صفحه 4 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 130
Like Tree86تشکر

موضوع: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

پیش فرض پاسخ: با 800000 تومان چه دوربيني بخرم؟

تجربه مشابه نشون داده كه توصيه چيزي غير از كانون و در موارد معدودي نيكون به دوستان بي فايده است.
    اما نميتوان نوشته شما را خواند و ننوشت كه فرصت را براي خريد دوربين بسيار خوبي مثل Minolta 5D با قيمت استثنايي 620-600 از دست ندهيد! لرزه گير، نويز بسيار كم، لنز بسيار خوب 80-17 (معادل 105-28 ) و سرعت فوكوس بسيار خوب را ميتوان امتيازات آن شمرد.

توصيه بعدي من بدنه خالي نيكون D50 + لنز 70-18 نيكون است،
    در مرحله بعدي، اگر لنز اولترا وايد سوني برايتان جذاب است (مثل من) و با كندي دوربين در فوكوس و ديگر كارها ميتوانيد كنار بيائيد، سوني R1 را توصيه ميكنم.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط Flatline
    الان هم انقدر review خوندم که دیگه نمی تونم یک دوربین دیگه انتخاب کنم یعنی کلا" خیلی انتخاب سخت شده..
    فکر نمیکردم برای انتخاب یک دوربین حدود 3 روز درگیر باشم!
    آقا سه روز این که زمان زیادی نیست! من برای خرید دوربینم سه چهار ماه الاف بودم و بی دوربین ، اینقدر این فروم رو زیرو رو کردم تا خریدم.
    وسواس رو فراموش کن به تجربیات دوستان اعتماد کن (به حرف آقای محبی گوش کن پشیمون نمیشی) منم همین کار رو کردم.اگر اینطوری بخواهی فکر کنی که هیچ وقت نباید دوربین بخری مثل یکی از دوستان من که الان 3 ساله میخواد کامپیوتر بخره هر چند وقت یکبار با هم گپی میزنیم همیشه منتظر مدلهای بالاتر هست من که فکر نمیکنم به این زودی هم بخره.
    radioheadz تشکر می‌کند.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر جديد Flatline آواتار ها
    تشکر کرده
    0

ممنون از دوستان که پیام من توجه کردن
    من والا از این SLR ها کمی میترسم :D
    چون اینجوری که LCD Live و یکسری امکانات LCD R1 رو ندارن برای من که مبتدی هستم این امکانات خیلی خوب هست....
    این دوربین Konica Minolta Maxxum 5D رو هم یکی از دوستان خوبم بهم پیشنهاد داده بود ولی متاسفانه الان که برند کونیکا با سونی کامل ادغام شده و.. یه جوری میترسم پس فردا اگر مشگلی پیش بیاد یا اگر خرابش کنم قطعه ای رو پیدا نکنم یا اینکه اون موقع دیگه ارزش قطعه و غیره رو نداشته باشه.
    خود دوربین واقعا" عالی هست نمیدونم شاید بشه گفت بعد از R1 این انتخاب بعدی تو slr like ها باشه
    نمی دونم نظر دوستان در این باره چی هست؟

اگر قرار به SLR بشه باید از بین 350D و 50D نسبت به قیمت و امکانات یکی رو انتخاب کرد و بعدش لنز.
    فقط کمی نگران هستم که خرج بره بالا و عکس گرفتن با اون ها سختر هم بشه و برای کمی مشگل ساز بشه

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام ....

بنده با نظر استاد محبی موافقم...

ولی نظر استاد و دوستان رو درباره ی FujiFilm FinePix S9000 میخوام بدونم؟؟؟

به مشخصاتی که دوستمان فرمودند بسیار نزدیکه (مگر اینکه ایرادی داره که من در جریانش نیستم؟؟)
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

مشکل نه مشگل.
    در مورد تعویض دوربین. باید بگم 80 % یا بیشتر احتمال میدم شما دوربینتان را تا 8 سال دیگر تعویض خواهید کرد و دوربین جدیدی خواهید گرفت.( حالا باز فیلمی بود یه چیزی)
    اصلا دوربینتان شاید تا 8 سال آن مقدار شاتی که شما می خواهید را نتواند بگیرد.
    اما از زمان وارد شدن دوربینهایی مانند D50 و 350D زمان زیادی نسبت به خیلی از دوربینها نمیگذره.
    اما ترس از SLR ها. باید بگم ترس ندارن. واقعا اگر کار عکاسی را فقط بعنوان چند وقت یک بار می خواهید انتخاب کنید و فقط برای مسافرت و موارد خانوداگی و امثال اینها می خواهید، از SLR-Like بهتر میتوانید استفاده کنید.
    این که شما از خرید میترسی عجیبه. با این حساب شما در تمام امور مثل خرید ماشین ، موبایل خونه تعلیق خواهی داشت و خرید خیلی کندی خواهی داشت. یا هیچ وقت نخواهی خرید.
    اما شما خیلی وسواسی هستید:
    البته حق با شماست و درست اما مثالهایی از ترس شما
    ( اگر قرار باشه 7 یا 8 سال دیگه... ، از این SLR ها کمی میترسم ... ، یه جوری میترسم اگر خرابش کنم قطعه ای رو پیدا نکنم ...، کمی نگران هستم که خرج بره بالا و عکس گرفتن با اون ها سختر هم بشه ....).

به هر حال اگر احساس مکینی که با R1 کنار میایی حتما بگیرش.
    آریو مینوسپهر

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

FujiFilm FinePix S9000
    - : I-S (لرزشگير) نداره

تشکر کرده
    0

(مگر اینکه ایرادی داره که من در جریانش نیستم؟؟)
    S9500 در مقابل دوربین های دیگه همرده خودش ضعف هاش یکیش لنز و نویزش بود که تو اون مدل که مقایسه کرده بودم خیلی مشهود تر بود و به سراغ Fz30 رفته بودم که بخاطر لنر و لرزرشگیر و قیمت اش نسبتا" از S9500 بهتر هست ولی این FZ30 هم مشگلات خاص خودش رو داشت.

اصلا دوربینتان شاید تا 8 سال آن مقدار شاتی که شما می خواهید را نتواند بگیرد.
    اما از زمان وارد شدن دوربینهایی مانند D50 و 350D زمان زیادی نسبت به خیلی از دوربینها نمیگذره.
    من همین الان یک 35mm قدیمی کانون دارم :D
    که حدود 5 یا 6 سال پیش خریدم.

شاید اصطلاح ترس رو اینجوری تعریف کنم بهتر باشه: نگرانی از اینکه یک دوربین خوب یا عالی داریم ولی بلد نیستیم باهاش کار کنید. از نظر قیمت هم بیشتر هزینه شده.
    با R1 یکسری امکانات داریم که روی SLR ها نیست و برعکس ولی نمی دونم دوستان حرفه ای چرا این موارد رو در نظر نمیگیرن وبه یک جمله r1 هم خوب هست رضایت دارن؟...
    نمیدونم در r1 چه ضعفی دیدن که من نمی تونم ببینم یا چه تجربه ای دارن شاید بازگو کردنش من رو هم از این وضعیت دربیاره.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

در مقابل دوربین های دیگه همرده خودش ضعف هاش یکیش لنز و نویزش بود که تو اون مدل که مقایسه کرده بودم خیلی مشهود تر بود و به سراغ Fz30 رفته بودم که بخاطر لنر و لرزرشگیر و قیمت اش نسبتا" از S9500 بهتر هست ولی این FZ30 هم مشگلات خاص خودش رو داشت.
    واقعاً...؟ من نمونه عکسهایی که از این دو دوربین دیدم نویز فوجی خیلی خیلی کمتر از پاناسونیک بود. پاناسونیک رو یکی از دوستانم داره. FZ30 حتی توی ایسو 100 هم نویز زیادی داره.
    [MORTEZA BEDRAM]
    [canon kiss digital N]
    [canon 18-55] -- [sigma 17-70]

http://www.photo.net/photos/bedram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    تجربه مشابه نشون داده كه توصيه چيزي غير از كانون و در موارد معدودي نيكون به دوستان بي فايده است.
    اما نميتوان نوشته شما را خواند و ننوشت كه فرصت را براي خريد دوربين بسيار خوبي مثل Minolta 5D با قيمت استثنايي 620-600 از دست ندهيد! لرزه گير، نويز بسيار كم، لنز بسيار خوب 80-17 (معادل 105-28 ) و سرعت فوكوس بسيار خوب را ميتوان امتيازات آن شمرد.

توصيه بعدي من بدنه خالي نيكون D50 + لنز 70-18 نيكون است،
    در مرحله بعدي، اگر لنز اولترا وايد سوني برايتان جذاب است (مثل من) و با كندي دوربين در فوكوس و ديگر كارها ميتوانيد كنار بيائيد، سوني R1 را توصيه ميكنم.
    اگر بخواهم fz30 بگيرم چگونه ميتوان مشكل نويز دار شدن عكسها در ايزوهاي بالا را رفع كرد؟

تشکر کرده
    0

والا این مطلبی که گفتم در review ها آمده بود و بخاطر لنز و لرزگیر خوب fz30 بیشتر ازش تعریف میشد. و تا اونجا که یادم هست fz30 نویز کمتری داشت شما s9500 رو هم تست کردید؟

صفحه 4 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین