صفحه 19 از 44 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 438
Like Tree826تشکر

موضوع: Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan_dh نمایش پست ها
    من یک سئوال دارم.
    من به تازگی لنز 28-135 خودم رو فروختم و یک 15-85 خریدم و انصافا خیلی خوشم اومده فقط یک مطلب رو می خواستم بدونم.
    دوربینم EOS 500D هست و در Peripheral Illumination Correction اطلاعات این لنز وجود نداره طبیعی هم هست چون لنز جدید تر از دوربینه می خواستم بپرسم آیا راهی وجود داره که این موضوع رو درست کرد. طبیعتا بدون منتظر بودن برای frameware جدید که آیا Canon بده یا نده.
    بله . در دفترچه راهنمای دوربین از نرمافزار image gate way نامبرده شده که بوسیله آن میتوان اطلاعات لنز های جدید را روی دوربین آپدیت کرد... احتمالا در سی دی همراه دوربین تان باید باشد...
    ویرایش توسط Arash Sh : Tuesday 19 October 2010 در ساعت 13:44
    M. Beyrami، ssobhdel، kayvan_dh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan_dh نمایش پست ها
    من یک سئوال دارم.
    من به تازگی لنز 28-135 خودم رو فروختم و یک 15-85 خریدم و انصافا خیلی خوشم اومده فقط یک مطلب رو می خواستم بدونم.
    دوربینم EOS 500D هست و در Peripheral Illumination Correction اطلاعات این لنز وجود نداره طبیعی هم هست چون لنز جدید تر از دوربینه می خواستم بپرسم آیا راهی وجود داره که این موضوع رو درست کرد. طبیعتا بدون منتظر بودن برای frameware جدید که آیا Canon بده یا نده.
    سلام آقا کیوان
    سوال جالبی کردید. البته که باید تا فریمویر جدید منتظر بود ولی دقت کنید که این امکان در نرم افزار فقط روی فرمت JPG موثر است .در نتیجه اگر با RAW کار میکنید و یا کار خواهید کرد شاید این گزینه زیاد بدردتان نخورد . در DPP یا َACR ( یا هر نرم افزار ادیت RAW ) براحتی و با میدان عمل باز خودتان میتوانید نسبت به تصحیح اقدام کنید.

موفق باشید

پ ن : دست اقای شکور زاده درد نکنه راهنمایی خوبی بود . انگار خط رو خط هم شدیم .
    shabab، Maysam.P، M. Beyrami و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.am نمایش پست ها
    بله . در دفترچه راهنمای دوربین از نرمافزار image gate way نامبرده شده که بوسیله آن میتوان اطلاعات لنز های جدید را روی دوربین آپدیت کرد... احتمالا در سی دی همراه دوربین تان باید باشد...
    سلام
    ببخشید که با تاخیر جواب دادم چون تا الان دنبال CD هام بودم:D
    کارم انجام شد. با نرم افزار EOS Utility و گرفتن آخرین update از سایت کانن وقتی دوربین رو بهش وصل کردم و تو منوی Peripheral Illumination Correction رفتم لنز 15-85 را انتخاب کردم و اطلاعات این لنز به دوربین منتقل شد.
    خوشبختانه مشکل Vignetting تا حد زیادی در عکسها بر طرف شده.
    Maysam.P، M. Beyrami، Farhad71 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

من تقريبا قصد خريد اين لنز رو دارم! مي خواستم بدونم اين مشکلي که اين دوستمون باهاش مواجه شده در تمامي اين لنز ها هست يا نه...

تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    من تقريبا قصد خريد اين لنز رو دارم! مي خواستم بدونم اين مشکلي که اين دوستمون باهاش مواجه شده در تمامي اين لنز ها هست يا نه...
    سلام

دوست عزیز، ایرادی که به آن اشاره شد در مورد لنز یکی از دوستان و آن هم مورد بسیار نادری بود که احتمالا ناشی از ضرب خوردگی لنز یا... قبل از خریداری ایشان است. لنز 15-85 یکی از لنز های ارزشمند کنون میباشد که واید و تله مناسبی را فراهم میکند. کیفیت اپتیکی آن هم در حد بسیار خوبیست است.

من به شخصه از کار با آن راضی هستم...
    همیشه موفق باشید.

كاربر آشنا HamidSHS آواتار ها
    تشکر کرده
    102

مشکلی باهاش ندارم با دوربین 550D خودم ...
    من هم خیلی از این لنز راضی هستم
    کیفیت فوق العاده ای داره ... شارپنس بسیار عالی ای هم داره این لنز
    نمیدونم نظر اساتید رو اما بنظر من این لنز میتونست یکی از هم خانواده های لنز های سری L شرکت Canon باشه .
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidSHS نمایش پست ها
    مشکلی باهاش ندارم با دوربین 550D خودم ...
    من هم خیلی از این لنز راضی هستم
    کیفیت فوق العاده ای داره ... شارپنس بسیار عالی ای هم داره این لنز
    نمیدونم نظر اساتید رو اما بنظر من این لنز میتونست یکی از هم خانواده های لنز های سری L شرکت Canon باشه .
    دوست عزیز من نمونه کارهایی رو که تو گالری عکس-ت گذاشته بودی دیدم. (البته اگر با این لنز بوده باشه) میشه یه لطفی کنی و یه عکس ادیت نشده بگذاری؟

كاربر آشنا HamidSHS آواتار ها
    تشکر کرده
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    دوست عزیز من نمونه کارهایی رو که تو گالری عکس-ت گذاشته بودی دیدم. (البته اگر با این لنز بوده باشه) میشه یه لطفی کنی و یه عکس ادیت نشده بگذاری؟
    سلام
    نمونه کارهایی که گذاشته بودم با دوربین قدیمیم بوده بجز 5 الی 6 پرتره آخر که با دوربین و لنز جدیدم گرفتم
    متاسفانه بدلیل اینکه بیشتر عکس پرتره میگرفتم باهاش نمونه عکس خاصی نداشتم که واست بزارم اما این چند موردی که قرار میدم با همین دوربین و لنز هست که جز Resize کردن عکس ها هیچ ادیتی روش انحام نشده .
    این هم جند عکس بدون ادیت با این لنز

IMG_0156.jpg IMG_0161.jpg IMG_0809.jpg

البته اگر خواستید تصاویر بیشتر از نمونه عکس های این لنز ببینید میتونید به این فروم هم مراجعه کنید :

http://photography-on-the.net/forum/...760140&page=22

کراپ 100 درصد عکس ها رو هم قرار داده . خودم قبل از خرید این لنز کل این تاپیک رو بررسی کرده بودم و خیلی امیدوار شدم واسه خریدش ^.-
    mahdidslr تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1953

پیش فرض ماکرو گرافی با canon 15-85mm لنز معکوس

سلام

کسی تجربه لنز معکوس با این لنز رو دارد؟ روی بادی 7دی تست میکردم، عکسها همیشه فلو است لرزشگیر را خاموش کردم ، دیاف را بالا بردم ، حتی با سرعت 1/1000 هم عکس ها شارپ نیست...

علتش رو کسی میدونه؟ البته با لنز دیگه ای رو این بادی تست نکردم ( با 100-400 آمدم تست کنم بیخیال شدم، از خود سوژه هم کوچک تر میکنه!!!:biggrin:)
    M. Beyrami و SinaVT تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

سلام جناب شکور زاده
    ببخشید فرمودید که در حالت معکوس دیاف رو باالا بردبد!! بنده برداشتم این طور بوده که در لنز های جدید که کنترل دیافراگم رو از بدنه لنز مثل لنز های قدیمی ندارند و دوربین فرمان مقدار بازشدگی دیافراگم رو به لنز قبل از باز شدن شاتر میده در حالت معکوس فقط با حداکثر دیافراگم میشه عکس گرفت و کنترل دیافراگم در حالت معکوس نیاز به یک عمل جراحی بازگشت ناپذیر داره، جناب مسلمی عزیز تجربه کاملی در این زمینه دارند. اگر بنده برداشت اشتباهی دارم اصلاح فرمائید. شما چه طور این کار رو انجام دادید؟

*: پی نوشت: نمردیم و کاربر همراه هم شدیم :)
    Kamal، Mehdi Rojaie، nadersharp و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

صفحه 19 از 44 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین