صفحه 1 از 13 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 130
Like Tree86تشکر

موضوع: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

سلام دوستان

با حدود 800000 تومان چه دوربيني بين ماركهاي نيكون پاناسونيك كانن وسوني بهتر است؟

من بين dmc-fz30پاناسونيك و nikon coolpix 8800 مانده ام. حال اگر مارك بهتري ميدانيد راهنمايي كنيد

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

پیش فرض پاسخ: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

اگر نیازتان حتما دوربین SLR-Like است و نیاز به SLR ندارید، در بین دوربینهای موجود شاید بهتر از R1 سونی نتوان معرفی کرد. نیکون 8800 در فوکوس کند است و عملکرد لرزش گیر آن چندان چنگی به دل نمی زند. پاناسونیک هم در مقابل R1 خیلی نویزی استف هر چند لرزش گیر بسیار خوبی دارد. R1 هر چند کمی گرانتر از حد بودجه شماست، ولی در مقابل این دوربینها کاملا می ارزد.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kimish
    سلام دوستان

با حدود 800000 تومان چه دوربيني بين ماركهاي نيكون پاناسونيك كانن وسوني بهتر است؟

من بين dmc-fz30پاناسونيك و nikon coolpix 8800 مانده ام. حال اگر مارك بهتري ميدانيد راهنمايي كنيد
    canon 350d bekharid-baraye in harfam dalil haam daram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    اگر نیازتان حتما دوربین SLR-Like است و نیاز به SLR ندارید، در بین دوربینهای موجود شاید بهتر از R1 سونی نتوان معرفی کرد. نیکون 8800 در فوکوس کند است و عملکرد لرزش گیر آن چندان چنگی به دل نمی زند. پاناسونیک هم در مقابل R1 خیلی نویزی استف هر چند لرزش گیر بسیار خوبی دارد. R1 هر چند کمی گرانتر از حد بودجه شماست، ولی در مقابل این دوربینها کاملا می ارزد.
    اگر slr خوب با مشخصات زوم و پيكسل اين دوربينها هم باشد نيز اشكالي ندارد

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

آقای شهبازی هم دلیل داشتند. اگر بحث SLR شه اون جداست. دلیل برای هر دوربینی زیاده.
    بهترین راه خرید قیمت نیست. بلکه قیمت + نیاز است. به هر حال در صحبتهای دوستمون اصلا SLR ذکر نشده بود. شاید آشنا نیستند یا نمی پسندند. به هر حال نیازشان رابنویسند بهتر است.
    من هم فکر میکنم اگر قرار باشد SLR-like بگیرند R1 از همه مناسبتر است. اما SLR ها رو زیاد راجع بهش صحبت کردیم.
    ویرایش توسط Minoosepehr : Saturday 22 April 2006 در ساعت 22:28
    آریو مینوسپهر

كاربر همراه showan آواتار ها
    تشکر کرده
    302

اول از همه بگید که SLR یاSLR-Like ؟
    بیینید در مورد SLR-Like همونطور که آقای شهبازی عزیز گفتند R1 گزینه خوبی خواهد بود در مواردی که مطرح کردید
    اما باز بسته به نوع استفاده Pro1 کانن هم با قیمت 670000 به عقیده من بد نیست اما اگر مدنظر شما استفاده کلی باشد و نه کاری سونی از همه بهتر و راحتتر است
    اما در مورد 350d شما اگر فکر میکنید که میتوانید بعد از مدتی برای آن لنز بخرید میتواند از همه بهتر باشد اما به یاد داشته باشید که830000 باید بابت 350D با لنز 18-55 بدهید ،که با 18-55 در زمان کوتاهی مشکل پیدا خواهید کرد که باید بالای 350000 تومان هم برای یک لنز هزینه کنید که روی هم میشود حدود 1200000 تومان که خرجش کمی بالا میرود ، باز باید خودتان ببینید که نوع استفاده و برنامه پولی شما به چه نحو خواهد بود.
    سعید نقشبندی

MCP
    MCP آنلاین نیست
    كاربر همراه MCP آواتار ها
    تشکر کرده
    0

از مثال هایی که دوست عزیزمون نوشتند مشخص شده که دنبال چه نوع دوربین هایی هستند...
    واقعا همان طور که اساتید فرمودند، جز Sony-R1 به هیچ دوربین دیگری در این رده بندی فکر نکنید! که موجب پشیمانی خواهد شد!
    Amir Mokhtaryzadeh
    SONY DSLR-A100W ,18-70 F3.5-5.6 , 75-300 F4.5-5.6
    SONY VCT-D680RM Remote Control Tripod
    SONY F828
    SONY P73
    Amir[dot]Net[at]Gmail[dot]Com
    ُwww.Tonekabon.com

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

الان ديگه اصلا صحبت Canon Pro1 را نكنيد. گزينه هاي خيلي بهتري وجود دارد.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

در بین slr ها نیکون هم d50 رو داره که بدنه تنها + لنز d70 میتونه انتخاب خوبی باشه البته یکمی بیشتر از 800 تومان میشه.
    به نظر من توی این رنج قیمت بهتره یه slr رو انتخاب کنید در غیر اینصورت بیشتر از 500 هزینه نکنید
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

در مورد جناب showan باید عرض کنم که تنها برتری SLR ها را لنز میبینند. در صورتی که این طور نیست. میتوان SLR خرید و از بقیه امکانات SLR ها استفاده کرد بدون این که لنز 55-18 را کنار گذاشت و سراغ لنزی دیگر رفت ( مثل خودم که از لنزهای EF {دهنه را میگویم و گرنه EF-s است} تنها همین لنز را دارم و تقریبا 90 و خورده ای درصد از عکسهایم را با همین لنز گرفتم).
    من اصلا با 55-18 تا بحال به مشکل بر نخوردم. نه توش آشغال بوده نه هنگام فوکس چرخ دنده هاش گیر کرده. در مورد کیفیت هم که بارها با هم صحبت کردیم. از صحبتهای شما هم که معلوم بود از هر لنز دوربین کامپکتی( هر مارکی) با زوم 3x بهتر است.

اما باید ببینیم دوستمون اصلا SLR می خواهد یا نه؟ دلیل نمیشه چون حاضرند پول یک SLR را بدهند یکی از آنها را هم بخرند. خیلی ها با یک SLR - like راحت ترند. و رزولوشن بیشتر ، سادگی، کوچکتر و سبکتر بودن آنها را به خیلی چیزهای SLR ها ترجیح میدهدند. اما اگر از من بپرسی خوب صد در صد میگویم SLR. اما نظر افراد متفاوت است.
    ویرایش توسط Minoosepehr : Thursday 20 April 2006 در ساعت 15:31
    آریو مینوسپهر

صفحه 1 از 13 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین