صفحه 454 از 689 نخستنخست ... 354 404 444 450 451 452 453 454 455 456 457 458 464 504 554 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,531 تا 4,540 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

به نظرم موضوع مطرح شده شامل دو بخش است:

1- كانن تحت ليسانس سوني است.
    2- كانن تحت مالكيت سوني است.

در خصوص بند 1: تحت ليسانس بودن (Under License) به معناي آن است كه شركت كانن يك يا چند محصول سوني را با مجوز سوني در كارخانه خود با برند كانن توليد كند (مثل ايران خودرو كه پژو 206 را تحت ليسانس پژو فرانسه و با برند ايران خودرو توليد مي كند) . در اين حالت به كانن Licensee و به سوني Licenser مي گويند كه اين امر در خصوص كانن و سوني مسلماً اتفاق نيافتاده است بنابر اين تحت ليسانس بودن منتفي است.
    در خصوص بند 2: در صورتي كه شخص حقيقي يا حقوقي داراي سهام يك شركت به مقدار بيش از 50 درصد باشد، با توجه به داشتن اكثريت آرا در هيئت مديره، مي تواند راساً در سياست هاي كلي آن شركت (مانند تعين مدير عامل) اعمال نظر كند. اين امر در خصوص سوني و كانن امكان پذير است ولي حداقل تا كنون در اين خصوص چيزي نشنيده ام.
    ارادتمند
    yaghoobi، Pooyan، M.Mobin و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط charli نمایش پست ها
    سلام
    چرا فکر میکنید همچین چیزی شوخی هست؟ برای مثال در دنیای اتومبیل از این موارد بسیار هست مثلا بوگاتی در تملک فولکس واگن هست و یا فراری در مالکیت شرکت فیات و یا لامبورگنی هم در تملک ایودی ولی هر کدام عملکرد مستقل خود را دارند.

پی نوشت : البته من در صحت و یا سقم اینکه کانن در تملک سونی باشد هیچ اطلاعی ندارم.
    منم موافقم.

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

سلام دوستان
    والا من قبلا یه کامپکت سونی داشتم و الانم یه سوپر زوم کامپکت کنون دارم
    عکسایی که با سونی میگرفتم خیلی کم نویز تر و پویا تر از کانن بودش
    اما از لنز سونی زیاد راضی نبودم و کانن لنزش بهتر عمل میکنه
    جسارت نمیکنم به کمپانی کنون و یا هواداران این شرکت اما خیلی شدید احساس میکنم که کنون زیر نظر سونی باشه
    الله و اعلم

موفق و پایدار باشید
    شهرکرد تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

من منبع موثقی نه در تایید و نه در رد این که کنون زیر نظر سونی باشه ندیدم و خوب طبیعی است که تصور کنم اینها شایعه است.اما یه نگاه دیگه هم می شه داشت: گستره محصولات و حتی تکنولوژی مورد استفاده در محصولات کنون و سونی مشخصا متفاوته. سونی در حال گسترش بازار جدیدی از دوربین هاست مانند QX10 و 100 یا دوربین های بدون آینه یا کامپکت های ی از رده rx100 و rx100II که تلاشی است برای جذب قسمتی از بازار. کانن در قسمت دوربین بسیار جلوتر از سونی هست و سونی بیشتر در قسمت دوربین هایی برای کاربر عادی قرار داره. از اون طرف سونی شنیدم داره وارد بازار های جدیدی می شه. کلا تفاوت مشخصه. البته این نظر منه.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه farshad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    1160

پیش فرض D4s

سلام

آقای کن راکول ، رزولوشن دوربین D4s رو 24Mpix اعلام کرده که اگر چنین باشه برای اولین بار در آپدیت سری s تغییر رزولوشن سنسور رو شاهدیم :

پ.ن : امیدوارم ایشون تو سال جدید میلادی زیادی جو گیر نشده باشن
    Nima Sadigh، M.Mobin، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_k نمایش پست ها
    سلام

آقای کن راکول ، رزولوشن دوربین D4s رو 24Mpix اعلام کرده که اگر چنین باشه برای اولین بار در آپدیت سری s تغییر رزولوشن سنسور رو شاهدیم :

