صفحه 453 از 689 نخستنخست ... 353 403 443 449 450 451 452 453 454 455 456 457 463 503 553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,521 تا 4,530 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    خب بستگي داره شما منظورتون از همه مردم كدوم مردم ! باشن ، اتفاقا محصولات سوني اينقدري كه شما ميگيد با ارزش نيستن در رده جهاني ، توي لپتاپ كه هميشه رده ٦-٧-٨ بوده توي عكاسي و فيلم برداري هم كه هميشه از كانن عقب تر بوده ،توي ساخت تلويزيون وال سي دي هم اول نيست و خيلي از قافله عقبه و البته خيلي چيزهاي ديگه ، سوني واسه ما ايراني ها كه ساليان متمادي هست با اون خو گرفتيم عزيزه واسه همين فكر ميكنيم خيلي محصولاتش خوبه ( البته در خوب بودنش شكي نست اما هميشه number 1 نبوده )، اينكه كانن تحت ليسانس و سلطه شركت سوني هست هم به نظر يه شوخي مياد ، در ضمن ياد آور ميشم كانن فقط لنز و دوربين نميشه يه سري به سايت اون بزنيد و با محصولاتش آشنا بشيد
    سلام دوست عزیز
    منظور من 60درصد مردم ایران هستش که تا وقتی اسم سونی میاد هرچند اگه اون یه محصولش اصلا بدرد نخوره میگن فوقلعاده هستش ولی من نظرم این نیستش.
    بله سونی از کانن و نیکون همیشه عقب تر بوده و بازم میگم که برند پرست نیستم ولی اگه نیکون اندازه کانن سرمایه داشت قطعا و صد در صد حرف اول رو تو کل جهان میزد.
    منم اطلاع دارم که فقط دوربین و لنز نمیسازه و کمو بیش با محصولات دیگش هم سرو کار دارم اما عمده محصولش که به بازار وارد میکنه دوربین و لنز هستش.

موفق و پایدار باشید

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

خب بستگي داره شما منظورتون از همه مردم كدوم مردم ! باشن ، اتفاقا محصولات سوني اينقدري كه شما ميگيد با ارزش نيستن در رده جهاني ، توي لپتاپ كه هميشه رده ٦-٧-٨ بوده توي عكاسي و فيلم برداري هم كه هميشه از كانن عقب تر بوده ،توي ساخت تلويزيون وال سي دي هم اول نيست و خيلي از قافله عقبه و البته خيلي چيزهاي ديگه ، سوني واسه ما ايراني ها كه ساليان متمادي هست با اون خو گرفتيم عزيزه واسه همين فكر ميكنيم خيلي محصولاتش خوبه ( البته در خوب بودنش شكي نست اما هميشه number 1 نبوده )، اينكه كانن تحت ليسانس و سلطه شركت سوني هست هم به نظر يه شوخي مياد ، در ضمن ياد آور ميشم كانن فقط لنز و دوربين نميشه يه سري به سايت اون بزنيد و با محصولاتش آشنا بشيد
    ساسان جان 100% در تمامی مواردی که فرمودید با شما مخالفم و می توانیم تک تک دلیل محکم بیاورم !

صرفا اول بودن در فروش به معنی اول بودن در تکنولوژی نیست !

صرفا فروش بیشتر به معنی جنس بهتر نیست !

صرفا تیراژ هیچ وقت کیفیت و تکنولوژی را نمایان نمی کند !

جایگاه فروش با جایگاه رضایت مشتری با جایگاه استفاده زا فناوری مدرن کاملا متفاوت است !

چون پراید سالی 800 هزار دستگاه تولید می شود و مشتری دارد یقینا به معنی برتری بر لکسوس LFA با تیراژ محدود نیست !
    yaghoobi، nejadi، Saadat و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    ساسان جان 100% در تمامی مواردی که فرمودید با شما مخالفم و می توانیم تک تک دلیل محکم بیاورم !

جایگاه فروش با جایگاه رضایت مشتری با جایگاه استفاده زا فناوری مدرن کاملا متفاوت است !

چون پراید سالی 800 هزار دستگاه تولید می شود و مشتری دارد یقینا به معنی برتری بر لکسوس LFA با تیراژ محدود نیست !
    کلا سونی در این چند سال اخیر مشکلات بسیاری داشته. چندین سال هست که ضرر های چند میلیاردی داشته و بشدت از طرف رقبایی مانند سامسونگ و اپل و مایکروسافت تحت فشار هست. و مشکلات بسیاری در بسیاری حوزه‌ها از جمله تلویزون ها تخت که نسبت به سامسونگ و یا ال جی کم فروش هستند یا کنسول بازی که در مقابل مایکروساقت یا نینتندو خوش فروش نبوده است داشته است. البته باید گفت تازه در حال جون گرفتن دوباره هست. کنسول جیدی داده، چند تا موبایل خوب داده و در مورد دوربین عکاسی هم نو آوری های خوبی دیده می شود. ولی هنوز خیلی مونده که سونی همان سونی دهه‌ی هشتاد و نود میلادی شود.
    yaghoobi، Amin Zarif، ashkan 78 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها

كاوه جان من نوشتم number 1 نيست و تاكيد كردم كه خوب بودنش شكي نيست ، اما بحث سر اين بود كه سوني شركت كانن رو اداره ميكنه يا تحت ليسانس سوني هست و از اينا بود كه من همچين مثالي زدم ،جالبه در تمام مدتي كه از سوني مينوشتم فقط و فقط به ياد شما بودم گفتم بلكه يه خورده از سوني بنويسم كه شما افتخار بديد بهمون، البته كلا از بحث اصلي و زمان ارائه دوربين هاي كانن كه پست اصلي و هدف من صحبت دوستان در اون مورد بود پرت شديم
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

یه آف تاپیک جالب من با اجازه دوستان بنویسم
    پیرو بحث ارتباط شرکت هایی مثل سونی و کانن، اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد این بود که هر دوی این شرکت ها ژاپنی هستند
    بعد که شرکت های دیگه در زمینه تولید دوربین، لنز، فیلم و چاپ و ... فعالیت دارند رو چک کردم دیدم که اگه ژاپن نبود ظاهرا دنیای عکاسی بی معنی میشد :D (شوخی هست البته)

تقریبا از تمام شرکت های معروفی که به ذهنم رسید، 90% ژاپنی بودند (یا حداقل بیس ژاپنی داشتند)
    کد:
    Brother Industries
    Canon Corporation
    Epson
    Fujifilm
    Kenko Manufacturing company
    Konica Minolta
    Mamiya Company
    Nikon Corporation
    Olympus Corporation
    Panasonic Corporation (formerly known as Matsushita Electric Industrial Co)
    Pentax (is a brand name used by Ricoh)
    Ricoh Electronics company
    Sigma Corporation
    Sony Corporation
    Tamron Manufacturing company
    Tokina Manufacturing company
    yaghoobi، S.M.Shamsi، Mehdi Rojaie و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

فایل پیوست 54537

6- در مورد entry level ها هم که باز به نظر میاد 1100D وقت آپدیتش شده باشه و 3 سالی هست که دوربین تو این رده آپدیت نشده
    سلام
    100d ميتونه جاشو پر كنه.
    nejadi، lamagra و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر آشنا Miladend آواتار ها
    تشکر کرده
    360

کاملا مخالفم...جدا از اینکه کاوه گفت که فروش ملاک نیست برند سونی هنوز هم بسیار محبوبه...همین دیروز بود که Forrester اعلام کرد تو آمریکا بر اساس نظر سنجی سونی بعد از مایکروسافت و اپل سومین برند محبوب هستش.
    البته یک شایعه ای هست که میگه کنون از سنسور های سونی استافده میکنه(چقدر و در چه رده ای معلوم نیست)چون هر دو کمچانی تقریبا با هم طرح تحقیق و توسعه سنسور هاشونو شروع کردند و سرمایه گذاری کردند اما انگار بذر سونی بهتر به ثمر نشسته ...الان سونی بزرگترین تولید کننده سنسور(چه DSLR چه کمپکت و چه موبایل )هست.
    راستی تو این آف تاپیک تو CES 2014 کنون اعلام کرد 90 میلیون لنز و نیکون 80 میلیون لنز تا حالا فروختن.
    yaghoobi و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

سلام

راستی تو این آف تاپیک تو CES 2014 کنون اعلام کرد 90 میلیون لنز و نیکون 80 میلیون لنز تا حالا فروختن.
    البته لازم به توضيح است که آمار مربوط به تعداد لنز هاي توليد شده توسط هر شرکت است و اگر ارزشي داشته و مطلب مهمي باشد، آمار توليد کانن مربوط به لنز هاي EF و توليد شده ازسال 1987 تا حال بوده و آمار توليد نيکون از ابتداي توليد لنز براي دوربين هاي با لنز قابل تعويض،يعني دهه 40 ميلادي است.
    M.Mobin، iman kh، ata_m3 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

اينكه كانن تحت ليسانس و سلطه شركت سوني هست هم به نظر يه شوخي مياد ، در ضمن ياد آور ميشم كانن فقط لنز و دوربين نميشه يه سري به سايت اون بزنيد و با محصولاتش آشنا بشيد
    سلام
    چرا فکر میکنید همچین چیزی شوخی هست؟ برای مثال در دنیای اتومبیل از این موارد بسیار هست مثلا بوگاتی در تملک فولکس واگن هست و یا فراری در مالکیت شرکت فیات و یا لامبورگنی هم در تملک ایودی ولی هر کدام عملکرد مستقل خود را دارند.

پی نوشت : البته من در صحت و یا سقم اینکه کانن در تملک سونی باشد هیچ اطلاعی ندارم.
    samad_nooran تشکر می‌کند.
    علی مهدی زاده

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

دوستان مثل اینکه این بحث شیرین هنوز ادامه داره آخرش نفهمیدم چون به سونی علاقه دارم ارادتمند آقای قبادی شدم یا چون به آقای قبادی ارادت دارم به سونی علاقمند شدم آخر آخرش هم نفهمیدم چرا اینجوری تو ذهن خیلی از دوستان (مخصوصا کاننیها) جا افتاده که که سونی افتاده دنبال کانن و هر چی میدوه به اون نمی رسه و نهایت ایده آل سونی را این میبینن که بشه مثل کانن یا لااقل یه فول فریم بزنه در حد کامپکتها کانن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!111