صفحه 456 از 689 نخستنخست ... 356 406 446 452 453 454 455 456 457 458 459 460 466 506 556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,551 تا 4,560 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

سلام دوستان
    والا من برای جنگ و دعوا با شما نیومدم عضو این سایت نشدم و قصد توهین و جسارتی هم به کسی ندارم
    از مدیر محترم هم خواهش میکنم این پست منو به جای دیگه منتقل نکنند چون باید با دوستای گلم به نتیجه ی خوب و قابل قبولی برسیم
    من خودم رشتم مکانیک خودرو هستش و در این ضمینه خیلی تحقیق و مطالعه میکنم
    حالا برای تست محصولات با شما بحث نمیکنم اما این در صنعت خوردرو وجود داره که مثلا یه شرکت خودرو سازی تمام قطعات یا بخشی از قطعات خودرو که به نام شرکت خودش هستش رو تولید میکنه و میفرسته یه کشور دیگه تا اونهارو سر هم بکنند و بعد وارد بازار بکنند
    مثلا اتاق سمند یکی از طراحی های شرکت فلوکس آلمان بوده
    یا پژو 405یکی از محصولات فرانسه بوده که در آن زمان با سیستم سوخت رسانی کاربراتوری در خود فرانسه تولید میشد و بعد از مدتی ایران خودرو اومد تو ایران قطعات داخلی ماشین رو خودش میساخت ولی موتور و گیربکس رو از فرانسه میاوردن براش
    یا همین 405 انژکتوری اصلا محصول فرانسه نیستش
    اون زمان پژو پارس در فرانسه با موتور انژکتوری تولید شد که ایران با توجه به این که استخون بندی این خودرو با 405 یکی هستش موتور انژکتوری رو روی 405 سوار کرد و اونو روونه بازار کردش
    بازم از مدیر محترم خواهش میکنم که این پستو حذف نکنه
    خودمم میدونم اصلا مربوط به این سایت نمیشه و مربوط به این تایپیک هم نیستش
    حالا راجب دوربین هم خیلی خیلی کم احتمال داره که مثلا سونی بیاد قطعات ردیف کنه و کنون بیاد اونارو سر هم کنه و به مارک کنون یا سونی به فروش برسه
    من واسه این حرفم اصلا پافشاری نمیکنم و این بحث کنون و سونی هم خودم راه انداختم طبق گفته ی یه دوست
    من با این شرکت یا کنونی های این سایت و یا دوستام اصلا کدورتی ندارم
    اگر هم حرفای من باعث ناراحتیتون شد واقعا از شما معذرت میخوام
    چون من این بحثو بر حس کنجکاویم راه انداختم

مدیر لطفا این پستو حذف نکن

موفق و پایدار باشید

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    والا من برای جنگ و دعوا با شما نیومدم عضو این سایت نشدم و قصد توهین و جسارتی هم به کسی ندارم
    از مدیر محترم هم خواهش میکنم این پست منو به جای دیگه منتقل نکنند چون باید با دوستای گلم به نتیجه ی خوب و قابل قبولی برسیم
    من خودم رشتم مکانیک خودرو هستش و در این ضمینه خیلی تحقیق و مطالعه میکنم
    حالا برای تست محصولات با شما بحث نمیکنم اما این در صنعت خوردرو وجود داره که مثلا یه شرکت خودرو سازی تمام قطعات یا بخشی از قطعات خودرو که به نام شرکت خودش هستش رو تولید میکنه و میفرسته یه کشور دیگه تا اونهارو سر هم بکنند و بعد وارد بازار بکنند
    مثلا اتاق سمند یکی از طراحی های شرکت فلوکس آلمان بوده
    یا پژو 405یکی از محصولات فرانسه بوده که در آن زمان با سیستم سوخت رسانی کاربراتوری در خود فرانسه تولید میشد و بعد از مدتی ایران خودرو اومد تو ایران قطعات داخلی ماشین رو خودش میساخت ولی موتور و گیربکس رو از فرانسه میاوردن براش
    یا همین 405 انژکتوری اصلا محصول فرانسه نیستش
    اون زمان پژو پارس در فرانسه با موتور انژکتوری تولید شد که ایران با توجه به این که استخون بندی این خودرو با 405 یکی هستش موتور انژکتوری رو روی 405 سوار کرد و اونو روونه بازار کردش
    بازم از مدیر محترم خواهش میکنم که این پستو حذف نکنه
    خودمم میدونم اصلا مربوط به این سایت نمیشه و مربوط به این تایپیک هم نیستش
    حالا راجب دوربین هم خیلی خیلی کم احتمال داره که مثلا سونی بیاد قطعات ردیف کنه و کنون بیاد اونارو سر هم کنه و به مارک کنون یا سونی به فروش برسه
    من واسه این حرفم اصلا پافشاری نمیکنم و این بحث کنون و سونی هم خودم راه انداختم طبق گفته ی یه دوست
    من با این شرکت یا کنونی های این سایت و یا دوستام اصلا کدورتی ندارم
    اگر هم حرفای من باعث ناراحتیتون شد واقعا از شما معذرت میخوام
    چون من این بحثو بر حس کنجکاویم راه انداختم

مدیر لطفا این پستو حذف نکن

موفق و پایدار باشید
    محمد آقا گفته شما فقط در مورد ایران خودرو صدق میکنه که توانایی تولید خودرو به صورت کامل رو نداره و به همین دلیل بعضی قطعات را از دیگر شرکت ها خریده و مونتاژ میکند . اما کنون و سونی هر دو از شرکت های بزرگ در حوزه خودشان به شمار میرن و هر دو توانایی کامل در رابطه با تولید و مونتاژ قطعات رو دارن , بنابراین اصلا عقلانی و به صرفه نیست که مثلا سونی قطعه تولید کنه و کنون اونا رو سرهم کنه .
    Arash Sh تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    کنجکاوی همیشه بوده ولی دی7 چرا؟!
    اصولا چه چیز این بدنه میتواند جالب باشد و برای چه کاربری؟ سنسور که احتمالا سنسور جدید دی70 خواهد بود یا چیزی مشابه آن! پس از نظر خروجی نباید انتظار بالایی داشته باشیم. سیستم فکوس هم جای بحث زیادی دارد. اگر از لنزهای تله پرایم سریع استفاده کنیم (حیات وحش و ...) سیستم فکوس سریع و پیشرفته معنی پیدا میکند اما با لنزهایی نظیر 15-85 !!! چه نیازی به آن است! و اصلا نسبت به دی7 مارک 1 تغییری خواهیم دید؟
    وای فای هم از آن امکانات لوکسی است که (با سرعت حاضر) هنوز تا کاربردی شدن زمان زیادی میبرد. اما خوب وجودش بد نیست. همچنین جی پی اس.
    البته منکر اینکه ارتقائ خوبی است نمیشوم (مخصوصا سیستم فکوس دوال پیکسل برای فیلم برداری) . اما درک نمیکنم بجز عکاسان حیاط وحش چه گروهی ممکن است این بدنه را با این قیمت بالا نسبت به فول فریمهای ارزان قیمت موجود انتخاب کنند.
    بشخصه ارتقائ بدنه‌های سبک و جمع و جور سه رقمی و دو رقمی برایم جالبتر است.
    سلام
    در مورد کیفیت خروجی اگر با 70دی برابر باشد که اگر از همرده ها برتر نباشد ضعیفتر هم نیست.
    در مورد لنز قرار نیست چون این دوربین کیت 15-85 هم دارد فقط با این لنز با آن عکاسی کرد.مثل همه دوربینهای دیگر میتوان روی آن هر لنز تله یا واید و ... را استفاده کرد(این مورد را فکر کنم شوخی کردید)
    وای فای و جی پی اس هم بسیار کاربردی هستند و هیچ کدا تکنولوژی جدیدی نیستند که کاربردی نباشند و وسایل مورد نیاز یا تجهیزات خاصی برای استفاده نیاز داشته باشند.لوکس!بودن در مورد اینها خیلی مصداق ندارد.جی پی اس که کاربردش مشخص است.وایرلس هم بسته به نیاز عکاس در بسیاری از موارد میتواند کاربرد داشته باشد.به شخصه در عکاسی شب و عکاسی استودیویی بارها از این امکان مفید استفاده کرده ام.همچنین برای مشاهده و انتقال و یا آپلود عکسها میتواند بسیار مفید باشد و شرکتهای سازنده دیگر دوربین هم به این نتیجه رسیده اند و بسیاری از دوربینهای جدید این امکان را دارد.
    در مورد این دوربین که برای عکاسی حیات وحش بسیار مناسب است کاربری که میتوان برای وایرلس متصور بود این اس که دوربین را نزدیک جایی که پرنده ها مینشنند قرار داد و از لایو ویو،فکوس،نورسنجی و عکاسی کرد و عکسها را همانجا در سایز بزرگ روی تبلت یا گوشی دید.

کاربرد و امکانات فول فریمهای ارزان با کراپدارهای گران یکی نیست که جانشین هم یا قابل مقایسه با هم باشند.

پ ن:این پستها به تاپیک معروف منتقل خواهد شد.
    yaghoobi، A. Mohammadi، Amin Zarif و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

کنجکاوی همیشه بوده ولی دی7 چرا؟!
    اصولا چه چیز این بدنه میتواند جالب باشد و برای چه کاربری؟ سنسور که احتمالا سنسور جدید دی70 خواهد بود یا چیزی مشابه آن! پس از نظر خروجی نباید انتظار بالایی داشته باشیم. سیستم فکوس هم جای بحث زیادی دارد. اگر از لنزهای تله پرایم سریع استفاده کنیم (حیات وحش و ...) سیستم فکوس سریع و پیشرفته معنی پیدا میکند اما با لنزهایی نظیر 15-85 !!! چه نیازی به آن است! و اصلا نسبت به دی7 مارک 1 تغییری خواهیم دید؟
    وای فای هم از آن امکانات لوکسی است که (با سرعت حاضر) هنوز تا کاربردی شدن زمان زیادی میبرد. اما خوب وجودش بد نیست. همچنین جی پی اس.
    البته منکر اینکه ارتقائ خوبی است نمیشوم (مخصوصا سیستم فکوس دوال پیکسل برای فیلم برداری) . اما درک نمیکنم بجز عکاسان حیاط وحش چه گروهی ممکن است این بدنه را با این قیمت بالا نسبت به فول فریمهای ارزان قیمت موجود انتخاب کنند.
    بشخصه ارتقائ بدنه‌های سبک و جمع و جور سه رقمی و دو رقمی برایم جالبتر است.
    سلام

دقیقا همه عکاسانی که نیاز به سیستم فکوس سریعتر و دقیق تر، سرعت عکاسی پیاپی بالاتر و بدنه محکم تر نیاز دارند، این بدنه را به فول فریم ارزانی مانند 6D ترجیح می دهند.
    و شبیه به دلیلی که بعضی از عکاسان 1DX را به 5DIII ترجیح می دهند.
    yaghoobi، A. Mohammadi، Amin Zarif و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    محمد آقا گفته شما فقط در مورد ایران خودرو صدق میکنه که توانایی تولید خودرو به صورت کامل رو نداره و به همین دلیل بعضی قطعات را از دیگر شرکت ها خریده و مونتاژ میکند . اما کنون و سونی هر دو از شرکت های بزرگ در حوزه خودشان به شمار میرن و هر دو توانایی کامل در رابطه با تولید و مونتاژ قطعات رو دارن , بنابراین اصلا عقلانی و به صرفه نیست که مثلا سونی قطعه تولید کنه و کنون اونا رو سرهم کنه .
    با وجود اینکه من هم موضوعی رو که جناب mohammad.baroji درباره کنون و سونی نوشتن (یا حداقل براشون سوال بوده) رو فقط شایعه می دونم اما فقط محض اطلاع عرض می کنم اگر مثالی الکترونیکی! تر از ماشین بخواید، لپ تاپ هایی هم که ما به نام های مختلف می شناسیم خیلی ها شون فقط از چند کمپانی محدود!! بیرون می یاد. فقط به عنوان مثال شرکت تایوانی simplo برای برندهای ایسر، دل، اچ پی، ال جی، ام اس آی و اپل و کوانتا(quanta) باطری تولید می کنه (از این لینک می تونید بررسی کنید)
    جالبه بدونید شرکت کوانتا که مشتری این شرکته خودش سازنده ی لپ تاپ خیلی برندهای معروف دنیاست.
    البته این رو فقط به عنوان مثال آوردم که موید نگاه کلی پرسش ایشونه و گرنه هنوز هم این احتمال رو برای سونی و کنون نامحتمل می دونم.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

ليست قديمي ترين لنزهاي كنون كه همچنان به صورت نو در بازار موجود هستند:

1. Canon EF 50mm f/2.5 Macro Lens1987
    2. Canon EF 50mm f/1.8 II Lens1990
    3. Canon EF 100mm f/2 USM Lens1991
    4. Canon TS-E 45mm f/2.8 Tilt-Shift Lens1991
    5. Canon TS-E 90mm f/2.8 Tilt-Shift Lens1991
    6. Canon EF 85mm f/1.8 USM Lens1992
    7. Canon EF 20mm f/2.8 USM Lens1992
    8. Canon EF 400mm f/5.6 L USM Lens1993
    9. Canon EF 50mm f/1.4 USM Lens1993
    10. Canon EF 70-200mm f/2.8 L USM Lens1995
    11. Canon EF 28mm f/1.8 USM Lens1995
    12. Canon EF 135mm f/2 L USM Lens1996
    13. Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro Lens1996
    14. Canon EF 200mm f/2.8 L II USM Lens1996
    15. Canon EF 300mm f/4 L IS USM Lens1997
    16. Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS USM Lens1998
    17. Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM Lens1998
    18. Canon EF 35mm f/1.4 L USM Lens1998
    19. Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM Lens1999
    20. Canon EF 70-200mm f/4 L USM Lens1999

لنز هاي 50ميليمتري 1.4 و 1.8 عمر يكيشون 21سال يكي ديگشون 24 ساله! همه هم نالانند ازشون.... اگر امسال آپديت نشوند سيگما همه ي بازار را مي گيرد. سيگما توي اين 4-5سال دو تا 50 1.4 معرفي كرده يكي از يكي بهتر!!
    در اينجا نقل قول شده است كه: لنز 100--400 ده سال شايعه اش هست كه قرار است آپديت شود!!!
    yaghoobi، mh.noori، lamagra و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

سوپرزوم L830 nikon و ۳ دوربین کامپکت دیگر در Ces2014 توسط نیکون معرفی شدند:
    L830 :
    Max resolution 4608 x 3456* Effective pixels 16 megapixels* Sensor size 1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)*Sensor type CMOSISO Auto, 125 - 1600 (3200 in Auto mode)* Focal length (equiv.) 23–765 mm * Optical zoom 34×*Screen size 3″**Min shutter speed 4 sec* Max shutter speed 1/1500 sec* Storage types SC/SDHC/SDXCUSB
    USB 2.0 (480 Mbit/sec)Weight (inc. batteries) 508 g (1.12 lb / 17.92 oz)Dimensions 110 x 76 x 91 mm (4.33 x
    Nikon-Coolpix-L830-sus.jpg Nikon-Coolpix-L830.jpg

Nikon Coolpix S3600
    Effective pixels 20 megapixelsSensor size 1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)Sensor type CCDISO Auto, 80-1600 (3200 in Auto mode)Focal length (equiv.) 25–200 mmOptical zoom 8×Lens mount UnknownArticulated LCD FixedScreen size 2.7″Screen dots 230,000Min shutter speed 4 secMax shutter speed 1/1500 sec

Nikon Coolpix S6800
    Effective pixels 16 megapixelsSensor size 1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)Sensor type CMOSISO Auto, 125-1600 (3200, 6400 in Auto mode)Focal length (equiv.) 25–300 mmOptical zoom 12×Lens mount UnknownArticulated LCD FixedScreen size 3″Min shutter speed 4 secMax shutter speed 1/2000 secFormat MPEG-4H.264Storage types SD/SDHC/SDXCUSB USB 2.0 (480 Mbit/se

Nikon Coolpix S5300
    Effective pixels 16 megapixelsSensor size 1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)Sensor type CMOSISO Auto, 125, 200, 400, 800, 1600 (3200, 6400 in Auto mode)Focal length (equiv.) 26–208 mmOptical zoom 8×Lens mount UnknownArticulated LCD FixedScreen size 3″Min shutter speed 4 secMax shutter speed 1/1500 sec
    yaghoobi، a.g g.a و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

هیچ خبری از لنزهای جدید برای بدون آینه ها نیست ؟

مثلا یک لنز ماکروی درست حسابی ؟!؟!؟

چرا زایس و سونی و فوجی نیکون بی کار نشستن ؟!

سیگما و توکینا و تامرون نمی خوان برای بدون آینه ها لنز بسازن ؟

چه قدر طول میکشه که تنوع لنزهای بدون آینه ها به سطح قابل قبولی برسه ؟
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام

دقیقا همه عکاسانی که نیاز به سیستم فکوس سریعتر و دقیق تر، سرعت عکاسی پیاپی بالاتر و بدنه محکم تر نیاز دارند، این بدنه را به فول فریم ارزانی مانند 6D ترجیح می دهند.
    و شبیه به دلیلی که بعضی از عکاسان 1DX را به 5DIII ترجیح می دهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام
    در مورد کیفیت خروجی اگر با 70دی برابر باشد که اگر از همرده ها برتر نباشد ضعیفتر هم نیست.
    در مورد لنز قرار نیست چون این دوربین کیت 15-85 هم دارد فقط با این لنز با آن عکاسی کرد.مثل همه دوربینهای دیگر میتوان روی آن هر لنز تله یا واید و ... را استفاده کرد(این مورد را فکر کنم شوخی کردید)
    وای فای و جی پی اس هم بسیار کاربردی هستند و هیچ کدا تکنولوژی جدیدی نیستند که کاربردی نباشند و وسایل مورد نیاز یا تجهیزات خاصی برای استفاده نیاز داشته باشند.لوکس!بودن در مورد اینها خیلی مصداق ندارد.جی پی اس که کاربردش مشخص است.وایرلس هم بسته به نیاز عکاس در بسیاری از موارد میتواند کاربرد داشته باشد.به شخصه در عکاسی شب و عکاسی استودیویی بارها از این امکان مفید استفاده کرده ام.همچنین برای مشاهده و انتقال و یا آپلود عکسها میتواند بسیار مفید باشد و شرکتهای سازنده دیگر دوربین هم به این نتیجه رسیده اند و بسیاری از دوربینهای جدید این امکان را دارد.
    در مورد این دوربین که برای عکاسی حیات وحش بسیار مناسب است کاربری که میتوان برای وایرلس متصور بود این اس که دوربین را نزدیک جایی که پرنده ها مینشنند قرار داد و از لایو ویو،فکوس،نورسنجی و عکاسی کرد و عکسها را همانجا در سایز بزرگ روی تبلت یا گوشی دید.
    کاربرد و امکانات فول فریمهای ارزان با کراپدارهای گران یکی نیست که جانشین هم یا قابل مقایسه با هم باشند.
    پ ن:این پستها به تاپیک معروف منتقل خواهد شد.
    بدنه جدید قطعا نسبت به مدل قبلی و بدنه‌های رقیب بهتر خواهد بود شکی نیست. در مورد اینکه هر بدنه کاربر خاص خود را دارد هم با شما موافقم و بحثی نیست. اما سوال این است که چند درصد از کاربران این بدنه را بفرض به دی6 ترجیح میدهند! و چرا؟ پست من فقط در جواب دوستمون بود که مشتاق معرفی دی7 جدید بودند! و اینکه برای بسیاری از ما (اگر همه نباشد) همه این تغییرات فکوس، وای فای، .... (به فرض خروجی مشابه 70دی ...) با وجود 7دی (که طبق همین شایعات 1000دلار ارزانتر است) آنچنان هیجانی نخواهد داشت.

در مورد استفاده از این بدنه برای آتلیه!!! بخاطر وجود وایفای کاربردی (با وجود فول فریمهایی ارزانتر با سیستم وای فای)، همچنین استفاده از وای فای و سرعت سینک نسبتا پایین آن با تبلت و گوشی به آنچه که از یک بدنه سریع برای حیات وحش لازم است بحث بسیار است آقای مبین عزیز که اینجا محل مناسبی برای آن نیست. امیدوارم حداقل سیستم وایفای سریعتری نسبت به آنچه در مدلهای قبلی است شاهد باشیم.
    ویرایش توسط m.daneshpayeh : Monday 13 January 2014 در ساعت 05:09
    Pooyan و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

بدنه جدید قطعا نسبت به مدل قبلی و بدنه‌های رقیب بهتر خواهد بود شکی نیست. در مورد اینکه هر بدنه کاربر خاص خود را دارد هم با شما موافقم و بحثی نیست. اما سوال این است که چند درصد از کاربران این بدنه را بفرض به دی6 ترجیح میدهند! و چرا؟ پست من فقط در جواب دوستمون بود که مشتاق معرفی دی7 جدید بودند! و اینکه برای بسیاری از ما (اگر همه نباشد) همه این تغییرات فکوس، وای فای، .... (به فرض خروجی مشابه 70دی ...) با وجود 7دی (که طبق همین شایعات 1000دلار ارزانتر است) آنچنان هیجانی نخواهد داشت.

در مورد استفاده از این بدنه برای آتلیه!!! بخاطر وجود وایفای کاربردی (با وجود فول فریمهایی ارزانتر با سیستم وای فای)، همچنین استفاده از وای فای و سرعت سینک نسبتا پایین آن با تبلت و گوشی به آنچه که از یک بدنه سریع برای حیات وحش لازم است بحث بسیار است آقای مبین عزیز که اینجا محل مناسبی برای آن نیست. امیدوارم حداقل سیستم وایفای سریعتری نسبت به آنچه در مدلهای قبلی است شاهد باشیم.
    سلام
    در مورد آتليه با شما موافقم. قطعا اين سري بدنه ها بازار هدف محدودتري خواهند داشت به علاوه تعدادي ديگري كه مثل من و شما براي انطباق نيازهايشان با توانايي هاي گزينه هاي موجود چرتكه نمي اندازند (و همان طور كه مي دانيد تعدادشان هم كم نيست) و صرفا براساس شنيده ها و توصيه هاي گذرا اقدام به انتخاب و خريد مي كنند.
    m.daneshpayeh تشکر می‌کند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star