پ.ن : امیدوارم ایشون تو سال جدید میلادی زیادی جو گیر نشده باشن
    احتمالا ایشون با D4X اشتباه گرفتن!!!
    همچین چیزی امکان نداره.فک کنم این لیست آرزوهای سال جدیدشون هست که ازپاپانوئل دارن!
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر همراه farshad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    1160

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    احتمالا ایشون با D4X اشتباه گرفتن!!!
    همچین چیزی امکان نداره.فک کنم این لیست آرزوهای سال جدیدشون هست که ازپاپانوئل دارن!
    نیکون D3X سنسور 24Mpix داره ، D4X احتمالی ، باید رزولوشنی حداقل برابر D800 داشته باشه .

نکته جالبش اینه که حتی نمونه عکس هم توی لینکش بوده ولی الان حذف شده !

به نظر خیلی واقعی میاد ، امیدوارم شوخی 2014 نباشه!

پ.ن : نمیدونم چرا دوربین رو نشون ملت میدن ولی اطلاعات نمیدن ! خیلی مشکوکه
    ویرایش توسط farshad_k : Saturday 11 January 2014 در ساعت 16:31
    yaghoobi و lamagra تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8926

NPSژاپن فروش D4 رو متوقف کرده . گفته شده رونمایی d4sدر۱۷ژانویه خواهد بود.

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    من منبع موثقی نه در تایید و نه در رد این که کنون زیر نظر سونی باشه ندیدم و خوب طبیعی است که تصور کنم اینها شایعه است.اما یه نگاه دیگه هم می شه داشت: گستره محصولات و حتی تکنولوژی مورد استفاده در محصولات کنون و سونی مشخصا متفاوته. سونی در حال گسترش بازار جدیدی از دوربین هاست مانند QX10 و 100 یا دوربین های بدون آینه یا کامپکت های ی از رده rx100 و rx100II که تلاشی است برای جذب قسمتی از بازار. کانن در قسمت دوربین بسیار جلوتر از سونی هست و سونی بیشتر در قسمت دوربین هایی برای کاربر عادی قرار داره. از اون طرف سونی شنیدم داره وارد بازار های جدیدی می شه. کلا تفاوت مشخصه. البته این نظر منه.
    بابا چک کردن این قضیه خیلی ساده است. کافی است که یک سرچ در اینترنت کنید. جز چند تای اولی ویکی پیدیا هست. کنن یک شرکت سهام عمومی هست که سهامش در بازار بورس توکیو و نیویورک معامله می شود و من متخصص شرکتها نیستم ولی معمولا این یعنی این که شرکت تحت مالکیت هیچ شرکت دیگری نیست و مجموعه‌ای از سهامداران مالکیت آن را دارند. وقتی شرکتی شرکت دیگر را می خرد مثل وقتی که مثلا شرکت سان توسط اراکل خریده شد نماد این شرکت ها در بازار سهام بسته و متوقف می شود. و زیر نماد شرکت مالک می رود.
    usef، Amin Zarif، Nima Sadigh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    بابا چک کردن این قضیه خیلی ساده است. کافی است که یک سرچ در اینترنت کنید. جز چند تای اولی ویکی پیدیا هست. کنن یک شرکت سهام عمومی هست که سهامش در بازار بورس توکیو و نیویورک معامله می شود و من متخصص شرکتها نیستم ولی معمولا این یعنی این که شرکت تحت مالکیت هیچ شرکت دیگری نیست و مجموعه‌ای از سهامداران مالکیت آن را دارند. وقتی شرکتی شرکت دیگر را می خرد مثل وقتی که مثلا شرکت سان توسط اراکل خریده شد نماد این شرکت ها در بازار سهام بسته و متوقف می شود. و زیر نماد شرکت مالک می رود.
    البته تاجایی که میدانم این برای زمانی ست که ۱۰۰درصدسهام یک شرکت خریداری شود.ولی اگردرصدی ازسهام یک شرکت خریداری شود،مابقی سهام همچنان خریدوفروش خواهدشد.علی ایحال اینکه کانن متعلق به سونی باشدیانه ، چیزی راعوض نمیکند.کمااینکه صحت هم ندارد.
    ali k تشکر می‌کند.