزینه اولیه زیاد خوب نیست , شخصه خودم هم زیاد قبول ندارم ( در شرایط خاص ) ؛ ولی برای کاربری که فقط قصد خرید یک بدنه برای مدتهای طولانی دارد و نیاز به بدنه حرفه ای تری ندارد , شاید خرید یک بدنه Entry Level خوب در ابتدا بد نباشد و نیز بتواند با بقیه بودجه یک لنز نرمال خریداری کند
    سلام
    منظورتون از Entry Level چيه ؟
    ميشه توضيح بديد؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    380

سلام
    با بودجه حدود 1050 که شما فرمودید من nikon D90+18-55 رو پیشنهاد میکنم .به چند دلیل:

1-من هم با نظر آقای مرادی موافق و اگر بدنه بهتر خریده شود پشیمانی ندارد (برای کسی که تا مدت ها قصد تغیر بدنه ندارد)
    2- 55-18 برای عکاسی طبیعت رنج خوبی داره و چون عکاسی نکردید برای شروع خوبه

3- دوباره چون عکاسی نکردید به نظر من خرید لنز اشتباه است حد اقل 3ماه با همین 55-18 عکاسی کنید که خود شما نیازتان را بشناسید

موفق باشید

حامد
    ویرایش توسط hamedch67 : Wednesday 27 January 2010 در ساعت 10:07
    arash504 تشکر می‌کند.
    حامد چرخ انداز

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

سلام
    منظورتون از Entry Level چيه ؟
    ميشه توضيح بديد؟
    Entry Level ها یا بدنه های ورود به دنیای DSLR ها ( با نام اختصاری XXXD در کنون )
    بدنه ها یی به نسبت ضعیف تر از مدل بالاتر خود یا همان XXD ها دارند و همین طور XXD بدنه و امکانات پایین تری به نسبت XD دارند
    بدنه های Entry Level مناسب برای شروع یک عکاسی حرفه ای می باشد , بدین ترتیب عکاس در شروع با چنین دوربین هایی کار می کند و بسته به پیشرفت کاری خود اقدام به ارتقا خود میکند ( در این هنگام باید دقت کرد چنین ارتقا ایا صحیح بوده ؟ ایا کاربر از تمام امکانات دوربین خود بهره برده و هم اکنون به فکر ارتقا افتاده و یا دلایل پوچ باعث این ارتقا شدند , تقریبا چنین بیماری به نام سندروم ارتقا در بین تعدادی افراد شایع هست )

پ.ن : دوستان منظور با کسی نیست , یه وقت گوشه نگیرید , منظور غیر علاقه مندان عکاسی هست
    Afshin.Prt، sogoli و arash504 تشکر می‌کنند.

صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین